dissabte, 24 de març de 2012

DESIGNACIONS I RESULTATS

.
DESIGNACIONS
I
 RESULTATS

DIAHORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
2120:00Terrassa F.C.RCD Espanyol B1-0José Francisco Pérez BuenoOlímpic Terrassa
2512:00RCD Espanyol BC.F. Balaguer6-0Moisés Vizcarro CaparrósC. Esp. Dani Jarque
2415:30RCD MallorcaJuvenil "A"1-1Antonio Gordillo AguilarC.Dep. R. Mallorca
2517:00C.D. La FlorestaJuvenil "B"1-3Severiano Ramos ManzanequeMpal. La Floresta
2418:00Cadet "A"C.E. Europa3-0Diego Hernán Ricci GonzálezC. Esp. Dani Jarque
2414:00U.D. At. GramenetCadet "B"1-2Francisco Mur RomeoNou Mpal S. Coloma
2416:00Infantil "A"C.E. Manresa5-1Arnau Llopart CarbóC. Esp. Dani Jarque
2516:00U.D. CireraInfantil "B"2-2José Asensio TejeroMpal. Cirera, Mataró
2511:30C.E.  L'HospitaletAleví "A"0-4Joan Aragonés CasaresMpal. L'Hospitalet
2414:30Aleví "B"C.E. L'Hospitalet 5-0Raúl Ramírez BohigasC. Esp. Dani Jarque
.....
2414:30Benjamí "A"U.E. Vilassar Mar 6-0Diego Pereira RamírezC. Esp. Dani Jarque
2410:30C.E. MercantilBenjamí "B"3-2Nicolás Horna DíazArrahona-Merinals
25 11:15C.F. Don BoscoPrebenjamí1-2Lluis Planchat CalleEscola Industrial
.....
2511:30U.D. CollerenseFemení "A"2-2Carlos Rodríguez QuinteroColl d'En Rabassa
2512:00Femení "B"CD Peñas Oscenses3-0Carlos Gallardo MartínezC. Esp. Dani Jarque
2416:00C.E. XaicaFemení "C"2-2Ángel Fernández GutiérrezPenitents Sant Genís
2510:00Juvenil-Cad. Fem.Vic Riuprimer REFO5-2Francisco Corral DomínguezC. Esp. Dani Jarque
2511:30Cadet FemeníCF Reus Deportiu5-1Andrés Barranco RodríguezC. Esp. Dani Jarque
2510:30C.E. MercantilInfantil A Femení1-8David Lázaro GuerreroArrahona-Merinals
2510:00Infantil B FemeníC.F. Igualada6-5Raul Torres CarneroC. Esp. Dani Jarque
2510:00U.E. Sant AndreuBenjamí Femení2-9Alberto Lorente SánchezAISS Mpal.
.....
2320:00Atlético de MadridRCD Espanyol10-6Liga Fertiberia Futbol IndoorNavalagamella

ALTRES CLASSIFICACIONS
DEL FUTBOL BASE FEMENÍ

CATEGORIA JUVENIL-CADET FEMENINA.

CLASSIFICACIÓPTS PJPG PE PP GFGC
1
F.C. BARCELONA
6020200011816
2
C.D. SANT GABRIEL
542018027323
3
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
492016136123
4
FUND. P.ESP. At. VILAFRANCA
402013164029
5
C.F. REUS DEPORTIU
372012173324
6
R.C.D. ESPANYOL
372012174236
7
C.F. MOLINS DE REI
322010283048
8
P. BLANC I BLAVA LA ROCA
29209294838
9
U.E. L'ESTARTIT
262082104447
10
C.E. EUROPA
212070134559
11
ESCUELA F. BONAIRE
202062123143
12
C.E. MERCANTIL
182053123556
13
C.E. MANRESA
162051142662
14
C.E. PUBILLA CASAS
142042144173
15
C.F. SANTPEDOR
102031162668
16
C.F. VILANOVA GELTRÚ
72021172876





CLASSIFICACIÓ CADET - INFANTIL FEMENÍ, GRUP 1er.  

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1R.C.D. ESPANYOL5218171016126
2
P. BLANC.BLAVA VILADECANS
3917130411746
3
ESCUELA F. BONAIRE "B"
371712149138
4FP. U.E. BASE VILANOVA i G.361612048833
5
C.F. REUS DEPORTIU
3618120610254
6
C.E. ESPARREGUERA
301610069667
7
C.E. SEAGULL
301810088868
8
U.E. SANT ANDREU "C"
28179177571
9
ESCOLA F. VILADECAVALLS24178095356
10
F.C. TERRASSA
21186395485
11
C.E. CANYELLES
111832135697
12
UE STA. COLOMA CERVELLÓ
917301449141
13
J.E. SANT JAUME DOMENYS
617201534145
14
C.F. RIPOLLET
018001816153


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., Grup 1er.
 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
F.C. BARCELONA
602020002489
2
C.F. MOLINS DE REI
4420142414853
3
R.C.D. ESPANYOL "B"
4420142413349
4C.E. SABADELL F.C. 4320141511144
5
C.D. SANT GABRIEL "B"
3520112711772
6
F.C. LEVANTE LAS PLANAS
322010289964
7
FUND. P. ESP. At.VILAFRANCA
312010197884
8C.F. IGUALADA272083910486
9
U.E. SANT ANDREU
1620511457125
10
P. BLANC BLAVA VILADECANS
1320411547160
11
F.C. SANTBOIÀ
420111817230
12
C.E. EUROPA
320101915198
 
 
 

divendres, 23 de març de 2012

FUTBOL BASE FEMENÍ:
GRAN GOLEJADA DE LES MÉS PETITES (24-0)











RCDE Aleví-Benjamí-Preb.: 24 – FC Cerdanyola del Vallès: 0

Fitxa Tècnica:
RCD Espanyol: Paula Martínez, Paula Bellido, Julia Guerra, Carla Sánchez, Julia Manrique, Anna Fusté, i Sabina Palacios.
Suplents: Ennia Fuster, Míriam Jiménez, Neus Bravo, Claudia Pina, Ana Ródenas i Palua Torrella.

FC Cerdanyola: Ana Collado, Maria Clara, Paula Martín, Julia Esteve, Agustina Magali, Emma García, i Júlia Diviu.
Suplents: Naiara Subirachs, Paula Ortíz, Patricia Oliva i Carla Gonzalvo.

Àrbitre: Aleix Papaceit Aparicio.

Gols:  1-0: Carla Sánchez, m 3; 2-0: Julia Guerra, m. 4; 3-0: Anna Fusté, m. 5; 4-0; Carla Sánchez, m. 6; 5-0: Julia Manrique, m. 7; 6-0: Julia Guerra, m.10; 7-0: Julia Manrique, m. 12; 8-0: Julia Guerra, m. 14; 9-0: Carla Sánchez, m. 15; 10-0: Claudia Pina, m. 16; 11-0: Claudia Pina, m. 20; 12-0: Paula Torrella, m. 22; 13-0: Claudia Pina, m 24; 14-0: Miríam Jiménez, m.25; 15-0: Claudia Pina, m. 27; 16-0: Paula Torrella, m. 28; 17-0: Neus Bravo, m. 37; 18-0: Julia Manrique, m. 39; 19-0: Claudia Pina, m. 41; 20-0: Julia Manrique, m. 43; 21-0: Carla Sánchez, m. 49; 22-0: Ennia Fuster, m. 51; 23-0: Paula Martínez, m. 58; 24-0: Carla Sánchez, m. 60.

Incidències: Encontre corresponent a la jornada 20ena. del campionat de lliga al grup primer de la categoria Femení Aleví-Benjamí-Prebenjamí, disputat diumenge al matí al camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.   


CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREB. FEMENINA, GRUP 1er.

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
C.D. SANT GABRIEL
48
16
16
0
0
219
4
2
R.C.D. ESPANYOL
48
17
16
0
1
216
13
3
U.E. SANT ANDREU
34
17
11
1
5
94
59
4
ESCUELA F. BONAIRE
33
17
11
0
6
106
54
5
FUND. P. C.E. JÚPITER
32
18
10
2
6
62
61
6
C.F. MOLINS DE REI
28
17
9
1
7
64
67
7
P.BLANC BLAVA VILADECANS24168086268
8
ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA
19
17
6
1
10
37
95
9
C.E. CANYELLES
13
15
4
1
10
39
78
10
C.E. SABADELL F.C.
12
18
4
0
14
36
155
11
C.F. IGUALADA
7
17
2
1
14
30
149
12
F.C. CERDANYOLA VALLÈS
117011613175

GOLEJADA DEL PREBENJAMÍ (6-1),
ABANS DEL DUEL AMB EL DON BOSCO














RCD Espanyol Prebenjamí: 6 – CD Sant Gabriel: 1


Nova victòria del conjunt espanyolista davant el Sant Gabriel en partit disputat dissabte passat a la Ciutat Esportiva. El quadre perico va vèncer a l’altre equip (al igual que la jornada passada davant el Martinenc) que l’havia vençut en la primera volta.

Diumenge davant el CF Don Bosco es juga bona part de les seves possibilitats per fer-se amb el títol (i ascens) d’aquest grup sisè de Tercera Divisió Benjamí. L’equip de l’Escola Industrial va empatar a tres (guanyava 1-3) en la seva visita a la Ciutat Esportiva de Sant Adrià en el partit de la primera volta. Ara, amb un partit més disputat, els blanc-i-blaus dominen la classificació amb 4 punts més que el seu rival. Per tant doncs, aquest partit adquireix el protagonisme d’una autèntica final en la que pot decidir-se el campionat en un sentit o altre. El matx començarà a les 11:15 h. i es disputarà en el feu del CF Don Bosco, l’Escola Industrial a l’Esquerra de l’Eixample de Barcelona.  



Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Oriol Roura, Arnau Villa, Adrián Peña, Ángel Alarcón, Antonio Caravaca, Ivan Garrido i Víctor Garrido.
Suplents: Marc Aguilar, Xavier Jiménez, i Gerard Yepes.

CD Sant Gabriel: Guillem Ruíz, Guillem Aguilar, Jaime Trenzano, Kevin Pascual, Ángel Ibáñez, Kevin Bono i Aleix Hernando.
Suplents: Jordi Jarque, David Palomino i Adrià García.

Àrbitre: Xavier Folch Yeste.

Gols: 1-0: Ivan Garrido, m. 13; 2-0: Antonio Caravaca, m. 18; 3-0: Antonio Caravaca, m. 19; 4-0: Antonio Caravaca, m. 22; 5-0: Guillem Ruíz (pròpia porta), m. 36; 6-0: Ivan Garrido, m. 40; 6-1: Aleix Hernando, m. 41.

Incidències: Encontre corresponent a la jornada 20ena. del campionat de lliga del grup sisè de Tercera Divisió Benjamí disputat en el camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque el passat dissabte.  


CLASSIFICACIÓ TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ, GRUP 6è.


.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
R.C.D. ESPANYOL "C"
5220171210229
2
C.F. DON BOSCO
481915319324
3
C.D. PUJADAS "C"
391812339041
4
FUNDACIÓ P.E. EUROPA "G"
381812246636
5
F.C. MARTINENC "E"
341910456652
6
C.F. SINGUERLÍN
321910277544
7
C.F. ALZAMORA "B"
30189364836
8
U.E. SANT ANDREU "F"
25207494549
9
C.D. SANT GABRIEL "D"
22196494553
10
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. "E"
201962116057
11
SE MERCAT NOU MAGORIA "B"
201862103655
12
U.E. MONTIGALÀ
201862104659
13
FUND. ESP. HOSPITALET At.
151943124662
14
ARRABAL-CALAF GRAM. "D"
71821152084
15
A.E. UNIF. BADALONA SUD "B"
018001818175
 
 
 




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M