dissabte, 19 de desembre de 2009

GOLEJADORS

PRIMER EQUIP (Lliga)ESPANYOL "B" (Lliga) JUVENIL "A"(Lliga )
IVAN ALONSO3PEDRAZA3ÁLVARO VÁZQUEZ 12
CALLEJÓN1LUCAS PORCAR2ÁLEX RODRÍGUEZ8
VERDÚ1BAENA2TELLO7
BEN SAHAR1ENRIC2DANI NIETO7
FORLÍN1LUISMI1PIRULO5
LUIS GARCÍA1GUILLEM CREUS1MARC CABALLÉ2
JOSÉ MENDEZ1CHULI2
JUANJO1PERE1
JULI SERRANO1
ÁLVARO VEGA1
JORDI AMAT1
VÍCTOR ÁLVAREZ1
RUBÉN MORÁGUES1



JUVENIL "B"CADET "A"CADET "B"
NIERGA6OSCAR MEDINA5RAFA10
ERIC3ADRIÁN RUIZ4JAFFAR8
ALEX GARCÍA3JUANJO4HERNÁN4
JORGE2JOSE MANUEL3JAVI SALINAS3
SERGI DARDER2LUIS VIOQUÉ3SANDRO ARMAS1
GERARD MUÑOZ2PEDRO3OSCAR1
GABRI1LUCHO2PAUL1
QUILES1COCO CORELLA2MARC GELMÀ1
CRISTIAN "CHICHA"1MIRAVENT2CHUS1
CARLES CLERC1AITOR2SERGIO1
Propia porta1SANDRO ARMAS2SERGI COLL1
MANEL ROYO1
PIFA1



FEMENÍ A (Lliga)FEMENÍ "B"

FEMENÍ "C"

PAMELA CONTI14MARTA YAÑEZ 15MONTSE11
MERY8ALEXIA10

ANNA PASCUAL

8
VERO6BRENDA10LINDA7
MARTA CORREDERA4LAURA CARRIBA4REBECA5
JOANA3CARLA GÓMEZ3SARA NAVARRO5
KENTY3SARA MÉRIDA2DE LA FUENTE3
SILVIA MESEGUER2ELENA2

DE LA CRUZ

2
MÍRIAM2ELI SIVERA2ALTMANN2
RAQUEL CORRAL2ANNA CRIS2CARLA BORRÁS1
MARTA TORREJÓN2EVA LLAMAS2SANDRA GUIU2
OLGA MORENO1LARA GÓMEZ1MIREIA 1
LARA1CARLA COTADO1
SARA GARCÍA1
LETICIA1
SILVIA VILA1

FEMENÍ JUV. -CADETINF.-ALEVÍ "A" FEM.INF.-ALEVÍ "B" FEM.
NÚRIA14MÓNICA18ANDREA27
ALBA9MAYRA17CELIA10
ARI8MARIA 9NATÀLIA7
ERRA7SÓNIA7RUTH4
ORTEU7EULÀLIA5TÀNIA3
ESTHER 5JUDITH5SAMANTHA2
JUDITH4CARLA4CRISTINA2
NACHA4JANI3MARTA1
CABRERA3CATHAYSA2ARI1
BÁCTER2QUERALT2LAIA1
JESSY1LAIA1
XÈNIA1IRINA1
ANNA1Pròpia porta2
JASMINA1


INFANTIL "A"INFANTIL "B"

ALEVÍ "A"

ALBERT6RICHARD7IBRA12
BOCHI5SERGI CANÓS4JOAN5
PATRICK4JAVI NAVARRO3VÍCTOR5
ALFREDO4DAWID2

ROGER FORTET

4
LAUREN4OSCAR MELERO2CARLES4
MULA3ARNAU1JULI4
MAXI2PABLO1NIL2
SAMPER2ALEJANDRO1POL2
TORITO2CARLES VALLS1GONZALO2
RAUL 2LLUIS1NOYA1
MARC ROCA1SALVA1
JUBA1
JACK1
MOHA1
FERNANDO1
Pròpia porta1



ALEVÍ "B"BENJAMÍ "A"

BENJAMÍ "B"

FODE10SERGIO17KILIAN8
ARNAU9DANI R.16JOEL TOLEDO7
GUILLEM8TONI9MÀXIM6
JOEL RUIZ5MIGUEL8ADRI5
JOSEP5ORIOL 6DANI V.2
MARC LLINARES3MANU6OSCAR1
DANI REINA 2VÍCTOR5JOAN1
POL2MARCO4
MARC BARNILS1JOAN2
JAIRO1BRUNO1
SERGI1* *Gols ? 1a. jornada 13


BENJAMÍ "C"PREBENJAMÍ
IVAN23UMBERTO14
MAFFEO10ORIOL12
ALEJANDRO7XAVI11
DANIEL6GERARD10
MARTÍ6DERECK6
MARCOS5ARMAND5
CARLOS3RUBEN5
PLEGUE3
LUCAS3
TONI2
Pròpia porta3

divendres, 18 de desembre de 2009

FUTBOL BASE FEMENÍ

PRIMERA CATALANA Grup 2on.

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

U.E. SANT ANDREU

37

13

12

1

0

89

9

2

P.BLANC BLAVA LA ROCA

36

13

12

0

1

66

16

3

C.F. BADALONA

36

13

12

0

1

50

15

4

R.C.D. ESPANYOL "C"

24

13

7

3

3

48

25

5

ESCUELA F. BONAIRE

23

13

7

2

4

42

32

6

C.F. LES PRESES

20

11

6

2

3

25

11

7

C.F. PALAUTORDERA

20

13

6

2

5

46

35

8

A.E. LA SALLE PREMIÀ

18

12

5

3

4

45

34

9

U.D. GURB

18

13

6

0

7

26

41

10

C. BELLAVISTA MILAN

17

12

5

2

5

26

31

11

U.D. SANT QUIRZE BESORA

15

12

4

3

5

28

26

12

C.E. EMPURIABRAVA

9112363037

13

VIC RIUPRIMER REFO FC

9

12

2

3

7

13

37

14

C.D. BLANES

7

13

2

1

10

15

55

15

U.E. BREDA

5

11

1

2

8

8

43

16

ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA4131111967

17

A.E. LA CANYA

31210111971


.FEMENÍ JUVENIL CADET G. 3rPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA

28109101234
2

RCD ESPANYOL

2810910714
3

FUNDACIÓ ESP. At. VILAFRANCA

249801517
4

F.C. SANTBOIÀ

24108024917
5

C.E. EUROPA

2110703198
6

C.F. REUS DEPORTIU

19106133817
7

C.E. ESPARREGUERA

16105143034
8

C.E. PUBILLA CASAS

14104242422
9

U.D. MARIANAO POBLET

14104242928
10

C.F. SUBURENSE "B"

13104152025
11

C.E. BASE OLERDOLA

9103072662
12

AGRUP.SANT ANDREU BARCA

810226951
13

C.F. PALLEJÀ

7102171337
14

P. REC. SAN FELIU LLOBREGAT

491171266
15

C.F. MOLINS DE REI "B"

110019437
16

C.D. LA GUARDIA

0100010099



.FEM. 1a. DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ GRUP 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1

C.D. SANT GABRIEL

30101000983
2

C.E. SABADELL F.C.

25108117023
3

U.E. VILASSAR DE MAR

22107125717
4

R.C.D. ESPANYOL

21106317622
5

ESCUELA F. BONAIRE

21107034834
6

P. BLANC BLAVA LA ROCA

16105144625
7

C.F. BADALONA

13104153331
8

C.E. MERCANTIL

8102263350
9

C.E. MANRESA

7102172736
10

ENFAF

71021725116
11

C. BELLAVISTA MILAN

4101182686
12

C.F. CALDES DE MONTBUI

0100010298



RCDE Inf.-Aleví "B": 5 - Escola F. Llavaneres: 4










FEM. INFANTIL-ALEVÍ 2na. DIVISIÓ Grup 3r PTS PJPG PE PP GFGC
1

CERDANYOLA DEL VALLÈS F.C.

24108024920
2

R.C.D. ESPANYOL "B"

22107125823
3

F.C. SANT CUGAT ESPORT

21107034632
4

U.D. CIRERA

19106134424
5

C.F. ESCOLA DE LLAVANERES

19106133822
6

ESCOLA F. VILADECAVALLS

16105143230
7

P. BLANC BLAVA LA ROCA "B"

12104062640
8

C.F. OLÍMPIC LA GARRIGA

9103073241
9

C. GIMNÀSTIC MANRESA

6102081151
10

C.E. SABADELL F.C. "C"

01000101265


FEM. BENJAMÍ-PREB. GRUP 1er. PTS PJPG PE PP GFGC
1

C.D. SANT GABRIEL

301010009011
2

U.E. VILASSAR DE MAR "B"

24108023612
3

R.C.D. ESPANYOL "C"

21107037920
4

ESCOLA F. VILADECAVALLS

21107034722
5

LEVANTE LAS PLANAS F.C.

19106135230
6

C.F. BADALONA

1093153623
7

C.F. SANTPEDOR

973041634
8

U.E. TONA

993062447
9

OAR VIC

882272439
10

C.E. SANT CELONI

792162242
11

ESCUELA F. BONAIRE

3101095101
12

CF. SISTRELLS

18017353

7

FUTBOL-7

RCDE Benjamí "A": 1 (Dani) - FC Barcelona: 1










.BENJAMÍ PREF. G. 2on. PTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL341211108717
2F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"301110013917
3U.E. MOLLET C.F28119115019
4C.D. SANT GABRIEL24128044420
5F.C. BARCELONA 23117224918
6U.D. At. GRAMANET22127143726
7E.C. GRANOLLERS19126155629
8C.E. MERCANTIL18126064037
9F.C. SANTBOIÀ15125072646
10U.E. VILASSAR DE MAR 13123453535
11C. ESCOLA F. GAVÀ "B"13124173441
12P.BARCELONISTA SANT CELONI12124082647
13U.E. SANT ANDREU11113261238
14C.F. BADALONA61220102445
15C.D. BLANES61220101572
16FUNDACIÓ P. CE JÚPITER101111582


.BENJAMÍ PREF. G. 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1

U.D. CORNELLÀ

311210116211
2

C.E. MANRESA

29129214712
3

C. GIMNÀSTIC MANRESA

25128133030
4

GIMNÀSTIC TARRAGONA

24128043820
5

C.F. IGUALADA

24127323018
6

ESCOLA F. GAVÀ

20126242930
7

UD. At. GRAMANET "B"

20126242938
8

F.C. SANT CUGAT ESPORT

19126153131
9

R.C.D. ESPANYOL "B"

16

12

5163024
10

U.E. SANT ANDREU "B"

16125163330
11

C. NATACIÓ TERRASSA

16125162447
12

UE RUBÍ

11123272126
13

F.C. BARCELONA "B"

9112372328
14

U.D. VILADECANS

8121561530
15

C.F. VILANOVA I LA GELTRÚ

41211101848
16

F.C. CERDANYOLA DEL VALLÈS

21202102158



.BENJAMÍ 1a DIVISIÓ G. 3r.PTS PJPG PE PP GFGC
1 C.D. PREMIÀ DE DALT36121200809
2C.E. VILA OLÍMPICA28129127627
3C.D. MONGAT26128224821
4R.C.D. ESPANYOL "C" 24128046031
5U.E. VILASSAR DE MAR22127144425
6C.F. BADALONA "B"22127144224
7C.D. MASNOU19126154326
8UD At. GRAMANET "D"18126064036
9U.E. MOLLET C.F.17125253728
10FUND. ESP. At. VILAFRANCA17125253741
11ARRABAL - CALAF GRAMANET16125163455
12FUND. P. ESP. EUROPA "B"12124083747
13C.D. SANT GABRIEL "C"12124083662
14A.E. UNIFIC. BADALONA SUD61220121865
15U. At. HORTA41211101089
16C.F. UNIFICACIÓ LLEFIÀ21202101773


.PREBENJAMÍ GRUP 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1

CD SANT GABRIEL

2187017113
2

UD At. GRAMANET

217700395
3

RCD ESPANYOL

1876017410
4

U.E. SANT ANDREU

1876015413
5

FUND. P. CE JUPITER

1575022714
6

C.F. UNIFICACIÓN LLEFIÀ

1284043135
7

CF BADALONA

1284042641
8

CLUB ESP. VILA OLIMPICA

973041516
9

C.F. MONTAÑESA

983052225
10

GRAN P. ESPANYOLISTA MANIGUA

672052245
11

S.E. MERCAT NOU MAGORIA

17016749
12

P.BARCELONISTA ANGUERA

180171871
13

C.D. PUJADAS

07007473







S E N T I M E N T P E R I C O . C O M