divendres, 24 de desembre de 2010

SENTIMENT PERICO DESITJA
BON NADAL A TOTHOM


BON NADAL A TOTS ELS PERICOS !

DOBLET PERICO, AL I TORNEIG ALEVÍ DE
NADAL DE LA CE VILA OLÍMPICA

I TORNEIG DE NADAL DE LAC.E. VILA OLÍMPICACATEGORIA 1999

GRUP A

GRUP BGRUP C
F.C. BARCELONADAMM C.F.R.C.D. ESPANYOL
U.F.B. JÀBAC i TERRASSAU.D. CORNELLÀ GIRONA F.C.
C.E. SANT GABRIELU.E. LLEIDAU.E SANT ANDREU
C.E. VILA OLÍMPICAU.D. At. GRAMANETU.E. VILASSAR DE MAR


Dimecres 22 DES

PRIMERA FASECATEGORIA ALEVÍ 1999.
18:30 Grup AC.E. VILA OLÍMPICA C.D. SANT GABRIEL 1-3
19:00 Grup CU.E. SANT ANDREUU.E.VILASSAR DE MAR3-1
19:30 Grup BU.D. At. GRAMANETU.D. CORNELLÀ1-2

Dijous 23 DES

...
09:00 Grup AF.C. BARCELONAUFB JÀBAC I TERRASSA1-1
09:30 Grup CR.C.D. ESPANYOL U.E. SANT ANDREU4-1
10:00 Grup BC.F. DAMM U.E. LLEIDA0-0
10:30 Grup AC.E. SANT GABRIELF.C. BARCELONA1-1
11:00 Grup CGIRONA F.C. R.C.D. ESPANYOL0-5
11:30 Grup BDAMM C.F.U.D. At. GRAMANET2-1
12:00 Grup AU.F.B. JÀBAC i TERRASSAC.E. VILA OLÍMPICA 4-0
12:30 Grup CU.E. VILASSAR DE MARGIRONA F.C.1-1
13:00 Grup BU.E. LLEIDA U.D. CORNELLÀ1-2
13:30 Grup AF.C. BARCELONA C.E. VILA OLÍMPICA5-2
14:00 Grup CR.C.D. ESPANYOL U.E. VILASSAR DE MAR.2-0
14:30 Grup BU.D. CORNELLÀC.F. DAMM1-0
15:00 Grup AC.D. SANT GABRIEL U.F.B. JÀBAC i TERRASSA 2-1
15:30 Grup CGIRONA F.C.U.E. SANT ANDREU 4-2
16:00 Grup BU.E. LLEIDA U.D. At. GRAMANET0-1


23/12/2010

FASE DE QUARTS DE F.3x1 per una plaça semifinals.
17:00 3x12n Grup A SANT GABRIEL2n. Grup B CF. DAMM2-1
17:30 3x12n. Grup A SANT GABRIEL2n. Grup C GIRONA FC2-1
18:00 3x12n. Grup B CF DAMM2n. Grup C GIRONA FC0-1

23/12/2010

SEMIFINALS..
19:00 SEMIFF.C. BARCELONAU.D. CORNELLÀ

*pen 3-3

19:00 SEMIFR.C.D. ESPANYOL C.E. SANT GABRIEL

2-1

....
.FINAL..
20:00 FINALF.C. BARCELONAR.C.D. ESPANYOL

0-0*pen

.CAMPIÓ: RCD ESPANYOL..




I TORNEIG DE NADAL DE C.E. VILA OLÍMPICACATEGORIA 2000

GRUP A

GRUP BGRUP C
R.C.D. ESPANYOL "B"DAMM C.F. "C"F.C. BARCELONA "D"
GIRONA F.C. "D"U.E. LLEIDA "D"U.D. CORNELLÀ "B"
SANT CUGAT E. "B"U.D. At. GRAMANET "D"C.E- SANT GABRIEL "D"
U.E. SANT ANDREU "C"CE VILA OLÍMPICA "B"C.D. PREMIÀ DE DALT "B"


Dimecres 22 DES

PRIMERA FASECATEGORIA ALEVÍ 2000.
18:30 Grup CC.D. SANT GABRIEL "D"CD PREMIÀ DE DALT "B"0-1
19:00 Grup BC.F. DAMM "C"U.D. At. GRAMANET "D"3-0
19:30 Grup AR.C.D ESPANYOL "B"U.E. SANT ANDREU "C"2-0

Dijous 23 DES

...
09:00 Grup CF.C. BARCELONA "C"U.D. CORNELLÀ "B"1-2
09:30 Grup BC.E. VILA OLÍMPICA "B"U.E. LLEIDA "D"0-2
10:00 Grup AGIRONA F.C. "D"SANT CUGAT ESP. "B"2-1
10:30 Grup CU.D. CORNELLÀ "B"C.E. SANT GABRIEL "D"1-0
11:00 Grup BU.D. At. GRAMANET "D"C.E. VILA OLÍMPICA "B"3-1
11:30 Grup AU.E. SANT ANDREU "C"GIRONA F.C. "D"2-3
12:00 Grup CF.C. BARCELONA "C"C.D.PREMIÀ DE DALT "B"4-2
12:30 Grup BC.F. DAMM "C"U.E. LLEIDA "D"0-1
13:00 Grup ASANT CUGAT ESP. "B"R.C.D. ESPANYOL "B"1-3
13:30 Grup CC.D. PREMIÀ DE DALT "B"U.D. CORNELLÀ "B"4-1
14:00 Grup BU.D. At. GRAMANET "D"U.E. LLEIDA "D"0-2
14:30 Grup AR.C.D. ESPANYOL "D"GIRONA F.C.4-2
15:00 Grup CF.C. BARCELONA "C"C.E. SANT GABRIEL "D" 0-0
15:30 Grup BC.F. DAMM "C"CE VILA OLÍMPICA "B"4-1
16:00 Grup AU.E. SANT ANDREU "C" SANT CUGAT ESP. "B"3-2


23/12/2010

FASE DE QUARTS DE F...
17:00 3x12n Grup A GIRONA FC2n. Grup B CF DAMM2-5
17:30 3x12n. Grup A GIRONA FC2n. Grup C CORNELLÀ B0-1
18:00 3x12n. Grup B CF DAMM 2n. Grup C CORNELLÀ B1-0

23/12/2010

SEMIFINALS..
18:30 SEMIFR.C.D. ESPANYOL "B"U.E. LLEIDA "D"5-0
18:30 SEMIFC.D.PREMIÀ DE DALT "B"C.F. DAMM "C"0-2
....
.FINAL..
19:00 FINALR.C.D. ESPANYOL "B"C.F. DAMM "C"

3-1

.CAMPIÓ R.C.D. ESPANYOL..


GOLEJADORS

PRIMER EQUIP (Lliga + Copa).ESPANYOL "B" .JUVENIL "A".
OSVALDO6+1DANI NIETO6PIRULO6
LUIS GARCÍA4LUCAS PORCAR6SERGI DARDER6
CALLEJÓN2RUI FONTE5ERIC5
DÁTOLO2ÁLVARO VÁZQUEZ3THEIVY5
JOAN VERDÚ2VÍCTOR ÁLVAREZ2GIL4
ÁLVARO VÁZQUEZ1+2OSCAR SIELVA2GABI3
JAVI MÁRQUEZ1MANU MOLINA1BLANCHART3
..SERGIO GINÉS1BONILLA3
..DANI LÓPEZ1MIRAVENT2
..DAVID LÓPEZ1KILIAN2
CERVERA1BLAZQUEZ 1


JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
RUFO8SALINAS5IVAN ÉCIJA8
PEDRO7PEDRO4MULA8
JAFFAR7RUBÉN DUARTE4ADRIÀ2
ALBARRÁN6TORITO4TORITO2
NICO3HERNÁN3PATRICK2
ADRIÁN RUIZ2RAFA ESPINOSA2SAMU1
VERDÚ2CANTI2SANDRO1
LUCHO2JAFFAR2NACHO1
JAVI1SERGI COLL2LAUREN1
ADRIÁN H.1BOCHI2LLUIS1
KILIAN1ROBERT2IVAN BUSTOS1
HERNÁN1ALEX 1..
ADRIÁN H.1..
..YAGO1
..ALBERT1
..Pròpia Porta1..


FEMENÍ "A".FEMENÍ "B".FEMENÍ "C"
VERO22DEBORA9SARA N.11
ERIKA13LAURA CARRIBA8ARIADNA11
WILLY11MARTA YAÑEZ6MONTSE9
MONFORTE7BRENDA 6CARLA B.6
SILVIA MESEGUER5NÚRIA3SANDRA DE LA CRUZ4
KENTY2ANNA1XÈNIA4
SANDRA VILANOVA1ELENA1ESTER4
ALEXIA1MÓNICA ORTEU1MÒNICA BÁCTER3
ANE1ANDREA PEREIRA 1MARÍA2
..ALBA POMARES1ELENA1
....ANNA1
....GEORGINA1
..SANDRA ANGLADA1


JUVENIL-CAD. FEMENÍ.INFANTIL "A".INFANTIL "B".
ANDREA9CARLOS CANO13JOAN5
MAYRA6JOAN EZOMO8

WUBA

4
SÓNIA4DAWID "POLACO"6ALEX BERMEJO3
MÓNICA3AARON5JULI3
JUDITH1JAVI NAVARRO4SUJAN3
ESTER ERRA1SERGI S.4NOYA2
CARLA T.1FERRÁN ARNAU3FERRAN2
EULÀLIA1ALEJANDRO L.1CARLOS1
..MANCHÓN1MORALES1
..CARLES VALLS1MIGUEL1
..ALEXANDER1
..OSCAR MELENDO1..

dijous, 23 de desembre de 2010

EL BENJAMÍ "A",
CONTINUA AMB PAS FERM











El Benjamí “A”, sòlid líder invicte

El RCD Espanyol Benjamí “A” va vèncer dissabte a la tarda a la Ciutat Esportiva de Sant Adrià 9-0 (resultat oficial 5-0) a la UE Mollet CF. Els autors dels gols del conjunt espanyolista van ser Màxim, Joel i Kilian per partida doble i d’Amadou, Sergi i Joan.

Dilluns, en encontre avançat a la catorzena jornada a Blanes, l’equip de Xavier Manzano va vèncer per 0-7 (Resultat oficial: 0-5) amb gols de Dani (que va aconseguir-ne quatre), Kilian, Màxim i Adri.

L’equip espanyolista ha marcat en 14 encontre 145 gols i només n’ha encaixat 7. (La nova normativa de la FCF fa que oficialment només consti en les classificacions com 76 marcats i set encaixats).


CN Terrassa: 0 - RCD Espanyol Benjamí "B": 2
Per la seva part, el Benjamí "B" va vèncer 0-2 a Terrassa davant el C. Natació Terrassa amb dos gols d'Ilaix.



CLASSIFICACIONS FUTBOL-7

CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL501312106314
2F.C. BARCELONA "B"481311205114
3C.D. SANT GABRIEL471311114523
4U.D. CORNELLÀ441310124824
5U.F. B. JABAC I TERRASSA40139044827
6C.F. DAMM39138234625
7FUND. PR. ESP. MATARÓ "B"35137154244
8U.D. At. GRAMANET "B"33136254142
9C.E. L'HOSPITALET26134182631
10U.E. SANT ANDREU "B"26133462339
11U.D. MARIANAO POBLET24133282948
12VIC RIUPRIMER REFO F.C.23133193055
13U.E. VILASSAR DE MAR 201321102947
14C. GIMNÀSTIC MANRESA "B"191320111740
15E.C. GRANOLLERS "B"191320111649
16C.E. MERCANTIL "B"171311112557



CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 1er.


.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA

521313006711
2

U.D. At. GRAMANET

441310124520
3

U.E. SANT ANDREU

441310125737
4

C.D. SANT GABRIEL "B"

42139224723
5

U.E. VILASSAR DE MAR

39138234830
6

U.D. CORNELLÀ "B"

37137333428
7

VIC RIUPRIMER REFO F.C. "B"

31136073545
8

R.C.D. ESPANYOL "B"

29135173639
9

C.F. DAMM "B"

29134453442
10

C.E. MERCANTIL

29135172535
11

C.E. L'HOSPITALET "B"

25134092441
12

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "B"

24133283240
13

C. GIMNÀSTIC MANRESA

24133282439
14

U.D. MARIANAO POBLET "B"

24133282040
15

E.C. GRANOLLERS

201321102751
16

FUND. PRIV. ESP. MATARÓ

161310122256



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 3r.


.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL56141400767
2ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA43139313212
3C.D. PREMIÀ DE DALT40139044830
4U.D. At. GRAMANET39119114414
5U.E. VILASSAR DE MAR38138144526
6C.F. BADALONA36137243819
7E.C. GRANOLLERS34126423224
8C.F. MOLLET U.E.32135442822
9P. BARCELONISTA S. CELONI31135354037
10C.F. TORDERA28134362431
11C.D. SANT GABRIEL25134091931
12F.C. PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS22132383969
13U.E. CANOVELLES21123091845
14C.F. PARETS19131391551
15C.F. SILS181312102163
16C.D. BLANES181411122260


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA "B"

491312015315
2

C.E. MANRESA

45131021358
3

U.D. At. GRAMANET

431310035724
4

U.E. SANT ANDREU "B"

40138323821
5

C.F. JUNIOR

40139043216
6

R.C.D. ESPANYOL "B"

37137332919
7

C.F. PREMIÀ DE DALT "B"

35136433829
8

C. GIMNÀSTIC MANRESA

35137152620
9

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA

32136162529
10

F.C. SANT CUGAT ESPORTS "B"

31135352924
11

C. NATACIÓ TERRASSA

24133282337
12

C. E. MERCANTIL

23133192741
13

C.ESCOLA F. GAVÀ "B"

23133192143
14

F.C. FRUITOSENC

221330101747
15

CFU. CAN RULL RÓMULO TR.

15130211942
16

U.E. RUBÍ

141301121458







S E N T I M E N T P E R I C O . C O M