dissabte, 7 d’abril de 2012

SEGONA FASE DEL MIC.
EL CADET PERD PER LA MÍNIMA LA FINAL. L'INFANTIL, ELIMINAT A QUARTS

06/04SEGONA FASE VUITENSMIC 2012CUP (CADETS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
10:00ATLETIC VALLÈS-EDUCA1-1ACHIK GUATEMALAHOSTALRIC
10:00GIMNÀSTIC MANRESA0-0CS LONGUEUILVIDRERES
10:00VOLCAN JUNIOR0-3FC RUBIN KAZÁNLLORET DE MAR
10:00BRAVES D'AHUNTSIC0-3R.C.D. ESPANYOLLLAGOSTERA
10:00F.E. PALAMÓS0-8ATHLETIC CLUBSANTA COLOMA FARNERS
10:00NAKHID INTERNATIONAL0-5BRAZIL NATIONAL T.SILS
10:00ATHLETIC F.C.1-2U.E. FIGUERESCASSÀ DE LA SELVA
10:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS9-0E.F. SANT FELIUSANT FELIU DE GUIXOLS
12:00BRAZIL NATIONAL TEAM2-3ASPIRE ACADEMYSILS
12:00R.C.D. ESPANYOL2-1ALBORAYA U.D.LLAGOSTERA
12:00ACHIK GUATEMALA3-0C.D. BANYOLESHOSTALRIC
12:00C.S. LONGUEUIL0-2EF GIRONÉS - SÀBATVIDRERES
12:00U.E. FIGUERES0-0*0-1F.C.P.  GIRONACASSÀ DE LA SELVA
12:00E.F. SANT FELIU0-1C.E. EUROPASANT FELIU DE GUIXOLS
12:00ATHLETIC CLUB5-0F.C. CARDEDEUSTA.COLOMA FARNERS
12:00FC RUBIN KAZÁN1-2GRAMENET U.D.LLORET DE MAR
18:00C.D. BANYOLES1-2ATLETIC VALLÈS-EDUCAHOSTALRIC
18:00ASPIRE ACADEMY6-1NAKHID INTERNATIONALSILS
18:00C.E. EUROPA0-2ASPIRE FOOTBALL DREAMSSANT FELIU DE GUÍXOLS
18:00 ALBORAYA U.D.3-3BRAVES D'AHUNTSICLLAGOSTERA
18:00E.F. GIRONÉS-SÀBAT3-1GIMNÀSTIC MANRESAVIDRERES
19:00U.D. At. GRAMENET0-0VOLCAN JUNIORLLAGOSTERA
19:00F..P.C. GIRONA3-1ATHLETIC F.C. SANT FELIU DE GUÍXOLS
19:00F.C. CARDEDEU3-1F.E. PALAMÓSVIDRERES


07/04QUARTS DE FINALMIC 2012CUP (CADET)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00ACHIK GUATEMALA1-1*2-4ASPIRE ACADEMYVIDRERES
10:00RCD ESPANYOL2-1EF GIRONÉS - SÀBATVIDRERES
11:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS5-0U.D. At. GRAMENETLLAGOSTERA
12:00ATHLETIC CLUB2-0FPC GIRONA LLAGOSTERA
07/04SEMIFINALSMIC 2012CUP (CADET)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
18:00ASPIRE ACADEMY0-3R.C.D. ESPANYOLSILS
19:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS4-1ATHLETIC CLUB BILBAOSILS
08/04FINALMIC 2012CUP (CADET)
-R.C.D. ESPANYOL0-1ASPIRE FOOTBALL DREAMSPALAMÓS



VEURE PRIMERA FASE CATEGORIA CADET

 
06/04SEGONA FASESETZENS DE FINAL(INFANTILS)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00F.C. BARCELONA3-1CLUB LA VALLMONT-RAS
09:00FPC GIRONA1-1*5-3C.F. BADALONALA BISBAL DE L'EMPORDÀ
09:00AC CESENA SPA6-0EPS ESPOOCALONGE
09:00F.C. UTRECHT 3-0JUNIOR F.C.PALAFRUGELL
10:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS4-0VIC RIUPRIMER REFOMONT-RAS
10:00C.F. DAMM0-0 *1-3GIMNÀSTIC MANRESALA GISBAL DE L'EMPORDÀ
10:00ESTUDIANTES CARACAS2-2*3-4C.E. MERCANTILCALONGE
10:00F.C. PORTO4-0HAJAXSPALAFRUGELL
11:00SOUTHAMPTON F.C.3-0PEÑA BARÇA JAPANMONT-RAS
11:00C.F. BARCELONETA0-2SANT IGNASI SARRIÀ LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
11:00CAMPEONES LANS 2-0AS EUPENCALONGE
11:00REAL MADRID C.F.4-0HAPOEL RAMAT GANPALAFRUGELL
12:00R.C.D. ESPANYOL5-0C.E. CRISTINENCMONT-RAS
12:00ALBORAYA U.D.6-0TERRASSA F.C.LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
12:00TALENTOS FRANCO RIZZI1-2LLEIDA ESPORTIUCALONGE
12:00F.C. INTER MILAN5-0PASE SPORT MONTERIAPALAFRUGELL

 
06/04VUITENS DE FINALMIC 2012CUP (INFANTIL)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
16:00AC CESENA SPA0-1FC. UTRECHTSANTA CRISTINA D'ARO
16:00F.C. BARCELONA4-0FPC GIRONAMONT-RAS
17:00C.E. MERCANTIL0-4F.C. PORTOSANTA CRISTINA D'ARO
17:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS5-1GIMNÀSTIC MANRESAMONT-RAS
18:00CD CAMPEONES LANS0-3REAL MADRID CFPLATJA D'ARO
18:00SOUTHAMPTON FC1-0SANT IGNASI SARRIÀMONT-RAS
19:00LLEIDA ESPORTIU0-3F.C. INTER MILANPLATJA D'ARO
19:00R.C.D. ESPANYOL1-0ALBORAYA U.D.MONT-RAS

 
07/04QUARTS DE FINALMIC 2012CUP (INFANTIL)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00F.C. BARCELONA3-1F.C. UTRECHTST.ANTONI CALONGE
10:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS2-0F.C. PORTO ST.ANTONI CALONGE
11:00SOUTHAMPTON FC0-2REAL MADRID CF LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
12:00RCD ESPANYOL1-2F.C. INTER MILANLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
07/04SEMIFINALSMIC 2012CUP (INFANTIL)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
18:00F.C. BARCELONA1-1 4-5ASPIRE FOOTBALL D.PALAFRUGELL (*PENALS)
19:00REAL MADRID C.F.0-2FC INTER MILANPALAFRUGELL
08/04FINALMIC 2012CUP (INFANTIL)
09:45ASPIRE FOOTBALL DREAMS1-0FC INTER MILANPALAMÓS



VEURE PRIMERA FASE CATEGORIA INFANTIL 

dijous, 5 d’abril de 2012

TRIOMF CLAR I CONTUNDENT DEL BENJAMÍ "A"
DAVANT LA VILA OLÍMPICA (0-8)

Vila Olímpica C. Esportiu: 0  - RCD Espanyol Benjamí “A”: 8


Fitxa tècnica:
Vila Olímpica: Pau Nebot, Marc Marín, Pau Casals, Ernest Comallonga, Joan Álvarez, Roger Ramírez i Ferran Perís.
Suplents: Samuel Valdivia i Daniel Parrilla.

RCD Espanyol: Darwin, Xavi Pérez, Oscar, Gerard, Eric, Aye Diop i Ruben.
Suplents: Jordi, Ismael, Dereck, Lucas, Oriol i Artur (p.s.)

Àrbitre: Josep Requesens Rueda. Va amonestar amb cartolina groga al visitant Ismael, m. 30.  

Gols: 0-1: Eric, m. 9; 0-2: Gerard, m. 15; 0-3: Jordi, m. 20; 0-4: Xavi Pérez, m. 24; 0-5: Oriol, m. 31; 0-6: Dereck, m. 38; 0-7: Oscar, m. 44; 0-8: Oriol, m. 47.  

Incidències: Encontre corresponent a la jornada 24ena. del campionat de lliga del grup tercer de Primera Divisió Benjamí, disputat el matí de dissabte passat al Mpal. Can Aranyó – Agapito Fernández de Barcelona.



 CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ, GRUP 3r.


.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1F.C. BARCELONA "B"6523212014315
2R.C.D. ESPANYOL6323203012910
3FUNDACIÓ P. ESC. F. CALELLA472314548352
4C.D. SANT GABRIEL462315178547
5C.F. BADALONA412213278854
6U.E. SANT ANDREU382311575450
7C.F. DAMM382312297352
8U.E. VILASSAR DE MAR3622120107465
9ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA342210484752
10FUNDACIÓ P.E. EUROPA202262144888
11C.D. PREMIÀ DE DALT182260163783
12U.D. At. GRAMENET1322411736108
13VILA OLÍMPICA CLUB ESP.112232172286
14P. BARCELONISTA SANT CELONI1123321832122
15C.F. TORDERA923231835102
 
 

EMPAT DEL BENJAMÍ "B" DAVANT EL GRANOLLERS (1-1)











RCD Espanyol Benjamí “B”: 1 – E.C. Granollers "A": 1
Espanyol i Granollers van empatar a un gol, en el darrer encontre de lliga disputat a la Ciutat Esportiva Dani Jarque, corresponent al grup segon de 1a. Divisió de Benjamins. Es va avançar el quadre de Xavi Corominas en el començament del partit però en el final del tercer quart va establir el que seria resultat final el conjunt vallesà.


Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Marçal Ros, Ismael, Marc Pubill, Sergi Corbera, José Miguel, Junior i Facundo.
Suplents: Txus, Julen Fernández, Jonathan, Dídac (p.s.), Jordi i Eliseo.

EC Granollers: Gerard Ventosa, Oriol Alfaro, Bernat Casadevall, Juan P. Penacho, Gerard Roca, César Paredes i Xavier Guardia.
Suplents: Abbi Muniozguren, Alejandro J. Bravo, Marc Muñoz i Quim Comas (p.s.)

Àrbitre: Sergio Vázquez Jodar.

Gols: 1-0: José Miguel, m. 1; 1-1: Marc Muñoz, m. 35.

Incidències: Encontre corresponent a la jornada 24ena del campionat de lliga del grup segon de la Primera Divisió Benjamí, disputat la tarda de dissabte al camp tercer de la Ciutat Esportiva Dani Jarque a Sant Adrià del Besós. 

 
CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ, GRUP 2n

 
.CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
F.C. SANT CUGAT ESPORTS "B"
542516639446
2
C. GIMNÀSTIC MANRESA
532417258949
3
C. NATACIÓ TERRASSA
522417167242
4
C.E. MANRESA
472513848237
5
C.E. MERCANTIL
462414469763
6
C.F. IGUALADA "B"
412512588760
7
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
412412576652
8
E.C. GRANOLLERS
372311485843
9
U.E. MOLLET C.F.
3523112105455
10
R.C.D. ESPANYOL "B"
3425104116153
11
U.E. SANT ANDREU
33249695761
12
U.D. CAN ANGLADA
282484125253
13
U.D. At. GRAMENET
262482146171
14
C.D. LA LLAGOSTA
924231945107
15
C.D. PREMIÀ DE DALT "B"
924302136117
16
F.C. PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS
524122127129
 
 
 

MEDITERRANEAN INTERNATIONAL CUP:
TRES VICTÒRIES DE L'INFANTIL ESPANYOLISTA. CLASSIFICATS

GRUPS
MIC 2012
INFANTIL
(1998)
GRUP AGRUP BGRUP C GRUP D
F.C. BARCELONA  *AC CESENA SPA (ITA) *SOUTHAMPTON FC (GBR) *ALIANZ INDIOS YAGUEZ (P.RICO)
E.F. CORITIBA (BRA)C.S.I.SANTFLIUENC F.C. TERRASSA F.C. *
HAJAXS (JAP) *HAJAXS FUTURO (JAP) *PASE SPROT MONTERIA (COL) *CD CAMPEONES LANS (COL) *
E.F BAIX TERGIMNÀSTIC MANRESABNEI YEHUDA (ISR)UE FIGUERES


GRUPS
MIC 2012
CADET
(1996)
GRUP EGRUP FGRUP G GRUP H
REAL MADRID CF. *ALMATY TEAM (KAZ)F.C. UTRECHT (HOL) *EPC GIRONA *
U.E. CASTELLARC.F. BARCELONETA *VIC RIUPRIMER REFO *ASPIRE ACADEMY (QAT)
FC TRP  (JAP)VJS VANTAA (FINL)PKKU (FINL)CE MERCANTIL *
C.E. CRISTINENC *LLEIDA ESPORTIU *P.B. ANGUERAUJPEST F.C. (HUN)


GRUPS
MIC 2012
CADET
(1996)
GRUP IGRUP JGRUP KGRUP L
ASPIRE FOOTBALL D. (SEN)*ESTUDIANTES CARACAS (COL) *R.C.D. ESPANYOL *NAKHID INTERNAT. (LIBAN)
C.D. BANYOLESC.F. BADALONA *KITCHEE S.C. (HONG-K.)SANT IGNASI SARRIÀ *
ELITE U.K. (GBR)SALTSJÖBADENS (SUE)HAPOEL RAMAT  (ISR) *TALENTOS FRANCO RIZZI (VEN) *
JUNIOR F.C. *EF LES GARRIGUESCE MONT-RASEF. GIRONÈS-SÀBAT


GRUPS
MIC 2012
CADET
(1996)
GRUP MGRUP NGRUP OGRUP P
F.C. INTER MILAN (ITA) *ALBORAYA U.D. *F.C. PORTO  (POR) *C.F. DAMM *
RACING SARRIÀIRONY RISHON LEZION (ISR)CLUB LA VALL *EPS ESPOO (FIN)*
PEÑA BARÇA JAPAN (JAP) *FORMADORES MANIZALES (CO)ROTHERHAM  UNITED (GBR)IRONY KYRAT ATA (ISR)
ATLETIC PALS FCAS EUPEN (BEL) *AT. BISBALENCUNIÓ FIGUERES


Classificats els dos primers de cada grup per disputar els Setzens de Final. Amb asterísc (*) els clubs classificats pels 1/16F.
 
 

04/04MEDITERRANEAN  INTERNATIONALCUP (INFANTILS 1998)
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
15:00VJS VANTAA0-4LLEIDA ESPORTIUPLATJA D'ARO
15:00ALMATY TEAM0-3C.F. BARCELONETASTA. CRISTINA D'ARO
15:00CD CAMPEONES LANS3-0U.E. FIGUERESST. ANTONI CALONGE
15:00ALIANZ INDIOS YAGUEZ1-3TERRASSA F.C.CALONGE
16:00ELITE U.K0-2JUNIOR F.C.PLATJA D'ARO
16:00FPC GIRONA1-2ASPIRE ACADEMY MONT-RAS
16:00ASPIRE FOOTBALL DREAMS6-0C.D. BANYOLESSTA. CRISTINA D'ARO
16:00ESTUDIANTES CARACAS2-1C.F. BADALONASANT ANTONI CALONGE
16:00C.E. MERCANTIL4-0UJPEST F.C.LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
16:00SALTSJÖBADENS IF0-4EF. LES GARRIGUESCALONGE
16:00TALENTOS FRANCO RIZZI3-1EF GIRONÉS-SÀBATPALAFRUGELL
17:00HAJAXS FUTURO 0-4GIMNÀSTIC MANRESAPLATJA D'ARO
17:00SOUTHAMPTON F.C.4-0SANTFELIUENC FCMONT-RAS
17:00AC CESENA SPA13-0CSI STA. CRISTINA D'ARO
17:00F.C. PORTO1-0ROTHERHAM UNITEDSANT ANTONI CALONGE
17:00CLUB LA VALL2-0AT. BISBALENC LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
17:00PASE SPORT MONTERIA4-1BNEI YEHUDACALONGE
17:00NAKHID INTERNATIONAL 2-4SANT IGNASI SARRIÀPALAFRUGELL
18:00C.F. DAMM7-0EPS ESPOOPLATJA D'ARO
18:00F.C. INTER MILAN12-0PEÑA BARÇA JAPANMONT-RAS
18:00C.E. CRISTINENC0-6REAL MADRID C.F.SANTA CRISTINA D'ARO
18:00IRONY KYRAT ATA0-3UINIÓ FIGUERESBEGUR
18:00 F.C. UTRECHT 1-0VIC RIUPRIMER REFOSANT ANTONI CALONGE
18:00 RACING SARRIÀ1-4ATLETIC PALS FC LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
18:00PKKU3-3PENYA BAR. ANGUERACALONGE
19:00FORMADORES MANIZALES1-2AS EUPENPLATJA D'ARO
19:00C.E MONT-RAS0-11R.C.D. ESPANYOLMONT-RAS
19:00U.E. CASTELLAR3-3F.C. TRP  SANTA CRISTINA D'ARO
19:00E.F. BAIX TER0-3F.C. BARCELONA TORROELLA DE MONTGRÍ
19:00KITCHEE S.C.0-0HAPOEL RAMT GANLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
19:00E.F. CORITIBA1-2HAJAXSCALONGE
19:00ALBORAYA U.D.5-1IRONY RISHOY LEZIONPALAFRUGELL
.5 d'Abril ...
09:00UJPEST F.C.0-2F.P.C GIRONASANT FELIU GUIXOLS
09:00SANT IGNASI SARRIÀ0-3TALENTOS FRANCO RIZZIPALTJA D'ARO
09:00AS EUPEN0-3ALBORAYA U.D.MONT-RAS
09:00E.F. LES GARRIGUES0-2ESTUDIANTES CARACASSANTA CRISTINA D'ARO
09:00IRONY RISHON LEZION0-2FORMADORES MANIZALESBEGUR
09:00C.F. BADALONA7-0SALTSJÖBADENS SANT ANTONI CALONGE
09:00ASPIRE ACADEMY1-1C.E. MERCANTILLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
10:00R.C.D. ESPANYOL4-0KITCHEE S.C.PLATJA D'ARO
10:00HAPOEL RAMAT GAN9-0C.E. MONT-RASMONT-RAS
10:00U.E. FIGUERES0-1ALIANZ INDIOS YAGUEZ SANTA CRISTINA D'ARO
10:00JUNIOR FC1-4ASPIRE FOOTBALL D.BEGUR
10:00TERRASSA F.C.1-2CAMPEONES LANSSANT ANTONI CALONGE
10:00PENYA BAR. ANGUERA0-5F.C. UTRECHTLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
10:00VIC RIUPRIMER REFO2-0PKKUCALONGE
10:00C.D. BANYOLES2-1ELITE UKPALAFRUGELL
11:00ATLETIC PALS F.C.0-12F.C. INTER MILANPLATJA D'ARO
11:00EPS ESPOO1-0IRONY KYRAT ATAMONT-RAS
11:00F.C. TRP3-4C.E. CRISTINENCSANTA CRISTINA D'ARO
11:00REAL MADRID C.F.8-0U.E. CASTELLARBEGUR
11:00UNIÓ FIGUERES0-6C.F. DAMMSANT ANTONI CALONGE
11:00F.C. BARCELONA12-0E.F. CORITIBALA BISBAL DE L'EMPORDÀ
11:00HAJAXS2-1E.F. BAIX TERCALONGE
11:00RACING SARRIÀ1-6PEÑA BARÇA JAPANPALFRUGELL
12:00BNEI YEHUDA2-1SOUTHAMPTON FC PLATJA D'ARO
12:00CSI1-5HAJAXS FUTURO MONT-RAS
12:00C.F. BARCELONETA1-3VJS VANTAASANTA CRISTINA D'ARO
12:00GIMNÀSTIC MANRESA0-2AC CESENA SPABEGUR
12:00LLEIDA ESPORTIU2-1ALMATY TEAM SANT ANTONI CALONGE
12:00AT. BISBALENC0-5F.C. PORTOLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
12:00CLUB LA VALL 1-0ROTHERHAM UNITEDCALONGE
12:00SANT FELIUENC F.C.1-8PASE SPORT MONTERIAPALAFRUGELL
16:00IRONY RISHON LEZION1-3AS EUPEN SANT FELIU DE GUIXOLS
16:00ALBORAYA U.D.3-1FORMADORES MANIZALES PLATJA D'ARO
16:00SANT IGNASI SARRIÀ1-1EF GIRONÉS-SÀBATMONT-RAS
16:00ASPIRE ACADEMY1-2UJPEST F.C.SANTA CRISTINA D'ARO
16:00NAKHID INTERNATIONAL0-0TALENTOS FRANCO RIZZIBEGUR
16:00FPC GIRONA2-1 C.E. MERCANTILSANT ANTONI CALONGE
16:00ESTUDIANTES CARACAS9-0SALTSJÖBADENSLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
16:00C.F. BADALONA5-0 E.F. LES GARRIGUESCALONGE
17:00C.D. BANYOLES1-1JONIOR F.C. PLATJA D'ARO
17:00KITCHEE S.C.2-0C.E. MONT-RASMONT-RAS
17:00F.C. UTRECHT6-1PKKUSANTA CRISTINA D'ARO
17:00TERRASSA F.C.3-0U.E. FIGUERES BEGUR
17:00VIC RIUPRIMER REFO3-1PENYA BAR. ANGUERASANT ANTONI CALONGE
17:00ALIANZ INDIOS YAGUEZ0-1CAMPEONES LANSLA BISBAL DE L'EMPORDÀ
17:00ASPIRE FOTBALL DREAMS15-0ELITE U.DKCALONGE
17:00R.C.D. ESPANYOL2-0HAPOEL RAMAT GANPALAFRUGELL
18:00EF CORITIBA0-3E.F. BAIX TERPLATJA D'ARO
18:00REAL MADRID CF.F3-0F.C. TRPMONT-RAS
18:00U.E. CASTELLAR2-2C.E. CRISTINENCSANTA CRISTINA D'ARO
18:00EPS ESPOO2-1UNIÓ FIGUERES BEGUR
18:00C.F. DAMM10-0IRONY KYRAT ATASANT ANTONI CALONGE
18:00PEÑA BARÇA JAPAN3-1ATHLETIC PALS FC LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
18:00F.C. INTER MILAN14-0RACING SARRIÀCALONGE
18:00F.C. BARCELONA5-0HAJAXSPALAFRUGELL
19:00CSI0-9GIMNÀSTIC MANRESAPLATJA D'ARO
19:00C.F. BARCELONETA2-1LLEIDA ESPORTIUMONT-RAS
19:00SANTFELIUENC F.C.0-3BNEI YEHUDASANTA CRISTINA D'ARO
19:00ALMATY TEAM1-1VJS VANTAABEGUR
19:00SOUTHAMPTON FC4-0PASE SPORT MONTERIASANT ANTONI CALONGE
19:00ROTHERHAM UNITED1-2AT. BISBALENC LA BISBAL DE L'EMPORDÀ
19:00A.C. CESENA SPA2-1HAJAXS FUTURO CALONGE
19:00F.C. PORTO4-0CLUB LA VALLPALAFRUGELL



S E N T I M E N T P E R I C O . C O M