dissabte, 7 de març de 2009

EL RCDE INFANTIL "A"
JA ACARICIA EL TÍTOL



.FEMENÍ JUVENIL CADET G. 1PTS PJPG PE PP GFGC
1

RCD ESPANYOL

47171520854
2

C.D. SANT GABRIEL

411613211133
3

C.E. MERCANTIL

41171322799
4

C.E. EUROPA

36171133699
5

C. BELLAVISTA MILAN

341611144921
6

C.F. SANTVICENTI

28179174817
7

C.E. SABADELL C.F.

25158163718
8

AD. ESC. F. BASE RIPOLLET

141642102564
9

C. C. E. TIANA

131741121871
10

C.F. ROCAFONDA

131631122572
11

U.D. CIRERA

101731131777
12

C.F. ARENYS DE MAR

717211410106
13

C.F. MONTMELO U.ESP.

31610143107


.FEMENÍ 1a. DIVISIÓ INFANTIL GRUP 1er. PTS PJPG PE PP GFGC
1

R.C.D. ESPANYOL

48161600986
2

P. BLANC BLAVA LA ROCA

3917130410735
3

C.E. SABADELL F.C.

371512128316
4

C.D. SANT GABRIEL

311510146033
5

U.E. SEVA

23177285060
6

C.F. CALDES DE MONTBUI

21166364439
7

C. BELLAVISTA MILAN

15164392874
8

ESC. F. BONAIRE

12143382141
9

ENFAF

91630132094
10

ESC. F. BARBERA ANDALUCIA

81522112254
11

CF. At. RIUDEPERES

41301121697


FEMENÍ INFANTIL 1a. DIVISIÓ, GRUP 2n.PTS PJPG PE PP GFGC
1

C.D. SANT GABRIEL "B"

521817107511
2

C.F. IGUALADA

431814139031
3

C.F. VILANOVA GELTRÚ

391813058530
4

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

361811346738
5

FUD. ESP. At. VILAFRANCA

29189275156
6

C.F. MOLINS DE REI

28188464333
7

C.F. REUS DEPORTIU

26178276336
8

C.E. EUROPA

191861116751
9

C.E. SABADELL F.C.

111742113773
10

C.E. ESPARREGUERA

111832133191
11

F.C. SANTBOIÀ

71821152091
12

R.C.D. ESPANYOL "B"

618131423111

divendres, 6 de març de 2009

BÀSQUET OLESA-ESPANYOL, ES CLASSIFICA PER LES
SEMIFINALS DE LA COPA DE LA REINA

NJUGADORAMinPtsT2T3T1RDRATRAsPRPPTFPV
4*Cristal C. Kelly34:1873/60/01/45271310510
6*Tracy L.Reid30:1293/51/20/05382110214
8*Linnea Liljestrand19:0862/40/22/2314202036
9Noemí Jordana29:17111/23/60/0000102017
10Helena Boada07:5300/30/00/010112002-2
11*Ana Cruz37:27144/160/16/100335321310
12Jael Freixanet03:3300/10/00/000001001-1
14*Aija Putnina06:3010/10/01/200000102-3
15Olga Podkolvalnikova31:422211/170/10/293123153228
.Olesa-Espanyol2007024/554/1210/20

23

12

351511

14

42169

NJUGADORAMinPtsT2T3T1RdRaTRAsPrPPTFPV
4*Armintie Price36:34156/100/13/35382050314
6Maria Moreno04:5100/10/00/000001001-1
7Sara Ruiz05:0421/30/00/000010102-1
9*Laura Villaescusa34:2061/11/21/27075120313
10*Gisela Vega34:56174/111/16/85384240422
11Ester Morillo05:4800/00/00/0011100002
12*Murriel Page40:00155/131/42/4111120251213
13*Licet Iglesias32:5190/63/70/0101323031
14Paola Ferrari05:3600/10/00/000010001-1
.Soller Joventut Mariana2006417/466/1512/17

29

8

37178

20

1

1962

Àrbitres: Germán Francisco Morales Ruíz i Fernando Cuevas Calatrava

Pista: Pabellón Multiusos Sánchez Paraiso (Salamanca)

Parcials:(13-21) (17-8) (18-18) (22-17)

Descans: 30-29 Final:70-64

Resultats 1/4 Final

Ciudad Ros Casares: 88- San José: 60
Perfumerias Avenida: 65- EBE Ibiza: 80
Rivas Ecópolis: 65 - RC Celta: 74

Semifinals

Ciudad Ros Casares - Olesa-Espanyol (demà: 16:45 h.)
RC Celta Indepo - EBE Ibiza (19:00 h.)

Final: (diumenge: 16:00 h.)

Vencedor 1a. Semifinal - vencedor 2na. Semifinal.

VILA-REAL SERÀ BLANC-I-BLAU !!!


Dues baixes presenta la llista de convocats del RCD Espanyol pel partit vital de demà al Madrigal: Moisés Hurtado que va veure la cinquena targeta en el partit davant el Real Madrid, i Marc Torrejón que per molèsties en els isquiotibials de la cama dreta s'ha quedat a Barcelona. Valdo que té ja l’alta mèdica no ha entrat a la convocatòria.

Els 19 jugadors triats per Pochettino per enfrontar-se demà al Villarreal són: Kameni, Cristian Álvarez, Sergio Sánchez, David García, Nico Pareja, Jarque, Lacruz, Chica, Lola, Román, De la Peña, Juanjo, Rufete, Nené, Iván Alonso, Tamudo, Coro, Callejón i Luis García.


Manuel Pellegrini tècnic del Villarreal CF ha donat a conèixer la convocatòria pel partit de Lliga davant l’ Espanyol: Venta s’ha caigut de la llista por una lleu sobrecàrrega en els abductors, tot i que no l’impedirien desplaçar-se amb el seu equip a Atenes pel compromís europeu amb l’equip castellonenc. L’altre baixa per lesió es Gonzalo que encara li manca un parell de setmanes de recuperació. Els convocats son dinou: Diego López, Viera, Godin, Capdevila, Ángel, Fuentes, Cygan, Marcos Senna, Eguren, Pires, Santi Cazorla, Ibagaza, Bruno, Cani, Mati Fernández, Rossi, Llorente, Nihat i Guille Franco.


L’encontre serà xiulat pel col•legiat Miguel Ángel Pérez Lasa del comitè territorial basc, donarà començament a les 22:00 hores, serà ofert en obert per les televisions, i una autèntica invasió d’espanyolistes que en nombre de més de dos mil estaran presents en les grades del Madrigal i donaran suport al conjunt espanyolista.

CLASSIFICACIONS FUTBOL BASE

CLASSIFICACIÓ LLIGA NACIONAL JUVENIL, Grup 7è.

.CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA "B"

73

25

24

1

0

88

13

2

R.C.D. ESPANYOL "B"

50

25

15

5

4

49

30

3

C.F. BADALONA "B"

48

25

15

3

7

34

20

4

C. GIMNÀSTIC

46

25

14

4

7

42

21

5

C.F. DAMM "B"

44

25

14

2

9

44

30

6

A.E.C. MANLLEU

41

25

13

2

10

50

52

7

TERRASSA C.F.

39

25

10

9

6

37

29

8

U. E. CORNELLÀ "B"

39

25

11

6

8

44

44

9

U.E. CASTELLDEFELS

36

25

11

2

12

36

37

10

C.E. MERCANTIL

36

25

10

5

10

36

36

11

REUS DEPORTIU

31

25

9

4

11

34

42

12

U.E. SANT ANDREU

31

25

9

4

12

26

33

13

A.E. PRAT

30

25

9

3

12

26

41

14

C.E. EUROPA "B"

26

25

8

2

15

42

53

15

BORDETA DE LLEIDA

25

25

6

7

12

27

44

16

C.E. PREMIÀ

19

25

5

4

16

28

51

17

UNIFICACIÓ BELLVITGE

15

25

4

3

18

26

61

18

C.E. MANRESA

12

25

2

6

17

19

51

CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR CADET

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

R.C.D. ESPANYOL

55

20

18

1

1

66

11

2

F.C. BARCELONA

51

20

16

3

1

52

13

3

UE CORNELLÀ

45

20

14

3

3

48

11

4

GIRONA F.C.

40

20

12

4

4

39

21

5

C. F. DAMM

34

20

11

1

8

40

35

6

U.D. At. GRAMANET

30

20

9

3

8

33

25

7

C.E. MERCANTIL

28

20

8

4

8

25

38

8

UFB JÀBAC i TERRASSA

27

20

8

3

9

31

42

9

CLUB GIMNÀSTIC T.

27

20

8

3

9

40

28

10

F.P. MATARÓ

22

20

6

4

10

27

26

11

C.E. EUROPA

21

19

5

6

8

23

27

12

U.E. LLEIDA

20

20

5

5

10

34

41

13

CF BADALONA

19

20

4

7

9

23

28

14

C.E. MANRESA

12

19

2

6

11

21

53

15

F.E. FIGUERES

12

20

2

6

12

8

43

16

A.E.C. MANLLEU

3

20

0

3

17

8

76

CLASSIFICACIÓ PREFERENT CADET, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

49

20

15

4

1

49

11

2

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

46

20

14

4

1

42

13

3

E.F. GIRONÉS-SABAT

44

20

14

2

4

61

26

4

E.F. OSONA

35

20

10

5

5

63

32

5

UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

32

20

9

5

6

42

28

6

C.F. DAMM "B"

32

20

9

5

6

34

24

7

C.D. BLANES

26

20

8

2

10

34

51

8

U.D. At. GRAMANET "B"

24

20

6

6

8

31

33

9

GIRONA F.C. "B"

24

20

6

6

8

37

42

10

C.F. BADALONA "B"

24

20

7

3

10

23

32

11

U.E. SANT ANDREU

23

20

6

5

9

20

27

12

F.P. MATARÓ

23

20

7

2

11

36

55

13

C.D. SANT GABRIEL

20

20

5

5

10

33

33

14

E.C. GRANOLLERS

18

20

5

3

12

23

49

15

U.E. BARRI SANTES CREUS

14

20

4

2

14

20

70

16

C.F. CARDEDEU

13

20

2

7

11

20

42

CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC

1

F.C. BARCELONA

57

19

19

0

0

102

8

2

R.C.D. ESPANYOL

51

20

17

0

3

89

17

3

GIRONA F.C.

36

19

11

3

5

34

32

4

U.E. LLEIDA

33

20

9

6

5

38

32

5

U.E. CORNELLÀ

32

20

9

5

6

42

39

6

UFB. JÀBAC i TERRASSA

31

20

9

4

7

33

29

7

C.F. DAMM

28

19

7

7

5

35

25

8

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

27

20

7

6

7

33

35

9

GIMNÀSTIC MANRESA

27

20

8

3

9

29

54

10

CLUB GIMNÀSTIC T.

26

20

7

5

8

23

41

11

C. E. EUROPA

20

20

5

5

10

28

43

12

RICOH PREMIÀ

17

20

2

5

11

23

42

13

C.F. RIUPRIMER

15

19

5

0

14

15

38

14

U.E. SANT ANDREU

15

20

3

6

11

17

41

15

C.E. MERCANTIL

13

20

2

7

11

17

46

16

U.D. At. GRAMANET

13

20

3

4

13

14

50


CLASSIFICACIÓ PREFERENT INFANTIL, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

C.D. SANT GABRIEL

472015234629

2

E.F. GIRONÉS-SABAT

422014065527

3

F.P. ESP. MATARÓ

412013255622

4

R.C.D. ESPANYOL "B"

402012444827

5

C.F. BADALONA

372012175029

6

E.C. GRANOLLERS

322010283727

7

C.E. MANRESA

28208483941

8

UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

27208393230

9

A.E.C. MANLLEU

26198294142

10

E.F. SANT FELIU GUIXOLS

262082114653

11

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

25207494038

12

U.D. At. GRAMANET "B"

252081113740

13

UNFICACIÓ LLEFIÀ

222071123048

14

C.D. BLANES

212063112636

15

U.E FIGUERES

181960133249

16

C.E. BERGA

4201118683


CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR ALEVÍ

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

F.C. BARCELONA

58

20

19

1

0

117

8

2

R.C.D. ESPANYOL

50

19

16

2

1

66

10

3

U.E. CORNELLÀ

44

19

14

2

3

43

14

4

C.F. DAMM

40

20

13

1

6

46

21

5

F.P. ESP. MATARÓ

38

20

11

5

4

32

20

6

U.E. SANT ANDREU

27

19

8

3

8

24

35

7

C.E. MERCANTIL

26

20

6

8

6

36

33

8

E.C. GRANOLLERS

26

20

8

2

10

32

37

9

GIRONA F.C.

26

20

8

2

10

24

30

10

U.D. At. GRAMANET

26

20

8

2

10

39

47

11

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

24

20

7

3

10

32

34

12

C.E L'HOSPITALET

24

20

7

3

10

30

50

13

U.E. LLEIDA

20

20

6

2

12

29

35

14

C.D. SANT GABRIEL

20

19

5

5

9

22

37

15

U.E. FIGUERES

4

20

1

1

18

10

76

16

S.R.U.E. DUESAIGUES

0

20

0

0

20

8

103

CLASSIFICACIÓ PREFERENT ALEVÍ, Grup 2n.

.

CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

C.E. MANRESA

48

20

15

3

2

51

16

2

A.E.C. MANLLEU

44

20

13

5

2

46

19

3

C.F. RIUPRIMER

40

20

11

7

2

39

21

4

GIMNÀSTIC MANRESA

35

20

10

5

5

46

25

5

C.D. BLANES

35

20

11

2

7

33

31

6

C.E. EUROPA

33

20

9

6

5

36

29

7

E.F. GARROTXA

29

20

8

5

6

31

23

8

UFB. JÀBAC i TERASSA "B"

27

20

7

6

7

27

23

9

R.C.D. ESPANYOL "B"

26

20

7

5

8

26

27

10

C E. MERCANTIL "B"

25

20

7

4

9

27

32

11

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

23

20

6

5

9

35

43

12

U.E. VILASSAR DE MAR

21

20

4

9

7

18

25

13

E.C. GRANOLLERS "B"

20

20

6

2

12

28

41

14

C.F. BADALONA

17

20

4

5

11

17

33

15

E.F. GIRONÉS-SABAT

16

20

4

4

12

21

41

16

U.B. CATALONIA

4

20

1

1

18

15

67




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M