dissabte, 28 de març de 2009

RESULTATS

.

RESULTATS

FUTBOL BASE

28/29 Març 2009

DATA

LOCAL

VISITANT

PARTIT / CAMP

RES.

28 MAREspanyol BA.E. PratLliga. Ciutat Esp. Sadrià

3-0

29 MARJuvenil AR.C.D. MallorcaLliga. Ciutat Esp. Sadrià

0-0

29 MARJuvenil BC.F. Reus DeportiuLliga. Ciutat Esp. Sadrià

4-2

29 MARU.E. LleidaCadet ALliga. Mpal. Gardeny

0-1

28 MARCadet BC.F. CardedeuLliga. Ciutat Esp. Sadrià

2-0

29MAR

UFB Jàbac i Terrassa

Infantil A

Lliga. Mpal. Can Jofresa, (Terrassa)

2-8

28 MARInfantil BC.E. ManresaLliga. Ciutat Esp. Sadrià

4-0

25 MARAleví AU.D. CornellàLliga. Minuts pendents. CE Sadrià

2-0

28 MARAleví AS.R.U.E. DuesaiguesLliga. Ciutat Esp. Sadrià

6-0

28 MARC.D. Blanes Aleví BLliga. Mpal. Blanes n 1

0-2

28 MAR

Benjamí A

F.C. Sant Cugat Esport

Lliga. Ciutat Esp. Sadrià

7-0

28 MAR

Benjamí B

UE Sant Andreu "B"

Lliga. Ciutat Esp. Sadrià

6-6

28 MARC.D. Sant GabrielBenjamí CLlia. Mpal. JL Ruiz Casado, Sant Adrià B.

3-8

28 MARAt. Poble NouPrebenjamíCEM Vila Olímpica

0-16

29 MARFemení AF.C. BarcelonaSuperlliga. Ciutat Esp. Sadrià

2-3

29 MARFemení B CFF Tortosa - Ebre Lliga. Ciutat Esp. Sadrià

2-1

28 MARFemení CS.E. AEMLliga. Ciutat Esp. Sadrià

2-1

28 MARC.Bellavista MilanFem. Juv-CadLliga. Corró d'Avall (Les Franqueses V.)

Ajorn.

28 MARAC.Bellavista MilanFem. Inf-Al Lliga. Zona Esp. Mpal. Bellavista M.

0-13

29 MARFem. Inf-Al. BC.F. Molins de ReiLliga. Ciutat Esp. Sadrià

1-4

.

divendres, 27 de març de 2009

DERBI FEMENÍ,
A SADRIÀ, DIUMENGE: 17:00 h.





Tant a la Hans Gamper en l'encontre d'anada, (fotos superiors), com a Vic a la final de la Copa Catalunya, (fotos inferiors) el Barça va plantar cara a les espanyolistes, i només va rebre dos gols, trencant una ratxa de fortes golejades d'anteriors temporades.



Amb arbitratge de César Otal González, RCD Espanyol i FC Barcelona, disputaran diumenge a les 17:00 hores, el derbi de la màxima del futbol femení català a la Ciutat Esportiva de Sant Adrià.

Dotze punts separen a la classificació a les barcelonistes de les espanyolistes. Les de Diego Morata ocupen la tercera plaça de la Superlliga a vuit punts del segon classificat Llevant, i molt lluny del Rayo que pràcticament té tots els números per endur-se per primer cop a la seva història, el títol de lliga.

Les de Xavi Llorens, son cinquenes, amb tres punts d’avantatge sobre el sisè, l’Atlético de Madrid Féminas, i cinc punts sobre el setè, el Transportes Alcaine Prainsa Zaragoza. Les blaugranes han puntuat en vuit dels dotze desplaçaments aconseguint quatre triomfs i quatre empats. En el darrer van caure, contra tot pronòstic, davant un Colegio Alemán situat en zona de descens.

En l’encontre d’anada en la Ciutat Esportiva del FC Barcelona, el resultat va ser de triomf 0-2 favorable a les blanc-i-blaves en un encontre bastant més igualat del que es podia pensar a tenor de la classificació i en el que les de Morata van aconseguir els gols en el segon temps, mitjançant Noemí al transformar un penal comès sobre Sara, i amb un segon gol de Míriam Diéguez.
Les darreres confrontacions en Superlliga en terreny espanyolista (temporada 04/05, 05/06 i 06/07) han acabat sempre amb triomf local. També es van enfrontar en l'actual temporada, a la Final de la Copa de Catalunya a Vic, amb resultat favorable 2-0 a les de Diego Morata i també el FC Barcelona va oferir una bona imatge d'equip molt sòlid defensivament.

El primer cop que es van trobar ambdós conjunts a la Superlliga en terreny espanyolista va ser el 19/12/2004 i el partit va acabar amb golejada 7-1 favorable a les llavors de Santy Fernández, amb gols de Raquel, Cubí, Goretti, Sara, Cubí, Cubí, i Sara, marcant l’actual jugadora espanyolista Adriana Martín el gol de les blaugranes.

La següent vegada que ambdues formacions es van veure les cares a Sadrià, va ser el 5/02/2006 i el resultat novament va ser de 7-1 favorable a les espanyolistes. En aquella ocasió les autores dels gols van ser Adriana (ja de blanc-i-blava), Cubí, Adriana, Carol, Sara, Laura, i Sara, marcant per part culé la mexicana Patty Pérez.

La darrera confrontació de Superlliga en terreny perico, va ser el 26/11/2006 (la temporada del títol de l’Athletic en els despatxos), i va registrar un 5-1 favorable a les espanyolistes on la heroïna de l’encontre va ser la meta llavors blaugrana, Marina Marimón que va evitar una derrota molt més considerable amb una gran actuació. Els gols locals van ser aconseguits per Adriana els dos primers, Sara Serna els dos següents, tancant el compte Adriana. El gol blaugrana, la gallega Anair Lomba.

La temporada passada, el conjunt blaugrana militava a Nacional i per tant no es van veure les cares en encontre oficial de lliga.

L’encontre serà ofert en directe per CANAL 33, però esperem que l’afició espanyolista acudeixi a la Ciutat Esportiva per donar suport a l’equip, en un partit que si bé no es juguen res pràcticament cap dels dos equips (l'Espanyol lluita per no perdre la tercera plaça i les barcelonistes gairebé tenen asegurada una plaça per disputar la Copa de S.M. La Reina), si que es un derbi de la màxima i això ja es prou per presenciar l'encontre entre els dos millors conjunts femenins catalans en l'actualitat.

FUTBOL 7 ESPANYOLISTA

CD Premià de Dalt: 2 - RCDE Benjamí "A": 8

El conjunt entrenat per David Fernández es va imposar sense cap tipus de problemes en terres del Maresme, a l'ùnic equip que ha estat capaç fins les hores, de puntuar davant el líder del grup segon de Benjamí Preferent.

Els gols espanyolistes van ser aconseguits per Fode (4), Pol, Dani, Joel, i Josep. Els espanyolistes continuen avantatjant en quatre punts al seu més directe perseguidor, el FC Barcelona.

Els espanyolistes disputaran al Camp de F-7 de la Ciutat Esportiva de Sadrià, aquest dissabte l'encontre que els enfrontarà al Sant Cugat Esport, a partir de les 15:30 hores.




.BENJAMÍ PREFERENT G. 2on.PTS PJPG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL6723221019519
2FC BARCELONA6323210211634
3UD At. GRAMANET 512217058046
4UE SANT ANDREU442314277755
5CD SANT GABRIEL422314095047
6CF BADALONA 372211195955
7CF MOLLET UE362311396354
8C.D. BLANES332210395054
9ESCOLA F. GAVÀ "B" 302393116069
10FP. SÁNCHEZ LLIBRE292385107277
11EC GRANOLLERS212363145281
12UFB JÀBAC i TERRASSA 202362155078
13CD PREMIÀ DALT202362154376
14CE LLIÇA D'AMUNT202245133678
15FC SANT CUGAT ESP. "B"172452175188
16C. At. VALLÈS324102319162


CE Mercantil "A": 4 - RCDE Benjamí "B": 2

El conjunt de Josep Maria Roma no va poguer puntuar en la seva visita al mpal. de Gràcia de Sabadell. Els gols espanyolistes marcats per Toni.

Aquest dissabte el Benjami "B" rep la visita de la UE Sant Andreu "B", que ocupa zona de descens a la classificació del grup primer. L'encontre donarà començament a partir de les 16:45 hores al camp de F-7 de la Ciutat Esportiva de Sant Adrià.



.BENJAMÍ PREFERENT G. 1er. PTS PJPG PE PP GFGC
1UD. CORNELLÀ522316439837
2RCD ESPANYOL "B"472315268151
3CE MANRESA442313558660
4FC SANT CUGAT ESPORT422313377046
5CE MERCANTIL412312568254
6GIMNÀSTIC MANRESA382311579164
7FC BARCELONA "B"3523112107474
8UD. At. GRAMANET "B"33229676455
9ESC. F. GAVÀ32239595560
10UE CASTELLDEFELS282384114661
11UE SANTS262382134072
12UE RUBÍ252381146489
13UE SANT ANDREU "B"252281135680
14FUND. P. E. EUROPA232365125269
15CF VILANOVA GELTRU222357116077
16UFB JÀBAC i TERRASSA52312202696


RCDE Benjamí "C": 13 - UE Llongueras Sant Crist: 0



BENJAMÍ 1a. DIVISIÓ 3er. G.PTS PJPG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL "C"6623220118038
2FUND. P. CE JUPITER562318238035
3CD MASNOU5223171510646
4Pa. BARCELON. ANGUERA482316078756
5CD MONTGAT412313287759
6FUND. P. E. EUROPA "B"392312387851
7AE UNIFIC. BADALONA SUD3723121108989
8UD At. GRAMANET "C"3723121107966
9CD SANT GABRIEL "B"3723121107972
10FUND. PRIV. ESP. MATARÓ "B"292392126167
11U. At. HORTA292392127282
12CF BADALONA "B"202362153878
13UE LLONGUERAS SANT CRIST1823531547107
14UE SANT ANDREU "C"182353154889
15UD CIRERA "B"823222231118
16At. MASNOU423112139138


RCDE Prebenjamí: 13 - Penya Barcelonista Barcino: 0








Mentre, els més petitons van golejar a la P. Barcelonista Barcino per idèntics guarismes que el Benjamí C.

Els gols espanyolistes van ser marcats per Gerard (4), Ivan, Kilian i Soto (2), i Martí, Adri i Sergi.

Aquest dissabte es desplazaran al Compleix Esp. Mpal. de la Vila Olímpica per disputar l'encontre de lliga que l'enfrontarà al At. Poble Nou, que encara no ha puntuat en els 19 encontres disputats, mentre que els espanyolistes compten per triomfs tots els partits disputats.

PREBENJAMÍ. GRUP 3er.PTS PJPG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL5418180024812
2UD At. GRAMANET4818160214331
3FUND. P. CE JUPITER4016131211222
4CF BADALONA371712149630
5CENTRO EUR. DE TECNOFUTBOL321810268163
6CD SANT GABRIEL30189366272
7UE SANT ANDREU27189099790
8CLUB ESP. VILA OLIMPICA "B"26188288276
9AE UNIFICACIÓ BADALONA SUD211870115584
10CE. P. BARCELONISTA. BARCINO201862103695
11TRAJANA P. BARCELONISTA SANT JUST 191761106698
12CF LLOREDA918301532162
13ARRABAL-CALAF DE GRAMANET618201626134
14AT. POBLE NOU019001910177


dijous, 26 de març de 2009

COMENTARI


Reflexionant en fred.



Han passat 100 hores des de que l’Espanyol tirés per terra l’esperança d’aquells que van viatjar a Pamplona i dels que ho van seguir des dels diferents indrets.

Desprès de l’esperpèntic episodi de la convocatòria d’urgència del Consell d’Administració per res, o al menys això ens diuen, qui escriu aquestes línies ha rumiat molt si val la pena o no expressar quines son les sensacions d’un mateix, sense al mateix temps trencar el que es considera necessari per intentar seguir creient en un miracle cada cop més impossible.

El millor es que cadascú tingui la consciència tranquil·la d’haver fet o dit el que en cada moment és el millor per l’entitat independentment dels resultats que es produeixin o el que lamentablement resulti de les actuacions dels nostres dirigents, tècnics, o jugadors.

Hem anat avisant de les mancances de l’equip. Hem dit que independentment de més o menys encerts dels tècnics que han anat desfilant per la banqueta de Montjuïc, el problema era un de ben diferent. Que l’equip necessitava al menys tres o quatre reforços amb cara i ulls al mes de gener. No ens han fet cas...

Ara, tinc un dubte... Les paraules de Dani, apel·lant un cop més a la unitat, a la llum que hi ha al final del túnel, si son senzillament per complir amb l’expedient, per intentar el darrer esforç desesperat per intentar quelcom factible amb els números a la ma, però gairebé impossible veient el rendiment de tota la temporada i mitja de l’anterior d’aquest equip, i veient que el nostre tècnic s’encaparra contínuament en alinear jugadors que per diversos motius no passen pel seu millor moment, i que la seva aportació es gairebé nul·la, en un moment en el que s’ha d’anar ja definitivament a totes, que no ens valen els empats !!!. A veure si se n’assabenten d’una vegada per totes.

En aquest cas, estic d’acord amb el President: Mentre hi ha vida hi ha esperança i mai s’ha de rendir un a la vida fins que una cosa estigui veritable e irremissiblement perduda. És més, els hi hem d’exigir a aquests professionals que ho segueixen donant tot (en el Reyno de Navarra les dubtes que ho feien, estaven a l’ordre del dia) per que l’Espanyol té que esgotar totes les possibilitats per seguir sent equip de primera.

Però, molt em temo, que no... Que aquestes paraules no tenen pas, intencions balsàmiques i si voleu, tòpiques, no... Darrera s’amaguen els interessos de Sánchez Llibre de continuar aferrant-se als principis que ens han conduït a l’actual desastre: Aquí no passa res, el que ha passat ha estat fruït de l’adversitat, d’errors de gent que ja no hi és, qui vulgui junta d’accionistes que la convoqui... En definitiva, prendre’ns un cop més el pèl als socis que ja n’estem farts de tanta història i tants enganys.

Si algun dia ens diguessin la veritat, podríem esbrinar per exemple, per que no s’ha acabat el camp (8-11-08) tal com es va dir, i un cop amb tot els permisos necessaris a la ma, podríem haver jugat bona part dels encontres a vida o mort d’aquesta segona volta a Cornellà-Prat en comptes del gèlid Montjuïc, i lluny de mini-grades plenes d’elements “quintacolumnistes”.

Vàrem quedar farts de vostès, amb el mercat d’hivern i tota la vergonyosa gestió d’aquelles esperpèntiques negociacions. Quan va passar tot allò, després de sentir les explicacions del senyor Germán de la Cruz, que eren per posar vermell de vergonya a qualsevol que es senti perico, dins la desgràcia, vàrem pensar que seria la darrera oprobiosa escena d’aquests consellers. Que qui hauria de parlar, seria el tècnic i els jugadors sobre la gespa, i els aficionats fidels sempre, recolzant a l’equip.

Però, molt em temia que no... Que tornarien a tenir que sentir-los un cop més... Perelló en el debat de la GPE Manigua, declarant allò que no es de rebut de qui no ha dimitit encara sigui per pròpia coherència amb lo que allà va expressar. La contradicció feta paraules, entre el Dr. Sitges, i Kameni agafant en mig a un Pochettino amb masses lligams emocionals amb un vestidor que necessita més fermesa. I ara, per cloure, aquesta convocatòria per no dir-ne res, per no fer res, (quan ho podien fer. van deixar que el famós vaixell s’enfonsés dia a dia).

No, senyor Sánchez Llibre, no... Ningú dels que estimem al RCDE abandonarà el vaixell, el barco com diu vostè... Però si que a vegades, com va dir Winston Churchill, una retirada a temps es una victòria (Dunkerke). I vostè amb el seu grup de consellers fidels però incompetents, hauria o d’haver-se replantejat les coses i haver variat el curs dels esdeveniments (estiu 08) o haver-se retirat abans que la crua realitat i la ira d’una afició que fins ara ha donat un exemple d’auto control, exploti i demani que la guillotina que sempre vostè fa servir per derrocar tècnics, acabi com li va passar a Robespierre en la França revolucionaria, aplicant-se als consellers, i acabi rodant també el seu cap.

Mentre, aguanti, exigeixi el màxim a tothom. Pregui, (si es creient), per que en aquest cas per molt digui que es igual que en altres ocasions, la situació es molt diferent i molt pitjor. Però sàpiga, que sigui quin sigui el desenllaç d’aquest terrorífic malson, l’espanyolilsme té tot el dret de demanar un canvi radical en tots els aspectes de la gestió de la SAD.

Mentre, li desitjo sort, aquella que mai li ha faltat en el seu mandat, i que moltes vegades ha fet ostentació, inclòs. Serà la de tots, i per que també li reconec que no mereix acabar la seva etapa presidencial de la manera tan nefasta que la situació presumeix que acabarà fent-se realitat. Per que vostè ha fet molt per aquest club, ha aportat molt i ha assolit grans e inimaginables fites, però també s’ha de dir, ha comès i segueix cometent sense cap esperit de superació ni propòsit d’esmena, moltes greus errades.

Mentre prega per l’ànima ferida de mort d’aquest Espanyol, seu i nostre, com en va dir en a mi un dia plujós de primavera a poques setmanes de l’arribada d’un estiu perdut, si això el consola, “miri el Saragossa”.(Dani, dixit).

CLASSIFICACIONS FUTBOL BASE

CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

65

30

19

8

3

72

23

2

REUS DEPORTIU

60

30

17

9

4

56

27

3

C.E. L'HOSPITALET

56

30

15

11

4

43

22

4

A.E.C. MANLLEU

54

30

16

6

8

53

34

5

C.E. PREMIÀ

54

30

16

6

8

58

41

6

F.C. SANTBOIÀ

51

30

14

9

7

46

32

7

A.E. PRAT

45

30

13

6

11

39

36

8

VILANOVA C.F.

44

30

11

11

8

46

38

9

C.F. AMPOSTA

42

30

11

9

10

53

48

10

POBLA MAFUMET C.F.

40

30

10

10

10

42

48

11

C.E. EUROPA

37

30

10

7

13

36

41

12

U.E. CASSA

36

30

8

12

10

41

45

13

C.D. BLANES

36

30

9

9

12

46

59

14

U.E. RAPITENCA

35

30

9

8

13

33

39

15

U.E. MATARÓ

34

30

8

10

12

37

49

16

U.E. CORNELLÀ

32

30

8

8

14

35

55

17

C.F. BALAGUER

28

30

7

7

16

38

48

18

PALAMÓS C.F.

26

30

6

8

16

35

55

19

U.E. VILAJUÏGA

26

30

6

8

16

36

61

20

C.D. BANYOLES

14

30

2

8

20

18

62


CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

62

27

20

2

5

62

30

2

REAL MALLORCA

58

27

18

4

5

61

42

3

R.C.D. ESPANYOL

56

27

16

8

3

69

28

4

U.D. CORNELLÀ

46

27

12

10

5

52

33

5

C.D. SAN FRANCISCO

44

27

13

5

9

39

31

6

U.E. LLEIDA

38

27

11

5

11

40

38

7

C.E. L'HOSPITALET

38

27

10

8

9

40

41

8

PENYA ESP. CIUTADELLA

36

27

9

9

9

54

58

9

DAMM C.F.

35

27

8

11

8

43

47

10

UD. AT. GRAMANET

33

27

8

9

10

37

41

11

GIRONA F.C.

32

27

9

5

13

44

44

12

C.D. FERRIOLENSE

30

27

9

3

15

45

64

13

C.F. BADALONA

26

27

6

8

13

35

51

14

C.E. EUROPA

26

27

6

8

13

43

50

15

S. D. LA SALLE

26

27

6

8

13

43

53

16

U.E. MATARÓ

8

27

1

5

21

24

80


CLASSIFICACIÓ LLIGA NACIONAL JUVENIL, Grup 7è.

.CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA "B"

79

27

25

1

0

93

15

2

R.C.D. ESPANYOL "B"

56

27

17

5

4

56

32

3

C. GIMNÀSTIC

52

27

16

4

7

48

22

4

C.F. BADALONA "B"

49

27

15

4

8

34

24

5

C.F. DAMM "B"

48

27

15

3

9

45

30

6

U. E. CORNELLÀ "B"

42

27

12

6

9

50

47

7

C.E. MERCANTIL

41

27

12

5

10

40

38

8

A.E.C. MANLLEU

41

27

13

2

12

53

58

8

TERRASSA C.F.

40

27

10

10

7

39

35

10

U.E. CASTELLDEFELS

35

27

11

2

14

37

41

11

REUS DEPORTIU

35

27

10

5

11

38

45

12

A.E. PRAT

33

27

10

3

14

31

43

13

U.E. SANT ANDREU

31

27

9

4

14

27

40

14

C.E. EUROPA "B"

27

27

8

3

16

44

56

15

BORDETA DE LLEIDA

26

27

6

8

13

29

47

16

C.E. PREMIÀ

22

27

6

4

17

32

54

17

UNIFICACIÓ BELLVITGE

21

27

6

3

18

28

61

18

C.E. MANRESA

12

27

2

6

19

21

57

CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR CADET

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

R.C.D. ESPANYOL

61

23

20

1

2

73

13

2

F.C. BARCELONA

60

23

19

3

1

61

13

3

UE CORNELLÀ

49

23

15

4

4

51

13

4

GIRONA F.C.

46

23

14

4

5

47

26

5

C. F. DAMM

38

23

12

2

9

43

39

6

U.D. At. GRAMANET

37

23

11

4

8

37

26

7

CLUB GIMNÀSTIC T.

32

23

9

5

9

43

28

8

UFB JÀBAC i TERRASSA

31

23

9

4

10

34

47

9

C.E. MERCANTIL

30

23

8

6

9

26

40

10

C.E. EUROPA

26

23

6

8

9

26

31

11

F.P. MATARÓ

24

23

6

6

11

27

29

12

U.E. LLEIDA

24

23

6

6

11

38

44

13

CF BADALONA

22

23

5

7

11

32

34

14

C.E. MANRESA

15

23

3

6

14

24

64

15

F.E. FIGUERES

13

23

2

7

14

10

47

16

A.E.C. MANLLEU

6

23

1

3

19

11

89

CLASSIFICACIÓ PREFERENT CADET, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

56

23

17

5

1

56

15

2

E.F. GIRONÉS-SABAT

51

23

16

3

4

74

29

3

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

49

22

15

4

2

45

18

4

UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

38

23

11

5

7

48

33

5

E.F. OSONA

36

23

10

6

7

67

40

6

C.F. DAMM "B"

33

23

9

6

8

38

33

7

GIRONA F.C. "B"

30

23

8

6

9

44

47

8

U.D. At. GRAMANET "B"

29

23

7

8

8

37

36

9

C.F. BADALONA "B"

29

23

8

5

10

26

33

10

U.E. SANT ANDREU

27

23

7

6

10

26

33

11

F.P. MATARÓ

27

23

8

3

12

40

59

12

C.D. BLANES

26

23

8

2

13

39

59

13

E.C. GRANOLLERS

25

23

7

4

12

32

55

14

C.D. SANT GABRIEL

24

23

6

6

11

38

38

15

U.E. BARRI SANTES CREUS

17

23

5

2

16

22

79

16

C.F. CARDEDEU

13

22

2

7

13

22

47

CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC

1

F.C. BARCELONA

66

22

22

0

0

117

8

2

R.C.D. ESPANYOL

60

23

20

0

3

105

18

3

U.E. CORNELLÀ

41

23

12

5

6

48

40

4

GIRONA F.C.

36

22

11

3

8

37

39

5

UFB. JÀBAC i TERRASSA

34

22

10

4

8

36

32

6

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

33

22

9

6

7

39

37

7

U.E. LLEIDA

33

22

9

6

7

40

41

8

C.F. DAMM

32

21

8

8

5

38

27

9

CLUB GIMNÀSTIC T.

29

23

8

5

10

25

44

10

GIMNÀSTIC MANRESA

27

22

8

3

11

29

66

11

C. E. EUROPA

26

22

7

5

10

31

44

12

U.E. SANT ANDREU

18

22

4

6

12

19

43

13

C.F. RIUPRIMER

18

22

6

0

16

17

43

14

RICOH PREMIÀ

17

23

4

5

14

23

51

15

U.D. At. GRAMANET

16

23

4

4

15

15

54

16

C.E. MERCANTIL

14

22

2

8

12

17

49


CLASSIFICACIÓ PREFERENT INFANTIL, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

E.F. GIRONÉS-SABAT

512317066328

2

C.D. SANT GABRIEL

502316255033

3

F.P. ESP. MATARÓ

482315356323

4

R.C.D. ESPANYOL "B"

472314545829

5

C.F. BADALONA

442314276035

6

E.C. GRANOLLERS

3523112104231

7

E.F. SANT FELIU GUIXOLS

3323103105558

8

U.D. At. GRAMANET "B"

3123101124346

9

C.E. MANRESA

312394105848

10

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

30238694542

11

A.E.C. MANLLEU

302293104749

12

UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

282384113538

13

UNFICACIÓ LLEFIÀ

232372143455

14

U.E FIGUERES

222271143453

15

C.D. BLANES

212363142746

16

C.E. BERGA

42311216106


CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR ALEVÍ

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

F.C. BARCELONA

64

22

21

1

0

125

8

2

R.C.D. ESPANYOL

60

23

19

3

1

80

11

3

U.E. CORNELLÀ

50

23

16

2

4

48

19

4

C.F. DAMM

49

23

16

1

6

55

22

5

F.P. ESP. MATARÓ

41

22

12

5

5

38

24

6

U.D. At. GRAMANET

35

23

11

2

10

45

49

7

C.E. MERCANTIL

33

23

8

9

6

39

34

8

GIRONA F.C.

30

23

9

3

11

27

34

9

U.E. SANT ANDREU

30

23

9

3

11

27

44

10

E.C. GRANOLLERS

29

23

9

2

12

34

42

11

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

27

23

8

3

12

39

38

12

C.E L'HOSPITALET

27

23

8

3

12

32

58

13

C.D. SANT GABRIEL

23

23

6

5

12

25

45

14

U.E. LLEIDA

20

23

6

2

15

32

41

15

U.E. FIGUERES

7

23

2

1

20

12

86

16

S.R.U.E. DUESAIGUES

1

23

0

0

23

12

115

CLASSIFICACIÓ PREFERENT ALEVÍ, Grup 2n.

.

CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

1

C.E. MANRESA

52

23

16

4

3

58

19

2

A.E.C. MANLLEU

49

23

14

7

2

50

22

3

GIMNÀSTIC MANRESA

44

23

13

5

5

54

27

4

C.F. RIUPRIMER

44

23

12

8

3

47

29

5

E.F. GARROTXA

35

23

10

5

8

33

26

6

C.E. EUROPA

35

23

9

8

6

38

35

7

C.D. BLANES

35

23

11

2

10

34

41

8

UFB. JÀBAC i TERRASSA "B"

34

23

9

7

7

32

24

9

R.C.D. ESPANYOL "B"

33

23

9

6

8

29

28

10

C E. MERCANTIL "B"

29

23

8

5

10

34

38

11

U.E. VILASSAR DE MAR

25

23

5

10

8

26

29

12

E.C. GRANOLLERS "B"

25

23

7

4

12

32

42

13

F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

24

23

6

6

11

38

50

14

E.F. GIRONÉS-SABAT

23

23

6

5

12

26

41

15

C.F. BADALONA

17

23

4

5

14

17

36

16

U.B. CATALONIA

4

23

1

1

21

15

76




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M