dissabte, 3 de novembre de 2012

RESULTATS

PER FI L'ESPANYOL GUANYA A DOMICILI (0-1). TRES PUNTS D'OR A ANOETA. EMPAT DEL FILIAL AL NARCÍS SALA I TRIOMFS DEL FEMENÍ "A" I JUVENILS

..DESIGNACIONS
ARBITRALS
i
RESULTATS
FUTBOL BASE
DIAHORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
412:00UE Sant AndreuEspanyol B0-0Fco. Javier Barberá FuentesMpal. Narcís Sala
412:00Juvenil A FPE Mataró2-0Daniel Navarro JiménezC.Esp. Dani Jarque
410:00Juvenil BUE Mollet CF2-0Carlos Rodríguez EnriqueC.Esp. Dani Jarque
318:30Bordeta Lleida Cadet A0-1Francesc X. Vilaró AlarcónMpal. Bordeta
318:00Cadet BAE Prat2-1Xavier Codina CasanovasC.Esp. Dani Jarque
409:00CE L'HospitaletInfantil A0-4Albert Villegas BelloMpal. L'Hospitalet
316:00Infantil BUE Quart1-1Juan Manuel Pelegrín MartínC.Esp. Dani Jarque
....FUTBOL 7.
314:30Aleví ACF Igualada8-0Sergi Dols IcardoC.Esp. Dani Jarque
315:15UD CornellàAleví B5-3John Bravo IntriagoMpal. Cornellà
314:30Benjamí AUD Can Anglada5-2Gerard Vidal MartínezC.Esp. Dani Jarque
314:00CD Sant GabrielBenjamí B4-2José Dioses AlvaJ.L. Ruíz Casado
411:15FC MartincencPrebenjamí0-3Francesc Morell HofertMpal. Guinardó
....FUTBOL FEMENÍ.
412:00Sporting HuelvaFemení A0-1Tomás J. Rodríguez VarelaC.Dep. El Conquero
118:00UE Sant AndreuFemení B 0-2Adrià Mellado FernándezNarcís Sala
318:00UEE Guineueta Femení C1-2Javier Alonso BayC.E. La Guineueta
320:00Juvenil FemeníPBB La Roca3-2Juan Manuel Martín VarasC.Esp. Dani Jarque
412:30 Femení CadetVic Riuprimer Refo4-0Víctor Bafalluy FijoC.Esp. Dani Jarque
409:30Infantil Fem. ACE Sabadell CF6-1Anna Toneu DomenechC.Esp. Dani Jarque
310:00UD TancatInfantil Fem. B3-2Jesús Mira GarcíaMpal. El Tancat
309:00CD Sant Gabriel Aleví-Benjamí F2-2Abel Casado CabezasJ.L. Ruíz Casado


GOLEJADA DEL CADET FEMENÍ (10-0)






 
 
RCD Espanyol Cadet Fem: 10 – UE Centelles: 0
 
 
 
Fitxa tècnica :
RCD Espanyol : Laura Jansà, Natàlia Gómez, Judit Guardiola, Marina Mosquera, Mireia López, Andrea López i Cristina Garriga.
Suplents: Carla Martínez, Paula Gerbolés, Berta Riera, Cristina Chavero, Judith Pérez (p.s.), Alba García, i Saray Pérez.
 
UE Centelles: Carla Moreno, Julia Oliveras, Ana López, Laura Moreno, Clara Palazón, Aina Jordà, i Carla Moreno.
Suplents: Gemma García i Noelia Gómez.
 
Àrbitre: David Martínez Galera.
 
Gols: 1-0: Berta Inglés, m. 14; 2-0: Natàlia Gómez, m. 17; 3-0: Cristina Garriga, m. 25; 4-0: Cristina Chavero, m. 32; 5-0: Cristina Chavero, m. 33; 6-0: Andrea López, m. 34; 7-0: Berta Riera, m. 56; 8-0: Alba García, m. 63; 9-0: Alba García, m. 75; 10-0: Alba García, m. 80.
 
Incidències: Encontre corresponent a la quarta jornada de lliga, del grup segon de la Categoria Cadet-Infantil Femenina, disputat en el Camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque, el matí del passat diumenge.
 
 
CLASSIFICACIÓ CADET - INFANTIL FEMENÍ, GRUP 2n.  

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
A.E.C. MANLLEU
124400402
2R.C.D. ESPANYOL94301485
3UNIFICACIÓ CF STA. PERPÈTUA94301346
4
U.E. CENTELLES
943012715
5
ESCOLA DE LLAVANERES F.C.
93300153
6
PRADENC F.C.
7321093
7
C.F. At. RIUDEPERES.
62200166
8
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
54121919
9
A.D. MONISTROLENCA
441121114
10
ESCOLA F. DEL RIPOLLÈS A.E.
341031418
11
C.F. FINSOBE
33102719
12
C.E. AVINYÓ
14013230
13
C.F. SANTVICENTÍ
14013648
14
C.E. SANT CELONI
03003624
15
A.E. CORCÓ
04004840
16
CF ARENYS DE MAR (RETIRAT)
0000000

DERBI DESIGUAL. L'ALEVÍ "B" CAU 0-4 DAVANT EL BARCELONA









 
 
RCD Espanyol Aleví “B”: 0 – FC Barcelona “B”: 4

L’Espanyol Aleví “B” va aguantar el primer quart amb l’empat inicial davant el Barcelona B. Abans del descans s’avançà el conjunt barcelonista que en els dos darrers períodes establiren una diferència abismal en el marcador que impossibilità qualsevol intent de reacció del conjunt de Xavi Manzano.

S’ha de fer notar que el Barcelona tot i ser l’equip “B”, és un aleví de segon any, doncs el conjunt barcelonista disposa de quatre equips en categoria aleví sent l’A i el B de segon any, mentre que el conjunt espanyolista tret del jugador de l’Aleví “A” Dani, tota la resta eren de primer any.


Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Darwin; Lucas, Ismael, Eric; Oscar, Gerard; i Aye Diop.
També: Dereck, Jordi, Nil, Rubén, Iker (p.s.) i Dani Villahermosa.

FC Barcelona: David Troya, Guillem Cabot, José David, Marc Domínguez, Marc Carmona, Marc Guerrero i Roger Vegas.
També: Sergi Altimira, Juan Julián, Nil Garrido, Kenneth Soler, Gerard Barri, Pau Ruíz (p.s.) i Alex Sala.

Àrbitre: Daniel Luque Ortuño.

Gols: 0-1: Juan Julián, m. 22; 0-2: Juan Julián, m. 35; 0-3: Juan Julián, m. 40; 0-4: Juan Julián, m. 43.

Incidències: Encontre corresponent a la sisena jornada de lliga a Primera Divisió Aleví, grup segon, disputat al camp tercer de la Ciutat Esportiva Dani Jarque, la tarda del passat dissabte amb temps assolellat i temperatura elevada.   


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ, GRUP  2n.


CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
C.D. SANT GABRIEL
166510249
2
U.D. CORNELLÀ
146420269
3
F.C. BARCELONA "B"
136411287
4
C.F. DAMM "B"
1364112810
5
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
1364112510
6
R.C.D. ESPANYOL "B"
1364112112
7
U.E. SANT ANDREU
962311912
8
FUND. P. ESCOLA F. CALELLA
962311512
9
C.E. MERCANTIL
762131318
10
E.C. GRANOLLERS
762131022
11
U.E. MOLLET C.F.
661321112
12
C.E. L'HOSPITALET "B"
561231027
13
C.F. BADALONA
461141319
14
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
260241029
15
U.E. VILASSAR DE MAR
160151038
16
UNIÓ F. BASE JÀBAC i TERRASSA
06006825


divendres, 2 de novembre de 2012

CARA I CREU DEL BENJAMÍ "B"

RCD Espanyol Benjamí “B”: 1 – CF Badalona “A”: 3







Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Oriol Roura, Arnau Funuyet, Víctor Garrido, Adrián Peña, Iván Garrido, Antonio Caravaca i Marc Aguilar.
També: Xavier Jiménez, Ángel Alarcón, Alejandro García, Fèlix Martí i Álvaro Carmona (p.s.)

CF Badalona: Antonio Reche, Hasan Tiry, Fernando Gómez, Raimundo Romero, Aitor Sánchez, Pau Lozano, i Joan Bordallo.
També: Marcos Morales, Javier Comas i Miquel Merino.

Àrbitre: Andoni Pino Sánchez.

Gols: 0-1: Aitor Sánchez, m. 4; 0-2: Joan Bordallo, m. 13; 0-3: Raimundo Romero, m. 37; 1-3: Antonio Caravaca, m. 44  

Incidències: Encontre corresponent a la segona jornada de lliga del grup tercer de 1a. Divisió Benjamí, disputat ahir dijous al camp tercer de la Ciutat Esportiva Dani Jarque. Aquest partit s’havia ajornat el 29 de setembre per les pluges caigudes.


RCD Espanyol Benjamí “B”: 3 – CD Premià de Dalt “A”: 1












Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Oriol Roura, Víctor Garrido, Adrián Peña, Xavier Jiménez, Ángel Alarcón, Antonio Caravaca i Marc Aguilar.
També:  Arnau Funuyet, Arnau Villa, Ivan Garrido, Alejandro García, Fèlix Martí i Álvaro Carmona (p.s.)

CD Premià: Domingo Villar, Marc Pellicer, Albert Tolosa, Álvaro Bienert, Gil Danés, Alex García, i Alejandro Balsalobre.
També: Ivan Camarasa, Kevin Velázquez, André da Silva, i Pau Domínguez.

Àrbitre: Marc Moreno Mauri.

Gols: 0-1: Marc Pellicer, m. 11; 1-1: Ivan Garrido, m. 15; 2-1: Ivan Garrido, m.27; 3-1: Arnau Villa, m. 46.

Incidències: Encontre corresponent a la jornada sisena del campionat de lliga de Primera Divisió Benjamí, grup tercer, disputat en el camp tercer de la Ciutat Esportiva Dani Jarque el passat dissabte a la tarda amb temps assolellat i temperatura càlida.


CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ, GRUP  3r.

 CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
C.F. DAMM
186600386
2
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
166510238
3
C.D. SANT GABRIEL
1464202111
4
C.F. BADALONA
1264021510
5
A.E.C. MANLLEU
1264021718
6
U.E. MOLLET C.F.
116321209
7
FUND.P. ESCOLA F. CALELLA
1063121812
8
R.C.D. ESPANYOL "B"
1063121516
9
E.C. GRANOLLERS
963032216
10
C.D. PREMIÀ DE DALT
963032018
11
C.F. LES FRANQUESES
963031618
12
C.E. MERCANTIL "B"
361051223
13
U.E. VILASSAR MAR
36105821
14
U.D. At. GRAMENET
36105425
15
A.C. JUVENTUS
160151125
16
U.E. SANT ANDREU "B"
06006933




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M