dilluns, 7 de gener de 2008

CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ.

CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1 REAL MADRID CF184414223914
2 FC BARCELONA183711433413
3 RCD ESPANYOL183610622919
4 AT. MADRID183410443419
5 VILLARREAL CF183210263027
6 REAL RACING 18298551819
7 VALENCIA CF18278372228
8 SEVILLA FC18268283523
9 REAL MURCIA18225761620
10 REAL ZARAGOZA18215672730
11 REAL MALLORCA18215672629
12 REAL VALLADOLID18215672427
13 GETAFE CF18216391924
14 RECREATIVO18215671421
15 AT. OSASUNA18205582023
16 UD ALMERIA18205581521
17 ATHLETIC CLUB18194771619
18 REAL BETIS B.18184681726
19 RC DEPORTIVO18174591627
20 UD LEVANTE18822141133




1 comentari:

Ferruti ha dit...

Espero que no nos de vértigo el vernos tan arriba y sigamos así toda la temporada.

Saludos!




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M