dissabte, 23 d’abril de 2011

L'ALEVÍ "B" CAU A SEMIS.
DERBI AL 7è TORNEIG VILA DE PERALADA


GRUP "A"GRUP "B"
F.C. BARCELONA
9
R.C.D. ESPANYOL7
REAL BETIS BALOMPIÉ
4
REAL MADRID C.F.7
GIRONA F.C.4EUROPA C.E.3
VILAMALLA F.C.0C.F. PERALADA0



22/04/2011
FASE DE GRUPSVII VILA DE PERALADA
09:00 Grup AREAL BETIS B.GIRONA F.C.2-2
10:05 Grup BREAL MADRID C.F.C.F. PERALADA4-0
11:10 Grup AF.C. BARCELONAVILAMALLA F.C.8-1
12:15 Grup BR.C.D. ESPANYOLC.E. EUROPA3-0
16:00 Grup AVILAMALLA F.C. REAL BETIS B.0-10
1017:05 Grup BC.E. EUROPAREAL MADRIC CF0-1
18:10 Grup AGIRONA F.C.F.C. BARCELONA0-6
19:15 Grup BC.F. PERALADAR.C.D. ESPANYOL0-6
.DISSABTE 23 D'ABRIL..
09:00 Grup BC.E. EUROPAC.F. PERALADA3-0
10:05 Grup AGIRONA F.C.VILAMALLA F.C.8-0
11:10 Grup BREAL MADRID C.F. R.C.D. ESPANYOL1-1
12:15 Grup AF.C. BARCELONAREAL BETIS2-0
.SEMIFINALS..
16:00 CONSOL.Girona FCCF Peralada6-1
17:05 CONSOL.CE Europa  Vilamalla FC7-0
18:10 SEMIF.F.C. BARCELONAREAL MADRID C.F.0-0*2-3p
19:15 SEMIF.R.C.D. ESPANYOLREAL BETIS B.1-1*1-2p
.DIUMENGE 24 D'ABRIL..
09:00 7è i 8èCF PeraladaVilamalla FC3-0
10:05 6è i 5è.Girona FCCE Europa2-0
11:10 3er. 4rt. FC Barcelona RCD Espanyol6-1
12:15 FINALREAL MADRID CFREAL BETIS B.1-0
....


DERBI A LA FINAL
CADET DEL M.I.C.

23/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (CADETS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
QUARTS DE FINAL
09:00UE Vilassar de Mar0-2FC BarcelonaSant Feliu de Guixols
10:00Brazil National Tema1-19-8*pe. Girona FCSant Feliu de Guixols
11:00RCD Espanyol4-3Vilassar de Mar UDSant Feliu de Guixols
12:00EF Gironés-Sàbat 1-3Aspire Football DreamsSant Feliu de Guixols

23/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (CADETS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
SEMIFINALS
18:00FC Barcelona0-04-2*pen.Brazil National TeamHostalric
19:00RCD Espanyol2-1Aspire Football DreamsHostalric

24/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (CADETS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
FINAL
11:05FC Barcelona0-05-3*pen.  RCD EspanyolPalamós

L'INFANTIL "B" PERD CONTUNDENTMENT
A LA FINAL DEL VILLA DE BENIDORM

23-04-2011

El Sevilla CF se impuso al RCD.Espanyol de Barcelona en la final infantil del Torneo Villa de Benidorm por un claro resultado de 7-2. La benidormense Nerea Pérez Machado fue la encargada de dirigir el partido y lo hizo de forma brillante, sin ningún tipo de complicaciones. La superidad física y de envergadura de los andaluces se dejó notar sobre el terreno de juego. Los sevillanos que se adelantaron a los dos minutos en el marcador por mediación de Chuma, ampliaron su ventaja en el 22 gracias a Manu, que se aprovechaba de un error defensivo de los catalanes.

Tras el descanso ampliaba la ventaja Acosta a los dos minutos de la reanudación y el Espanyol reducía diferencias gracias a un bonito gol de Pérez. Tres goles más de los andaluces en los minutos 16, 24 y 27, obra de Manu, Chuma (2), ponían el 6-1 en el marcador. Pascu marcaba el segundo para los españolistas (6-2) y Dani, ya sobre el tiempo reglamentario establecía el 7-2 definitivo.

Jugaron por el Sevilla: Adri, David, Juanmi, Jose, Antonio, Braima, Miguel, Cera, Chuma, Acosta y Manu.
También jugaron Juan, Nacho, Dani y Cárdenas.

Por el Espanyol: Jaime, Mora, Cucu, Konik, Torrents, Bermejo, Wuba, Pol, Sujan, Joan Gómez y Víctor Sánchez.
También jugaron: Nolla, Salva Ferrer, Sergi Puig, Pérez, Gerard Bes y Gonzalo Avila.

La final de consolación del Torneo Villa de Benidorm Infantil fue para el Real Zaragoza, que se impuso por 7-2 a la Selección de Benidorm.



SEGON TRIOMF DEL JUVENIL "A"
EN EL TORNEIG DE LA REAL


XXVII TORNEO INTERNACIONAL DE JUVENILES


GRUP "A"GRUP "B"
VILLARREAL C.F.VALENCIA C.F.
REAL MADRID C.F.R.C.DE. ESPANYOL
R.C. CELTA DE VIGOC.At. OSASUNA
REAL SOCIEDAD COMBINAT GUIPUSCOÀ



22/04/2011
FASE DE GRUPST.JUVENIL R. SOCIEDAD
11:30 Grup A HondarribiaREAL MADRID CF.R.C. CELTA VIGO0-1
16:00 Grup A OiartzunREAL SOCIEDADVILLARREAL C.F.1-1
16:00 Grup B BeasaínCOMBINAT GUIPUSCOÀC.At. OSASUNA  1-0
17:30 Grup B BeasaínR.C.D. ESPANYOLVALENCIA CF.1-0
DISSABTE, 23 D'ABRIL
16:00 Grup A HendaiaREAL MADRID C.F.VILLARREAL C.F.1-1
16:00 Grup A AzkoitiREAL SOCIEDADR.C. CELTA VIGO1-1
16:00 Grup B BergaraCOMBINAT GUIPUSCOÀR.C.D. ESPANYOL 0-5
17:30 Grup B BergaraC. At. OSASUNAVALENCIA2-1
.DIUMENGE 24 D'ABRIL..
16:00 Grup B ZarautzR.C.D. ESPANYOLC. AT. OSASUNA-
17:30 Grup A ZarautzVILLARREAL C.F.R.C. CELTA DE VIGO-
16:00 Grup B AzpeitiCOMBINAT GUIPUSCOÀVALENCIA C.F-
17:30 Grup A AzpeitiREAL SOCIEDAD REAL MADRID. C.F.-
FINALS
11:00 ZUBIETA 3r. 4rt Lloc---
12:00 ZUBIETA FINAL---
....

L'INFANTIL "A" BRILLANTMENT CLASSIFICAT
PER LA FINAL DEL M.I.C.

23/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
QUARTS DE FINAL
09:00FC Porto1-0Hellerup Idraets KlubLa Bisbal de l'Empordà
10:00RCD Espanyol1-0FPC Girona FCLa Bisbal de l'Empordà
11:00FC Inter Milan4-0Alboraya UDSt. Antoni Calonge
12:00Real Madrid CF0-3Aspire Football DreamsSt. Antoni Calonge



23/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILSS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
SEMIFINALS
18:00FC Porto 0-2RCD EspanyolSanta Cristina d'Aro
19:00FC Inter Milan1-3Aspire Football DreamsSanta Cristina d'Aro


24/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILSS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
FINAL
-RCD ESPANYOL 0-4Aspire Football DreamsPalamós 


EL PREBENJAMÍ PERD LA FINAL
DEL MUNDIALET D'ALGARVE DAVANT SPORTING LISBOA

.
VUITENS DE FINALMUNDIALITO ALGARVE2011
21/04 16:00SPORTING CLUBE DE PORT. ISLA CRISTINA FC.10-0
21/04 17:00ATLÉTICO DE MADRIDACADEMIA GOAL (VEN)2-0
21/04 16:00VALENCIA C.F.LOULETANO DESPORTOS (POR)8-0
21/04 17:00RCD. ESPANYOLS.C. OLHANENSE (POR)15-0
21/04 17:00AQUEL ATLÉTICO C.F.FSV WAIBLINGEN (ALE)3-4
21/04 18:00F.C. BARCELONAG.D. FABRIL (POR)2-1
21/04 18:00S.L. BENFICA (POR)E.JORGE CRISTÒVAO (POR)7-0
21/04 18:00SEVILLA F.C.E.F. FARO (POR)5-2


.
QUARTS DE FINALMUNDIALITO ALGARVE2011
22/04 12:00SPORTING CLUBE DE PORT. ATLÉTICO DE MADRID3-1
22/04 12:00FSV WAIBLINGEN (ALE)FC.BARCELONA6-2
22/04 12:00VALENCIA C.F.R.C.D. ESPANYOL2-7
22/04 12:00S.L. BENFICASEVILLA FC.2-4



.
SEMIFINALSMUNDIALITO ALGARVE2011
22/04 17:00SPORTING CLUBE DE PORT. FSV WAIBLINGEN (ALE)9-1
22/04 17:00R.C.D. ESPANYOLSEVILLA FC.6-0



.
FINALMUNDIALITO ALGARVE2011
23/04 14:30SPORTING CLUBE DE PORT. RCD ESPANYOL3-2


VEURE FASE PRÈVIA DE GRUPS

divendres, 22 d’abril de 2011

L'INFANTIL "A", A QUARTS DE FINAL DEL MIC

22/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
Eliminatòries deVUITENS DE FINAL
16:00FC Porto 3-1Olimpica United FCSt. Antoni Calonge
18:00Inter Turku0-1Hellerup Idraets KlubSt. Antoni Calonge
18:00RCD Espanyol4-0Sant IgnasiSta. Cristina d'Aro
19:00FPC Girona FC0-04-2*P-   CE Europa Sta. Cristina d'Aro
19:00FC Inter Milan1-0EF Gironés-SàbatBegur
19:00Alboraya UD2-24-3 *P-Nàstic TarragonaMont-Ras
19:00Real Madrid CF3-0Helförge BK La Bisbal de l'Empordà
19:00Aspire Football Dreams4-1Vic Riuprimer FCSt. Antoni Calonge


22/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
Eliminatòries deSETZENS DE FINAL
10:00FC Porto 6-0FC Dynamo MoscouSt. Antoni Calonge
10:00Vic REFO FC0-3Olimpica United FCSanta Cristina d'Aro
11:00Inter Turku3-0CD BanyolesBegur
11:00Elite FC1-1*6-7p. Hellerup Idraets Mont-Ras
11:00RCD Espanyol2-0Molde FKLa Bisbal de l'Empordà
11:00IFK Haninge1-4Sant IngasiSt. Antoni Calonge
11:00FPC Girona FC5-0Junior FC Santa Cristina d'Aro
12:00Nàstic Tarrgona2-1Caracas FCSanta Cristina d'Aro
12:00Alboraya UD2-0Mislata UFSt. Antoi Calonge
12:00EF Gironés-Sàbat3-0FPE MataróLa Bisbal de l'Empordà
12:00FC Inter Milan3-0Wexford FAMont-Ras
12:00UE Porqueres1-5CE EuorpaBegur
13:00Real Madrid CF6-0Rotherham United Fc Begur
13:00Herfölge BK1-0Achik GuatemaMont-Ras
13:00Aspire Football Dreams3-0Talentos Franco RizziSt. Antoni Calonge
13:00Maccabi Yehud0-8Vic Riuprimer FcSanta Cristina d'Aro



VEURE PRIMERA FASE 


EL CADET "A" CLASSIFICAT
PELS QUARTS DE FINAL DEL MIC

22/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (CADETS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
FASEDEVUITENS DE FINAL
10:00CE Manresa0-3CE EuropaHostalric
10:00UE Figueres1-1Escola Gironés-SàbatLloret de Mar
10:00EF Gironés-Sàbat2-0Fundació PE EuropaCassà de la Selva
10:00Girona FC4-1Alboraya UDSant Feliu-1
10:00FC Dynamo Moscú0-1Brazil National TeamLlagostera
10:00Elite FC0-3China National TeamSta. Coloma de Farners
10:00FC Levadia Tallinn0-1Caracas FCPlatja d'Aro
10:00CF Vilanova 0-3FC BarcelonaSils
12:00UE Figueres0-5Aspire Football DreamsLloret de Mar
12:00CE Manresa0-8UE Vilassar de MarHostalric
12:00EF Gironés-Sàbat2-1UE OlotCassà de la Selva
12:00Girona FC2-1AspireSant Feliu-1
12:00FC Levadia Tallinn0-2RCD EspanyolPlatja d'Aro
12:00FC Dynamo Moscou 0-4FC Locomotive TblisiLlagostera
12:00Elite FC0-4Vilassar de Mar UDSta. Coloma de Farners
12:00CF Vilanova2-1CF Global-PalamósSils
18:00FC Barcelona7-0CF Global-PalamósSils
18:00Brazil National Team1-0FC Locomotive TbilisiLlagostera
18:00CE Europa0-0UE Vilassar de MarHostalric
19:00Alboraya UD 1-1AspireHostalric
19:00Fundació PE Europa1-2UE Olot Sant Feliu-1
19:00China National Team1-2Vilassar de Mar UDLlagostera
19:00Caracas FC0-1RCD EspanyolSils
19:00Escola Gironés-Sàbat 0-0Aspire Fotball DreamsPlatja d'Aro


VEURE PRIMERA FASE DE GRUPS



L'ESPANYOL "B" REMUNTA I
S'EMPORTA ELS TRES PUNTS DE VILANOVA


(Camp dels Alumnes Obrers, Vilanova i la Geltrú, El Garraf: Josep Maria)

CF Vilanova: 1 – RCD Espanyol “B”: 2



Al 89, l’Espanyol obté el gol del triomf.

El RCD Espanyol “B” ha aconseguit tres nous punts en la seva visita a la capital del Garraf davant un Vilanova necessitat de punts que s’ha avançat en el primer temps. Els gols de Dani Nieto en el primer període que igualava el matx i el de Rui Fonte als 89 minuts, han donat el triomf que permet seguir aspirant a l’autèntic miracle que seria ficar-se entre els quatre primers que lluitin per l’ascens.

Ferran Manresa no ha pogut comptar amb Lucas Porcar, sancionat ni amb Albert Blázquez i Víctor Álvarez a les diverses seleccions espanyoles. Amb deu minuts inicials de tempteig en els que res ha succeït, l’Espanyol ha sigut qui ha gaudit de la primera gran ocasió de gol als onze minuts de joc, quan Dani Nieto ha superat per velocitat al darrer defensor i encarant al porter Mario León ha xutat responent el meta local amb una gran estirada enviant a córner per sobre el travesser. 

Però ha sigut el conjunt local qui ha obert el marcador en la primera acció clara d’atac. Ha sigut en  el llançament de falta des de banda esquerra a càrrec de Marcos García quan Gerardo ha rebutjat de punys i després d’un rebot, Sergi Pérez tot sol s’ha trobat la bola i en acció poc ortodoxa però efectiva, ha marcat superant al meta espanyolista.  

L’Espanyol s’ha intentat refer del cop, però li ha costat molt arribar amb claredat a l’àrea vilanovina.  Un bon contracop espanyolista amb jugades al primer toc (passada de Rui per Sielva i aquest centrant per Manu Molina), ha acabat amb un remat de primera del migcampista espanyolista que amb tot a favor ha rematat al peu del porter, tot i que l’acció ja estava invalidada per situació anti-reglamentària de Molina a instàncies del jutge auxiliar. El Vilanova ho ha provat amb un xut de Mañosa s’havia marxat  fora a la dreta de la porteria de Gerardo, però fora dels tres pals.

L’empat ha arribat quan en una pilota en profunditat, Dani Nieto ha arrancat en posició correcta i s’ha marxat directe a porta, superant a León amb una precisa definició. De la resta del primer temps poc ha explicar. David López ha estat molt oportú al tall evitant la rematada de Carlitos dins l’àrea, i tampoc Rui Fonte ha pogut arribar abans que Mario León en una pilota dividida. 

Domini altern, poques ocasions de gol i empat a un el resultat amb que ha finalitzat el primer temps. El Vilanova ha vist com Valldosera, el seu capità no arribava al descans en caure lesionat.
En el segon temps, el Vilanova ha sortit amb força, però a mida que han anat passant els minuts ha sigut l’Espanyol qui més ho ha intentat. De totes maneres, l’Espanyol no ha controlat pràcticament mai el partit ja que no s’ha imposat a la parcel•la ampla del camp. A partir de la meitat del segon temps, ambdós equips s’han hagut d’obrir més avançant línies ja  que l’empat no els hi servia a cap dels dos, hi el partit s’ha desenvolupat molt més obert, amb anades i tornades continues en les que els locals han acusat molt més el desgast efectuat i s’ha vist més sencer a un Espanyol que al final ha pogut marcar el gol que li ha donat el triomf.

La primera acció de perill del segon temps ha estat pels locals, quan en el 56’ el Vilanova ha pogut marcar amb una rematada que ha estat treta a córner per Gerardo en una gran intervenció.  La rèplica perica ha arribat amb un lliure directe a dos metres de la frontal que Oscar Sielva ha llençat buscant l’escaire, mig  metre per sobre el travesser.  

L’ocasió més clara dels espanyolistes en el segon temps, ha tingut lloc després que Rui Fonte per l’esquerra hagi realitzat una gran jugada amb dos regats al seu adversari i li hagi ficat un centre d’or a Manu Molina qui amb tot a favor ha rematat al ninot, rebutjant el porter vilanoví.



Dani Nieto que havia vist la cartolina al minut 51, ha tingut un lleu frec amb un defensor, i com ja l’havia amonestat precisament per protestar aïradament una decisió arbitral, al poc temps Ferran Manresa l’ha substituït per evitar mals majors tot i que era un dels més destacats del partit pel bàndol perico. Theivy, que debutava amb el filial –cas curiós ja que ho havia fet abans al primer equip –l’ha substituït.
L’Espanyol no acaba de fer-se amb el control del partit i tot podia succeir. Una errada de Grima la controlar una pilota per molt poc no acaba donant l’ensurt.  La més clara ocasió dels vilanovins, ha estat després del llançament d’una falta que s’ha estavellat a la tanca i el refús posterior li ha caigut a un davanter local que tot sol ha xutat als núvols quan ho tenia tot a favor.

El temps inexorablement anava passant i tot semblava que l’empat seria el resultat definitiu del matx, quan arribats al minut 89, Rui Fonte recupera en línia de tres quarts una esfèrica d’or, es marxa cap a porta, i al no veure-ho clar per xutar, s’intenta obrir al centre regatejant el defensor, el torna a retalla i troba forat xutant ras ajustat al pal dret. Un gran gol i tres punts que podien haver sigut d’or sinó fos per que la Montañesa ha vençut al camp del Prat i cada cop és més complicat que els tres rivals dels pericos perdin els dos o tres encontres que ha de perdre per que l’escalada espanyolista a la taula sigui quelcom més que una meritòria anècdota.

En l’afegit de tres minuts, Thievy que amb força s’ha fet amb una pilota en la reraguarda vilanovina, ha fet la paret amb Manu Molina, i s’ha quedat tot sol davant Mario León, però altre cop el porter local que ha tingut una molt bona actuació, ha evitat el gol rebutjant la rematada del davanter francès en l’u contra u.        


Fitxa Tècnica:

CF Vilanova: Mario León, Valldosera,  Mañosa, Marcos García, Carlitos, Pitu, Cristian Fernández, Aleix Camps, Sergi Díaz, Sergi Pérez i Dani Acosta.
Substitucions: Kiki per Valldosera, 43; David Gascón per Dani Acosta, m 68.

RCD Espanyol B: Gerardo, Fran Grima, David López, Blanchart, Carles Clerc, Pau Senent, Oscar Sielva, Isaías, Rui Fonte, Manu Molina i Dani Nieto.
Substitucions:Thievy per Dani Nieto, m. 69; Sergi Darder per Pau Senent, m. 81; Guillem Savall per Rui Fonte, m.90.

Àrbitre: Oscar Bargadà Braña, del comitè territorial català, delegació de Tarragona. Ha mostrat cartolines grogues a kiki, m. 85, Aleix Camps, m. 92 per part local i a Clerc, Dani Nieto, m.51, Pau Senent i Isaías, m. 83, per part visitant.

Gols: 1-0: Sergi  Pérez, m. 16; 1-1: Dani Nieto, m. 33; 1-2: Rui Fonte, m.89

Incidències: Camp dels Alumnes Obrers de Vilanova i la Geltrú. Encontre avançat corresponent a la jornada 35ena de lliga al grup cinquè de Tercera Divisió. La pluja ha estat protagonista en els vint primers minuts de joc. Ambient fred, i temps força ventós. Presència d’espanyolistes en les grades; alguns d’ells s’han fet sentir de valent durant tot l’encontre com han sigut els de Fúria Perica.


dijous, 21 d’abril de 2011

CLASSIFICACIÓ FINAL 1a. NACIONAL FEMENINA

Empat a Can Barça (2-2).

El Femení “B” del RCD Espanyol va acabar la lliga amb un bon empat a dos gols davant l’etern rival a les instal•lacions de la Ciutat Esportiva Gamper. 

El conjunt entrenat per Carlos Gómez que es va proclamar campió de lliga de Primera Nacional Femenina per primer cop a la història en la penúltima jornada davant el Levante Las Planas FC, va empatar en el darrer encontre  intranscendent a efectes de classificació, davant el filial femení del FC Barcelona, que amb el punt ascendeix finalment a la cinquena plaça de la classificació. 
      
El Girona, no va fallar davant la PBB La Roca i va obtenir el segon lloc i per tant es jugarà l’ascens a Superlliga Femenina, mentre que el seu rival, el Levante Las Planas ensorrat moralment després del gol de Débora a Sadrià, va perdre davant un Sporting Ciutat de Palma que no va donar el rendiment esperat en la segona volta del campionat.

Descendeixen a la nova Tercera Divisió Femenina en el grup tercer, l’AE Cornellà del Terri, el Club Atlétic Jesus d’Eivissa, i la PBB de la Roca.       


Els sis grups de Nacional.

Abanto, FP El Olivo, Espanyol “B”, Rayo Vallecano “B”, Sporting Comarca Llanos de Olivenza, i UD Tacuense han estat els sis campions dels diferents grups de 1a. Nacional Femenina. 

Les places del Espanyol B i Rayo Vallecano B, al no pogué ascendir al ser filials,  son ocupades pels segons classificats, Girona FC i Albacete Balompié.

En el Grup A, Abanto, Albacete Balompie, i Sporting Llanos Olivenza es jugaran una plaça per estar la propera temporada a la Superllliga.

En el Grup B, Tacuense, Girona i F.P. El Olivo es jugaran l’altre plaça d'ascens a la Superlliga.



.1a. NACIONAL Grup 3er. FINAL PTS PJPG PE PP GFGC
1
R.C.D. ESPANYOL "B"
632620338020
2
GIRONA F.C.
622620247824
3
F.C.  LEVANTE LAS PLANAS
572618356228
4
SPORTING At. CIUTAT PALMA
472614576237
5
F.C.  BARCELONA "B"
412611875639
6
U.E. VIC
412612595550
7
C.E. EUROPA
3826115104957
8
U. E.  LLEIDA
372610795246
9
U.E.  SANT ANDREU
3226102145056
10
CERDANYOLA DEL VALLÈS FC
302693144358
11
C.D. SANT GABRIEL "B" 
262675143150
12
A.D. CORNELLÀ DEL TERRI
192647153676
13
C. At. JESÚS
142635183074
14
P. BLANC BLAVA LA ROCA
82622222594


EL PREBENJAMÍ, CLASSIFICAT
PELS QUARTS AL MUNDIALET A L'ALGARVE

GRUP 4r
PRIMERA FASEMUNDIALITO ALGARVE2011
16/04ACADEMIA GOAL (VEN)ED CIUDAD DE ALJARAQUE2-2
16/04RCD ESPANYOLA.D. GERAÇAO DE GÉNIOS (POR)15-0
17/04RCD ESPANYOLE.D. CIUDAD DE ALJARAQUE10-1
17/04C.D. SAN VICENTE PAULACADEMIA GOAL (VEN)0-5
18/04A.D. GERAÇAO DE GÉNIOS (POR)ACADEMIA GOAL (VEN)0-4
18/04E.D.CIUDAD DE ALJARAQUEC.D. SAN VICENTE PAUL1-0
19/04ACADEMIA GOAL (VEN)RCD ESPANYOL0-7
19/04CD SAN VICENTE PAULA.D. GERAÇAO DE GÉNIOS (POR)0-3
20/04RCD ESPANYOLC.D. SAN VICENTE PAUL16-0
20/04E.D. CIUDAD DE ALJARAQUEA.D. GERAÇAO DE GÉNIOS1-0


 .PRIMERA FASE. MUNDIALITO ALGARVE 2011 .
 .CLASSIFICACIÓ GRUP 4rt.
1er.RCD ESPANYOL12 punts
2n.ACADEMIA GOAL 7 punts
3r.E.D. CIUDAD DE ALJARAQUE7 punts
4rt.A.D. GERAÇAO DE GÉNIOS3 punts
CD SAN VICENTE PAUL0 punts


.
VUITENS DE FINALMUNDIALITO ALGARVE2011
21/04 16:00SPORTING CLUBE DE PORT. ISLA CRISTINA FC.10-0
21/04 17:00ATLÉTICO DE MADRIDACADEMIA GOAL (VEN)2-0
21/04 16:00VALENCIA C.F.LOULETANO DESPORTOS (POR)8-0
21/04 17:00RCD. ESPANYOLS.C. OLHANENSE (POR)15-0
21/04 17:00AQUEL ATLÉTICO C.F.FSV WAIBLINGEN (ALE)3-4
21/04 18:00F.C. BARCELONAG.D. FABRIL (POR)2-1
21/04 18:00S.L. BENFICA (POR)E.JORGE CRISTÒVAO (POR)7-0
21/04 18:00SEVILLA F.C.E.F. FARO (POR)5-2


L'INFANTIL INICIA EL MIC
TAMBÉ GUANYANT ELS TRES PRIMERS PARTIS

GRUPS
MIC 2011
INFANTIL (1997)
GRUP AGRUP BGRUP C
FC PORTO*VJS VANTAAFC DYNAMO MOSCOU*
AIXERROTABENONI NORTHERNS FCINTER TURKU*
CE EUROPA*VIC REFO FC.*CD MANIZALES COLOMBIA
FCB ESC. DUBAI UE PORQUERES*JUNIOR FC*


GRUP DGRUP EGRUP F
ELITE FC*RCD ESPANYOL*IFK HANINGE*
SANT IGNASI*WEXFORD FA*ROTHERAM UNITED*
UE FORNELLSATLÈTIC PALSCD BANYOLES*
NAKHID INTERNATIONALHELLERUP IDRAETS KLUB*MAÇANET SELVA


GRUP GGRUP  HGRUP I
FPC GIRONA FC*FC INTER MILAN*MACCABI YEHUD*
OLIMPICA UNITED FC*VIC RIUPRIMER FC*EF GIRONÈS-SABAT*
HAKOAH AMIDAR R.U.D. VECINDARIOUK ELITE
EF CALONGE i S.ANTONIEF ARBUCIENCACE RODA DE TER


GRUP JGRUP K GRUP L
ALBORAYA UD*NÀSTIC TARRAGONA*REAL MADRID CF*
FC PKKURAMAT HAKOAH FCCARACAS FC*
TALENTOS FRANCO RIZZI*ACHIK GUATEMALA*CD BLANES
EF BAIX TERATLÈTIC BISBALENCCF PARETS


GRUP MGRUP N
AC CÈSENAASPIRE FOOTBALL DREAMS*
HERFÖLGE BK*MOLDE FK*
EF SANT FELIUFPE MATARÓ*
MISLATA UF*UE FIGUERES

Nota: Amb asterics, els 32 equips classificats per la segona fase.



20/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (Infantils 1997)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
15:00FC Dynamo Moscú3-2Inter TurkuMont-ras
15:00Maccabi Yehud1-3EF Gironès-SàbatSanta Cristina d'Aro
15:00CD Manizales Colombia2-2Junior FCBegur
15:00UK Elite0-1CE Roda de TerSt. Antoni Calonge
15:00VJS Vantaa0-2Bononi Northerns FCLa Bisbal de l'Empordà
15:00Vic REFO FC4-1UE PorqueresCalonge
15:00UD Vecindario5-0EF ArbuciencaSant Feliu-2
16:00FC Inter Milan1-1Vic Riuprimer FCMont-ras
16:00UE Fornells1-4Nakhid InternationalSanta Cristina d'Aro
16:00FC Porto8-0AixerrotaBegur
16:00CD Banyoles5-0UE Maçanet SelvaSt. Antoni Calonge
16:00C E Europa3-0FCB Escola DubaiLa Bisbal de l'Empordà
16:00IFK Haninge0-0Rotherham United Calonge
16:00Elite FC1-1Sant IgnasiSant Feliu-2
17:00FPC Girona FC2-1Olimpica United FCMont-ras
17:00Atlètic Pals1-4Hellerup Idraets KlubSanta Cristina d'Aro
17:00RCD Espanyol7-1Wexford FABegur
17:00Hakoah Amidar Ramat4-0EF Calonge i St. AntoniSt. Antoni Calonge
17:00Achik Guatemala4-0Atlètic BisbalencLa Bisbal de l'Empordà
17:00 Alboraya UD5-1FD PkkuCalonge
17:00Talentos Franco Rizzi2-0EF Baix TerSant Feliu-2
18:00Real Madrid CF3-0Caracas FCMont-Ras
18:00CD Blanes3-1CF ParetsSanta Cristina d'Aro
18:00Aspire Football Dreams8-0Molde FKSt. Antoni Calonge
18:00FPE Mataró1-0UE FigueresLa Bisbal de l'Empordà
18:00Nàstic de Tarragona9-0Ramat Hakoah FCCalonge
18:00EF Sant Feliu2-2Mislata UF Sant Feliu-2
19:00AC Cesena0-5Herfölge BKCalonge
-21 d'Abril...
09:00Aixerrota0-5CE EuropaMont-ras
09:00UE Maçanet Selva0-9IFK HaningeSanta Cristina d'Aro
09:00Rotherham United FC0-2CD Banyoles Begur
09:00Vic Riuprimer FC3-0UD VecindarioSta. Antoni Calonge
09:00FCB Escola Dubai0-13FC PortoLa Bisbal de l'Empordà
09:00EF Arbucienca0-11FC Inter MilanCalonge
10:00Nakhid International 1-2Elite FC Mont-ras
10:00Wexford FA10-1Atlètic Pals Santa Cristina d'Aro
10:00Sant Ignasi5-0UE FornellsBegur
10:00Inter Turku5-0CD Manizales ColombiaSt. Antoni Calonge
10:00Junior FC1-0FC Dyanomo MoscouLa Bisbal de l'Empordà
10:00Hellerup Idraets Klub1-5RCD EspanyolCalonge
11:00Mislata UF4-1AC CesenaMont-ras
11:00Caracas FC9-1CD BlanesSanta Cristina D'Aro
11:00Herfölge BK2-0EF Sant FeliuBegur
11:00EF Calonge i St. Antoni0-12FPC Girona FCSt. Antoni Calonge
11:00CF Parets0-14Real Madrid CFLa Bisbal de l'Empordà
11:00Olimpica United FC3-0Hakoah Amidar RamatCalonge
12:00Ramat Kahoh FC0-5Achik GuatemalaMont-ras
12:00CE Roda de Ter0-3Maccabi YehudSanta Cristina d'Aro
12:00 EF Gironès-Sàbat3-0UK EliteBegur
12:00Molde FK1-1FPE MataróSt. Antoni Calonge
12:00Atlètic Bisbalenc3-4Nàstic de TarragonaLa Bisbal de l'Empordà
12:00UE Figueres0-5Aspire football DreamsCalonge
13:00Benoni Northerns FC0-2Vic Refo FC Santa Cristina d'Aro
13:00UE Porqueres2-0VJS Vantaa Sant Antoni Calonge
13:00FC Pkku1-2Talentos Franco RizziLa Bisbal de l'Empordà
13:00EF Baix Ter0-2Alboraya UdCalonge
15:00UE Maçanet Selva0-10Rotherham United Mont-ras
15:00FC Porto2-1CE EuropaSanta Cristina d'Aro
15:00IFK Haninge2-1CD BanyolesBegur
15:00FCB Escola Dubai2-2AixerrotaSt. Antoni Calonge
16:00Nakhid International1-3Sant IgnasiMont-ras
16:00FC Inter de Milan4-0UD VecindarioSanta Cristina d'Aro
16:00Elite FC10-1UE FornellsBegur
16:00RCD Espanyol19-0Atlètic PalsSt. Antoni Calonge
16:00EF Arbucienca0-8Vic Riuprimer FC La Bisbal de l'Empordà
16:00Hellerup Idraets Klub3-1Wexford FACalonge
17:00Mislata UF2-2Herfölge BKMont-ras
17:00FC Dynamo Moscou0-0CD Manizales ColombiaSanta Cristina d'Aro
17:00AC Cesena-EF Sant FeliuBegur
17:00Real Madrid CF5-0CD BlanesSt. Antoni Calonge
17:00CF Parets0-6Caracas FCLa Bisbal de l'Empordà
17:00Junior FC0-4Inter TurkuCalonge
18:00CE Roda de Ter0-5EF Gironès-SàbatMont-ras
18:00Nàstic de Tarragona1-1Achik GuatemalaSanta Cristina d'Aro
18:00Maccabi Yehud2-0UK EliteBegur
18:00Aspire Football Dreams3-0FPE MataróSt. Antoni Calonge
18:00Atlètic Bisbalenc4-0Ramat Kakoah FCLa Bisbal de l'Empordà
18:00UE Figueres4-5Molde FKCalonge
19:00UE Porqueres 3-1Benoni Northerns FCMont-ras
19:00FPC Girona FC4-0Hakoah Amidar RamatSanta Cristina d'Aro
19:00VJS Vantaa2-0Vic REFO FCBegur
19:00EF Calonge i St. Antoni0-7Olimipica United FCSt. Antoni Calonge
19:00Alboraya UD3-1Talentos Franco RizziLa Bisbal de l'Empordà
19:00EF Baix Ter3-1FC PkkuCalonge





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M