dissabte, 24 de desembre de 2011

SENTIMENT PERICO DESITJA A TOTHOM,
UN BON NADAL.


L'ALEVÍ "B" GUANYA LA POWERADE CUP
L'ALEVÍ "A" GAIREBÉ HO TENIA...


A les instal·lacions del camp del Clot de la Mel, va tenir lloc entre el dijous i ahir divendres, el II Torneig de Nadal “Powerade Cup” que organitza el Club Esportiu Vila Olímpica per a equips alevins en les dues modalitats; de primer any (nascuts en 2001) i de segon any, (nascuts en 2000).

El RCD Espanyol es va adjudicar el torneig en categoria Aleví de primer any, derrotant a la final a la Damm CF, sent l'equip menys golejat i amb dos integrants a "l'equip ideal" del torneig (Arnau Puigmal i Adrián Bernabé), però se li va escapar el títol en la categoria d’aleví de segon any quan en la final, els espanyolistes de l’Aleví “A” guanyaven al FC Barcelona per 4-1. En el tram final els barcelonistes igualaren l’encontre i en els penals la sort va ser adversa al conjunt espanyolista. La temporada passada l’Espanyol es va fer amb els dos títols en joc en aquesta primera edició; enguany per molt poc.

Aquí teniu els resultats al complert, gentilesa de Joaquín Lázaro, al igual que aquesta foto com a postal nadalenca de felicitació amb els nens components del conjunt de Rafa Beltrán, l’Aleví “B”, campió del torneig i al que agraïm la seva deferència.      


II TORNEIG DE NADAL "POWERADE CUP"C.E. VILA OLÍMPICA. CATEGORIA ALEVÍ 2000
GRUP  "1"
GRUP  "2"
F.C. BARCELONAR.C.D. ESPANYOL
SEVILLA F.C.VILLARREAL C.F.
DAMM C.F. "A"GIRONA F.C.
C.E. VILA OLÍMPICADAMM "B"
VIC RIUPRIMERU.E. CORNELLÀ
FC SANT CUGAT ESPORTE.C. GRANOLLERS


Dijous 22 DES
PRIMERA FASECATEGORIA ALEVÍ "A"(2000)
15:00 Camp 1 Grup 1C.E. VILA OLÍMPICA SEVILLA F.C.1-5
15:00 Camp 2 Grup 1 SANT CUGAT ESPORTS FCC.F. DAMM1-0
16:00 Camp 1 Grup 2R.C.D. ESPANYOLU.E. CORNELLÀ3-1
16:00 Camp 2 Grup 2C.F. VILLARREAL E.C. GRANOLLERS2-1
16:30 Camp 1 Grup 1SEVILLA F.C. DAMM C.F.2-0
16:30 Camp 2 Grup 1C.E. VILA OLIMPICAVIC RIUPRIMER1-1
17:30 Camp 2 Grup 2 C.F. VILLARREALGIRONA F.C.1-0
18:00 Camp 1 Grup 1F.C. BARCELONAC.F. DAMM 1-2
18:30 Camp 1 Grup 2R.C.D. ESPANYOLE.C. GRANOLLERS4-2
18:30 Camp 2 Grup 2C.F. DAMM "B"U.E. CORNELLA1-0
19:30 Camp 1 Grup 1SEVILLA F.C.VIC RIUPRIMER 2-0
19:30 Camp 2 Grup 1F.C. BARCELONAC.E. VILA OLÍMPICA2-1
20:00 Camp 1 Grup 2C.F. VILLARREAL C.F. DAMM "B"1-2
20:00 Camp 2 Grup 2E.C. GRANOLLERS GIRONA F.C.0-1
21:00 Camp 1 Grup 1F.C. BARCELONAF.C. SANT CUGAT ESPORT5-2
21:00 Camp 2 Grup 2R.C.D. ESPANYOLC.F. DAMM "B"2-1
.Divendres 23 desembre..
09:00 Camp 1 Grup 1CE VILA OLÍMPICAF.C. SANT CUGAT ESPORT3-1
09:00 Camp 2 Grup 2C.F. VILLARREALU.E. CORNELLÀ 2-1
10:30 Camp 1 Grup 2E.C. GRANOLLERSC.F. DAMM "B"1-2
10:30 Camp 2 Grup 2R.C.D. ESPANYOLGIRONA F.C.0-0
11:00 Camp 1 Grup 1 C.F. DAMMVIC RIUPRIMER2-1
11:00 Camp 2 Grup 1SEVILLA F.C. F.C. SANT CUGAT ESPORT4-1
12:00 Camp 1 Grup 2C.F. DAMM "B"GIRONA F.C. 0-1
12:00 Camp 2 Grup 2U.E. CORNELLÀ E.C. GRANOLLERS3-1
12:30 Camp 1 Grup 1SEVILLA F.C.F.C. BARCELONA2-3
12:30 Camp 2 Grup 1VIC RIUPRIMER F.C. SANT CUGAT ESPORT5-1
13:00 Camp 1 Grup 2CF VILLARREAL RCD ESPANYOL1-1
13:00 Camp 2 Grup 2U.E. CORNELLÀGIRONA F.C.2-3
13:30 Camp 1 Grup 1C.E. VILA OLIMPICAC.F. DAMM1-1
13:30 Camp 2 Grup 1VIC RIUPRIMERF.C. BARCELONA1-4


23/12/2011
SEMIFINALS..
17:30 SEMIF.F.C. BARCELONA (1er. grup 1)VILLARREAL CF (2n.grup2)
*p. 0-0
17:30 SEMIF.R.C.D. ESPANYOL (1er.grup 2) SEVILLA F.C. (2n. grup 1er)
*p. 2-2
18:00  3r. - 4rt SEVILLA F.C. VILLARREAL C.F.1-2
.FINAL..
19:30 FINALR.C.D. ESPANYOLF.C. BARCELONA
4-4*P
.CAMPIÓ: F.C.BARCELONA..




II TORNEIG DE NADAL "POWERADE CUP"   C.E. VILA OLÍMPICA (CATEGORIA 2001)
GRUP A
GRUP B
R.C.D. ESPANYOL "B"F.C. BARCELONA
C.F. DAMMC.E. MATARÓ
U.F.B. JÀBAC I TERRASSAU.E. CORNELLÀ
C.E. SANT GABRIELGIRONA F.C.
C.E. VILA OLÍMPICAU.E. SANT ANDREU


Dijous 22 DES
PRIMERA FASECATEGORIA ALEVÍ  2001.
15:30 Camp 1R.C.D. ESPANYOLC.E. VILA OLÍMPICA2-1
15:30 Camp 2C.F. DAMMC.E. SANT GABRIEL0-0
17:00 Camp 1U.E. CORNELLÀU.E. SANT ANDREU1-0
17:00 Camp 2 F.C. BARCELONAGIRONA F.C.5-2
17:30 Camp 1R.C.D. ESPANYOLDAMM C.F.0-0
18:00 Camp 2UFB JÀBAC I TERRASSAC.E. SANT GABRIEL1-1
19:00 Camp 1C.E. MATARÓGIRONA FC5-3
19:00 Camp 2F.C. BARCELONAU.E. SANT ANDREU1-0
20:30 Camp 1U.E. CORNELLÀC.E. MATARÓ 0-3
20:30 Camp 2U.F.B. JÀBAC I TERRASSAC.E. VILA OLÍMPICA2-0
21:30 Camp 1C. E. VILA OLÍMPICAC.E. SANT GABRIEL2-2
21:30 Camp 2F.C. BARCELONAC.E MATARÓ3-0
.
Divendres 23 de Desembre
..
09:30 Camp 1C.F. DAMMC.E. VILA OLÍMPICA1-0
09:30 Camp 2R.C.D. ESPANYOLC.E. SANT GABRIEL7-2
10:00 Camp 1U.E. SANT ANDREUC.E. MATARÓ1-2
10:00 Camp 2F.C. BARCELONAU.E. CORNELLÀ0-1
11:30 Camp 1R.C.D. ESPANYOLU.F.B. JÀBAC I TERRASSA1-0
11:30 Camp 2U.E. CORNELLÀGIRONA F.C.2-1
14:00 Camp 1 C.F. DAMM U.F.B. JÀBAC I TERRASSA3-2
14:00 Camp 2U.E. SANT ANDREUGIRONA F.C.0-4


23/12/2010
SEMIFINALS..
17:00 SEMIF.R.C.D. ESPANYOL "B" (1er grup 1)C.E. MATARÓ (2n grup 2)3-1
17:00 SEMIF.F.C. BARCELONA (1er grup 2) DAMM C.F. (2n grup 1)1-2
3r i 4rt LlocF.C. BARCELONAC.E. MATARÓ3-0
.FINAL..
18:50 FINALR.C.D. ESPANYOL "B"C.F. DAMM
3-1
.CAMPIÓ R.C.D. ESPANYOL..



TORNEJOS FUTBOL BASE

 
 . 
 26/30 Desembre 2011
AGENDA FUTBOL BASE
DATAHORA
EQUIP
RIVAL
 PARTIT / CAMP
29 DESS/CCadet "A"Girona, Cornellà, Premià, etc.Torneig Coca-Cola. Les Grases. St. Feliu de Llobregat
26/30 DS/CInfantil BTorneig Canal + internacionalTorneig Fundación El Larguero. Arona, Tenerife


GOLEJADORS

FUTBOL-11

 
1er. EQUIP  (lliga+copa).ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"
SERGIO GARCÍA5+1CRISTIAN ALFONSO8RUFO15
ÁLVARO2+1BAKARI8BRIAN7
PANDIANI2PIRULO3KILIAN4
HÉCTOR MORENO2SERGI DARDER2JOAN JORDÁN3
VERDÚ2THIEVY2BONILLA2
ROMARIC2TAUFIC2RUBEN DUARTE2
JAVI LÓPEZ1PAU SENENT1JOSU2
THIEVY1ERIC1MIRAVENT1
Pròpia porta0+1ZOU1GIL1
WEISS0+1CRISTIAN GÓMEZ1ADRIÁN RUIZ1
TONI CUNILL1ARROYO1
PAUL QUAYE1CANADELL1
pròpia porta1


JUVENIL "B".CADET "A"CADET "B".
CRISTIAN SERRANO8ERIC9ADRIÀ ÁLVAREZ6
SALINAS7GAMISSANS6SANTI  FERRER5
LUIS VIOQUÉ6IVAN ÉCIJA5SERGI SANTIESTEBAN4
JAVI3ANDREU4AARON3
MARC NAVARRO3IAGO4ADRIÁN RIVAS2
RAMON SAAVEDRA2CARLOS CANO2ALEX2
ADRI2KIKE1SAMU2
SERGI COLL1POL MIKEL2
FORTIÀ1JAVI NAVARRO1
GERARD1
Pròpia porta1


INFANTIL "A"INFANTIL "B".FEMENÍ "A"
CARLES PÉREZ7FODE7MARI PAZ22
ADRIÁN AYALA6ARNAU4WILLY11
MARIANO4JUAN3DÉBORA5
SERGI DONAIRE4MARC BERNILS2LIANNE SANDERSON5
NOLLA3JOEL1
BRENDA
5
JULI3JOSEP1SARA SERNA4
ERIK SARMIENTO3MATEO1MONFORTE3
MARTÍ3GAKU1VANESA1
FERRAN BARRERA3DANI REINA1
MARTA YAÑEZ
1
GONZALO2JOANNA LOHMAN1
JOAN GÓMEZ2Pròpia porta1
ALEX BERMEJO1
JESÚS1
NIL AYATS1


FEMENÍ "B"FEMENÍ "C".FEMENÍ  JUVENIL-CAD.
LAURA CARRIBA8ARI FORMENT7ANDREA GÓMEZ7
MÓNICA LÓPEZ5ANNA PASCUAL 4SUBI6
NÚRIA MENDOZA3CARLA BORRÁS4SONIA4
SARA NAVARRO2MÓNICA BÁCTER3CARLA TORRES2
ANDREA ALTMANN2ANNA LÓPEZ2MARÍA GARRIDO2
MÓNICA ORTEU1JUDITH FRESQUET2MARTA MOLINA1
JASMINA1ESTHER SÁNCHEZ1ALBA DEL OJO1
XÈNIA 1SANDRA ANGLADA1SARAY1
ALBA POMARES1XÈNIA 1EULÀLIA 1
BRENDA 1


divendres, 23 de desembre de 2011

SORTEIG AMB LA SORT DE CARA

Avui matí (10:00h) ha tingut lloc a la seu de la RFEF a la Ciudad del Fútbol de Las Rozas de Madrid, el sorteig dels vuitens de final, i els encreuaments de quarts i semifinals del Campionat d’Espanya / Copa de S.M. el Rei.


VUITENS DE FINAL

 1- CD Mirandés – Real Racing Club SAD
 2- Albacete Balompié SAD – Athletic Club
 3- AD Alcorcón – Levante UD SAD
 4- Córdoba CF SAD – RCD Espanyol de Barcelona
 5- Real Sociedad de Fútbol SAD – RCD Mallorca SAD
 6- Valencia CF SAD – Sevilla FC SAD
 7- FC Barcelona – C. Atlético Osasuna
 8- Real Madrid CF – Málaga CF SAD

La eliminatòria, a doble partit, es disputarà els dies 4, anada, i  11, tornada, de gener de 2012.

QUARTS DE FINAL  

 A) Guanyador eliminatòria 4 – Guanyador eliminatòria 1
 B) Guanyador eliminatòria 8 – Guanyador eliminatòria 7
 C) Guanyador eliminatòria 6 – Guanyador eliminatòria 3
 D) Guanyador eliminatòria 2 – Guanyador eliminatòria 5

L’eliminatòria, a doble partit, es disputarà els dies 18, anada i 25, tornada, de gener de 2012.

SEMIFINALS

Guanyador eliminatòria A – Guanyador eliminatòria D
Guanyador eliminatòria C – Guanyador eliminatòria B

L’eliminatòria, a doble partit, es disputarà els dies 1, anada, i 8, tornada, de febrer de 2012.

XVI TORNEIG INTERNACIONAL FUTBOL-7 D'ARONA





GRUP  "A"
GRUP  "B"GRUP  "C"
ATHETIC CLUBSEVILLA F.C.F.C. BARCELONA
R.C.D. MALLORCAINTER DE MILANVALENCIA C.F.
REAL MADRID C.F.VILLARREAL C.F.BORUSSIA DORMUND
PARÍS SAINT GERMAINR.C.D. ESPANYOLATLÉTICO MADRID


HORADIMARTS 27 DESEMBREFASE DE GRUPS
12:50 CuatroF.C. BARCELONAVALENCIA C.F.-
13:35 CuatroR. MADRID C.F.ATHLETIC CLUB-
17:30 Canal+R.C.D. MALLORCAPARIS SAINT GERMAIN-
18:00 CuatroSEVILLA C.F.INTER DE MILÁN-
18:30 CuatroVALENCIA C.F.ATLÉTICO DE MADRID-
19:00 CuatroF.C. BARCELONABORUSSIA DORTMUND-
19:30 CuatroREAL MADRID C.F.  PARIS SAINT GERMAIN-
20:00 Canal+VILLARREAL C.F.R.C.D. ESPANYOL
-
....
DIMECRES 28 DESEMBRE
10:00 Canal+SEVILLA C.F.VILLARREAL C.F -
10:30 Canal+INTER DE MILÁNR.C.D. ESPANYOL-
11:00 Canal+BORUSSIA DORTMUNDVALENCIA C.F.-
11:30 Canal+ATHLETIC CLUBR.C.D. MALLORCA-
12:00 CuatroF.C. BARCELONAATLÉTICO DE MADRID-
12:45 CuatroREAL MADRID C.F.R.C.D. MALLORCA-
13:30 CuatroSEVILLA F.C.R.C.D. ESPANYOL-
17:00 Canal+ATHLETIC CLUBPARIS SAINT GERMAIN-
17:30 Canal+BORUSSIA DORTMUNDATLÉTICO DE MADRID-
18:00 Canal+VILLARREAL C.F. INTER DE MILAN
-
....
.QUARTS DE FINALDIMECRES 28 DESEMBRE.
19:10 Cuatro1er. Grup A 3er. Grup B o C(1)
19:50 Cuatro1er. Grup B 3er. Grup A o C(2)
20:30 Canal+1er. Grup C2on. Grup A(3)
21:10 Canal+2on. Grup B2on. Grup C(4)
....
DIJOUS 29 DESEMBRESEMIFINALS
12:30 CuatroGuanyador 1Guanyador 3(5)
13:15 CuatroGuanyador 2Guanyador 4(6)
....
TERCER I QUART LLOC
18:15 Canal+Perdedor 5Perdedor 6
....
FINAL
19:15 CuatroGuanyador 5Guanyador 6

EL CADET "B" GUANYÀ CLARAMENT A BELLVITGE (1-4)

U.D. Unificació Bellvitge: 1 – RCD Espanyol Cadet “B”: 4

Cinquena victòria consecutiva del conjunt de Gerard Zaragoza, la que va obtenir dissabte al Mpal. de la Feixa Llarga a L’Hospitalet davant la UD Unificació Bellvitge. Els espanyolistes van vèncer clarament al conjunt local per 1-4 amb hat-trick d’Adrià Álvarez. Els blanc-i-blaus continuen en segona posició a tres punts de la UD Cornellà.


Fitxa Tècnica:
UD Unificación Bellvitge: Adrián Martínez, Marc Sabaté, Raul Navarro, Erik Vilches, Andreu Campderros, Aitor Sola, Mario Panadero, Jaume Molina, Albert López, Daniel Fernández i David Alejandro.
Suplents: Ismael Dadach, Guillem Armentano, Xavier Civit, Gerard Escribano, Jacques Matick, OtmanTaouil, i Jesús Pagés.

RCD Espanyol: Manuel, Marc Llavero, Roger Aleu, Alex López, Erick Jair, Marc García, Pol Mikel, Joel Riera, Adrián Rivas, Oscar Melendo, i Javi Navarro.
Suplents: Alberto (p.s.), Emilio, Marc Manchón, Joel Chillón, Adrià Álvarez, Sergi Santiesteban i Santi Ferrer.

Àrbitre: Martí Huertas Vázquez. Va mostrar cartolines grogues a Otman Taouil, m. 69 i Marc Sabaté, m. 76 per part local.

Gols: 0-1: Pol Mikel, m 20; 0-2: Adrià Álvarez, m. 43; 0-3: Adrià Álvarez, m. 47; 1-3: Gerard Escribano, m. 68; 1-4: Adrià Álvarez, m. 79.

Incidències: Encontre corresponent a la 10ena. jornada de lliga del grup tercer de Preferent Cadet disputat al mpal. de la Feixa Llarga a l’Hospitalet de Llobregat. En les files de la Unificació Bellvitge, Jacques  Matick "Jack" ex jugador del futbol base espanyolista. 


CLASSIFICACIÓ PREFERENT CADET, GRUP 3r.

<>
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1U.D. CORNELLÀ "C"2710901319
2
R.C.D. ESPANYOL "B"24108022711
3
U. At. HORTA 2410802228
4
A.E. PRAT19106132312
5
C.F. SANTA EULÀLIA19106132215
6
U.D. At. GRAMENET16105141715
7
ESC. F. GIRONÉS-SÀBAT "B"15104331315
8
C.F. DAMM "B"13104151614
9
C.E. EUROPA "B"13104151821
10
U.B. CATALONIA12103341921
11
C.E. L'HOSPITALET12104061118
12
C.D. SANT GABRIEL11103251113
13U.D. UNIFICACIÓ BELLVITGE9103071029
14
FUNDACIÓ P. CE JÚPITER7102171228
15
U.E. VILASSAR MAR "B"610136920
16
C.F. MONTAÑESA3100371123





dijous, 22 de desembre de 2011

DEMÀ SORTEIG DE LA COPA DEL REI

CIRCULAR N° 29
CAMPEONATO DE ESPAÑA/COPA DE S.M. EL REY

OCTAVOS, CUARTOS Y SEMIFINALES

El viernes día 23 de diciembre de 2.011, tendrá lugar, en la sede federativa, el sorteo público correspondiente a octavos, cuartos y semifinales del Campeonato de España/Copa de S.M. el Rey, sorteo que se anticipa a las 10:00 horas en razón a la proximidad de las festividades navideñas.


Se recuerda que el mismo se llevará a cabo con arreglo a las siguientes
NORMAS:


OCTAVOS DE FINAL

1) Clubs participantes
Los disputarán a doble partido, los dieciséis clubs vencedores de la eliminatoria de dieciseisavos que se emparejararán por sorteo puro, siendo el orden de campos el mismo de la extracción de las bolas, salvo que se trate de dos clubs de distinta categoría, en cuyo caso el partido de ida se disputará en las instalaciones del que esté adscrito a la inferior.
2) Fechas
La eliminatoria se celebrará los días 4 (ida) y 11 (vuelta) de enero de 2012.


CUARTOS DE FINAL


1) Clubs participantes
Intervendrán, a doble partido, los ocho clubs vencedores de octavos, que se emparejarán por sorteo puro, siendo, en todo caso, el orden de campos el mismo de la extracción de las bolas.
2) Fechas
La eliminatoria se celebrará los días 18 (Ida) y 25 (vuelta) de enero de
2.012.


SEMIFINALES


1) Clubs participantes
Las disputarán, a doble partido, los cuatro clubs vencedores de cuartos, que se emparejarán por sorteo puro, siendo, en todo caso, el orden de campos el mismo de la extracción de las bolas.
2) Fechas
La eliminatoria se celebrará los días 1 (ida) y 8 (vuelta) de febrero de
2.012.



EQUIPS CLASSIFICATS PER VUITENS DE FINAL

R.C.D. ESPANYOL
REAL MADRID C.F.
SEVILLA F.C.
ATHLETIC CLUB
MÁLAGA C.F.
RCD MALLORCA
REAL RACING CLUB
REAL SOCIEDAD DE FUTBOL
CLUB ATLÉTICO OSASUNA
LEVANTE U.D.
A.D. ALCORCÓN
CÓRDOBA C.F.
ALBACETE BALOMPIÉ
C.D. MIRANDÉS
 VALENCIA C.F.
 FC BARCELONA

REMUNTADA I TRIOMF
DE L'ALEVÍ "B" A VILASSAR (1-3)





Fotos: Joaquín Lázaro.


U.E. Vilassar de Mar “A”: 1 – RCD Espanyol Aleví “B”: 3

Remuntada del conjunt de Rafa Beltrán en el Xevi Ramon de Vilassar de Mar davant el fins ara quart classificat. Es va avançar el conjunt del Maresme, però l’Espanyol va reaccionar molt bé, aconseguint Kilian marcar el gol de l’empat després d’una sacada llarga des de porteria espanyolista que la cobertura local no va saber tallar i el davanter espanyolista se’n va dur l’esfèrica i progressant cap a l’àrea va deixar anar un xut creuat que va acabar dins. El segon gol que avantatjava al conjunt espanyolista va dur la signatura d’Adri qui va aprofitar un refús curt del porter local per fer-se amb la pilota i amb xut ras el va batre. Maxim va arrodonir el resultat amb un tercer gol després d’una bona obertura d’Adri, un bon control desfent-se del seu marcador, se la prepara bé i engalta un gran tret que res pot fer el meta vilasanenc per evitar el gol espanyolista.

Amb aquest segon triomf consecutiu, el conjunt perico avantatge a la classificació als del Maresme recuperant aquesta quarta plaça.

 

Fitxa Tècnica:
UE Vilassar de Mar: Yeray Quintana, Yeray García, Alex González,  Aleix Roig, Arnau Falgueras, Joan Ruíz i Ivan Martínez.
Suplents: Pau Gudiño (p.s.),  Aleix Moreno, Hemant Díez i Alex Tomás.

RCD Espanyol: Alejandro, Joan Refusta,  Marco Villa, Amadou, Dani Villahermosa, Arnau Puigmal, i Kilian.
Suplents: Ángel (p.s), Sergi Benitez, Julen, Maxim, Adri, Joel Toledo i Soto.

Àrbitre: Aaron Mancera Antón.

Gols: 1-0: Alex Tomás, m. 32; 1-1: Kilian, m. 38; 1-2: Adri, m. 50; 1-3: Maxim, m. 55. 

Incidències: Encontre corresponent a la 12ena. jornada de lliga del grup segon de Primera Divisió Aleví, disputat en el Mpal. Xevi Ramon de Vilassar de Mar.


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ, GRUP 2n.
.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
F.C. BARCELONA "B"
311210117419
2
C.F. DAMM
301210025923
3
U.D. CORNELLÀ
26128226324
4
R.C.D. ESPANYOL "B"
25128134826
5
U.E. VILASSAR DE MAR
23127233529
6
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
22127144129
7
E.C. GRANOLLERS
19126155338
8
U.E. SANT ANDREU
19126154339
9
C.D. SANT GABRIEL
19126153444
10
U.E. MOLLET C.F.
16125163036
11
U. F. B. JÀBAC I TERRASSA "B"
14124262436
12
C.E. L'HOSPITALET "B"
13124172942
13
FUND. PRIV. ESP. MATARÓ
8112282745
14
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
61220101551
15
FUND. P. ESCOLA F. CALELLA
41211102051
16
U.D. At. GRAMENET MILAN
41211102487





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M