dissabte, 5 de novembre de 2011

DESIGNACIONS I RESULTATS

DATA
HORA
EQUIP
EQUIP
RES
ÀRBITRE
CAMP
.
.
.
.
.
.
.
6 NOV
12:00
RCD Espanyol “B”
U.E. Olot
1-1
Oliver Castaño Coso
C. Esp. Sadrià
5 NOV
15:30
S.D. Huesca
RCDE Juvenil “A”
0-3
J.M. Abadías Lafuente
S.Jorge-Alcoraz
6NOV
12:00
UE Figueres
RCDE Juvenil “B”
ajor
Sergi Rigau García
Estadi Mpal.
5 NOV
18:00
RCDE Cadet “A”
C. Esportiu Premià
6-1
Raul Calle Martínez
C. Esp. Sadrià
5 NOV
15:15
C.E. Europa
RCDE Cadet “B”
2-1
Lluis Company Jiménez
Nou Sardenya
5 NOV
16:00
RCDE Infantil “A”
U.E. Sant Andreu
3-0
Jonathan Garrote Camúñez
C. Esp. Sadrià
5 NOV
13:00
Damm C.F.
RCDE Infantil “B”
0-3
Bruno Montoro Ferreiro
ED.Buen Pastor
5 NOV
12:00
Damm C.F.
RCDE Aleví “A”
0-4
Pau Alcázar Nortes
Clot de la Mel
5 NOV
14:30
RCDE Aleví “B”
F.P.Esp. Mataró
4-2
Jonathan Garrote Camúñez
C. Esp. Sadrià
5 NOV
14:30
RCDE Benjamí “A”
EF Barberà And.
1-0
Oscar Romeo Gallén
C. Esp. Sadrià
5 NOV
10:15
FC Sant Cugat E
RCDE Benjamí “B”
4-3
Raul Díaz Ruíz
Jaume Tubau
5 NOV
16:15
CE Sant Gabriel
RCDE Prebenjamí

3-2
Marcos Fernández Quintero
JL Ruiz Casado
6 NOV
12:00
RCDE Femení “A”
UE Collerense
9-0
Roger Sales Font
C. Esp. Sadrià
6 NOV
16:30
Girona F.C.
RCDE Femení “B”
1-1
Joan Fábregas Capellas
Mpal. Fontajau
5 NOV
17:00
P.B.B. La Roca
RCDE Femení “C”
1-2
Ricard Vidal Clermont
La Roca Vallès
5 NOV
20:00
RCDE Juv-Cad F,
CF Santpedor
6-0
Alex  Gómez Meneses
C. Esp. Sadrià
6 NOV
10:00
RCDE Cadet-Inf F.
FC Terrassa
ajor
Ricardo Landeo Márquez
C. Esp. Sadrià
-
-
RCDE F. Inf-Al. “A”
(Retirat)
-
-
-
5 NOV
10:00
FC Levante Las P.
RCDE Fem.Inf. “B”
2-6
David Garrote Torres
Les Planes
5 NOV
09:15
CE Sabadell FC
RCDE Benjamí Fem
0-15
Nicolás Horna Díaz
Pol. Olimpya.
.
.
.
.
.
.
.

* Ajor = Ajornats per la pluja.

REPASSANT ELS DARRERS AMISTOSOS

Encontres amistosos:

RCD Espanyol B

Aquesta setmana s’han disputat diversos amistosos al futbol base i femenins del RCD Espanyol. Dimarts, festivitat de Tots Sants, un combinat de jugadors del filial i juvenils, van disputar un encontre amistós a Santa Coloma de Gramanet en les instal·lacions de Can Zam.

El conjunt espanyolista va vèncer per un clar 2-8 sent el protagonista del matx, l’extrem del filial Eric López autor de quatre gols, o sigui la meitat dels gols que el conjunt blanc-i-blau va aconseguir.  

El mexicà Taufic va obrir el marcador, sent posteriorment el conjunt de Santa Coloma qui igualaria l’encontre. Eric amb un segon gol posar en avantatge als de Sadrià amb un 1-2 resultat amb el que finalitzaria el primer temps.

En el segon període, tres gols més d’Eric, dos aconseguits pel juvenil Roger Canadell, tancant Joan Jordán la golejada.

Per part espanyolista van jugar: Dinu, Blázquez, Ruben, Bonilla, Aitor, Cristian Gómez, Canadell, Eric, Zeegelaar, Gabi i Taufic. També van jugar Germán, Albarrán, Ríos, Ismael, Emi Djabralov ...  


Aleví “B”.

L’Aleví “B” del RCD Espanyol després de perdre dissabte passat amb el FC Barcelona ”B” (però de segon any tots els seus component) per 7-2 en encontre de lliga, va disputar un partit amistós davant el Sant Quirze en terres vallesanes.

El conjunt local, segon classificat del grup 13è de Tercera Divisió d’Alevins, era també de segon any. Malgrat el handicap de ser un any més petits, els espanyolistes van guanyar per 2-13.


Juvenil Cadet Femení.     

Un combinat de jugadores del Juvenil-Cadet femení espanyolista amb jugadores dels infantils espanyolistes, va perdre ahir divendres en les instal·lacions de la Universitat Autònoma de Bellaterra 0-1 davant el conjunt danès del Kovenhavn Idratsefterskole.

Anteriorment, el passat dilluns el quadre espanyolista havia vençut 5-0 al conjunt suec del Östersund.      


GOLEJADORS


FUTBOL-11
PRIMER EQUIP .ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"
SERGIO GARCÍA3CRISTIAN ALFONSO7RUFO9
PANDIANI2BAKARI6BRIAN3
JAVI LÓPEZ1SERGI DARDER2KILIAN3
HÉCTOR MORENO1PIRULO2RUBEN DUARTE2
ROMARIC1THIEVY2MIRAVENT1
ÁLVARO1PAU SENENT1BONILLA1
ERIC1ADRIÁN RUIZ1
ZOU1JOAN JORDÁN1
CRISTIAN GÓMEZ1GIL1
pròpia porta1


JUVENIL "B".CADET "A"CADET "B".
SALINAS7ERIC4ADRIÁN RIVAS2
CRISTIAN SERRANO6ANDREU2SERGI SANTIESTEBAN2
LUIS VIOQUÉ3IAGO1SANTIAGO FERRER2
JAVI2GAMISSANS1AARON2
RAMON SAAVEDRA1KIKE1ALEX1
MARC NAVARRO1IVAN ÉCIJA1
SERGI COLL1
FORTIÀ1
Pròpia porta1


INFANTIL "A"INFANTIL "B".FEMENÍ "A" Lliga
ADRIÁN AYALA5FODE4MARI PAZ10
CARLES PÉREZ5ARNAU2WILLY5
MARIANO4JUAN1DÉBORA3
SERGI DONAIRE3MARC BERNILS1LIANNE SANDERSON2
NOLLA3JOEL1
BRENDA
2
JULI3
MARTA YAÑEZ
1
GONZALO2SARA SERNA1
JOAN GÓMEZ2VANESA1
ERIK SARMIENTO2MONFORTE1
MARTÍ2JOANNA LOHMAN1
ALEX BERMEJO1Pròpia porta1
JESÚS1

FEMENÍ "B"FEMENÍ "C".FEMENÍ  JUV-CADET
LAURA CARRIBA6ARI FORMENT5ANDREA3
MÓNICA LÓPEZ2ANNA PASCUAL 4CARLA 2
XÈNIA 1MÓNICA BÁCTER3MARÍA GARRIDO1
NÚRIA MENDOZA1CARLA BORRÁS2MARTA1
SARA NAVARRO1ANNA LÓPEZ2SUBI1
MÓNICA ORTEU1ESTHER SÁNCHEZ1SONIA1
JUDITH FRESQUET1
   



FUTBOL-7
ALEVÍ "A"ALEVÍ "B"BENJAMÍ "A"
DANI RIBELLES6ADRI5RUBEN8
TONI PAREDES5AMADOU4ORIOL7
JOSEP VIÑAS5MAXIM4DERECK7
MIGUEL MARTÍNEZ4MARCO3AYE DIOP5
SAMPER SEGURA4KILIAN 3LUCAS5
MARC RODRÍGUEZ3JOEL TOLEDO3GERARD3
JOAN ROJAS2SERGI BENITEZ1ISMAEL3
BOIRA1JULEN ÁLVAREZ1XAVI1
BRUNO1SOTO1Pròpia porta1
IGNASI ORTEU1DANI VILLAHERMOSA1
JORDI1ARNAU PUIGMAL1
pròpia porta1
   
BENJAMÍ "B"PREBENJAMÍ
CADET- INF. FEMENÍ
JUNIOR3ANTONIO7NEREA GÓMEZ15
MIGUEL2ÁNGEL ALARCÓN6MARTA MOLINA6
JORDI2IVAN GARRIDO6SARAY6
TXUS2MIKE LUKA KAMENI4LAIA TORRES5
ELISEO 1ALEJANDRO2ALBA DEL OJO3
JULEN1ADRIÁN PEÑA1BERTA RIERA3
IAN1XAVIER1CHARI2
JONATHAN1MARC AGUILAR1MERITXELL2
GEORGINA1
ARI FONT2
pròpia porta2

INF.-ALEVÍ FEM. "A"INF-ALEVÍ FEM "B"AL.-BENJAMÍ-PREB FEM
IRINA URIBE11CRISTINA GARRIGA4CARLA SÁNCHEZ13
ARI FONT6AINARA NAVAS3CLAUDIA PINA8
CRISTINA PÉREZ5ANNA TORRODÀ3NEREA CHAVES7
LAURA ROMERO4CLAUDIA M. "BISS"3JULIA4
CARLA MARTÍNEZ3ANDREA PEÑA3PAULA MARTÍNEZ4
CRISTINA CHAVERO3MÓNICA MAYORGAS2MÍRIAM JIMÉNEZ4
PAULA GERBOLES3MIREIA LÓPEZ2SABINA PALACIOS3
ALBA GARCÍA2ANDREA FERRER2ENNIA2
NATÀLIA GÓMEZ2NAIARA CABALLERO2NEUS BRAVO2
SHEILA GONZÁLEZ2NICOLE2ANA RÓDENAS1
ANDREA LÓPEZ2CLAUDIA PEDRAZA2
MARIA DEL PILAR 1MARÍA MOLINA 1





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M