dissabte, 21 de novembre de 2009

HA PASSAT EL CAMPIÓ PER OLESA (69-93)

CB OLESA-ESPANYOL: 69 - CIUDAD ROS CASARES VALENCIA: 93



NJUGADORAMinPtsT2T3T1RDRATRAsPRPPTFP

V

6*Silvia Morales28:1593/50/03/43031140211
7Aina Denti06:2500/10/00/0202000100
8*Michelle Maslowki36:10187/120/14/5101014047
9Ines Kresovic29:10104/100/42/4303111024
10Helena Boada23:3492/41/22/2011223009
11*Jael Freixenet17:2161/30/04/4303101028
12*Shona Thorburn22:0300/20/00/0224111012
14Milica Jovanovic04:3021/10/00/0101002010
15*Iva Perovanovic32:31155/80/05/62350010316
.Olesa-Espanyol

200

6923/461/720/25

17

6

2366

17

1

1557

NJUGADORAMinPtsT2T3T1RdRaTRAsPrPPTFPV
4*Jana Vesela26:50126/100/00/14261121311
5Rebekka Linn Khamon19:29123/52/60/0000103023
6*Belinda Rose Snell20:3141/10/32/2202212015
7*Delisha Milton30:24198/110/13/32241130318
9Laia Palau19:3483/40/02/23032200312
10*Elisa Aguilar20:3100/30/10/0101310001
12Ana Montañana23:31154/52/21/12132131220
14*Erika De Sojuza26:052110/120/01/1102120330330
15Ljbica Drljaca13:0520/30/12/202210003-2
.Ciudad Ros Casares

200

9335/544/1411/12

24

9

331310

16

2

20

98


Àrbitres: Francisco Javier Bravo Loroño i Raul Blanco Castello
Pista: Pavelló C.B. Olesa, (Olesa de Montserrat)
Parcials: (12-28; 19-21; 25-23; 13-21)
Descans; (31-49) Final: (69-93)


divendres, 20 de novembre de 2009

FUTBOL - 7





RCDE Benjamí “A”: 9 – F.P. Esp. Júpiter CF: 0






Novè triomf consecutiu del conjunt espanyolista que encapçala la classificació amb 68 gols marcats en nou encontres.
Davant el Júpiter van marcar Sergio (4), Manu (2), Dani, Marco i Miguel.





FC Cerdanyola del Vallès “A”: 2 - RCDE Benjamí “B”: 7


Triomf del conjunt de Josep Maria Roma davant el Cerdanyola del Vallès al Camp de la Bòvila. Els gols espanyolistes van ser marcats per Adri i Kilian a parells, i un cadascú Joel, Dani i Joan.





Fotos del web: http://benjaminbrcdespanyol.blogspot.com/


RCDE Prebenjamí: 15 – CF Badalona: 2






Triomf del conjunt de Xavi Corominas, aconseguint la quarta victòria davant un Badalona que es va mostrar impotent per frenar als espanyolistes que marcaren mitjançant Xavi i Oriol amb quatre dianes cadascú, Umberto dos gols, i un gol cadascú Dereck, Ruben, Plegue, Toni, i Gerard.
CLASSIFICACIONS
.BENJAMÍ PREF. G. 2on. PTS

PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
R.C.D. ESPANYOL
24
8
8
0
0
68
14
2
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
24
8
8
0
0
25
11
3
U.E. MOLLET C.F
19
8
6
1
1
32
12
4
F.C. BARCELONA "A"
16
8
5
1
2
30
15
5
U.D. At. GRAMANET
16
8
5
1
2
25
13
6
E.C. GRANOLLERS
12
8
4
0
4
39
20
7
C.D. SANT GABRIEL
12
7
4
0
3
28
14
8
C.E. MERCANTIL
12
8
4
0
4
31
19
9
C. ESCOLA F. GAVÀ "B"
10
8
3
1
4
27
24
10
F.C. SANTBOIÀ
9
7
3
0
4
13
26
11
U.E. VILASSAR DE MAR
6
7
1
3
3
15
22
12
C.F. BADALONA
6
8
2
0
6
20
31
13
P.BARCELONISTA SANT CELONI
6
8
2
0
6
16
32
14
U.E. SANT ANDREU
5
7
1
1
5
7
24
15
C.D. BLANES
3
8
1
0
7
8
56
16
FUNDACIÓ P. CE JÚPITER
1
8
0
1
7
8
59


.BENJAMÍ PREF. G. 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1U.D. CORNELLÀ218701427
2C.E. MANRESA218701306
3C.F. IGUALADA1886022212
4C. GIMNÀSTIC MANRESA1886022018
5GIMNÀSTIC TARRAGONA1585033013
6UD. At. GRAMANET "B"1484222024
7R.C.D. ESPANYOL "B"1384131813
8ESCOLA F. GAVÀ 1384131816
9F.C. SANT CUGAT ESPORT1384131923
10U.E. SANT ANDREU "B"1083141722
11UE RUBÍ781161719
12C. NATACIÓ TERRASSA782151130
13F.C. BARCELONA "B" 681341115
14U.D. VILADECANS 681341119
15F.C. CERDANYOLA DEL VALLÈS180171234
16C.F. VILANOVA I LA GELTRÚ18017734


.BENJAMÍ 1a DIVISIÓ G. 3r.PTS PJPG PE PP GFGC
1 C.D. PREMIÀ DE DALT248800575
2C.E. VILA OLÍMPICA1986114917
3C.D. MONGAT167511349
4U.E. VILASSAR DE MAR1685123019
5C.D. MASNOU1585033220
6UD At. GRAMANET "D"1585033223
7ARRABAL - CALAF GRAMANET1585032429
8R.C.D. ESPANYOL "C" 1274032924
9U.E. MOLLET C.F.1083142123
10C.F. BADALONA "B"1083142023
11C.D. SANT GABRIEL "C"983052941
12FUND. ESP. At. VILAFRANCA882242229
13FUND. P. ESP. EUROPA "B"682062537
14A.E. UNIFIC. BADALONA SUD682061438
15C.F. UNIFICACIÓ LLEFIÀ280261541
16U. At. HORTA18017661


.PREBENJAMÍ GRUP 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1RCD ESPANYOL124400536
2FUND. P. CE JUPITER124400185
3U.E. SANT ANDREU94301308
4CD SANT GABRIEL94301238
5UD At. GRAMANET93300123
6C.F. MONTAÑESA642021210
7GRAN P. ESPANYOLISTA MANIGUA642021721
8C.F. UNIFICACIÓN LLEFIÀ642021522
9CF BADALONA34103726
10CLUB ESP. VILA OLIMPICA 0300325
11S.E. MERCAT NOU MAGORIA03003215
12P.BARCELONISTA ANGUERA04004940
13C.D. PUJADAS03006233


GOLEJADORS

PRIMER EQUIP (Lliga)ESPANYOL "B" (Lliga) JUVENIL "A"(Lliga )
IVAN ALONSO3PEDRAZA3ÁLEX RODRÍGUEZ5
CALLEJÓN1LUCAS PORCAR2ÁLVARO VÁZQUEZ 4
VERDÚ1BAENA2TELLO3
BEN SAHAR1ENRIC1DANI NIETO2
FORLÍN1LUISMI1MARC CABALLÉ2
LUIS GARCÍA1GUILLEM CREUS1PIRULO2
JOSÉ MENDEZ1JORDI AMAT1
JUANJO1PERE1
JULI SERRANO1
RUBÉN MORÁGUES1



JUVENIL "B"CADET "A"CADET "B"
NIERGA3ADRIÁN RUIZ3RAFA9
ERIC3PEDRO3JAFFAR8
ALEX GARCÍA2OSCAR MEDINA3JAVI SALINAS3
JORGE2JOSE MANUEL3HERNÁN2
QUILES1LUIS VIOQUÉ3SANDRO ARMAS1
GABRI1MIRAVENT2OSCAR1
SERGI DARDER1COCO CORELLA2PAUL1
CRISTIAN "CHICHA"1JUANJO2MARC GELMÀ1
CARLES CLERC1LUCHO1CHUS1
Propia porta1SANDRO ARMAS1SERGIO1
MANEL ROYO1
AITOR1


FEMENÍ A (Lliga)FEMENÍ "B"

FEMENÍ "C"

PAMELA CONTI10MARTA YAÑEZ 11ANNA PASCUAL7
VERO4ALEXIA9

MONTSE

7
MERY3BRENDA9REBECA5
KENTY3SÁRA MÉRIDA2SARA NAVARRO4
RAQUEL CORRAL2ELI SIVERA2LINDA4
MARTA CORREDERA2LAURA CARRIBA2

DE LA CRUZ

2
SILVIA MESEGUER2ELENA2DE LA FUENTE2
MÍRIAM1CARLA GÓMEZ2ALTMANN2
JOANA1ANNA CRIS2CARLA BORRÁS1
MARTA TORREJÓN1EVA LLAMAS2SANDRA GUIU1
OLGA MORENO1LARA GÓMEZ1MIREIA 1
CARLA COTADO1
SARA GARCÍA1
LETICIA1
SILVIA VILA1



FEMENÍ JUV. -CADET*INFANTIL "A"INFANTIL "B"
NÚRIA10BOCHI4SERGI CANÓS4
ERRA4PATRICK4RICHARD3
ARI4ALFREDO3JAVI NAVARRO2
ORTEU4ALBERT3DAWID2
NACHA3MULA2ALEJANDRO1
ALBA3TORITO2ARNAU1
JUDITH3MAXI2PABLO1
ESTHER 2SAMPER2OSCAR M.1
CABRERA3JACK1
BÁCTER1MOHA1
JESSY1MARC ROCA1
XÈNIA1JUBA1
+gols partit Base Olerdrola *16LAUREN1


ALEVÍ "A"ALEVÍ "B"BENJAMÍ "A"*
IBRA4GUILLEM7SERGIO15
VÍCTOR4FODE6DANI R.12
JOAN3JOSEP4TONI6

ROGER FORTET

3ARNAU5MIGUEL5
POL2JOEL RUIZ3ORIOL5
CARLES2MARC LLINARES2MARCO4
NIL2DANI REINA 2MANU4
JULI2JAIRO1

JOAN

2

GONZALO1SERGI1VÍCTOR2
NOYA1POL1
SALVA1



BENJAMÍ "B"

BENJAMÍ "C"PREBENJAMÍ
KILIAN5IVAN9UMBERTO9
ADRI4MAFFEO7XAVI9
JOEL TOLEDO3DANIEL3ORIOL8
MÀXIM2MARTÍ3GERARD7
DANI V.2ALEJANDRO3DERECK5
OSCAR1CARLOS3ARMAND5
JOAN1MARCOS1RUBEN3
LUCAS2
PLEGUE2
TONI1
Pròpia porta2



Nota: Vull agrair a “Gran Perico” i a quantes persones anònimament col·laboren i em recolzen en la difícil tasca de portar el compte dels golejadors en les diverses categories. Així mateix, a qui pugui facilitar informació dels encontres que manquen, ho pot fer via e-mail. Gràcies.





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M