dissabte, 4 de desembre de 2010

RESULTATS

EN UNA INTENSA SEGONA PART, EL FILIAL GOLEJA AL VILANOVA (4-0). EL FEMENÍ, PRIMER DE GRUP AL GOLEJAR A L'ESTARTIT DESPRÈS QUE S'HAGI DEMORAT MITJA HORA L'INICI DEL PARTIT PER INCOMPAREIXENÇA ARBITRAL.


.

RESULTATS

FUTBOL BASE

2/5 Desembre de 2010

DATA

LOCAL

VISITANT

PARTIT / CAMP

RES.

4 DESEspanyol "B"C.F. VilanovaLliga. Ciutat Esportiva Sadrià4-0
5 DESA.E.C. ManlleuJuvenil "A"Lliga. Mpal. de Manlleu1-4
5 DESJuvenil "B"F.C. Barcelona "B"Lliga. Ciutat Esportiva Sadrià3-2
4 DESCadet "A"F.C. GironaLliga. Ciutat Esportiva Sadrià1-0
4 DESU.E. FigueresCadet "B"Lliga. Estadi Mpal. de Figueres0-3
4 DESInfantil "A"U.F.B. Jàbac i Terrassa BLliga. Ciutat Esportiva Sadrià2-0
5 DESU.F.B. Jàbac i TerrassaInfantil "B"Lliga. Mpal. Can Jofresa, Terrassa2-0
2 DESAleví "A"F.C. Barcelona BLliga. Ciutat Esportiva Sadrià3-3
4 DESU.D. Cornellà BAleví "B"Lliga. Mpal. Via Férrea, Cornellà4-2
.....
4 DESBenjamí "A"C.D. Sant GabrielLliga. Ciutat Esportiva Sadrià10-1
5 DESCan Rull Rómulo TronchoniBenjamí "B"Lliga. Zona Esp. Can Rull, Camp B. Sabadell0-3
4 DESPrebenjamí FC SantboiàAmistós. Ciutat Esp. Sadrià3-3
.....
4 DESFemení "A"U.E. L'EstartitSuperlliga. Ciutat Esp. Sadrià4-0
5 DESLevante Las Planas FCFemení "B"Lliga. Mpal. Les Planes, S.Joan Despí.3-1
5 DESU.D. GurbFemení "C"Lliga. Poliesportiu Gurb1-4
4 DES Fem. Juv-CadetU.E. SevaLliga. Ciutat Esportiva Sadrià5-0
/Fem. Inf.-Aleví///
4 DESLevante Las Planas FCFem. Inf-Aleví BLliga. Mpal. Les Planes, Sant Joan Despí3-3
5 DESPenya Blanc Blava ViladecansFem. Benjamí-PreB.Lliga. Mpal. Nou Viladecans0-13

FUTBOL 7

RCD Espanyol Aleví "B": 2 - U.E. Vilassar "A": 3








RCD Espanyol Benjamí "B": 0 - C.E. Manresa "A": 3









CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 2n.


.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL421110105514
2F.C. BARCELONA "B"40119203812
3C.D. SANT GABRIEL38109104118
4U.D. CORNELLÀ32107123119
5C.F. DAMM30106223417
6U.F. B. JABAC I TERRASSA2796033721
7U.D. At. GRAMANET "B"2394233029
8FUND. PR. ESP. MATARÓ "B"23104152938
9C.E. L'HOSPITALET22104062225
10U.E. SANT ANDREU "B"20102441830
11VIC RIUPRIMER REFO F.C.19103072645
12U.D. MARIANAO POBLET18102262236
13U.E. VILASSAR DE MAR 17102172031
14C.E. MERCANTIL "B"14101181842
15C. GIMNÀSTIC MANRESA "B"13101091331
16E.C. GRANOLLERS "B"13101091441



CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 1er.


.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA

40101000498
2

U.E. SANT ANDREU

35108114628
3

U.E. VILASSAR DE MAR

32107123922
4

U.D. At. GRAMANET

3197113011
5

C.D. SANT GABRIEL "B"

2896123519
6

U.D. CORNELLÀ "B"

27105232422
7

VIC RIUPRIMER REFO F.C. "B"

25105052931
8

R.C.D. ESPANYOL "B"

22104062729
9

C.F. DAMM "B"

22103342731
10

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "B"

21103252630
11

U.D. MARIANAO POBLET "B"

21103251730
12

C.E. MERCANTIL

19103071229
13

C. GIMNÀSTIC MANRESA

18102261729
14

E.C. GRANOLLERS

17102172238
15

C.E. L'HOSPITALET "B"

16102081735
16

FUND. PRIV. ESP. MATARÓ

13101091843


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 3r.


.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL40101000555
2U.D. At. GRAMANET3197113414
3ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA31106312512
4E.C. GRANOLLERS31106313018
5C.F. BADALONA29106133116
6U.E. VILASSAR DE MAR29106133421
7C.D. PREMIÀ DE DALT28106043125
8C.F. MOLLET U.E.25104332115
9P. BARCELONISTA S. CELONI24104243129
10C.D. SANT GABRIEL22104061817
11C.F. TORDERA19102351724
12C.F. PARETS16101361539
13F.C. PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS15101272857
14C.F. SILS15101271949
15U.E. CANOVELLES1592071035
16C.D. BLANES13101092144


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA "B"

37109014214
2

C.E. MANRESA

3310721276
3

U.D. At. GRAMANET

3097024119
4

C.F. JUNIOR

3097022712
5

U.E. SANT ANDREU "B"

30106222916
6

C. GIMNÀSTIC MANRESA

28106042416
7

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA

28106042222
8

R.C.D. ESPANYOL "B"

27105232318
9

C.F. PREMIÀ DE DALT "B"

27105232420
10

F.C. SANT CUGAT ESPORTS "B"

22103342421
11

C. NATACIÓ TERRASSA

21103252230
12

F.C. FRUITOSENC

18103061430
13

C. E. MERCANTIL

16102081830
14

C.ESCOLA F. GAVÀ "B"

1592071431
15

CFU. CAN RULL RÓMULO TR.

1110019736
16

U.E. RUBÍ

101000101047


CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 7è.


CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

P. BARCEL. COLLBLANC SANTS

3288004811
2

U. At. HORTA

2987013710
3

A.F. VETERANS CATALUNYA

22987013511
4

ESCUELA CF PERMOMANCE

2576013712
5

CERRO P.BLAUGR- TRINITAT VELLA

2485123118
6

R.C.D. ESPANYOL "C"

2385033020
7

F.C. BARCELONA "D"

2375112919
8

C.F. BARCELONETA "B"

2084042830
9

C.E. CANYELLES

1783052526
10

GRAN P. ESPANYOLISTA MANIGUA

1472141826
11

C.D. PUJADAS

1171151432
12

P. BAR.VILLAVERDE-PENITENTS

1071061036
13

ESC.F. GUINARDÓ SF AL. "B"

770071034
14

C.F. ALZAMORA "D"

77007538
15

U.E. LLONGUERAS SANT CRIST

77007438


divendres, 3 de desembre de 2010

CLASSIFICACIONS FUTBOL BASE FEMENÍ


CLASSIFICACIÓ PRIMERA NACIONAL FEMENINA, Grup 3r.

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

SPORTING AT. CIUTAT PALMA

30111001368
2

R.C.D. ESPANYOL "B"

30111001326
3

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

25118122912
4

U.E. SANT ANDREU

20116232720
5

GIRONA F.C.

19116143117
6

F.C. BARCELONA "B"

18115333117
7

U.E. VIC

16115152327
8

C.E. EUROPA

15114342223
9

U. E. LLEIDA

14114252425
10

CERDANYOLA DEL VALLÈS FC

13114161629
11

C.D. SANT GABRIEL "B"

9113081526
12

A.D. CORNELLÀ DEL TERRI

9112361938
13

C. At. JESÚS

4111191436
14

P. BLANC BLAVA LA ROCA

01100111146



CLASSIFICACIÓ PRIMERA CATALANA FEMENINA, Grup 3r.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "C"

28

10

9

1

0

43

3

2

C.F. BADALONA

27

10

9

0

1

30

6

3

A.E. LA SALLE PREMIÀ

25

10

8

1

1

50

14

4

C.F. PALAUTORDERA

23

10

7

2

1

30

9

5

At. RIUDEPERES C.F.

18

10

5

3

2

29

17

6

P BLANC i BLAVA LA ROCA "B"

15

10

5

0

5

20

26

7C.F. Sta. EULÀLIA RONÇANA15104332028

8

At. MASNOU

13

10

4

1

5

28

24

9U.D. SANT QUIRZE BESORA1293332321

10

U.S. CORRO D'AMUNT

10

9

3

1

5

16

34

11

U.D. GURB

9

10

2

3

5

21

24

12

C. BELLAVISTA MILAN

9

9

2

3

4

18

22

13

C.F. AMETLLA DEL VALLÈS

7

9

2

1

6

14

26

14

U.D. TARADELL

6

9

2

0

7

8

27

15

C. ESP. PLA D'EN BOET

3

10

1

0

9

16

44

16

C.F. TORELLÓ

0

9

0

0

9

5

46




CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL-CADET FEMENINA

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

C.D. SANT GABRIEL

248800385

2

U.E. L'ESTARTIT

228710396

3

C.F. SANTPEDOR

1685121813

4

F.C. BARCELONA

147421253

5

VIC RIUPRIMER REFO F.C.

148422169

6

C.E. EUROPA

1484221111

7

A.E.C. MANLLEU

117322159

8

FUND. P. ESP. At. VILAFRANCA

1183232015

9

R.C.D. ESPANYOL

1083141713

10

ESCUELA FUTBOL BONAIRE

983051120

11

C.F. LES PRESES

983051731

12

C.E. MERCANTIL

882241420

13

F.C. SANTBOIÀ

772141119

14

C.F. REUS DEPORTIU

27025721
15U.E. SEVA 27025531

16

F.C.CERDANYOLA DEL VALLÈS

07007543




FUTBOL 7 FEMENÍ




CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM. Grup 2n.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL

3288004313
2C.E. SABADELL F.C.2676103814

3

U.E. VILASSAR DE MAR

2184133124

4

A.E.C. MANLLEU

1772412823

5

C.D. SANT GABRIEL "B"

1773132420

6

P. BLANC BLAVA LA ROCA

1782332530
7C.E. MANRESA1682322724

8

C.E. EUROPA

1672322427

9

C.E. MERCANTIL

1070341429

10

C.F. SANTPEDOR

760151135

11

U.D. CIRERA

66006632

12

C.P. SANT CRISTOBAL (Retirat)

0000000





CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., Grup 1er.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

287700361

2

C.D. SANT GABRIEL

287700408

3

F.C. SANTBOIÀ

2877004111

4

FUND. P. ESP. At.VILAFRANCA

2385032412
5C.F. IGUALADA2275023426

6

C.F. PALLEJA

1582152539
7C.E. SABADELL F.C. "B"1171151632

8

R.C.D. ESPANYOL "B"

1171151634

9

C.F. VILANOVA GELTRÚ

1181072044

10

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

1171151030

11

P. BLANC BLAVA VILADECANS

1071061035



CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENÍ

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

C.D. SANT GABRIEL

40

10

10

0

0

52

6

2

R.C.D. ESPANYOL

36

9

9

0

0

54

11

3

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

34

10

8

0

2

47

17

4

U.E. TONA

34

10

8

0

2

43

19

5

CF.B. MAS CATARRO

29

10

6

1

3

45

32

6

C.E. SEAGULL

28

10

6

0

4

54

41

7

OAR VIC

27

9

6

0

3

41

21

8

U.E. SANTS

27

9

6

0

3

49

31

9

ESC.F. BARBERÀ ANDALUCIA

2375112714

10

P. BLANC BLAVA VILADECANS

22

10

4

0

6

28

37

11

U.E. VILASSAR DE MAR

2194053337

12

P. BLANC BLAVA LA ROCA

20

10

3

1

6

26

43

13UNIFIC. CF. Sta. PERPETUA19103072250

14

U.E. SANT ANDREU

17

10

2

1

7

26

44

15

C.E. CANYELLES

14

10

1

1

8

17

52

16C.E. SABADELL F.C.13100371953

17

ESCUELA F. BONAIRE

12

10

0

2

8

15

47

18

CERDANYOLA del VALLÈS FC

9

9

0

0

9

16

59







S E N T I M E N T P E R I C O . C O M