dissabte, 17 de setembre de 2011

L'INFANTIL DEL RCD ESPANYOL ÉS CLASSIFICA AL GUANYAR AL DARRER MINUT DEL PARTIT A LA DAMM, PER LA FINAL DEL TORNEIG JOAN BABOT (2-1) QUE L'ENFRONTARÀ AL ATHLETIC CLUB QUE HA VENÇUT 2-1 A LA SELECCIÓ DE SANT JOAN DESPÍ. EL FEMENÍ "B" GUANYA EN UN AMISTÓS AL CERDANYOLA DEL VALLÈS 5-0. TRIOMF DEL CADET "A" EN AMISTÓS DAVANT EL JUV. "B" MANRESA 4-0 AMB GOLS DE MAXI, JUAN (2) I CANO (pen.). EL CADET "B" REMUNTA I GUANYA 3-1 A LA DAMM. L'ALEVÍ "A" GUANYA 4-0 A LA GRAMANET, EL BENJAMÍ "B" 7-0 AL MARTINENC I EL PREBENJAMÍ GUANYA 7-0 AL CE MANRESA

divendres, 16 de setembre de 2011

FUTBOL BASE FEMENÍ

Els resultats dels amistosos del futbol base femení del passat cap de setmana van ser aquests:

Femení “C”:
Penya Blanc Blava La Roca: 0 – RCD Espanyol Fem. C: 2 (Carla Borrás i Anna Pascual).

Juvenil-Cadet Femení:
Penya Blanc Blava La Roca: 2 – RCD Espanyol: 2
(guanya el trofeu la PBB La Roca per penals)

Infantil-Cadet Femení:
Penya Blanc Blava La Roca: 1 – RCD Espanyol: 3

Infantil A Femení:
Sant Celoni: 0 – RCD Espanyol: 7

Infantil B Femení:
Penya Blanc Blava La Roca: 0 – RCD Espanyol: 4


Els propers encontres d’aquest cap de setmana son:




Femení “B”: Dissabte 17: RCD Espanyol Fem. B – Cerdanyola del Vallès
Femení “C”: Diumenge 18: AE La Salle Premià – RCD Espanyol Femení “C”
Femení Juvenil - Cadet. Dissabte 17: UE Rubí – RCD Espanyol
Femení Infantil - Cadet. Dissabte 17: CF Molins de Rei – RCD Espanyol
Femení Infantil – Aleví. Dissabte 17: Torneig de Centelles
Femení Infantil – Aleví B. Dissabte 17: UE Vilassar de Mar – RCD Espanyol
Femení Benjamí. Diumenge 18. PBB Viladecans – RCD Espanyol

X MEMORIAL URRUTI:
EL BENJAMÍ "A", FINALISTA; L'ALEVI "B", TERCER

Foto Benjamí "A". Foto Gerard Yepes.
http://benjaminarcdespanyol2011-2012.blogspot.com/




X TORNEIG MEMORIAL JAVIER URRUTI:

Aquest passat cap de setmana, el Benjamí “A” i l'Aleví "B" espanyolista van disputar el X Memorial Javier Urruti, torneig organitzat per l’Escola Esportiva Guineueta, en memòria de qui va ser porter del RCD Espanyol així com també de la Real Sociedad i del FC Barcelona, mort en accident de trànsit en maig de 2001.


L’Espanyol Benjamí “A” va arribar a la final, perdent en la tanda de penals, en un disputat encontre en el que no va faltar les típiques jugades polèmiques, l’emoció i la rivalitat entre els dos millors clubs de Catalunya.

L’Espanyol es trobava enquadrat en el grup 1er. junt a UD At. Gramanet, CF Badalona i E.E. Guineueta, mentre que el grup 2n. queda configurat amb FC Barcelona, UE Sant Andreu, CF Damm i UD Cornellà.

Els resultats dels espanyolistes en categoria benjamí, van ser els següents:


Lligueta de Classificació. Dissabte 10 Setembre.

C.F. Badalona:0 - RCD Espanyol: 3
Gols: Dereck, Ruben i Aye.

U.D. At Gramenet: 1 - RCD Espanyol: 9
Gols: Eric (3); Xavi i Ruben (2); Oriol i Gerard.

E.E. Guineueta: 0 - RCD Espanyol: 12
Gols: Ruben, Lucas, Dereck, Aye i Gerard (2); Oscar i Eric.


Semifinals:

U.E. Sant Andreu: 1 - RCD Espanyol: 7
Gols: Aye (2); Ruben, Xavi, Dereck, Gerard i Oscar.

C.F. Badalona: 0 – F.C. Barcelona:3


3r. i 4rt.lloc:

U.E. Sant Andreu: 0 - C.F. Badalona: 1


Final:

FC Barcelona: 1 - RCD Espanyol: 1
Gol: Dereck. (Penals: 6-5)


L’Aleví, tercer.

En categoria Alevi B del RCDE, el conjunt espanyolista va ser tercer en guanyar la final de consolació a la UE Cornellà per 5-1.

EL "JOAN BABOT" ARRIBA A L'ONZENA EDICIÓ


Arriba fidel a la seva cita un setembre més, el tradicional ja Torneig Joan Babot de futbol infantil, organitzat per la Penya Blanc-i-Blava de Sant Joan Despí.

La penya que presideix Rafa Aragón ve organitzant aquest torneig des de l’any 2001, un torneig que ja s’ha convertit en un clàssic del futbol infantil i pel que han anat desfilant tot un seguit dels millors clubs a nivell nacional.

El torneig porta el nom d’un jugador que va pertànyer al RCD Espanyol la temporada 1951-52 que va néixer a la localitat del Baix Llobregat, Joan Babot Xaus, que va jugar entre altres equips al Nàstic, i al Real Valladolid.

En el palmarès del torneig, l’Espanyol va vèncer en la primera edició en la que segon va ser el CE L’Hospitalet, en la segona imposant-se al Real Madrid al que va golejar per un clar i rotund 5-0. la tercera edició on es va tornar a imposar al Real Madrid (2-1), i la cinquena on va superar al FC Barcelona.

El segon conjunt en quant a títols és el FC Barcelona (que va deixar de ser cridat al torneig després de deixar-los penjats de mala manera en una de les edicions), al imposar-se en la tercera edició sent segon el Real Betis, en la sisena derrotant a l’Espanyol, en la setena derrotant al R. Madrid, en la vuitena superant a l’Espanyol.

Les dues darreres edicions han comptat amb campions diferents que tallaven la hegemonia d’Espanyol (4 títols) i FC Barcelona (també 4 títols). En 2009, el campió va ser el Valencia CF, mentre que la passada edició, la desena, va ser la Damm CF qui va remuntar un 0-2 a l’Espanyol per acabar adjudicant-se el torneig. A més dels clubs esmentats, també hi ha pres part al llarg d’aquestes deu edicions celebrades, entitats com el Villarreal CF, RCD Mallorca, el R. Zaragoza o la UE Cornellà, al marge com és lògic de la selecció local de Sant Joan Despi que acostuma a prendre part amb un equip de cadet de primer any per salvar la lògica diferència de nivell amb els clubs participants i així els resultats siguin més ajustats.

Enguany, serà el primer cop que prengui part l’Athletic Club de Bilbao. Ho farà enfrontant-se en una de les semifinals a la Selecció Local de Sant Joan Despí, formada per jugadors dels dos clubs més importants de la ciutat com son el Levante las Planas FC i la UE Sant Joan Despí.

El cartell d’aquesta XI Edició és el següent:

Dissabte 17 de setembre:
Semifinal: RCD Espanyol – Damm CF
Semifinal: Selecció Sant Joan Despí – Athletic Club de Bilbao

Diumenge 18 de setembre:
A les 10:30 tercer i quart lloc.
A les 12:30 gran final
.

Els partits del Torneig Joan Babot es portaran a terme en el Camp Municipal de Les Planes a Sant Joan Despí (Avinguda Barcelona, Tramvia “TramBaix” línia T2 parada Llevant-Les Planes
)

dijous, 15 de setembre de 2011

CALENDARIS:
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 2.

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 2
CAMPIONAT DE LLIGA, 2011-2012


Primera Volta ....... ....Segona Volta

Jornada 1 (25-09-2011) Jornada 16 (29-01-2012)


R.C.D. ESPANYOL "B" - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
C.F. DAMM - U.E. MOLLET C.F.
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - U.D. CORNELLÀ "B"
U.E. VILASSAR MAR - U.E. SANT ANDREU
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
C.D. SANT GABRIEL - F.C. BARCELONA "B"
E.C. GRANOLLERS - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
U.D. At. GRAMANET MILAN - C.E. L'HOSPITALET "B"



Jornada 2 (02-10-2011) Jornada 17 (05-02-2012)


UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - U.D. At. GRAMANET MILAN
U.E. MOLLET C.F. - R.C.D. ESPANYOL "B"
U.D. CORNELLÀ "B" - C.F. DAMM
U.E. SANT ANDREU - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - U.E. VILASSAR MAR
F.C. BARCELONA "B" - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - C.D. SANT GABRIEL
C.E. L'HOSPITALET "B" - E.C. GRANOLLERS


Jornada 3 (09-10-2011) Jornada 18 (12-02-2012)

UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - U.E. MOLLET C.F.
R.C.D. ESPANYOL "B" - U.D. CORNELLÀ "B"
C.F. DAMM - U.E. SANT ANDREU
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
U.E. VILASSAR MAR - F.C. BARCELONA "B"
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
C.D. SANT GABRIEL - C.E. L'HOSPITALET "B"
U.D. At. GRAMANET MILAN - E.C. GRANOLLERS



Jornada 4 (16-10-2011) Jornada 19 (26-02-2012)


U.E. MOLLET C.F. - U.D. At. GRAMANET MILAN
U.D. CORNELLÀ "B" - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
U.E. SANT ANDREU - R.C.D. ESPANYOL "B"
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - C.F. DAMM
F.C. BARCELONA "B" - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - U.E. VILASSAR MAR
C.E. L'HOSPITALET "B" - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
E.C. GRANOLLERS - C.D. SANT GABRIEL


Jornada 5 (23-10-2011) Jornada 20 (04-03-2012)


U.E. MOLLET C.F. - U.D. CORNELLÀ "B"
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - U.E. SANT ANDREU
R.C.D. ESPANYOL "B" - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
C.F. DAMM - F.C. BARCELONA "B"
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
U.E. VILASSAR MAR - C.E. L'HOSPITALET "B"
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - E.C. GRANOLLERS
U.D. At. GRAMANET MILAN - C.D. SANT GABRIEL



Jornada 6 (30-10-2011) Jornada 21 (11-03-2012)

U.D. CORNELLÀ "B" - U.D. At. GRAMANET MILAN
U.E. SANT ANDREU - U.E. MOLLET C.F.
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
F.C. BARCELONA "B" - R.C.D. ESPANYOL "B"
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - C.F. DAMM
C.E. L'HOSPITALET "B" - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
E.C. GRANOLLERS - U.E. VILASSAR MAR
C.D. SANT GABRIEL - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA


Jornada 7 (06-11-2011) Jornada 22 (18-03-2012)


U.D. CORNELLÀ "B" - U.E. SANT ANDREU
U.E. MOLLET C.F. - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - F.C. BARCELONA "B"
R.C.D. ESPANYOL "B" - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
C.F. DAMM - C.E. L'HOSPITALET "B"
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - E.C. GRANOLLERS
U.E. VILASSAR MAR - C.D. SANT GABRIEL
U.D. At. GRAMANET MILAN - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA



Jornada 8 (13-11-2011) Jornada 23 (25-03-2012)

U.E. SANT ANDREU - U.D. At. GRAMANET MILAN
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - U.D. CORNELLÀ "B"
F.C. BARCELONA "B" - U.E. MOLLET C.F.
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
C.E. L'HOSPITALET "B" - R.C.D. ESPANYOL "B"
E.C. GRANOLLERS - C.F. DAMM
C.D. SANT GABRIEL - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - U.E. VILASSAR MAR


Jornada 9 (20-11-2011) Jornada 24 (01-04-2012)


U.E. SANT ANDREU - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
U.D. CORNELLÀ "B" - F.C. BARCELONA "B"
U.E. MOLLET C.F. - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - C.E. L'HOSPITALET "B"
R.C.D. ESPANYOL "B" - E.C. GRANOLLERS
C.F. DAMM - C.D. SANT GABRIEL
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
U.D. At. GRAMANET MILAN - U.E. VILASSAR MAR



Jornada 10 (27-11-2011) Jornada 25 (15-04-2012)


F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - U.D. At. GRAMANET MILAN
F.C. BARCELONA "B" - U.E. SANT ANDREU
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - U.D. CORNELLÀ "B"
C.E. L'HOSPITALET "B" - U.E. MOLLET C.F.
E.C. GRANOLLERS - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
C.D. SANT GABRIEL - R.C.D. ESPANYOL "B"
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - C.F. DAMM
U.E. VILASSAR MAR - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB



Jornada 11 (04-12-2011) Jornada 26 (22-04-2012)


F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - F.C. BARCELONA "B"
U.E. SANT ANDREU - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
U.D. CORNELLÀ "B" - C.E. L'HOSPITALET "B"
U.E. MOLLET C.F. - E.C. GRANOLLERS
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - C.D. SANT GABRIEL
R.C.D. ESPANYOL "B" - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
C.F. DAMM - U.E. VILASSAR MAR
U.D. At. GRAMANET MILAN - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB


Jornada 12 (18-12-2011) Jornada 27 (29-04-2012)


F.C. BARCELONA "B" - U.D. At. GRAMANET MILAN
FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
C.E. L'HOSPITALET "B" - U.E. SANT ANDREU
E.C. GRANOLLERS - U.D. CORNELLÀ "B"
C.D. SANT GABRIEL - U.E. MOLLET C.F.
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
U.E. VILASSAR MAR - R.C.D. ESPANYOL "B"
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - C.F. DAMM



Jornada 13 (08-01-2012) Jornada 28 (06-05-2012)


F.C. BARCELONA "B" - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - C.E. L'HOSPITALET "B"
U.E. SANT ANDREU - E.C. GRANOLLERS
U.D. CORNELLÀ "B" - C.D. SANT GABRIEL
U.E. MOLLET C.F. - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - U.E. VILASSAR MAR
R.C.D. ESPANYOL "B" - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
U.D. At. GRAMANET MILAN - C.F. DAMM



Jornada 14 (15-01-2012) Jornada 29 (13-05-2012)


U.D. At. GRAMANET MILAN - FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO
C.E. L'HOSPITALET "B" - F.C. BARCELONA "B"
E.C. GRANOLLERS - F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
C.D. SANT GABRIEL - U.E. SANT ANDREU
FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA - U.D. CORNELLÀ "B"
U.E. VILASSAR MAR - U.E. MOLLET C.F.
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB - UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B"
C.F. DAMM - R.C.D. ESPANYOL "B"



Jornada 15 (22-01-2012) Jornada 30 (20-05-2012)


FUNDACIO PRIV. ESP. MATARO - C.E. L'HOSPITALET "B"
F.C. BARCELONA "B" - E.C. GRANOLLERS
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B" - C.D. SANT GABRIEL
U.E. SANT ANDREU - FUNDACIO P. ESCOLA F. CALELLA
U.D. CORNELLÀ "B" - U.E. VILASSAR MAR
U.E. MOLLET C.F. - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB
UNIÓ FUTBOL BASE JABAC I TERRASSA "B" - C.F. DAMM
R.C.D. ESPANYOL "B" - U.D. At. GRAMANET MILAN



ON SON?
80 EX JUGADORS DEL RCDE QUE HAN
CANVIAT D'EQUIP AQUEST ESTIU.

        
JUGADOR
CLUB 2011/12
PROCEDÈNCIA
ALBERT YAGÜE
DINAMO DE TBILISI
CULTURAL LEONESA
ALBERT SERRÁN
SWANSEA CITY
AEK LARNAKA (XIPRE)
MIQUEL MARTÍNEZ “MIKI”
GIMNÀSTIC TARRAGONA
CD ALCOYANO
XAVI GARCÍA
CE JÚPITER CF
CD MASNOU
MARC MAS
UE LLAGOSTERA
C.F. BADALONA
FERRAN TACÓN
CD TENERIFE
C.D. LEGANÉS
GERARD ROVIRA
C.F. VILLANOVENSE
C.D. PUERTOLLANO
MARC FRANCOLÍ
UE OLOT
JUMILLA CF
JUANMA LÓPEZ
LLEIDA ESPORTIU
C.D. LEGANÉS / ALMERÍA "B"
ROBERTO CAMACHO
VILANOVA CF
U.E. CASTELLDEFELS
JOSE RAMON MONTILLA
U.E. CASTELLDEFELS
C.D. MASNOU
DIDAC NAVARRO
UE SANT ANDREU
ALICANTE CF.
“TATO” BURGADA
VILAFRANCA CF
C.E. EUROPA
MANEL MARTÍNEZ (Porter)
CF GAVÀ
C.E. PREMIÀ
RUBÉN CANELADA
UE SANT ANDREU
U.D. At. GRAMANET
GREGOR BALAZIC
KARPATY LVIV (UKRAÏNA)
ND HIT GORIKA (ESLOV.)
ALBERT MIQUEL CAZORLA
AE PRAT
UD At. GRAMANET
HÉCTOR SIMÓN
C.E. SABADELL
C.D. CASTELLÓN
JOSÉ LUIS REYES
C.F. VILAFRANCA
MALMÖE (A prova)
CARLES MUR
C.D. MASNOU
UD. At. GRAMANET JUVENIL
JUAN CARLOS CEBALLOS
C.F. BADALONA
CÓRDOBA C.F.
JOSÉ QUILES HORTAL
JUVENIL CE CORNELLÀ
JUVENIL UD. At. GRAMANET
ALBERT MOZO
POBLA DE MAFUMET
A.C. CESENA (ITÀLIA)
CRISTIÁN MÁRQUEZ
At. MALAGUEÑO C.F.
FULHAM RESERVAS
FRANCESC GUITART
C.F. PALAMÓS
U.E. LLAGOSTERA
GABRI GÓMEZ
S.D. EIBAR
SAN ROQUE DE LEPE
DANI FRAGOSO
U.D. MELILLA
ALBACETE BALOMPIÉ
SADDIK BOULAOUALI
TÁRREGA (cedit)
REUS DEPORTIU C.F.
JULI SERRANO
CF VILLANOVENSE
CESENA (ITÀLIA)
JAVI RUIZ BONILLA
C.D. ROQUETAS
POLIDEPORTIVO EJIDO
MANOLO PÉREZ
C.D. ROQUETAS
A.D. CEUTA
JESÚS BERROCAL
C.D. SAN ROQUE DE LEPE
A.D. CEUTA
ROMAN GOLOBART
INVERNESS (Cedit)
WIGAN (ANGLATERRA)
RAUL GARCÍA DOBLAS
VILAFRANCA C.F.
CF REDDIS
DAVID BATANERO
U.E. RUBÍ
C.E. SALLENT
CHARLY RUIZ
A.E. PRAT
C.F. BADALONA
MACALOU GUIMBA
F.C. PARÍS
RED STAR 93 (FRANÇA)
FEDERICO BESSONE
LEEDS UNITED F.C.
CHARLTON (Cedit)
VÍCTOR COCERA
JUVENIL DAMM
JUVENIL GRAMANET
MARC MOLINA
JUVENIL GRANADA
JUVENIL GRAMANET
ELOI MIR
C.E. EUROPA
JUVENIL DAMM
JOAN LLADÓ
C.F. POBLA DE MAFUMET
JUVENIL DAMM
GUILLEM CREUS
REAL VALLADOLID “B”
REAL ZARAGOZA “B”
GREGORY BERENGER
ELCHE C.F.
C.D. TENERIFE
ALBERT RIERA
GALATASARAY (TUR)
OLYMPIAKOS (GRE)
IVAN DIAZ
C.D. LEGANÉS
HALMSTADS BOLLKLUBB (SUE)
LUISMI GRACIA
S.D. LUGO
C.P. CACEREÑO
MIQUEL ROBUSTÉ
XEREZ CLUB DEPORTIVO
LEVANTE U.D.
ÍÑIGO VÉLEZ
XEREZ CLUB DEPORTIVO
C.D. NUMANCIA
SERGIO POSTIGO
HURACAN VALENCIA
U.D. At. GRAMANET
MOISÉS HURTADO
GRANADA C.F.
OLIMPIAKOS (GRE)
JAVIER JARABO
U.D. VISTA ALEGRE
A.E. PRAT
MARC BELTRÁN
CLUB At. OSASUNA
C.D. TENERIFE
ARNAL LLIBERT
ALKI LANARKA (XIPRE)
DOXA KATOKOPIAS (XIPRE)
RAUL VATES
C.D. ALCANAR
SPORTING MAHONÉS
ALBERT CRUSAT
WIGAN At. F.C.
U.D. ALMERÍA
ADRIÀ TUNEU
U.E. VIC
A.E.C. MANLLEU
CARLOS MELLADO
F.C. CERDANYOLA VALLÈS
C.F. LES FRANQUESES
ORIOL SANS "URI"
U.E. VILASSAR DE MAR
C.F. OLESA
TONI SOLDEVILLA
BATAVIA PERSITARA (Indonesia)
C.F. ONTINYENT
RAUL TAMUDO
RAYO VALLECANO
REAL SOCIEDAD
ALBERT LOPO
GETAFE C.F.
RC DEPORTIVO
VÍCTOR RUIZ
VALENCIA C.F.
SSC NAPOLI
SANI BELLO MAHAMA
UD. At. GRAMANET “B”
JUVENIL UE CASTELLDEFELS
RUBEN MARTÍNEZ “PEQUE”
U.E. GUIXOLS
UE LLAGOSTERA (pretemp.) CE PREMIÀ (2010/11)
RICARDO CAVAS
ORIHUELA C.F.
NOVELDA C.F.
ALBERTO CATALÁN
UD JUVENTUD BARRIO DEL CRISTO
C.D. CASTELLÓN
SERGIO SÁNCHEZ
MÁLAGA C.F.
SEVILLA F.C.
ENRIQUE LORENZO ”QUIQUE”
C.F. FUENLABRADA
C.D. ROQUETAS
ENRIQUE “KIKE” AMADOR
C.D. MONTCADA
U.E. VILASSAR DE MAR
ROGER MATAMALA
A.E. PRAT
U.E. SANT ANDREU
GERARD MUÑOZ
JUVENIL GIRONA F.C.
JUVENIL C.F. VILLARREAL
XAVI SOLÉ
JUVENIL U.E. CORNELLÀ
JUVENIL U.D. At.GRAMANET
NIL MARÍN
JUVENIL GIRONA F.C.
JUVENIL C.E. PREMIÀ
JOSÉ LUIS PLATA
R.S.D. ALCALÁ
ÉCIJA C.F.
CHARLY LUMBRERAS
C.P. SAN CRISTOBAL
C.E. PUBILLA CASAS
JORGE GOTOR
GETAFE C.F. “B”
REAL MURCIA
PABLO SARANOVA
U.D. VILLA STA. BRÍGIDA (Cedit)
U.D. LAS PALMAS JUVENIL
ALBERTO ORTIZ “TITO”
U.E. LLAGOSTERA
C.D. BENIDORM
PERE TARRADELLES
U.E. LLAGOSTERA
U.E. SANT ANDREU

 `





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M