dissabte, 9 de maig de 2009

DEMÀ A SADRIÀ,
EL PREBENJAMÍ POT SER CAMPIÓ


Demà a la Ciutat Esportiva de Sant Adrià, l’equip Prebenjamí del RCD Espanyol es pot proclamar campió de lliga del grup tercer de la categoria Prebenjamí, si derrota o empata a partir de les 12:15 hores, a la FP Júpiter CF, al camp de F-7.

El conjunt entrenat per Corominas, compta amb 5 punts d’avantatge més que el seu rival, la UD At. Gramanet, però amb dos partits més per disputar ja que els colomencs han de descansar les dues jornades que coincideixen amb els dos rivals retirats de la competició al començament de la mateixa, un cop ja s’havia sortejat el calendari.

L’Espanyol, al marge del Júpiter, li resta enfrontar-se a l’Unificació Badalona Sud, al Lloreda CF a Sadrià, i la darrera jornada veure’s les cares amb el Badalona. Per la seva part, el rival al llarg del campionat dels blanc-i-blaus, la Grama, li resten només dos encontres: El cuer At. Poble Nou aquest cap de setmana, i en la darrera jornada d’aquí a quatre setmanes, davant la Penya Barcelonista Trajana.

Com sigui que el gol-average entre ambdós conjunts es favorable als espanyolistes (9-1a Sadrià la primera volta, i 1-7 a Santa Coloma fa unes poques setmanes), la diferència entre ambdós conjunts de cinc punts passa a ser-ne sis, i per tant amb un sol punt que aconsegueix puntuar en l’encontre de demà, es proclamarà campió de lliga.

A més serà una bona oportunitat per sobrepassar els 300 gols i intentar en els quatre encontres superar el rècord golejador de la categoria.

divendres, 8 de maig de 2009

BASE FEMENINS: L'INFANTIL A UN TRIOMF D'ASSOLIR LA FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA

El RCDE Infantil Aleví Femení es a un pas d’adjudicar-se la primera plaça de grup i per tant classificar-se per la final del Campionat de Catalunya, després de vèncer el passat diumenge per 1-0 al Sant Gabriel amb gol de Mónica. El proper rival, el Levante Las Planas FC, visitarà la Ciutat Esportiva de Sadrià aquest diumenge a les 09:45 hores.

En el partit d’anada, les espanyolistes s’emportaren el triomf per 0-2. Ara, amb un triomf s’assegurarien el passi definitiu a una final en la que molt probablement es veurà les cares amb l’altre equip del CD Sant Gabriel, ja que el club de Sant Adrià ha classificat als seus dos equips infantils entre els quatre primers en els dos grups de la categoria en la lliga regular.

Per la seva part, les més petites de José Manuel Reina, van estar a punt de donar la sorpresa a Sadrià (2-3) davant la UE Seva en un bon partit.

Van jugar: Aranzazu, Judith, Ceci, Jeni, Sandra, Ainhoa, Flor i Meritxell, Nicole, Kataysa, Celia, Marta, Samanta i Naira. Els gols varen ser aconseguits per Celia i Samantha.

CLASSIFICACIÓ CAMPIONAT CATALUNYA INFANTIL FEM. Grup 1er.

.CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL

9

3

3

0

0

6

2

2

CF IGUALADA

4

3

1

1

1

9

7

3

CD SANT GABRIEL

2

3

0

2

1

4

5

4

FC LEVANTE LAS PLANAS

1

3

0

1

2

2

7



CAMPIONAT COMPLEMENTARI INFANTIL ALEV. FEM.

.CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

CF MOLINS DE REI

9

3

3

0

0

13

3

2

UE SEVA

9

3

3

0

0

8

5

3

F.ESP. AT. VILAFRANCA

6

3

2

0

1

13

3

4

CF CALDES MONTBUI

6

3

2

0

1

9

6

5

FC SANTBOIÀ

43111129
6

ESC. F. BONAIRE

4311186
7CE SABADELL FC "B"33102810
8EF BARBERÀ ANDALUCIA33102611
9C.E. ESPARRAGUERA03003315
10RCD ESPANYOL "B"03003214

dijous, 7 de maig de 2009

SORTEJADA LA IWC

INTERNATIONAL WOMENS CUP 2009 A SALOU





Fotos de la darrera edició a Salou de la IWC:
Espanyol-Montpellier a la final, amb triomf francès
.


Un cop finalitzi el campionat de Superlliga, i abans de disputar la Copa de la Reina, l'equip femení del RCD Espanyol, disputarà la International Womans Cup, que enguany per segona vegada consecutiva, tindrà lloc a la localitat de la Costa Daurada, de Salou.

Anteriorment, Sitges, al Camp de l'Aiguadolç havia estat el lloc escollit per disputar aquest torneig internacional de futbol femení.

En la passada edició, l'equip espanyolista va ser subcampió, perdent la final, amb el conjunt francès del Montpellier.


PARTITS 16 DE MAIG

GRUP

10:00 h.MONTPELLIER HSCRAYO VALLECANOB
12:00 h (TV3)RCD ESPANYOLBRISTOL ACADEMY WFCA
13:30 h (TV3) F.C. BARCELONAMONTPELLIER HSCB
16:00 h.BRISTOL ACADEMY WFCATLÉTICO DE MADRIDA
18:00 hRAYO VALLECANOFC BARCELONAB
20:00 hATLÉTICO DE MADRID FRCD ESPANYOL A
....
....
DIUMENGE 17 DE MAIG FASE FINAL
10:00 h.3er i 4rt Lloc. 2on Grup B2on classificat Grup A
12:00 h.FINAL. 1er class. Grup A1er. classificat Grup B

BASE FEMENINS: EL JUVENIL-CADET S'ENFRONTARÀ A L'ENFAF


Els equips campions dels quatre grups de categoria Femení Juvenil-Cadet disputaran aquest mes de maig el Campionat de Catalunya. Les eliminatòries i els horaris són:

    Partits d’anada:


ENFAF – RCD Espanyol: Dissabte, 16 de maig a les 12 hores al
Camp d’Esports d’Aixovall de Sant Julià de Lòria (Andorra).

UE Cabanes – FC Barcelona: Diumenge, 17 de maig a les 12 hores al Camp Municipal de Cabanes d’Empordà.



Partits de tornada:


RCD Espanyol – Enfaf: Dissabte, 23 de maig a les 14’30 hores a la Ciutat Esportiva del RCD Espanyol a Sant Adrià de Besòs.

FC Barcelona – UE Cabanes: Diumenge, 24 de maig a les 10 hores, a la Ciutat Esportiva Hans Gamper de Sant Joan Despí.

    L'equip de Ricard Ribes, campió del grup primer, se les veurà amb L'ENFAF andorrà, campió del grup segon.
    Els guanyadors de les dues semifinals, es jugaran la final del Campionat de Catalunya de futbol femení en la categoria de Juvenil-Cadet.




    CLASSIFICACIÓ FINAL DE LLIGA, GRUP PRIMER,
    CATEGORIA JUVENIL CADET FEMENÍ



    .FEMENÍ JUVENIL CADET PTS PJPG PE PP GFGC
    1

    RCD ESPANYOL

    682422201326
    2

    C.D. SANT GABRIEL

    622420221725
    3

    C.E. MERCANTIL

    5924192311515
    4

    C.E. EUROPA

    5424173410114
    5

    C. BELLAVISTA MILAN

    492416177636
    6

    C.E. SABADELL C.F.

    4024131106438
    7

    C.F. SANTVICENTI

    3524112116229
    8

    AD. ESC. F. BASE RIPOLLET

    232362154394
    9

    C. C. E. TIANA

    1624511823113
    10

    C.F. ROCAFONDA

    1624511828129
    11

    U.D. CIRERA

    152343162694
    12

    C.F. ARENYS DE MAR

    1424421820124
    13

    C.F. MONTMELO U.ESP.

    32410224172




    DIUMENGE A LLIÇÀ D'AMUNT,
    EL BENJAMÍ DEL RCDE, POT SER, CAMPIÓ

    .BENJAMÍ PREFERENT G. 2on.PTS PJPG PE PP GFGC
    1

    RCD ESPANYOL

    8228271023625
    2

    FC BARCELONA

    7828260214640
    3

    UD At. GRAMANET

    602820089667
    4

    UE SANT ANDREU

    542817389667
    5

    CD SANT GABRIEL

    5128170116457
    6

    CF MOLLET UE

    4828153107857
    7

    CF BADALONA

    4327141127378
    8

    C.D. BLANES

    3928123136386
    9

    ESCOLA F. GAVÀ "B"

    3327103146980
    10

    FP. SÁNCHEZ LLIBRE

    322895148197
    11

    EC GRANOLLERS

    322895147497
    12

    UFB JÀBAC i TERRASSA

    302893165985
    13

    CD PREMIÀ DALT

    232792185086
    14

    FC SANT CUGAT ESP. "B"

    2128631958103
    15

    CE LLIÇA D'AMUNT

    2027451741100
    16

    C. At. VALLÈS

    328102721180


    .BENJAMÍ PREFERENT G. 1er. PTS PJPG PE PP GFGC
    1

    UD. CORNELLÀ

    6227205311240
    2

    RCD ESPANYOL "B"

    6028193610761
    3

    CE MANRESA

    5627175510567
    4

    CE MERCANTIL

    532716569958
    5

    FC SANT CUGAT ESPORT

    472814597956
    6

    GIMNÀSTIC MANRESA

    4627137710672
    7

    UD. At. GRAMANET "B"

    4228126107769
    8

    FC BARCELONA "B"

    3827122138183
    9

    ESC. F. GAVÀ

    3628106126978
    10

    UE SANT ANDREU "B"

    35281121581101
    11

    UE CASTELLDEFELS

    322895145676
    12

    UE RUBÍ

    31271011674107
    13

    CF VILANOVA GELTRU

    302879127492
    14

    UE SANTS

    292792165286
    15

    FUND. P. E. EUROPA

    232765165888
    16

    UFB JÀBAC i TERRASSA

    528122530126


    BENJAMÍ 1a. DIVISIÓ 3er. G.PTS PJPG PE PP GFGC
    1

    RCD ESPANYOL "C"

    7827260121147
    2

    FUND. P. CE JUPITER

    642820449750
    3

    CD MASNOU

    6028193612760
    4

    Pa. BARCELON. ANGUERA

    5827191710060
    5

    AE UNIFIC. BADALONA SUD

    50281621011098
    6

    CD MONTGAT

    4728152119578
    7

    CD SANT GABRIEL "B"

    47281521110294
    8

    UD At. GRAMANET "C"

    4627151119472
    9

    FUND. P. E. EUROPA "B"

    4328134118667
    10

    FUND. PRIV. ESP. MATARÓ "B"

    3828122147582
    11

    U. At. HORTA

    3227102158296
    12

    CF BADALONA "B"

    262882185299
    13

    UE SANT ANDREU "C"

    2528741770105
    14

    UE LLONGUERAS SANT CRIST

    1928541957126
    15

    UD CIRERA "B"

    828222435148
    16

    At. MASNOU

    728212549160


    PREBENJAMÍ. GRUP 3er.PTS PJPG PE PP GFGC
    1

    RCD ESPANYOL

    6622220029315
    2

    UD At. GRAMANET

    6124201218341
    3

    CF BADALONA

    4722152511637
    4

    FUND. P. CE JUPITER

    4621151512932
    5

    CENTRO EUR. DE TECNOFUTBOL

    4222133611269
    6

    CD SANT GABRIEL

    422313378579
    7

    UE SANT ANDREU

    372312110119105

    8

    CLUB ESP. VILA OLIMPICA "B"

    292192109394
    9

    AE UNIFICACIÓ BADALONA SUD

    242280146598
    10

    CE. P. BARCELONISTA. BARCINO

    2322721345120
    11

    TRAJANA P. BARCELONISTA SANT JUST

    2223711582137
    12

    ARRABAL-CALAF DE GRAMANET

    1223401936165
    13

    CF LLOREDA

    922301939199
    14

    AT. POBLE NOU

    022002210216

    dimecres, 6 de maig de 2009

    CLASSIFICACIONS

    EL CADET "A" GUANYA 4-0 AL NÀSTIC. CLASSIFICACIÓ ACTUALITZADA


    CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ

    .

    CLASSIFICACIÓ

    PTS

    PJ

    PG

    PE

    PP

    GF

    GC

    1

    R.C.D. ESPANYOL "B"

    79

    36

    23

    10

    3

    80

    25

    2

    REUS DEPORTIU

    73

    36

    21

    10

    5

    72

    35

    3

    C.E. L'HOSPITALET

    70

    36

    19

    13

    4

    58

    27

    4

    C.E. PREMIÀ

    63

    36

    18

    9

    9

    68

    50

    5

    A.E.C. MANLLEU

    61

    36

    18

    7

    11

    59

    39

    6

    F.C. SANTBOIÀ

    60

    36

    16

    12

    8

    53

    36

    7

    A.E. PRAT

    53

    36

    15

    8

    13

    44

    43

    8

    VILANOVA C.F.

    52

    36

    13

    13

    10

    58

    45

    9

    POBLA MAFUMET C.F.

    49

    36

    13

    10

    13

    52

    59

    10

    C.F. AMPOSTA

    48

    36

    13

    9

    14

    60

    63

    11

    C.E. EUROPA

    45

    36

    12

    9

    15

    49

    52

    12

    U.E. CASSA

    45

    36

    10

    15

    11

    47

    51

    13

    U.E. CORNELLÀ

    44

    36

    11

    11

    14

    44

    57

    14

    C.D. BLANES

    41

    36

    10

    11

    15

    56

    69

    15

    C.F. BALAGUER

    39

    36

    10

    9

    17

    48

    54

    16

    U.E. RAPITENCA

    39

    36

    10

    9

    17

    41

    54

    17

    U.E. MATARÓ

    36

    36

    8

    12

    16

    42

    62

    18

    PALAMÓS C.F.

    34

    36

    8

    10

    18

    42

    67

    19

    U.E. VILAJUÏGA

    28

    36

    6

    10

    20

    40

    77

    20

    C.D. BANYOLES

    18

    36

    3

    9

    24

    27

    75


    CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL

    .

    CLASSIFICACIÓ FINAL

    PTS

    PJ

    PG

    PE

    PP

    GF

    GC

    1

    F.C. BARCELONA

    71

    30

    23

    2

    5

    70

    33

    2

    REAL MALLORCA

    65

    30

    20

    5

    5

    66

    42

    3

    R.C.D. ESPANYOL

    63

    30

    18

    9

    3

    77

    33

    4

    U.D. CORNELLÀ

    51

    30

    13

    12

    5

    58

    37

    5

    C.D. SAN FRANCISCO

    48

    30

    14

    6

    10

    47

    38

    6

    U.E. LLEIDA

    44

    30

    13

    5

    12

    48

    43

    7

    DAMM C.F.

    39

    30

    9

    12

    9

    48

    52

    8

    C.E. L'HOSPITALET

    38

    30

    10

    8

    12

    43

    49

    9

    GIRONA F.C.

    36

    30

    10

    6

    14

    50

    50

    10

    PENYA ESP. CIUTADELLA

    36

    30

    9

    9

    12

    58

    67

    11

    UD. AT. GRAMANET

    34

    30

    8

    10

    12

    40

    49

    12

    C.D. FERRIOLENSE

    34

    30

    10

    4

    16

    53

    72

    13

    S. D. LA SALLE

    32

    30

    8

    8

    14

    50

    60

    14

    C.F. BADALONA

    29

    30

    7

    8

    15

    42

    60

    15

    C.E. EUROPA

    27

    30

    6

    9

    15

    48

    58

    16

    U.E. MATARÓ

    14

    30

    3

    5

    22

    30

    85


    CLASSIFICACIÓ LLIGA NACIONAL JUVENIL, Grup 7è.

    .CLASSIFICACIÓ

    PTS

    PJ

    PG

    PE

    PP

    GF

    GC

    1

    F.C. BARCELONA "B"

    88

    31

    29

    1

    1

    108

    18

    2

    R.C.D. ESPANYOL "B"

    65

    31

    20

    5

    6

    71

    38

    3

    C. GIMNÀSTIC

    60

    31

    18

    6

    7

    61

    28

    4

    C.F. BADALONA "B"

    53

    31

    16

    5

    10

    42

    33

    5

    C.F. DAMM "B"

    52

    31

    16

    4

    11

    50

    41

    6

    U. E. CORNELLÀ "B"

    49

    31

    14

    7

    10

    59

    51

    7

    A.E.C. MANLLEU

    47

    31

    15

    2

    14

    60

    72

    8

    TERRASSA C.F.

    45

    31

    11

    12

    8

    45

    39

    9

    U.E. CASTELLDEFELS

    42

    31

    13

    3

    15

    44

    47

    10

    C.E. MERCANTIL

    41

    31

    12

    5

    14

    43

    48

    11

    REUS DEPORTIU

    40

    31

    11

    7

    13

    46

    53

    12

    U.E. SANT ANDREU

    40

    31

    12

    4

    15

    37

    45

    13

    A.E. PRAT

    38

    31

    11

    5

    15

    37

    50

    14

    C.E. EUROPA "B"

    34

    31

    10

    4

    17

    54

    62

    15

    C.E. PREMIÀ

    28

    31

    8

    4

    19

    37

    61

    16

    BORDETA DE LLEIDA

    27

    31

    6

    9

    15

    32

    56

    17

    UNIFICACIÓ BELLVITGE

    27

    30

    8

    3

    19

    36

    68

    18

    C.E. MANRESA

    12

    31

    2

    6

    23

    21

    73

    CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR CADET

    .CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

    1

    F.C. BARCELONA

    75

    28

    24

    3

    1

    80

    15

    2

    R.C.D. ESPANYOL

    73

    28

    24

    1

    3

    86

    16

    3

    UE CORNELLÀ

    64

    28

    20

    4

    4

    66

    15

    4

    GIRONA F.C.

    53

    28

    16

    5

    7

    56

    34

    5

    C. F. DAMM

    45

    28

    14

    3

    11

    53

    47

    6

    U.D. At. GRAMANET

    44

    28

    13

    5

    10

    42

    33

    7

    CLUB GIMNÀSTIC T.

    44

    28

    13

    5

    10

    55

    36

    8

    UFB JÀBAC i TERRASSA

    38

    28

    11

    5

    12

    42

    57

    9

    C.E. MERCANTIL

    34

    28

    9

    7

    11

    31

    49

    10

    C.E. EUROPA

    32

    28

    8

    8

    12

    33

    42

    11

    U.E. LLEIDA

    30

    28

    8

    6

    14

    44

    48

    12

    CF BADALONA

    28

    28

    7

    7

    14

    43

    47

    13

    F.P. MATARÓ

    28

    28

    7

    7

    14

    33

    39

    14

    F.E. FIGUERES

    19

    28

    4

    7

    17

    20

    59

    15

    C.E. MANRESA

    18

    28

    4

    6

    18

    29

    79

    16

    A.E.C. MANLLEU

    6

    28

    1

    3

    24

    12

    109

    CLASSIFICACIÓ PREFERENT CADET, Grup 2n.

    .CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

    1

    R.C.D. ESPANYOL "B"

    64

    28

    19

    7

    2

    65

    19

    2

    F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

    63

    28

    19

    6

    2

    54

    20

    3

    E.F. GIRONÉS-SABAT

    58

    28

    18

    4

    6

    85

    38

    4

    E.F. OSONA

    46

    28

    13

    7

    8

    84

    47

    5

    UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

    39

    28

    11

    6

    11

    54

    47

    6

    C.F. DAMM "B"

    39

    28

    11

    6

    11

    46

    43

    7

    U.D. At. GRAMANET "B"

    38

    28

    9

    11

    8

    44

    38

    8

    C.F. BADALONA "B"

    38

    28

    11

    5

    12

    35

    43

    9

    GIRONA F.C. "B"

    37

    28

    10

    7

    11

    53

    57

    10

    F.P. MATARÓ

    37

    28

    11

    4

    13

    47

    64

    11

    C.D. SANT GABRIEL

    34

    28

    9

    7

    12

    45

    43

    12

    U.E. SANT ANDREU

    33

    28

    9

    6

    13

    33

    40

    13

    E.C. GRANOLLERS

    31

    28

    8

    7

    13

    43

    65

    14

    C.D. BLANES

    29

    28

    9

    2

    17

    44

    71

    15

    C.F. CARDEDEU

    21

    28

    4

    9

    15

    28

    52

    16

    U.E. BARRI SANTES CREUS

    17

    28

    5

    2

    21

    26

    99

    CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL

    .CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC

    1

    F.C. BARCELONA

    84

    28

    28

    0

    0

    145

    8

    2

    R.C.D. ESPANYOL

    75

    28

    25

    0

    3

    128

    24

    3

    U.E. CORNELLÀ

    50

    28

    15

    5

    8

    58

    45

    4

    C.F. DAMM

    44

    28

    12

    8

    8

    48

    37

    5

    F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

    43

    28

    12

    7

    9

    48

    52

    6

    GIRONA F.C.

    43

    28

    13

    4

    10

    47

    52

    7

    UFB. JÀBAC i TERRASSA

    42

    28

    12

    5

    10

    44

    41

    8

    U.E. LLEIDA

    36

    28

    10

    6

    12

    46

    54

    9

    CLUB GIMNÀSTIC T.

    35

    28

    10

    5

    13

    31

    60

    10

    GIMNÀSTIC MANRESA

    33

    28

    9

    6

    13

    33

    71

    11

    C. E. EUROPA

    32

    28

    9

    5

    14

    34

    54

    12

    C.F. RIUPRIMER

    28

    28

    9

    1

    18

    23

    55

    13

    U.D. At. GRAMANET

    28

    28

    8

    4

    16

    25

    59

    14

    RICOH PREMIÀ

    24

    28

    6

    6

    16

    30

    57

    15

    U.E. SANT ANDREU

    20

    28

    4

    8

    16

    25

    57

    16

    C.E. MERCANTIL

    15

    28

    2

    9

    17

    23

    62


    CLASSIFICACIÓ PREFERENT INFANTIL, Grup 2n.

    .CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

    1

    E.F. GIRONÉS-SABAT

    592819277034

    2

    F.P. ESP. MATARÓ

    592818557126

    3

    C.D. SANT GABRIEL

    592719265838

    4

    R.C.D. ESPANYOL "B"

    572817657032

    5

    C.F. BADALONA

    4527143106346

    6

    A.E.C. MANLLEU

    4328134115556

    7

    E.C. GRANOLLERS

    4228133125239

    8

    E.F. SANT FELIU GUIXOLS

    4128125116466

    9

    U.D. At. GRAMANET "B"

    4028131144950

    10

    UFB. JÀBAC i TERRASSA "C"

    3828115124746

    11

    C.E. MANRESA

    3528105136556

    12

    F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

    332889115051

    13

    UNIFICACIÓ LLEFIÀ

    312894154566

    14

    U.E FIGUERES

    282891174362

    15

    C.D. BLANES

    222764172855

    16

    C.E. BERGA

    42711259116


    CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR ALEVÍ

    .CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

    1

    F.C. BARCELONA

    80

    28

    26

    2

    0

    139

    10

    2

    R.C.D. ESPANYOL

    71

    28

    22

    5

    1

    94

    16

    3

    U.E. CORNELLÀ

    60

    28

    19

    3

    6

    60

    22

    4

    C.F. DAMM

    56

    27

    18

    2

    7

    65

    27

    5

    F.P. ESP. MATARÓ

    49

    28

    14

    7

    7

    45

    26

    6

    C.E. MERCANTIL

    40

    28

    10

    10

    8

    48

    46

    7

    U.D. At. GRAMANET

    38

    27

    11

    5

    11

    51

    56

    8

    GIRONA F.C.

    38

    28

    11

    5

    12

    35

    41

    9

    E.C. GRANOLLERS

    35

    28

    11

    2

    15

    40

    50

    10

    F.P. SÁNCHEZ LLIBRE

    34

    28

    10

    4

    14

    43

    45

    11

    C.D. SANT GABRIEL

    33

    28

    9

    6

    13

    37

    53

    12

    C.E L'HOSPITALET

    33

    28

    9

    6

    13

    36

    62

    13

    U.E. SANT ANDREU

    31

    28

    9

    4

    15

    31

    54

    14

    U.E. LLEIDA

    30

    28

    9

    3

    16

    42

    49

    15

    U.E. FIGUERES

    7

    28

    2

    1

    25

    13

    98

    16

    S.R.U.E. DUESAIGUES

    1

    28

    0

    1

    27

    14

    138

    CLASSIFICACIÓ PREFERENT ALEVÍ, Grup 2n.

    .

    CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC

    1

    A.E.C. MANLLEU

    61

    27

    18

    7

    2

    67

    24

    2

    C.E. MANRESA

    61

    28

    18

    7

    3

    65

    24

    3

    C.F. RIUPRIMER

    56

    28

    16

    8

    4

    58

    34

    4

    GIMNÀSTIC MANRESA

    51

    27

    15

    6

    6

    58

    30

    5

    C.D. BLANES

    42

    28

    13

    3

    12

    41

    50

    6

    E.F. GARROTXA

    42

    27

    12

    6

    9

    41

    30

    7

    R.C.D. ESPANYOL "B"

    41

    28

    11

    8

    9

    34

    31

    8

    C.E. EUROPA

    39

    28

    9

    12

    7

    45

    45

    9

    UFB. JÀBAC i TERRASSA "B"

    35

    28

    9

    8

    11

    34

    30

    10

    F.P. SÁNCHEZ LLIBRE "B"

    35

    28

    9

    8

    11

    45

    52

    11

    E.F. GIRONÉS-SABAT

    30

    28

    8

    6

    14

    31

    47

    12

    C E. MERCANTIL "B"

    30

    27

    8

    6

    13

    38

    49

    13

    E.C. GRANOLLERS "B"

    30

    27

    8

    6

    13

    39

    49

    14

    U.E. VILASSAR DE MAR

    29

    28

    6

    11

    11

    31

    37

    15

    C.F. BADALONA

    21

    28

    5

    6

    17

    19

    41

    16

    U.B. CATALONIA

    5

    27

    1

    2

    24

    17

    90





    S E N T I M E N T P E R I C O . C O M