divendres, 18 de març de 2011

DESPLAÇAMENT A ALACANT
AMB LA PENYA B.B. DE CASSÀ I COMARCA DE LA SELVA


PENYA BLANC I BLAVA DE CASSÀ I COMARCA DE LA SELVA


DESPLAÇAMENT A ALACANT


Hèrcules CF – RCD Espanyol
(9 i 10 d’Abril)

SORTIDA
Dissabte 9 d’Abril a les 06:45 al Pàrquing del Caprabo
Si ve gent de Barcelona farem una parada a Cornellà (Estadi) sobre les 08:15

TORNADA
Diumenge 10 d’Abril en finalitzar el partit (en cas de jugar diumenge)
Diumenge 10 d’Abril a les 16:00 (en cas de jugar dissabte)

PREU: 80 € (Hotel + Viatge)
L’entrada esta assegurada però no es sabrà el preu fins dies abans del partit

Es suspendrà el viatge si:
- El partit es dilluns o diumenge a les 21:00
- No hi ha un mínim de 25 persones apuntades abans del dia 5 d’abril

Per guardar lloc cal fer un ingrés de 80€ indicant nom i cognoms al següent numero de compte, abans del dia 5 d’abril:
2100 0114 52 0101504635 (La Caixa)
Per més informació:
677 01 65 08 (trucar als matins)


FUTBOL BASE FEMENÍ

CLASSIFICACIÓ PRIMERA CATALANA FEMENINA, Grup 3r.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL "C"

64

22

21

1

0

107

8

2

C.F. BADALONA

63

22

21

0

1

83

9

3

A.E. LA SALLE PREMIÀ

53

22

17

2

3

88

36

4

At. RIUDEPERES C.F.

42

22

12

6

4

71

37

5U.D. SANT QUIRZE BESORA402212468741

6

C.F. PALAUTORDERA

37

22

11

4

7

50

45

7C.F. Sta. EULÀLIA RONÇANA352210575247

8

At. MASNOU

27

22

8

3

11

57

61

9

P BLANC i BLAVA LA ROCA "B"

25

22

8

1

13

39

58

10

C. BELLAVISTA MILAN

23

22

6

5

11

48

69

11

U.S. CORRO D'AMUNT

23

22

7

2

13

44

78

12

U.D. GURB

22

21

5

7

9

44

48

13

C.F. AMETLLA DEL VALLÈS

20

22

5

5

12

37

63

14

U.D. TARADELL

17

21

5

2

14

25

57

15

C. ESP. PLA D'EN BOET

6

22

2

0

20

30

88

16

C.F. TORELLÓ

4

22

1

1

20

16

133

RCD Espanyol Femení "C": 3 (Carla-2-, Montse) - At. Riudeperes CF: 1





CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ JUVENIL-CADET FEMENINA

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

U.E. L'ESTARTIT

522017127812

2

F.C. BARCELONA

48191531836

3

C.D. SANT GABRIEL

431914146716

4

VIC RIUPRIMER REFO F.C.

392012354421

5

R.C.D. ESPANYOL

382112274128

6

A.E.C. MANLLEU

361911354226

7

C.E. EUROPA

362011363637

8

C.F. SANTPEDOR

332010374339

9

C.E. MERCANTIL

22196493241

10

ESCUELA FUTBOL BONAIRE

202062122144

11

FUND. P. ESP. At. VILAFRANCA

191954103444

12

F.C. SANTBOIÀ

172052132754

13

C.F. LES PRESES

161951132465

14

C.F. REUS DEPORTIU

152043132341

15

F.C.CERDANYOLA DEL VALLÈS

112032152383
16U.E. SEVA 51905141273

CF Santpedor: 3 - RCD Espanyol Juvenil-Cadet Fem.: 1



FUTBOL 7 FEMENÍ


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM. Grup 2n.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL (Campió)

671816119838
2C.E. SABADELL F.C.601813328434

3

U.E. VILASSAR DE MAR

551911357142
4C.E. MANRESA47188556451

5

C.D. SANT GABRIEL "B"

46179266655

6

C.E. EUROPA

44177646350

7

A.E.C. MANLLEU

38185586570

8

P. BLANC BLAVA LA ROCA

37185495473

9

C.E. MERCANTIL

33174494065

10

C.F. SANTPEDOR

201611142586

11

U.D. CIRERA

161600162086



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., Grup 1er.

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

F.C. BARCELONA

68171700885

2

C.D. SANT GABRIEL

621715028319

3

F.C. SANTBOIÀ

621715028235

4

FUND. P. ESP. At.VILAFRANCA

541812065529
5C.F. IGUALADA501711068064

6

R.C.D. ESPANYOL "B"

381862105073

7

C.F. PALLEJA

351852115481
8C.E. SABADELL F.C. "B"311841134079

9

P. BLANC BLAVA VILADECANS

291831132774

10

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

271823133880

11

C.F. VILANOVA GELTRÚ

2418201644102





RCD Espanyol Inf.-Aleví Fem "B": 5- FC Levante Las Planas: 4
















RCD Espanyol Aleví-Benj.-Preb.Fem. : 6 - Seagull:0
Resultat oficial (5-0)











CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENÍ

.

CLASSIFICACIÓ

PTS

PJ

PG

PE

PP

GF

GC

1

R.C.D. ESPANYOL

86

22

21

1

0

120

22

2

C.D. SANT GABRIEL

81

21

20

0

1

102

14

3

OAR VIC

79

22

19

0

3

99

35

4

F.C. LEVANTE LAS PLANAS

73

21

17

1

3

102

32

5

C.E. SEAGULL

70

22

16

0

6

116

66

6

U.E. TONA

70

22

16

0

6

90

41

7

ESC.F. BARBERÀ ANDALUCIA 632213278564

8

CF.B. MAS CATARRO

55

21

11

1

9

81

71

9

U.E. SANTS

55

22

11

0

11

99

81

10

U.E. VILASSAR DE MAR

532110298982

11

P. BLANC BLAVA VILADECANS

49

22

9

10

12

61

82

12

P. BLANC BLAVA LA ROCA

41

22

6

1

15

55

98

13UNIFIC. CF. Sta. PERPETUA4022601653112

14

U.E. SANT ANDREU

33

21

3

2

16

50

99

15

C.E. CANYELLES

32

21

3

2

16

27

94

16C.E. SABADELL F.C.3021231642108

17

ESCUELA F. BONAIRE

30

22

2

2

18

35

105

18

CERDANYOLA del VALLÈS FC

21

21

0

0

21

24

124



dijous, 17 de març de 2011

AGENDA SOCIAL (27MARÇ)

PENYA BLANC-i-BLAVA DE TERRASSA

I Paella Perica

Paella perica de la Penya Blanc i Blava de Terrassa el diumenge 27 de març de 2011, amb motiu del 18er aniversari de la fundació de la penya al Camp de futbol de La Maurina.
Torneig de futbol a partir de les 10 del matí, i seguidament Paella Perica a la mateixa instal.lació.

      Aperitiu amb refresc
      Paella
      Postres
      Pa, vi, aigua, cafè



PREU SOCIS PENYA: 10 euros
NO socis: 12 euros
Venda de tiquets al local social "Bar Fronteras" fins el dia 20.




PENYA BLANC-I-BLAVA DE SANT BOI



VI Calçotada

El proper diumenge 27 de març a partir de les 13:30 hores tindrà lloc la VI Calçotada de la nostra Penya, que s'ha guanyat per mèrits propis ser un dels esdeveniments més esperats del calendari de les penyes periques.

Aquest any ho celebrarem amb tots aquells que ens volgueu acompanyar al bar restaurant "La Barbacoa", situat a l'Avinguda d'Aragó, al costat de l'estadi de beisbol de la nostra vila.

El menú serà el següent:

      Calçots, salsa romesco i beguda (porrons de vi i gerres de cervesa)
      Parrillada de carn en safates (xistorra, cap de llom, pollastre, cansalada i botifarra)
      Guarnició de seques i patates
      Postres: Pastís de crema catalana
      Beguda de la casa, porrons de vi, gerres de cervesa, aigua i refrescos
      Café i xupito (sansa, herbes, poma i préssec)



Hi haurà disponible un menú infantil, que s'anirà concretant a mesura que la gent s'hi apunti i el demani.

El preu final per als socis de la nostra Penya serà de 18 euros. Recordeu que podeu convidar tot aquell que vulgui venir encara que no sigui soci. El preu per a convidats serà de 20 euros.

És molt important que ens confirmeu la vostra assistència i la dels vostres convidats com a molt tard el proper dimarts 22 de març. Podeu retirar els tiquets al mateix local de la Penya o trucar per telèfon al 936545452 cada dia a partir de les 17 hores.

PERICOS CONVOCATS
A LES DIFERENTS SELECCIONS


Álvaro Vázquez (ESP Sub-21)



Oscar Arroyo (ESP sub-17)






Germán Parreño, Héctor Rodríguez, Adrián Verdú i Kilian Grant (CAT SUB-18)



Joel García Salort, Sergi Coll, i Pedro Godoy (CAT sub-16)


Álvaro Vázquez, a la Sub-21 espanyola

Álvaro Vázquez ha estat convocat per la selecció espanyola Sub 21 per disputar un partit amistós, el dia 24 de març, a l'estadi Auguste Delaune de Reims (França), contra la selecció francesa.



Oscar Arroyo, a la Sub-17 espanyola

Oscar Arroyo ha estat convocat pel seleccionador espanyol sub-17, Ginés Meléndez, per disputar el Minitorneig d'Elit de Bèlgica, que es disputarà del 24 al 31 de març de 2011, i que és classificatori per a l'Europeu de la categoria que es celebrarà a Sèrbia en el mes de maig. La fase de preparació serà a la Ciutat del Futbol de las Rozas del 21 al 23 de març.


Segona Fase del Campionat d’Espanya de Seleccions Autonòmiques Masculines sub-18 i sub 16

Després de que s’iniciés, el passat mes de desembre, el Campionat d’Espanya de Seleccions Autonòmiques Masculines sub 16 i sub 18 a Madrid, tindrà lloc del 18 al 20 de març, la segona fase a Villajoiosa, Alacant.

Els espanyolistes convocats son:
A la selecció Sub-18 catalana: Germán Parreño, Héctor Rodríguez, Adrián Verdú i Kilian Grant.
A la selecció Sub-16 catalana: Joel García, Sergi Coll i Pedro Godoy .


CALENDARI:

Divendres, 18 de març, 10:00 hores (sub 16)
EXTREMADURA - VALÈNCIA

Divendres, 18 de març, 12:00 hores (sub18)
EXTREMADURA - VALÈNCIA


Dissabte, 19 de març, 10:00 hores (sub 16)
EXTREMADURA - CATALUNYA

Dissabte, 19 de març, 12:00 hores (sub 18)
EXTREMADURA - CATALUNYA


Diumenge, 20 de març, 10:00 hores (sub 16)
VALÈNCIA - CATALUNYA

Diumenge, 20 de març, 12:00 hores (sub 18)
VALÈNCIA - CATALUNYA


GOLEJADORS

PRIMER EQUIP (Lliga + Copa).ESPANYOL "B" .JUVENIL "A".
OSVALDO7+1DANI NIETO9SERGI DARDER9
LUIS GARCÍA6+1RUI FONTE7PIRULO9
CALLEJÓN6LUCAS PORCAR7BLANCHART6
ÁLVARO VÁZQUEZ5+2OSCAR SIELVA4THEIVY6
JOAN VERDÚ3DANI LÓPEZ3ERIC5
SERGIO GARCÍA3ÁLVARO VÁZQUEZ3GABI5
DÁTOLO2VÍCTOR ÁLVAREZ2GIL4
JAVI MÁRQUEZ2MANU MOLINA1BONILLA4
IVAN ALONSO1SERGIO GINÉS1KILIAN3
Pròpia porta1DAVID LÓPEZ1HÉCTOR.3
CERVERA1MIRAVENT2
CHULI1BLAZQUEZ 1
ROMERO1PEDRO1
..WILLY1PAU SENENT1
Pròpia porta2


JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
RUFO12SALINAS6MULA14
JAFFAR12CANTI6IVAN ÉCIJA13
PEDRO9TORITO5JUAN EZOMO4
ALBARRÁN7PEDRO4PATRICK3
ADRIÁN RUIZ4RUBÉN DUARTE4TORITO2
NICO3HERNÁN3SANDRO2
LUCHO3ROBERT3NACHO2
VERDÚ3JAFFAR2ADRIÀ2
JAVI2SERGI COLL2SAMU1
ADRIÁN H.1BOCHI2LAUREN1
KILIAN1RAFA ESPINOSA2LLUIS1
HERNÁN1ALEX 1IVAN BUSTOS1
HÉCTOR1ADRIÁN H.1ALFREDO1
Pròpia porta1YAGO1GREGORIO1
ALBERT1pròpia porta1
Pròpia Porta1..
...+4


FEMENÍ "A".FEMENÍ "B"FEMENÍ "C".
VERO32DEBORA20SARA N.18
ERIKA20LAURA CARRIBA11CARLA BORRÁS17
WILLY16BRENDA 9ARIADNA16
MONFORTE7MARTA YAÑEZ8MONTSE12
SILVIA MESEGUER6ALBA POMARES7MARÍA8
MARTA TORREJÓN4NÚRIA3SANDRA DE LA CRUZ8
ALEXIA3ELENA3ESTHER8
KENTY2ANNA P.2GEORGINA5
SANDRA VILANOVA1MÓNICA ORTEU1XÈNIA4
ANE1ANDREA PEREIRA 1MÒNICA BÁCTER3
LARA1SARA GARCÍA1ANNA PASCUAL2
ANNA LÓPEZ2
..SANDRA ANGLADA1
..JASMINA1
..ELENA1
ANDREA CABRERA1
pròpia porta2


JUVENIL-CAD. FEMENÍINFANTIL "A".INFANTIL "B".
ANDREA12CARLOS CANO23JOAN6
MÓNICA8JUAN EZOMO10

WUBA

6
MAYRA8DAWID "POLACO"11ALEX BERMEJO3
SÓNIA5AARON7JULI3
CARLA T.2FERRÁN ARNAU6SUJAN3
ESTER ERRA2JAVI NAVARRO5NOLLA3
JUDITH1SERGI S.5CARLES P.3
EULÀLIA1ADRIÁN RIBAS3VÍCTOR3
QUERALT1JOEL2FERRAN2
TÀNIA1PABLO2NIL AYATS2
CARLES VALLS1MARIANO2
..ALEXANDER1MORALES1
OSCAR MELENDO1MIGUEL1
ALEJANDRO L.1CUCURELLA1
MANCHÓN1+5
LLUIS1..
MARC GARCÍA1
SAMUEL1



S E N T I M E N T P E R I C O . C O M