divendres, 29 de febrer de 2008

ES POSA EN MARXA, LA CINQUENA EDICIÓ DEL PERICONCURS.

Els premiats en la passada edició del Periconcurs.


Es posa en marxa una nova edició del Periconcurs que enguany, serà la cinquena i es celebrarà els propers dies 1, 8 i 15 d'abril de 2008 a les 20:00hores a la Sala de premsa de l'Estadi Olímpic.

La data límit per la inscripció dels equips serà el proper dia 28 de març de 2008.
Els interessats en participar-hi poden inscriure's trucant al telèfon 93.340.64.49 o bé enviant un correu electrònic a la següent adreça:

Podeu consultar el reglament i els premis del 5è Periconcurs al següent link:
http://www.gpemanigua.com/periconcc.htm

Vinga anima't, t'hi estem esperant!!!

GPE MANIGUA.

ALTRES PARTITS DESTACATS
AQUESTA JORNADA


LAFUENTE, ZABALETA I DE LA PEÑA NOVETATS A LA CONVOCATÒRIA D'ERNESTO VALVERDE PER ENFRONTAR-SE AL VALENCIA


Foto d'arxiu.


Important l’encontre que el filial blanc i blau disputarà demà a Sadrià davant el Llevant B, conjunt que tanca la classificació a la Segona Divisió B, amb només 18 punts, però que ja va vèncer i contundentment al filial espanyolista en el partit d’anada per 3-0.


Els de Joan Francesc Ferrer “Rubi” no es poden permetre altre ensopegada ja que la situació podria començat a tenir ja aspectes irreversibles. En les cinc darreres jornades els espanyolistes només han aconseguit dos empats, (un punt a Villarreal i l'empat davant l'Oriola quan guanyaven per 2-0 a falta de menys de vint minuts).

Ocupen la dissetena posició a dos punts de la promoció i de la salvació però les jornades van passant i l’equip no surt dels llocs tenebrosos de la classificació.

L'encontre el xiularà Heriberto Ramos Rodríguez, del col·legi de Las Palmas, i començarà a les 18:00 hores




Al marge de l’encontre del Cadet A, aquest cap de setmana es viuran altres dos derbis més:

Foto d'arxiu.

El Femení B, segon a la classificació, rebrà al primer equip femení del FC Barcelona, líder al grup tercer de Primera Nacional, amb el precedent del partit d’anada on les blanc i blaves van donar l’autèntica sorpresa al acabar amb la imbatibilitat de les blaugranes.

Tot i que es troben molt lluny a la classificació de les barcelonistes, les jugadores de “Titi” Camúñez voldran aconseguir un triomf que faci augmentar el prestig de l’equip, que consolidi la difícil segona posició que ocupen, i mostri que veritablement hi ha jugadores al filial blanc i blau que poden jugar a Superlliga.

El partit es jugarà diumenge a la Ciutat Esportiva de Sant Adrià i donarà començament a les dotze del migdia sota arbitratge del col·legiat Arnau Llopart Carbó del comitè català.


Foto d'arxiu.


L’altre derbi, el disputarà l’Aleví de Divisió d’Honor, amb perspectives totalment diferents a les del Cadet, ja que la diferència a la classificació (dues derrotes, o sigui, 6 punts) fan molt difícil pensar en el títol tot i que es donés la sorpresa i l’equip d’Albert Villarroya fos capaç de guanyar diumenge a la Hans Gamper davant un equip, el barcelonista, molt superior físicament (això confirmat plenament veient els jugadors al partit d’anada) i potser també tècnicament ja que els números fins ara així ho fan pensar.

De totes maneres, al futbol, els partits s’han de jugar, i els nois del RCD Espanyol intentaran donar el millor de si mateixos.

DEMÀ A LES DOTZE, EL DE LA MÀXIMA
A LA DIVISIÓ D'HONOR CADET.

Demà dissabte a la Ciutat Esportiva Hans Gamper, el Cadet de Ramon Guerrero es juga bona part de les seves possibilitats de fer-se amb el títol de lliga de la Divisió d’Honor Cadet davant el FC Barcelona.

En l’encontre d’anada els blanc i blaus es van fer amb el triomf per un contundent 3-0 amb gols de Jordi Amat de penal, Enric i Gabri. L’Espanyol arriba al matx que pot ser decisiu, amb tres punts d’avantatge i sense haver perdut cap encontre en el que portem de campionat, sòlament ha cedit tres empats. Per la seva banda, els locals han perdut tres encontres, al marge del de Sadrià, davant Cornellà i Figueres en feu barcelonista.

Ambdós equips venen de guanyar en la jornada que s'ha jugat en mig de setmana, ajornada en el seu moment per el tema de les seleccions; l’Espanyol tal com vàrem informar, de golejar a Badalona 0-5, i els blaugranes de guanyar amb tremendes dificultats 1-2 a la Damm.
El partit donarà començament a les dotze del migdia.

CLASSIFICACIÓ CADET DIVISIÓ D'HONOR
.CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL205417306113
2FC BARCELONA20511703709
3UE CORNELLÀ204715234915
4DAMM CF203410463122
5UFB JABAC CJ - TERRASSA203310372533
6CF BADALONA20319473236
7CE EUROPA202891103539
8C. MERCANTIL20277672431
9FE FIGUERES202682103837
10GIRONA FC202581112732
11UD AT. GRAMENET20236592637
12UE LLEIDA202163112329
13BARRI SANTES CREUS 202055102544
14CE L'HOSPITALET201853122135
15AE PRAT201442141646
16FP SÁNCHEZ LLIBRE20512171661

POT CAURE EL PRIMER TÍTOL DE LLIGA DE LA TEMPORADA


Foto d'arxiu: El Cadet tornarà a fer pinya, per derrotar al Reus Deportiu, i alçar-se amb el primer títol de lliga de la temporada



Aquest cap de setmana, el RCD Espanyol pot tenir el primer campió de lliga de la temporada.
Ens referim al Cadet Femení entrenat per Ricard Ribas, que dissabte pot alçar-se amb el títol de lliga en cas que derroti al seu adversari, el Reus Deportiu, a la Ciutat Esportiva de Sadrià, a les 16:00 h.


Només privaria del títol de lliga a les espanyolistes dues derrotes (davant Reus i l’autèntic rival, el At. Vilafranca) o bé, un empat dissabte i una derrota per més de cinc gols a Vilafranca del Penedès, ja que el RCD Espanyol va guanyar per 8-3 al segon classificat i màxim rival en la lluita pel títol.

El RCD Espanyol ha aconseguit 87 gols més que el At. Vilafranca i n’ha encaixat 17 menys que el seu rival en la lluita pel títol. Curiosament el Reus Deportiu, tercer té lògicament menys punts que el segon però un saldo de gols bastant més favorable amb 138 a favor i 21 en contra, mentre que les espanyolistes sumen 194 gols (els dos cents estan a punt d’assolir-se), i només 8 encaixats.

FUTBOL 7: EL BENJAMÍ C,
RECUPERA UN LIDERAT MOLT CAR

BENJAMÍ PREFERENT GRUP 2on.PJPTS PG PE PP GFGC
1 FC BARCELONA 2054 180 2 12622
2 RCD. ESPANYOL 1952 171 1 9630
3 SANT CUGAT ESPORT FC "B" 2049 161 386 33
4 UD At. GRAMANET 2046 151 4 7134
5 CE SANT GABRIEL 2033 110 9 4635
6 UE SANT ANDREU 2032 95 6 7051
7 EC GRANOLLERS 2032 10 2 860 49
8 CF BADALONA 2032 102 857 52
9 CE EUROPA 2030 93 8 7162
10 JÀBAC C J - TERRASSA "B" 2027 83 9 6857
11 CD BLANES 2024 73 1059 57
12 FP SÁNCHEZ LLIBRE 2017 45 11 4366
13 Pª BARC. SANT CELONI 2013 34 1338 91
14 CE SABADELL FC 2011 32 1533 73
15 CF MARTORELLES 208 2 2 1618 112
16 UD CIRERA 190 0 0 1913 131
BENJAMÍ PREFERENT G. 1er. PJPTS PG PE PP GFGC
1 C. GIMNÀSTIC MANRESA 2056 1820 8230
2 CE MANRESA 2045 143 3 7731
3 UD AT. GRAMANET 2043 134 3 6237
4 FC BARCELONA "B" 2039 123 5 6239
5 UNIÓ FB JABAC I TERRASSA 2035 112 770 41
6 C. MERCANTIL 2030 93 857 52
7 ESCOLA F. GAVA 2030 93 8 5357
8 RCD ESPANYOL "B" 2027 76 7 6357
9 SANT CUGAT ESPORT FC 2025 67 763 55
10 UE CASTELLDEFELS 2025 74 947 60
11 EC GRANOLLERS "B" 2024 66 855 60
12 CF VILANOVA GELTRU 2022 7 1 1255 70
13 UE SANT ANDREU "B" 2017 45 11 3961
14 MIRASOL-BACO UNIÓN CF 2015 50 15 3677
15 CF CUBELLES 2013 4 1 1540 91
16 ESCOLA F. SABADELL 208 2 2 1626 69
BENJAMÍ 1a. DIVISIÓ 1er. G. PJ PTS PG PE PP GF GC
1 RCD ESPANYOL "C" 2052 171 2121 30
2 UE SANTS 2052 171 2 13144
3 E. F. PRAT BLAUGRANA 2049 161 313627
4 UE CORNELLÀ "B" 2048 160 4 9537
5 UD VILADECANS 2045 150 5 7837
6 AE PRAT 2044142 49633
7 CE SANT GABRIEL"B" 2040 131 6 8450
8 CE EUROPA "C" 2023 72 1150 77
9 FA ESPLUGUENC 2022 7 1 1270 110
10 FP CE JÚPITER 2022 7 1 1237 76
11 UD AT. GRAMANET "C"201961 134467
12 U AT. HORTA 2016 4 41330 85
13 SALESIANS BOSCO-HORTA "C" 2014 4 2 1437 94
14 CF BARCELONETA 2014 42 14 39102
15 UD POLVORITENSE LA MARINA 2010 31 1637 108
16 CF BUFALÀ 200 0 0 2025 133
PREBENJAMÍ GRUP 1er.PJPTS PG PE PP GFGC
1 RCD. ESPANYOL 1854 1800 33011
2 VILA OLIMPICA C. ESP. 1851 170 1 10117
3 CD SANT GABRIEL 1844 142 2 14136
4 UD AT. GRAMANET 1841 132 3116 45
5 CF BADALONA 1835 112 488 41
6 ARRABAL-CALAF GRAMANET 1834 111 676 48
7 CF LLOREDA 1831 10 1 778 80
8 UE SANTS 1826 82 886 95
9 CF UNIFICACIÓN LLEFIÀ 1825 81 970 77
10 CE P. BARC. BARCINO 1822 71 1070 110
11 FC MARTINENC 1820 62 10 72103
12 PONT DE MARINA-SAGRADA F. 1816 51 1228 89
13 FP CE JÚPITER 188 2 214 26111
14 CF MONTAÑESA 187 2 115 29112
15 UNIFICACIÓ BADALONA SUD 187 2 1 1426 142
16 UNIFIC.CIUTAT MERIDIANA 1800 0 180 231

dijous, 28 de febrer de 2008

PAS FERM DE LA PEDRERA FEMENINA.

El cap de setmana passat tant el Femení C (líder del tercer grup de Segona Catalana), com el Cadet Femení (líder del grup segon de Categoria Cadet Femenina) van descansar.

En la propera jornada el conjunt de Albert Andrés es veurà les cares dissabte a les 20:00 h. a la Ciutat Esportiva, amb la Salle Premià, quart classificat a catorze punts de les blanc i blaves, i un dels darrers obstacles per acabar d’aconseguir el títol i l’ascens a Primera Catalana.
El Cadet de Ricard Ribes s’enfrontarà al Reus Deportiu, tercer a vuit punts de les espanyolistes, dissabte a les 16:00 h. a la Ciutat Esportiva.

El Infantil A, va donar un cop important a la classificació en vèncer a la EF Guineueta (era el segon classificat) per dos gols a zero. La propera jornada s’enfrontarà dissabte a les 14:30 h. al CE Sant Gabriel “C” en un encontre que a priori no té que presentar gaires complicacions al conjunt entrenat per Marta Cubí.

Les més petites (infantil- aleví B) van derrotar diumenge passat en la Ciutat Esportiva al Riudaperes per 4-1. Es va avançar en el marcador les periques, i les visitants tot i que van empatar, van acabar sucumbint per un resultat prou contundent.
L’equip de José Manuel Reina va formar amb Mireia a la porteria degut a que la portera del infantil B va ser baixa i va tenir que ocupar la meta blanc i blava la portera del Infantil A. La resta de jugadores van ser Laia, García, Flor, Mireia, Marta, Canela, Nacha, Samantha, Ceci, Mónica i Jenni. Un cop més, Mónica va ser la golejadora de la jornada aconseguint els quatre gols del partit. El conjunt espanyolista continua instal·lat a aquesta cinquena posició de la que fa moltes jornades no es mou, molt lluny del quart, i bastant del sisè.

Aquesta setmana viatjarà a Les Franqueses del Vallès per disputar l’encontre davant el Bellavista –Milán, precisament l’immediat perseguidor de les espanyolistes.

CLASSIFICACIÓ SEGONA DIVISIÓ CATALANA, GRUP 3er.


CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL "C"15431410957
2CF ARGENTONA163711416416
3CE XAICA "B"143210225517
4AE LA SALLE PREMIÀ15299244920
5FC GLADIADOR16299254326
6P. BAR. ANGUERA "B" 14268243342
7AT. MASNOU15206273036
8UD LOURDES 14144282239
9UE SANT ANDREU "B"16102491443
10BADALONA CF "B"151031111765
11CF SUSANNENC16714111864
12CF BARCELONETA16202141075



FEMENINS BASE. FUTBOL 7

CLASSIFICACIÓ CADETPJPTS PG PE PP GFGC
1 RCD ESPANYOL 144214001948
2 F. ESP. AT VILAFRANCA1540131110725
3 CF REUS DEPORTIU1434111213821
4 CF VILANOVA GELTRU 14206264963
5 CE ESPARRAGUERA14185365075
6 FC SANTBOIÀ14165172068
7 CF MOLINS DE REI1410311020129
8 P. BAR. CERVELLÓ155121219127
9 CD ODENA14101139100

CLASSIFICACIÓ INFANTIL "A"PJPTS PG PE PP GFGC
1 RCD ESPANYOL154314101519
2 CF BADALONA1641132115214
3 ESCOLA ESP. GUINEUETA1538122111814
4 PENYA BLANC BLAVA ROCA153411136936
5 ESCUELA F. BONAIRE16227185832
6 EF BARBERÀ ANDALUCIA16227196075
7 CE EUROPA "B"16196194574
8 ENFAF13185355467
9 CE SANT GABRIEL "C"151550104064
10 UE VILASSAR DE MAR15512121298
11 CF PALAUTORDERA "B"154111317143
12 AE LA SALLE PREMIÀ151011411161

CLASSIFICACIÓ INFANTIL "B"PJPTS PG PE PP GFGC
1 CD SANT GABRIEL175117002653
2 P. BARC. SANT CELONI1748160118343
3 CE SABADELL FC "B"16401313706
4 UE SEVA164013128128
5 RCD ESPANYOL "B"17289178485
6 C. BELLAVISTA MILAN16206284471
7 CF BADALONA "B"16206284169
8 CF OLÍMPIC LA GARRIGA1717521021106
9 CF BASE VICREMEI "B"171550112171
10 UD TARADELL1715431051114
11 CF AT. RIUDEPERES161442103064
12 CF PALAUTORDERA16620142783
13 AT. BALENYÀ160001612187






En altre ordre de coses, dir que a la participació espanyolista a les seleccions femenines aquest cap de setmana els hi va anar prou bé, ja que Catalunya es va acabar imposant tant en categoria Sub-25 i Sub-18 al Pais Basc i va aconseguir la classificació per la final del Campionat de Seleccions Autonòmiques, que disputen les quatre primeres seleccions després de sumar els punts de les dues primeres fases.

La Sub-25 que va formar amb Cristina Molina, Maria Reche, Sheila Sanchón, Laura Bonaventura, Alba Vilas, Debora García, Judith Acedo, Cristina González, Jessica Todó, Melani Serrano i Isabel Calero amb Anna Pallarés (per Jessica, m. 53), Laura Queraltó (per Debora, m. 64), Alexandra Álvarez (per Isabel Calero, m. 71) i Gisela Barenys (per Cristina González, m.83) es va imposar per un gol a zero aconseguit en el minut 7 per la jugadora de la Penya Blanc i Blava de la Roca del Vallés, Cristina González.
Mentre, la selecció Sub-18 catalana, formant amb Laura Rafols, Rebeca Gómes, Meritxell Vázquez, Lara Gómez, Rocio Serrano, Carol Pérez, Laura Carriba, Cristina Baudet, Marta Liria, Anna Márquez, i Marta García, sortint Olga García per Marta m.36, Anna Aguilà per Laura Carriba, m. 74 i Laura de Lamo per Marta Liria, m. 80, va derrotar al combinat del Pais Basc per 1-3 amb gols de Nerea des del punt de penal per les basques, i Olga García, m. 53, Marta Liria, m. 57 i Rocio Serrano, m. 78 van donar-li la volta al marcador.

UN EFECTIU CADET ESBORRA DEL CAMP AL BADALONA

Foto d'arxiu.


CF BADALONA: 0 RCDE CADET "A": 5

(Josep Maria : Camp del Centenari, Avgda. Navarra, Badalona) .



Triomf contundent d’un Espanyol avui, molt resolutiu.

El RCD Espanyol Cadet A, ha guanyat per 0-5 al Camp del Centenari en encontre corresponent a la jornada dissetena de la Divisió d’Honor Cadet, ajornat al seu dia per motiu de seleccions. Ahir el màxim rival al títol també va guanyar amb moltes dificultats a la Damm, motiu per el que s’arribarà al derbi de dissabte a la Ciutat Esportiva Hans Gamper amb la mateixa diferència; es a dir, tres punts favorables als de Ramon Guerrero i amb un 3-0 en el gol-average del partit d’anada a Sadrià.

Avui, l’Espanyol Cadet, ha estat molt efectiu i no ha patit gens ni mica per endur-se els tres punts d’un dels camps més difícils de la categoria; recordem que a l’anada el Badalona es va endur un empat de la seva visita a Sant Adrià a la segona jornada del campionat.

Condemnats pels còrners
Els primers deu minuts de joc han estat de lleuger domini perico, però sense pogué tenir fluïdesa al joc i amb problemes per arribar a l’àrea rival; el Badalona semblava que oposaria resistència al líder.

La primera aproximació espanyolista ha estat una passada d’Amat que Pablo deixa passar però el meta local s’anticipa a Gabri abans que aquest remati.

Al voltant del primer quart d’hora, el conjunt perico bota un servei de cantonada per el cantó esquer de l’atac avui rosa i negre, i el central i capità, Jordi Amat connecta molt bé a la pilota amb un precís remat de cap que supera al porter badaloní.
L’Espanyol cobrava avantatge en el marcador i encarrilava l’encontre.

Sis minuts trigarien en aconseguir el segon, altre cop en servei de cantonada (ara Edu per la dreta). La pilota és pentinada per un davanter espanyolista i Sani a boca de canó fica el cap per endinsar l’esfèrica a la porteria local. Mercè a dos serveis de cantonada, l’Espanyol havia deixat pràcticament sentenciat el matx.

A partir d’aquests moments, l’Espanyol amb la tranquil·litat que donava el marcador s’ha dedicat a jugar i bé al futbol en un primer temps dels millors que hem vist aquesta temporada; Sani en contracop ha passat a l’espai a Pablo i aquest encarant al porter badaloní ha intentat una vaselina que ha quedat curta i la pilota ha estat aturada.

Només dos minuts després, una perfecta triangulació per banda entre Gabri i Edu, acaba amb el centre – xut del primer per l’esquerra que acaba colant-se per l’escaire aconseguint un gol molt bonic.

Ja només hi havia un equip sobre la gespa, i s’ha succeït les ocasions blanc i blaves: Enric Saborit ha xutat fregat el travesser. Miki ha tret un còrner i altre cop ha estat a punt de significar un nou gol, ja que el remat de Saborit, després d’un rebot a punt ha estat d’acabar dins la porteria.

El CF Badalona gairebé no ha existit ofensivament sobre la gespa del Camp del Centenari; només una preciosa jugada individual d’un dels seus jugadors que s’ha marxat de fins a quatre adversaris però que massa individualista ha acabat perdent per la línia de fons.

La darrera ocasió abans d’enfilar el camí dels vestidors ha estat doble; un xut d’Enric rebutjat per el porter local, li ha caigut la pilota a Pablo que sense pensar-s’ho ha engaltat un remat que el porter amb la punta dels dits ha rebutjat a còrner quan la pilota ajustada al pal esquer es colava dins.

A la segona part, baixa el ritme, però s’ incrementen la golejada
Molta feina ha tingut el porter del Badalona; ja només començar el segon temps s’ha tingut que emprar a fons per anticipar-se a Gabri després d’una passada de Pablo. Al minut 8, ha estat Miki qui ha rematat en una molt bona oportunitat, als peus del porter al culminar un contracop.

Guerrero ha introduït els primers canvis donant entrada a Nierga i Mur. Precisament, seria Nierga qui aconseguiria el quart gol després de rematar de cap perfectament una centrada per l’esquerra de Sani, trobant-se lliure de marca.

Abans, el meta local s’ha tingut que emprar a fons de nou, per aturar en dos temps un enverinat centre per la dreta, que després de tocar en un jugador, li ha creat forces problemes. Gabri ha tingut una ocasió d’or al trobar-se sol i rematar per sobre el travesser una centrada per la dreta de Sani, molt millor i més actiu en el segon temps.

Després del quart gol de Nierga, més canvis, i mica a mica el ritme de l’encontre baixaria i Guerrero aniria reservant ja, jugadors per la gran final de dissabte a la Hans Gamper.

Però si no hi havia prou amb quatre, en un servei de cantonada per l’esquerra, una jugada molt estranya i embolicada acaba amb el defensor a mig metre del pal introduint-se ell mateix la pilota a la seva porteria, pujant el cinquè gol al marcador.

Encara podria l’Espanyol augmentar el seu compte si hagués tingut millor destí el xut de Mur que ha passat fregant el travesser.

Els badalonins han tingut la millor ocasió ja en els darrers minuts quan una bona centrada per la dreta ha estat a punt de ser rematada de cap dins l’àrea petita, però no hi ha arribat per molt poc el davanter.

Dissabte a les dotze, el derbi que pot resoldre o complicar el campionat.

RCD Espanyol: Edgar Badía; Albert Blázquez, Jordi Amat, José Carlos, Enric Saborit; Xavier Montcusí, Gabri, Miki, Edu; Sani i Pablo.
Substitucions: Nierga i Mur per Pablo i Miki respectivament, al minut 52. Pau i Clerc per Sani i Edu, m. 61. Llorach i Robin per Jordi Amat i Gabri, m. 64.

Gols: 0-1: Jordi Amat, m. 14, 0-2: Sani, m. 20, 0-3: Gabri, m. 22, 0-4: Nierga, m.. 57, 0-5 pròpia porta, m. 64.

Incidències: Camp Municipal del Centenari de Badalona. Bona temperatura, ambient bastant humit per boira. Poc públic.

ATLETISME:TRIOMF DE L'AEBIB
AL CROS ANTONI AMORÓS.

El passat diumenge 24 de febrer es va celebrar a Santa Coloma de Gramanet el XXXVIII Cros Antoni Amorós amb el triomf final de l’atleta de l’Associació d’Esports Blanc i Blau, Driss Lakhouaja i el triomf final de l’AE Bib per equips gràcies al cinquè lloc de Enrique Luque, i el desè d’Abderraman Ait Khamouch que a més va ser el guanyador en categoria promesa de la prova. La prova es va disputar al circuit colomenc de Can Zam.


1 Driss Lakhouaja 29:55 1 A.E.BLANC I BLAU
2 Mohammed Benhmbarka 29:55 CALIFORNIA ESPORT
3 Abdelghani El Hassany 29:56
4 Sobhi Abdelhak 30:28 3:03
5 Enrique Luque Martin 30:46 A.E.BLANC I BLAU
6 Abdelaziz Merzougui 30:52 SPORT LLEIDA
7 Jose Mª Granadero 30:54 BENITO
8 Benito Ojeda 31:00 3:06 BENITO
9 Nadil El Aamri 31:05 SPORT LLEIDA
10 Abderraman Ait Khaoumch 31:21 A.E.BLANC I BLAU
11 Gabriel Fures Herranz 31:32 H A CATALUNYA
12 Samir Ir Bonychamade 32:08 UCA
13 Juan Manuel Alvarez Ramos 32:12 A.E.BLANC I BLAU

dimecres, 27 de febrer de 2008

CLASSIFICACIONS FUTBOL BASE

CLASSIFICACIÓ CADET PREFERENT GRUP SEGON

.CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL "B"205317216613
2CE MATARÓ204012445532
3UE CORNELLÀ "B"203410463030
4UE SANT ANDREU20318753833
5UD AT. GRAMENET "B"20318753431
6EF OSONA20308663944
7GIRONA FC "B"20298574035
8AEC MANLLEU19277663428
9CF DAMM "B"20276952929
10CD BLANES20267584235
11GIMNÀSTIC "B"19257483737
12PB ANGUERA202163113047
13JOSEP MARIA GENE19205593144
14CD MASNOU201954113251
15JABAC CF-TERRASSA 201752132441
16EC GRANOLLERS "B"20815141950



CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL

.CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1FC BARCELONA20602000826
2GIMNÀSTIC T.204715233613
3RCD ESPANYOL204614424510
4JABAC CJ - TERRASSA 20359833415
5UE CORNELLÀ20339653224
6DAMM CF20319472122
7UE LLEIDA20309383734
8UE SANT ANDREU20257492832
9GIRONA FC20257491923
10UD AT. GRAMANET202163112226
11CE MATARÓ20215691524
12CE EUROPA202062121747
13CF RIUPRIMER 201853122145
14CF BADALONA201637101739
15EC GRANOLLERS201442141935
16CE L'HOSPITALET20822161161

CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR ALEVÍ
.CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1FC BARCELONA206020001086
2RCD ESPANYOL20541802717
3UE CORNELLÀ204012442821
4UE LLEIDA203912354327
5CE L'HOSPITALET20309382322
6UD AT. GRAMANET20298572331
7FP SÁNCHEZ LLIBRE20277672534
8EC GRANOLLERS20278393343
9DAMM CF 20257492731
10GIRONA CF202372113445
11CE SANT GABRIEL20236591835
12GIMNÀSTIC TARRAGONA20215692842
13CE EUROPA202062121423
14UE SANT ANDREU201961132340
15GIMNÀSTIC MANRESA201961132448
16CE MANRESA20101191178


CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PREFERENT GRUP SEGON

.CLASSIFICACIÓ PJPTS PG PE PP GFGC
1CE MATARÓ 205016226517
2FE FIGUERES204614425822
3RCD ESPANYOL "B"20441424448
4JABAC CF - TERRASSA203812264419
5CF BADALONA203812263727
6CF RIUPRIMER203812263325
7EC GRANOLLERS "B"20299293932
8C. MERCANTIL "B"20278393331
9EF SANT FELIU GUIXOLS202682102440
10EF GIRONÉS-SABAT20236593340
11DAMM CF "B"202163111946
12CE L'HOSPITALET "B"202055102634
13EF GARROTXA201853123141
14FP SÁNCHEZ LLIBRE 20173892734
15EF OLOT201543132356
16CAN RULL RT20512172286





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M