dissabte, 26 de desembre de 2009

CLASSIFICACIONS F-7

.BENJAMÍ PREF. G. 2on. PTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL371312109118
2F.C. SANT CUGAT ESPORT 331211015018
3F.C. BARCELONA 29139225619
4U.E. MOLLET C.F28129125122
5U.D. At. GRAMANET25138144626
6C.D. SANT GABRIEL24138054524
7E.C. GRANOLLERS19136165833
8C.E. MERCANTIL19136164239
9F.C. SANTBOIÀ18136072847
10C. ESCOLA F. GAVÀ "B"16135173843
11U.E. SANT ANDREU14134271442
12U.E. VILASSAR DE MAR 13133463637
13P.BARCELONISTA SANT CELONI13134182849
14C.F. BADALONA61320112447
15C.D. BLANES61320111581
16FUNDACIÓ P. CE JÚPITER11301121693


.BENJAMÍ PREF. G. 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1

U.D. CORNELLÀ

341311116612
2

C.E. MANRESA

29139224814
3

C. GIMNÀSTIC MANRESA

28139133331
4

GIMNÀSTIC TARRAGONA

27139044021
5

C.F. IGUALADA

27138323319
6

UD. At. GRAMANET "B"

23137243239
7

ESCOLA F. GAVÀ

20136253033
8

U.E. SANT ANDREU "B"

19136163531
9

F.C. SANT CUGAT ESPORT

19136163335
10

C. NATACIÓ TERRASSA

19136162849
11

R.C.D. ESPANYOL "B"

16135173127
12

UE RUBÍ

11133282230
13

F.C. BARCELONA "B"

9132382430
14

U.D. VILADECANS

8131571633
15

C.F. VILANOVA I LA GELTRÚ

51312102252
16

F.C. CERDANYOLA DEL VALLÈS

31303102562


.BENJAMÍ 1a DIVISIÓ G. 3r.PTS PJPG PE PP GFGC
1 C.D. PREMIÀ DE DALT391313009011
2C.E. VILA OLÍMPICA311310128229
3C.D. MONGAT29139225423
4U.E. VILASSAR DE MAR25138144926
5R.C.D. ESPANYOL "C" 24138056241
6C.D. MASNOU22137154828
7C.F. BADALONA "B"22137154430
8U.E. MOLLET C.F.20136254128
9UD At. GRAMANET "D"18136074242
10FUND. ESP. At. VILAFRANCA17135263745
11ARRABAL - CALAF GRAMANET16135173660
12FUND. P. ESP. EUROPA "B"15135083948
13C.D. SANT GABRIEL "C"15135084064
14A.E. UNIFIC. BADALONA SUD61320111970
15U. At. HORTA41311111191
16C.F. UNIFICACIÓ LLEFIÀ21302111977



.PREBENJAMÍ GRUP 1er.PTS PJPG PE PP GFGC
1

CD SANT GABRIEL

2498017615
2

UD At. GRAMANET

248800455
3

RCD ESPANYOL

2187018211
4

U.E. SANT ANDREU

1886025521
5

FUND. P. CE JUPITER

1886023415
6

CF BADALONA

1595043541
7

C.F. UNIFICACIÓN LLEFIÀ

1294053141
8

CLUB ESP. VILA OLIMPICA

983051721
9

C.F. MONTAÑESA

983052225
10

GRAN P. ESPANYOLISTA MANIGUA

682062352
11

P.BARCELONISTA ANGUERA

491172573
12

S.E. MERCAT NOU MAGORIA

18017758
13

C.D. PUJADAS

08008680




dijous, 24 de desembre de 2009

SENTIMENT PERICO US DESITJA
BON NADAL I BONES FESTES A TOTS

CLASSIFICACIONS FUTBOL BASE

CLASSIFICACIÓ SEGONA DIVISIÓ "B", GRUP 3r.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

U.E. SANT ANDREU

41

18

12

5

1

28

13

2

F.C. BARCELONA "B"

37

18

11

4

3

32

17

3

ONTINYENT CF

37

18

11

4

3

24

14

4

REAL MALLORCA "B"

36

18

10

6

2

29

13

5

C.D. ALCOYANO

34

18

10

4

4

28

16

6

ORIHUELA CF

33

18

9

6

3

18

12

7

C.D. BENIDORM

32

17

10

2

5

35

23

8

C.D. DÈNIA

28

18

7

7

4

19

18

9

ALICANTE CF

25

18

7

4

7

23

20

10

U.D. At. GRAMANET

25

18

7

4

7

20

21

11

C.E. SABADELL

22

18

6

4

8

16

20

12

U.D. LOGROÑÉS

21

18

5

6

7

19

19

13

C.F. BADALONA

20

18

5

5

8

21

22

14

SPORTING MAHONES

20

18

5

5

8

14

20

15

VILLAJOYOSA CF

18

18

4

6

8

20

21

16

R.C.D. ESPANYOL "B"

16

18

3

7

8

14

24

17

U.E. LLEIDA

12

17

2

6

9

12

23

18

C.F. GAVÀ

11

18

2

5

11

17

39

19

VALENCIA MESTALLA

10

18

2

4

12

14

28

20

TERRASSA C.F.

10

18

2

4

12

12

32



CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, Grup 3r.


.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL

35

14

11

2

1

51

14

2

F.C. BARCELONA

34

15

11

1

3

31

13

3

U.D. CORNELLÀ

32

15

9

5

1

24

8

4

REAL ZARAGOZA

26

15

7

5

3

26

15

5

U.E. LLEIDA

24

15

6

6

3

19

16

6

C.D. SAN FRANCISCO

24

14

7

3

4

14

11

7

GIRONA F.C.

22

15

7

1

7

25

23

8

REAL MALLORCA

21

15

6

3

6

19

19

9

UD. AT. GRAMANET

20

16

6

2

8

17

22

10

C.E. L'HOSPITALET

17

16

4

5

7

19

23

11

C.D. FERRIOLENSE

17

15

5

2

8

15

24

12

C.D. POBLENSE

17

15

5

2

8

12

25

13

DAMM C.F.

14

15

3

5

7

21

29

14

C.F. TERRASSA

13

16

3

4

9

16

28

15

STADIUM CASABLANCA

11

15

2

5

8

10

21

16

PENYA ESP. CIUTADELLA

9

16

2

3

11

16

44



CLASSIFICACIÓ LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7è

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA "B"

38

15

12

2

1

40

7

2

R.C.D. ESPANYOL "B"

35

15

11

2

2

23

9

3

DAMM CF "B"

30

15

9

3

3

34

12

4

C.F. BADALONA

29

15

9

2

4

31

17

5

A.E.C. MANLLEU

25

15

8

1

6

31

28

6

C.E. MERCANTIL

24

15

7

3

5

26

25

7

U.E. VIC RIUPRIMER

24

15

7

3

5

31

28

8

U.E. CASTELLDEFELS

23

15

7

2

6

24

18

9

A.E PRAT

23

15

6

5

4

15

16

10

TORTOSA

18

15

5

3

7

23

29

11

U.D. CORNELLÀ "B"

18

15

6

0

9

16

25

12

F. ESP. MATARÓ

18

15

5

3

7

18

35

13

U.E SANT ANDREU

16

15

5

1

9

21

32

14

C.E. EUROPA

15

15

4

3

8

22

23

15

REUS DEPORTIU C.F.

14

15

4

2

9

19

33

16

U.D. At. GRAMANET "B"

13

15

3

4

8

16

23

17

U.E LLEIDA "B"

13

15

4

1

10

15

23

18

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA

8

15

2

2

11

23

40



CLASSIFICACIÓ LLIGA DIVISIÓ D'HONOR CADET

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

39

13

13

0

0

61

4

2

R.C.D. ESPANYOL

35

13

11

2

0

35

8

3

U.D. CORNELLÀ

30

13

10

0

3

29

16

4

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA

25

13

8

1

4

23

12

5

F.C. GIRONA

25

13

8

1

4

19

15

6

C. GIMNÀSTIC T.

21

13

7

0

6

19

20

7

U.E. VILASSAR DE MAR

19

13

5

4

4

17

19

8

C.F. DAMM.

19

13

6

1

6

17

20

9

C.E. MERCANTIL

17

13

5

2

6

17

25

10

C.F. BADALONA

15

13

4

3

6

10

18

11

ESCOLA F. GIRONES-SABAT

12

13

3

3

7

20

34

12

C. ESCOLA F. GAVÀ

10

13

2

4

7

12

24

13

C.E. EUROPA

10

13

3

1

9

15

33

14

U.D. At. GRAMANET

9

13

2

3

8

12

24

15

U.E. BARRI SANTES CREUS

6

13

1

3

9

12

27

16

F. ESP. MATARÓ

6

13

2

0

11

16

35



CLASSIFICACIÓ LLIGA CADET PREFERENT, G. 2on.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

35

13

11

2

0

35

5

2

U.E. LLEIDA "B"

32

13

11

1

1

41

6

3

U.E. SANT ANDREU

26

13

8

2

3

25

11

4

A.E.C. MANLLEU

26

13

8

2

3

24

15

5

PREMIÀ CLUB ESPORTIU

23

13

7

2

4

22

16

6

F.C. GIRONA "B"

23

13

7

2

4

25

19

7

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "C"

22

13

6

4

3

20

12

8

C.F. DAMM "B"

20

13

6

2

5

22

16

9

C.D. SANT GABRIEL

20

13

6

2

5

23

20

10

E.C. GRANOLLERS

16

13

5

1

7

27

29

11

U.E. FIGUERES

14

13

4

2

7

22

26

12

U.D. At. GRAMANET "B"

14

13

3

5

5

13

20

13

VIC RIUPRIMER REFO F.C.

8

13

1

5

7

14

34

14

C.F. BADALONA "B"

8

13

2

2

9

8

31

15

F.PRIV. ESP. MATARÓ "B"

4

13

1

1

11

8

36

16

C.E. L'HOSPITALET "B"

2

13

0

2

11

7

40



CLASSIFICACIÓ LLIGA DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

37

13

12

1

0

45

7

2

R.C.D. ESPANYOL

34

13

11

1

1

46

11

3

ESCOLA F. GIRONÈS-SABAT

23

13

7

2

4

21

23

4

F.C. GIRONA

22

13

7

1

5

26

23

5

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA

21

13

6

3

4

20

24

6

F.C. SANTBOIÀ

20

13

6

2

5

16

20

7

C.D. SANT GABRIEL

18

13

5

3

5

17

16

8

C.F. DAMM

18

13

5

3

5

13

17

9

U.E. LLEIDA

16

13

5

1

7

12

18

10

C. GIMNÀSTIC MANRESA

16

13

4

4

5

15

23

11

U.D. CORNELLÀ

15

13

4

3

6

11

20

12

C. GIMNÀSTIC T.

13

13

3

4

6

23

26

13

U.E. VILASSAR DE MAR

13

13

3

4

6

15

18

14

U.E. SANT ILDEFONS

9

13

2

3

8

16

24

15

C.E. EUROPA

9

13

2

3

8

9

20

16

VIC RIUPRIMER REFO FC

7

13

1

4

8

11

26



CLASSIFICACIÓ LLIGA PREFERENT INFANTIL G. 2on.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

30

13

9312712

2

C.F. BADALONA

26

13

8232618

3

U.E SANT ANDREU

25

13

7423217

4

C.E. MERCANTIL

23

12

6512316

5

C.F. PERALADA

22

13

7152719

6

F.C. SANT CUGAT ESPORT

21

13

6341914

7

A.E.C. MANLLEU

20

12

6242227

8

E.C. GRANOLLERS

18

13

5352721

9

U.D. At. GRAMANET "B"

15

13

4362926

10

F. ESP. MATARÓ

15

13

3642220

11

C.F. CARDEDEU

14

13

4271416

12

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "C"

14

13

3551521

13

UE VILASSAR DE MAR "B"

13

13

4182335

14

PREMIÀ CLUB ESPORTIU

12

13

3371628

15

ESC. F. SANT FELIU DE GUIXOLS

10

13

2471230

16

OAR VIC

7

13

21101327


CLASSIFICACIÓ LLIGA DIVISIÓ D'HONOR ALEVÍ

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

35131120398

2

R.C.D. ESPANYOL

321310215111

3

U.D. CORNELLÀ

26137512411

4

F.C. GIRONA

25137422413

5

U.E. VILASSAR DE MAR

24

13

7

3

3

30

16

6

F. P. ESP. MATARÓ

22137152224

7

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA

21136342321

8

E.C. GRANOLLERS

19136161828

9

U.D. At. GRAMANET

16133731712

10

C.F. DAMM

16134452019

11

C.E. L'HOSPITALET

15134361326

12

At. SEGRE

1313346920

13

C.D. SANT GABRIEL

10133191430

14

C.E. MERCANTIL

6131391127

15

C.E MANRESA

5131210629

16

A.E.C. MANLLEU

3130310733


CLASSIFICACIÓ LLIGA PREFERENT ALEVÍ G. 2on.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "B"

35

13

11

2

0

51

9

2

U.E SANT ANDREU

34

13

11

1

1

48

17

3

ESCOLA F. GARROTXA

29

13

9

2

2

44

13

4

VIC RIUPRIMER REFO FC

28

13

9

1

3

39

13

5

C.F. DAMM "B"

25

13

7

4

2

23

17

6

C.D. BLANES

23

13

7

2

4

26

14

7

C.E. MERCANTIL "B"

22

13

7

1

5

21

15

8

UE VILASSAR DE MAR "B"

22

13

7

1

5

23

23

9

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "B"

18

13

6

0

7

24

23

10

C.E. EUROPA

18

13

6

0

7

19

20

11

U.D. At. GRAMANET "B"

16

13

4

4

5

19

21

12

U.E. FIGUERES

11

13

3

2

8

13

35

13

U.D. CIRERA

6

13

1

3

9

9

34

14

A.E.C. MANLLEU "B"

6

13

2

0

11

9

50

15

E.C. GRANOLLERS "B"

4

13

1

1

11

9

41

16

ESC. F. SANT FELIU DE GUIXOLS

2

13

0

2

11

11

43




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M