divendres, 14 de gener de 2011

GOLEJADORS FUTBOL-7

ALEVÍ "A".ALEVÍ "B".BENJAMÍ "A"
FODE28DANI RIBELLES9KILIAN30
ARNAU M.11ANGEL9JOEL TOLEDO23
POL10TONI8DANI V.22
JOEL R.9MIGUEL5ADRI17
GUILLEM8MARC3ARNAU P.15
ALBERT5BRUNO2MÀXIM15
JOSEP PUIG4JOSEP VIÑAS2AMADOU10
SERGI G.3JOAN ALTIMIRA1SOTO6
MARC LLINARES3JORDI1SERGI B.4
MARC BERNILS3SERGI1OSCAR2
JAIRO2+2JOAN1
DANI REINA1


BENJAMÍ "B".
RUBÉN9
GERARD6
ILIAX5
RAUL4
DERECK2
ORIOL1
LUCAS1
XAVI1

CLASSIFICACIONS FUTBOL-7

CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL541413106915
2F.C. BARCELONA "B"521412205614
3C.D. SANT GABRIEL511412114925
4U.D. CORNELLÀ481411125526
5U.F. B. JABAC I TERRASSA41149055034
6C.F. DAMM40148244828
7FUND. PR. ESP. MATARÓ "B"39148154546
8U.D. At. GRAMANET "B"34146264248
9U.E. SANT ANDREU "B"30143472741
10C.E. L'HOSPITALET28144282833
11U.D. MARIANAO POBLET25143292953
12U.E. VILASSAR DE MAR 241431103448
13VIC RIUPRIMER REFO F.C.241431103259
14C. GIMNÀSTIC MANRESA "B"211421111942
15E.C. GRANOLLERS "B"201420121853
16C.E. MERCANTIL "B"181411122662



CLASSIFICACIÓ ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, Grup 1er.
.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA

541413106812
2

U.D. At. GRAMANET

481411124821
3

U.E. SANT ANDREU

481411126239
4

C.D. SANT GABRIEL "B"

44149324925
5

U.E. VILASSAR DE MAR

43149235431
6

U.D. CORNELLÀ "B"

39147433630
7

R.C.D. ESPANYOL "B"

33146174241
8

VIC RIUPRIMER REFO F.C. "B"

32146083650
9

C.F. DAMM "B"

30144463545
10

C.E. MERCANTIL

30145182740
11

C. GIMNÀSTIC MANRESA

28144282840
12

U.F.B. JÀBAC I TERRASSA "B"

28144283741
13

C.E. L'HOSPITALET "B"

261440102545
14

U.D. MARIANAO POBLET "B"

26143382141
15

E.C. GRANOLLERS

211421112857
16

FUND. PRIV. ESP. MATARÓ

171410132462



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 3r.
.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1R.C.D. ESPANYOL56141400767
2C.D. PREMIÀ DE DALT441410045030
3ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA44149323214
4U.D. At. GRAMANET431210114816
5U.E. VILASSAR DE MAR42149144928
6C.F. BADALONA40148244020
7E.C. GRANOLLERS36146443834
8C.F. MOLLET U.E.33145453026
9P. BARCELONISTA S. CELONI32145364139
10C.F. TORDERA30144462633
11C.D. SANT GABRIEL29145092433
12U.E. CANOVELLES25134092147
13F.C. PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS24142484171
14C.F. PARETS201413101754
15C.F. SILS191412112368
16C.D. BLANES181411122260


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 2n.

.CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

F.C. BARCELONA "B"

531413015615
2

C.E. MANRESA

491411214212
3

U.D. At. GRAMANET

441410045928
4

C.F. JUNIOR

441410043817
5

U.E. SANT ANDREU "B"

44149324223
6

C. GIMNÀSTIC MANRESA

39148152921
7

R.C.D. ESPANYOL "B"

38147342922
8

C.F. PREMIÀ DE DALT "B"

37146534233
9

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA

34146262933
10

F.C. SANT CUGAT ESPORTS "B"

33145453025
11

F.C. FRUITOSENC

261440101847
12

C. NATACIÓ TERRASSA

25143292443
13

C.ESCOLA F. GAVÀ "B"

25143292244
14

C. E. MERCANTIL

241431103148
15

CFU. CAN RULL RÓMULO TR.

16140212943
16

U.E. RUBÍ

151401131561


CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ DE BENJAMINS, Grup 7è.

CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1

P. BARCEL. COLLBLANC SANTS

441111006111
2

U. At. HORTA

40129125117
3

ESCUELA CF PERMOMANCE

39119115819
4

A.F. VETERANS CATALUNYA

39129034625
5

F.C. BARCELONA "D"

36118124424
6

R.C.D. ESPANYOL "C"

32117044029
7

CERRO P.BLAUGR- TRINITAT VELLA

30116143628
8

C.F. BARCELONETA "B"

30126064442
9

GRAN P. ESPANYOLISTA MANIGUA

27115153535
10

C.E. CANYELLES

23114073236
11

ESC.F. GUINARDÓ SF AL. "B"

19112272438
12

C.D. PUJADAS

19112272241
13

P. BAR.VILLAVERDE-PENITENTS

141110101561
14

C.F. ALZAMORA "D"

12110110856
15

U.E. LLONGUERAS SANT CRIST

11110011559



dijous, 13 de gener de 2011

ALTRES CLASSIFICACIONS
DEL FUTBOL BASE

CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 5è.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

U. E. LLAGOSTERA

40

20

12

4

4

27

14

2

C.E. EUROPA

36

20

10

6

4

30

21

3

U.D. CORNELLÀ

33

20

10

3

7

33

20

4

C.F. POBLA DE MAFUMET

33

20

9

6

5

24

18

5

A.E.C. MANLLEU

32

20

8

8

4

30

23

6

C.F. MONTAÑESA

32

19

9

5

5

21

18

7

REUS DEPORTIU C.F.

31

20

8

7

5

27

16

8

R.C.D. ESPANYOL "B"

30

20

8

6

6

31

18

9

TERRASSA F.C.

29

19

7

8

3

28

20

9

A.E. PRAT

29

20

7

8

5

27

23

10

F.C. VILAFRANCA

29

20

8

5

7

24

23

12

C.F. GAVÀ

25

20

6

7

7

22

26

13

U.E. CASTELLDEFELS

23

20

5

8

7

14

16

14

C.F. BALAGUER

23

20

6

5

9

24

31

15

C.F. AMPOSTA

23

20

7

2

11

19

33

16

C.F. PALAMÓS

21

20

5

6

9

18

24

17

C.D. MASNOU

21

20

5

6

9

26

33

18

ASCÓ C.F.

18

20

4

6

10

12

31

19

C.F. VILANOVA i GELTRÚ

17

20

3

8

9

15

26

20

C.E. PREMIÀ

11

20

1

8

11

9

27




CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR JUVENIL, Grup 3r.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

44

18

13

5

0

54

14

2

R.C.D. ESPANYOL

42

18

13

3

2

40

12

3

C.F. DAMM

41

18

13

2

3

45

22

4

U.D. CORNELLÀ

33

18

9

6

3

42

21

5

R.C.D. MALLORCA

32

18

10

2

6

36

21

6

GIMNÀSTIC DE TARRAGONA

27

18

7

6

5

23

23

7

C.F. BADALONA

24

18

6

6

6

32

25

8

U.E. LLEIDA

24

18

6

6

6

20

21

9

GIRONA F.C.

24

18

7

3

8

24

28

10

A.E.C. MANLLEU

18

18

4

6

8

29

50

11

JUVENTUD SALLISTA

16

18

3

7

8

21

32

12

U.D. At. GRAMANET

16

18

5

1

12

24

39

13

C.D. SAN FRANCISCO

16

18

4

4

10

13

29

14

S.D. HUESCA

16

18

4

4

10

19

43

15

C.E. L'HOSPITALET

13

18

3

4

11

17

38

16

U.D. POBLENSE

12

18

3

3

12

19

40




CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ D'HONOR CADET

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

36

13

12

0

1

72

6

2

R.C.D ESPANYOL

33

14

11

0

3

39

15

3

C.F. DAMM

29

14

9

2

3

41

20

4U.D. CORNELLÀ24147342720

5

C. GIMNÀSTIC TARRAGONA

20

14

6

2

6

22

25

6

U.E. VILASSAR DE MAR

19

14

6

1

7

20

23

7

F.C. GIRONA

19

14

5

4

5

18

25

8

U.E. LLEIDA

17

14

4

5

5

28

26

9

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA

17

14

4

5

5

23

25

10

U.E. SANT ANDREU

17

13

5

2

6

17

26

11

C.E MERCANTIL

16

12

5

1

6

20

23

12

U.D. At. GRAMANET

16

14

4

4

6

15

30

13

C.F. BADALONA

15

14

4

3

7

16

30

14

ESCOLA F. GIRONÈS-SABAT

13

14

4

1

9

19

37

15

C.F. JUNIOR

12

14

3

3

8

19

40

16C.F. BLANCA SUBUR7141491742



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL, Grup 2n.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL

42

14

14

0

0

51

3

2

U.E. SANT ANDREU

31

14

10

1

3

39

23

3

CD. SANT GABRIEL

31

14

10

1

3

30

15

4

A.E.C. MANLLEU

29

14

9

2

3

41

18

5

FUND. PRIV. ESP. MATARÓ

28

14

9

1

4

31

24

6

F.C. BARCELONA "B"

27

14

9

0

5

40

14

7

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA B

27

14

8

3

3

18

11

8

C.E. MERCANTIL

20

14

6

2

6

23

20

9

E.C. GRANOLLERS

18

14

5

3

6

19

15

10

C.F. DAMM

16

14

5

1

8

20

31

11

U.D. CORNELLÀ "B"

15

14

4

3

7

25

30

12U.E. SABADELLENCA101431101136

13

C.F. BADALONA

9

14

2

3

9

10

30

14U.E. VILASSAR DE MAR8142291835

15

U.D. UNIFICACIÓN BELLVITGE

8

14

2

2

10

10

37

16

UD. At. GRAMANET "B"

4

14

1

1

12

8

52





CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL GRUP 1er.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

40

14

13

1

0

73

10

2

C.F. DAMM "B"

35

14

11

2

1

56

10

3

U.F.B. JÀBAC i TERRASSA

31

14

10

1

3

32

22

4

U.D. CORNELLÀ

29

14

9

2

3

43

17

5

U.E. VILASSAR DE M. "B"

26

14

8

2

4

36

24

6

C. ESCOLA F. GAVÀ

24

14

8

0

6

21

19

7R.C.D. ESPANYOL "B"23146532724

8

C. GIMNÀSTIC MANRESA

22

14

7

1

6

26

33

9

U.D. MARIANAO POBLET

20

14

6

2

6

26

27

10

C.E. MANRESA

17

14

5

2

7

24

25

11

F.C. SANT CUGAT ESPORT

15

14

4

3

7

12

23

12

F.C. SANTBOIÀ

13

14

3

4

7

15

37

13U.D. At. GRAMAMET13144191522

14

U.E. SANT ANDREU "B"

9

14

2

3

9

16

48

15

C.F. VILANOVA i la GELTRU

2

14

0

2

12

11

52

16

U.E. SANT ILDEFONS

1

14

0

1

13

13

53




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M