dissabte, 28 de gener de 2012

DESIGNACIONS I RESULTATS

EL MÉS IMPORTANT, EL RESULTAT. TRES PUNT D'OR DAVANT UN MALLORCA QUE AMB 10 HOMES HA POSAT CONTRE LES CORDES A L'ESPANYOL (1-0, WEISS).
.
DESIGNACIONS
I
 RESULTATS

DIAHORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
29 12:00Espanyol "B"CF Vilanova G.1-1José Fco. Pérez BuenoC. Esp. Sadrià
2912:00CD San FranciscoJuvenil "A"2-2Eduardo Barranquero Sánchez (Col·legi Madrileny)Son Fuster
2917:00U.D. At. GramenetJuvenil "B"3-0Oscar Sauleda TorrentCan Peixauet
2812:00F.P. Catalana GironaCadet "A"0-3Miguel Escalera AguilarTorres de Palau
2912:15UD CornellàCadet "B"3-0Daniel García ErenasVia Férrea
2813:00Damm CFInfantil "A"1-1Javier Martín VarasED Buen Pastor
2816:00Infantil "B"UD.At. Gramenet8-1Kabir Frutos BonacheC. Esp. Sadrià
2814:30Aleví "A"UD. At. Gramenet 6-0Ricard Espinas LlovetC. Esp. Sadrià
2812:45UFB Jàbac TerrassaAleví "B"2-5Mourad BelhajCan Jofresa
.....
2814:30Benjamí "A"FP Esc.F. Calella9-2Kabir Frutos BonacheC. Esp. Sadrià
2910:45UD Can AngladaBenjamí "B"0-2Alex Traver GarcíaCa N'Anglada
28 13:30Alzamora CFPrebenjamí3-6Edgar Vacas NavalónCan Dragó
.....
2912:15UE L'EstartitFemení "A"1-3Pere Barceló RocaMpal. L'Estartit
2910:00Femení "B"CF Badalona3-1Francisco Mur RomeoC. Esp. Sadrià
2820:00Femení "C"CF At. Riudeperes7-1Joan Aragonés CasaresC. Esp. Sadrià
2818:00Juvenil-Cad FemeníReus Deportiu0-1David Torres ZambranaC. Esp. Sadrià
2809:30CE Canyelles Cadet Femení0-7Aitor Vallés VillanuevaMpal. Canyelles
2914:00UE Vilassar MarInfantil A Femení1-8José Antonio Ruíz GarcíaXevi Ramon
2910:00Infantil B FemeníCF Molins de Rei1-1Albert Calduch MulaC. Esp. Sadrià
2911:30Aleví-Benjamí Fem.CF Igualada11-1Albert Calduch MulaC. Esp. Sadrià
.....
2719:30Valencia CFRCD Espanyol10-6FUTBOL INDOOREl Puig. Valencia



A TRAVÈS DEL SEU TWITTER, ALBERT BLÁZQUEZ CONFIRMA QUE S'ACOMIADA DE L'ESPANYOL AGRAÏNT ELS SEUS 8 ANYS AL CLUB. MARXARÀ AL FILIAL DEL VILLARREAL I L'ACOMPANYARÀ TAMBÉ L'EXTREM ERIC LÓPEZ.

RELLEU PRESIDENCIAL A LA PENYA
BLANC-I-BLAVA DE MONTCADA I REIXAC


David Gerbolés deixarà la presidència de la PBB de Montcada.

 
L'actual president de la nostra entitat David Gerbolés Pérez deixarà el càrrec un cop finalitzada aquesta temporada, després de quatre anys al capdavant de la Penya Blanc-i-Blava de Montcada i Reixac.

L'actual president de la penya considera que s'ha complert un cicle on s'ha aconseguit reactivar la penya, on s'ha superat la xifra de cent socis i s'han posats en marxa diferents projectes que permeten pensar que la nostra entitat té un bon futur per davant.

En les pròximes setmanes la junta directiva posarà en marxa els mecanismes necessaris per a l'elecció d'un nou president al finalitzar la temporada.


Nacho Julià, premiat.


El proper 18 de febrer en el sopar aniversari del nostre 38º aniversari la Penya Blanc-i-Blava de Montcada i Reixac lliurarà a Nacho Julia el premi a la difusió de l'espanyolisme.

Nacho Julia ha estat des de sempre un destacadíssim activista perico, cofundador de Pericosonline, impulsor de la Curva RCDE, creador de Crònica Perica i contertulià en diversos mitjans de comunicació.

Un exemple de perico implicat i que nosaltres li reconeixerem molt gustosament .


PENYA BLANC BLAVA DE MONTCADA I REIXAC.



FUTBOL BASE FEMENÍ: CLASSIFICACIONS.

RCDE Cadet-Infantil Femení: 16 - CE Sant Jaume dels Domenys: 0







CLASSIFICACIÓ CADET-INFANTIL FEMENINA, GRUP 1er. 

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1R.C.D. ESPANYOL3412111011517
2
P. BLANC.BLAVA VILADECANS
27119026826
3
ESCUELA F. BONAIRE "B"
25118125223
4FP. U.E. BASE VILANOVA i G.24118035421
5
C.F. REUS DEPORTIU
21117046530
6
C.E. ESPARREGUERA
21117046448
7
C.E. SEAGULL
18116055944
8
F.C. TERRASSA
16115153539
9
U.E. SANT ANDREU "C"
15115064250
10
ESCOLA F. VILADECAVALLS12114073337
11
UE STA. COLOMA CERVELLÓ
9123093491
12
C.E. CANYELLES
7112184260
13
J.E. SANT JAUME DOMENYS
311101022111
14
C.F. RIPOLLET
011001113101


CLASSIFICACIÓ 1a. DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEMENINA, GRUP 2n.

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
R.C.D. ESPANYOL
3312110115813
2C.D. SANT GABRIEL3312110111310
3
C.E. MERCANTIL
27129039734
4
U.E. VILASSAR DE MAR
22117137830
5P.BLANC BLAVA LA ROCA22127144743
6
U.D. LOURDES
18126065364
7
C.E. MANRESA
14124264961
8
ESC.F. BARBERA ANDALUCIA
91230925110
9
C.E. SABADELL F.C.
9123092458
10
C.E. SANT CELONI
6112091381
11
C.F. MARTORELLES
01200127160


CLASSIFICACIÓ 1a. DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEMENINA, GRUP 1er.

(CE Sant Gabriel "B": 2 - RCDE Infantil-Aleví "B": 4)

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
F.C. BARCELONA
391313001534
2
C.F. MOLINS DE REI
301310039942
3C.E. SABADELL F.C. 301310037829
4
R.C.D. ESPANYOL "B"
28139139133
5
C.D. SANT GABRIEL "B"
23137248045
6C.F. IGUALADA20136256850
7
FUND. P. ESP. At.VILAFRANCA
19136165850
8
F.C. LEVANTE LAS PLANAS
17135265743
9
P. BLANC BLAVA VILADECANS
10133193594
10
U.E. SANT ANDREU
91330103599
11
F.C. SANTBOIÀ
413111114148
12
C.E. EUROPA
01300139139


CLASSIFICACIÓ DIVISIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ FEMENINA, GRUP 1er.
(CF. Molins de Rei:  0 - RCD Espanyol Aleví-Benjamí: 11) 

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
C.D. SANT GABRIEL
33
11
11
0
0
136
3
2
R.C.D. ESPANYOL
30
11
10
0
1
128
9
3
U.E. SANT ANDREU
22
11
7
1
3
61
37
4
FUND. P. C.E. JÚPITER
19
11
6
1
4
38
35
5
C.F. MOLINS DE REI
19
11
6
1
4
44
52
6
ESCUELA F. BONAIRE
18
11
6
0
5
66
42
7
ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA
16
11
5
1
5
27
50
8
P.BLANC BLAVA VILADECANS15115063849
9
C.E. SABADELL F.C.
12
11
4
0
7
25
79
10
C.E. CANYELLES
6
11
2
0
9
25
67
11
C.F. IGUALADA
4
11
1
1
9
21
87
12
F.C. CERDANYOLA VALLÈS
11101109108


divendres, 27 de gener de 2012

TRIOMF DEL JUVENIL-CADET FEMENÍ
A VILANOVA I LA GELTRÚ (1-2)

CF Vilanova Geltrú: 1 – RCD Espanyol Juvenil-C. Femení: 2

Segona victòria consecutiva del Juvenil Cadet Femení amb idèntic guarismes (triomf 2-1) i amb idèntiques golejadores. Els tants de Eulàlia Aballanet i d’Andrea Gómez van significar tres nous punts pel conjunt de Fran Güells que s’aferma en la part alta de la classificació en lluita per una de les places que donin dret a disputar el campionat de Catalunya.



Fitxa Tècnica:
CF Vilanova Geltrú: Patricia Poley, Ariadna Silva, Anna Sánchez, Lara Cano, Lorena Moreno, Marta Gutiérrez, Valeria Capobianco, Alba Sánchez, Andrea Agudo, Anna Salcedo i Ariadna Gómez.
Suplents: Amanda Guzmán, Nada Labad, Sara Romero i Ariadna García.

RCD Espanyol: Paula Ruíz; Laia Guerrero, Meritxell Clupes, Claudia Tena, Marina González,  Eulàlia Aballanet, Anabel Chiquero, Maria Garrido, Sònia Vega, Anna Subirana, i Andrea Gómez.
Suplents: Alba Sánchez (p.s.), Mireia Soler, Jennifer Frago, Carla Torras, Nerea Gómez i Alba del Ojo.

Àrbitre: Esteban Blanchart López. Va amonestar amb cartolines grogues a les locals Andrea Agudo, m. 42, Amanda Guzmán, m. 52 i Valeria Capobianco, m. 78.

Gols: 0-1: Eulàlia Aballanet, m. 21; 1-1: Andrea Agudo, m. 41; 1-2: Andrea Gómez, m . 79.

Incidències: Encontre corresponent a la 13ena. jornada de lliga de 1a. Divisió Juvenil-Cadet Femenina, disputat diumenge al camp Mpal. de Vilanova i la Geltrú.   


CLASSIFICACIÓ 1a. DIVISIÓ JUVENIL-CADET FEMENINA.

 CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1
F.C. BARCELONA
391313008210
2
C.D. SANT GABRIEL
361312014715
3
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
331311024314
4
C.F. REUS DEPORTIU
27139042416
5
R.C.D. ESPANYOL
25138143024
6
FUND. P.ESP. At. VILAFRANCA
24138053122
7
C.F. MOLINS DE REI
20136251730
8
U.E. L'ESTARTIT
19136163328
9
P. BLANC I BLAVA LA ROCA
16135172929
10
C.E. MANRESA
16135171836
11
ESCUELA F. BONAIRE
15135082227
12
C.E. MERCANTIL
14134272539
13
C.E. EUROPA
91330102745
14
C.E. PUBILLA CASAS
71321102650
15
C.F. VILANOVA GELTRÚ
41311111952
16
C.F. SANTPEDOR
31310121753





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M