dissabte, 10 de novembre de 2012

ALTRES CATEGORIES FUTBOL BASE FEMENÍ

 
CLASSIFICACIÓ CADET - INFANTIL FEMENÍ, GRUP 2n.  

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
A.E.C. MANLLEU
155500542
2R.C.D. ESPANYOL125401525
3UNIFICACIÓ CF STA. PERPÈTUA125401377
4
U.E. CENTELLES
1254013616
5
ESCOLA DE LLAVANERES F.C.
943011612
6
A.D. MONISTROLENCA
752121614
7
PRADENC F.C.
74211917
8
C.F. At. RIUDEPERES.
632011611
9
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
55122923
10
C.E. AVINYÓ
45113430
11
ESCOLA F. DEL RIPOLLÈS A.E.
341031418
12
C.E. SANT CELONI
341031827
13
C.F. FINSOBE
34103721
14
C.F. SANTVICENTÍ
15014751
15
A.E. CORCÓ
050051152
16
CF ARENYS DE MAR (RETIRAT)
0000000
 
 
 
CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., Grup 1er.

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
F.C. BARCELONA
155500452
2
FUND. E. At. VILAFRANCA
1254012710
3
C.D. SANT GABRIEL "B"
1254012922
4
F.C. LEVANTE LAS PLANAS
953022912
5U.E. SANT ANDREU953022813
6
R.C.D. ESPANYOL "B"
953022013
7
U.D. TANCAT
953021929
8
C.E. SABADELL F.C.
652031423
9P. REC. S. FELIU LLOBREGAT652031640
10
C.F. IGUALADA
351041622
11
C.F. REUS DEPORTIU
050051137
12
P.BLANC BLAVA VILADECANS
05005637
 
 
 
CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENÍ, GRUP 1er.    

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
R.C.D. ESPANYOL
13
5
4
1
0
47
3
2
U.E. VILASSAR
12
4
4
0
0
47
8
3
C.F. SANT FELIU CODINES
12
5
4
0
1
37
15
4
U.E. CENTELLES
12
5
4
0
1
23
10
5
C.D. SANT GABRIEL104310284
6
P. BLANC BLAVA LA ROCA
9
5
3
0
2
31
14
7
OAR VIC
6
4
2
0
2
17
13
8
C.E. SABADELL F.C.
6
5
2
0
3
19
17
9
C.E. SEAGULL
6
4
2
0
2
20
19
10
UNIFIC. C.F. STA. PERPÈTUA
341032417
11
U.D. SANT QUIRZE BESORA
341031137
12
C.E. LLERONA
351041555
13
ESCOLA F. BONAIRE "B"
1
3
0
1
2
1
19
14
C.F. TORELLÓ
1
5
0
1
4
3
57
15
JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE "B"
04004641
16
C.F. FINSOBE (RETIRAT)
0000000

divendres, 9 de novembre de 2012

GOLEJADORS

NOVETATS LLISTA DE POCHETTINO: TORNA VÍCTOR SÁNCHEZ I FORLÍN. CAU WAKASO PER SANCIÓ I TEJERA PER DECISIÓ TÈCNICA.

FUTBOL-11

1er. EQUIP  .ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"  
JOAN VERDÚ4ARMERO3MOHA6
SAMUELE LONGO2ELTON3KILIAN5
WAKASO1CUBILLAS2MAMADOU3
SERGIO TEJERA1MORANT1ALBARRÁN2
JAVI LÓPEZ1PINO1NACHO SIERRRA2
STUANI1JORGE1RUBEN DUARTE1
COLOTTO1IVAN SALES1FORTIÀ1
ÁLVARO1pròpia porta1MIRAVENT1
    JOAN1
    AITOR1



JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
IVAN ÈCIJA5CAMPU6JULI JORDÁN4
ÈRIC GRÀCIA4ADRIÁN RIVAS3KEVIN2
JONATAN TOLEDO3CARLOS CANO2GERARD NOLLA2
DRAMAN3POL MIKEL1ADRIÁN AYALA2
KIKE2JOEL RIERA1ROBERTO TORO2
PABLO MAFFEO1OSCAR VILLANOVA1FERNANDO DE JUAN2
VÍCTOR GÓMEZ1ADRIÀ LABIANO1SERGI DONAIRE1
TORITO1AARON1JOAN DE LA HOZ1
IAGO1  ERIK SARMIENTO1
NICO1    
Pròpia porta1    



INFANTIL "A".INFANTIL "B".FEMENÍ "A".
FODE7DANI RIBELLES3MARY PAZ3
GUILLEM ANGLADA5ARNAU GIRALT2SARA SERNA2
USMAN4JOAN BERGÉ2VANESA2
GAKU3MIGUEL2BRENDA2
MATEO3MARC SAMPER2WILLY2
JOEL3JOSEP VIÑAS1SONIA1
FERRAN JUTGLA 2NACHO ORTEU1DÉBORA1
ALEX CUBEDO2SERGI SERRANO1  
MARC LLINARES1    
MONTORO1    
BERNILS1    
GUILLEM E.1    
Pròpia porta2    



FEMENÍ "B".FEMENÍ "C".JUVENIL-CAD. FEMENÍ.
JASMINA CHAMARRO5LAURA 7IRINA URIBE8
CLAUDIA MONTAGUT2ANDREA GÓMEZ3ANNA RUÍZ3
ANDREA GRANADOS2NEREA GÓMEZ3AINHOA ALONSO3
ARI FORMENT2MARINA2MARTA MOLINA1
ALBA POMARES1ESTHER SANCHEZ1ARIADNA FONT1
QUERALT1CHARI1LAURA ROMERO1
MÓNICA LÓPEZ1JUDITH 1Pròpia porta1
ELI SIVERA1AIDA1  
XÈNIA ROYO1SUBI2  



FUTBOL-7


ALEVÍ "A"    ALEVÍ "B" BENJAMÍ "A" 
AMADOU10AYE DIOP8ELISEO11
ADRI8NIL3JONATHAN5
DANI VILLAHERMOSA7RUBÉN3JUNIOR3
JULEN ÁLVAREZ6ERIC 2ISMAEL ESCOBAR2
KILIAN5JORDI2GERARD 2
MAXIM5GERARD YEPES1IAN 2
SERGI BENÍTEZ4OSCAR1DAVID2
JOEL TOLEDO4ISMAEL VALENTÍN1TXUS1
JOAN REFUSTA2DERECK1  
POL SALVADOR1LUCAS1  
SOTO1KILIAN1  
ARNAU1    



BENJAMÍ "B" PREBENJAMÍ  
CADET- INF. FEMENÍ
 
ARNAU FUNUYET6JUNIOR4MARIONA11
ANTONIO CARAVACA3IVAN GARRIDO1CRISTINA CHAVERO8
ALEJANDRO GARCÍA2MAHAMADOU1ANDREA LÓPEZ6
IVAN GARRIDO2CARLOS SÁNCHEZ 1ALBA GARCÍA6
ARNAU VILLA1ADRIÀ MORA1MARINA MOSQUERA4
FÉLIX MARTÍ1SERGIO RIVARES1BERTA INGLÉS4
ADRIÁN PEÑA1ISMAEL ESCOBAR1CRISTINA GARRIGA4
pròpia porta1  SARA CRUZ3
    PAULA GERBOLÉS2
    MIREIA1
    NATÀLIA 1
    JUDITH 1
    pròpia porta1

       

INFANTIL "A" FEMENÍ INFANTIL "B" FEMENÍ 
ALEVÍ-BENJAMÍ FEMENÍ
 
SANDRA SÁNCHEZ8CLAUDIA PINA7JUDITH VIÑAS10
ANNA TORRODÀ6CARLA SÁNCHEZ4NATÀLIA ENCINAS8
JULIA CERDÁN5PAULA MARTÍNEZ3ALEJANDRA GRÀCIA6
CRISTINA GARRIGA4ANNA TORRODÀ2JULIA SERRAT5
CRISTINA PÉREZ4AIDA ILLAS1JULIA GUERRA4
ALBA GARCÍA3NEUS BRAVO1ENNIA FUSTER3
SHEILA GONZÁLEZ3JULIA MANRIQUE1SANDRA SÁNCHEZ2
IRENE FERNÁNDEZ1SANDRA SÁNCHEZ1SARA EXTREMERA2
SANDRA RAMOS1  NEREA CHAVES2
CARLA HUATAY1  ANNA FUSTÉ1
MARINA CASAS1  CLAUDIA SANCHO1
C. MARCOS "BIS" 1  ANA RÓDENAS1
MÓNICA MAYORGAS1  CLAUDIA PINA1
Pròpia porta2  Pròpia porta1


JA HAN ARRIBAT LES CARTES ALS ACCIONISTES...



PLANTÀ CARA L'ALEVÍ "B" ESPANYOLISTA
DAVANT L'ALEVÍ DE SEGON ANY DEL CORNELLÀ

UD Cornellà “A”: 5 – RCD Espanyol Aleví “B”: 3


Fitxa tècnica:
UD Cornellà: Daniel Guiseris, Manel Rebollo, Aitor Palomino, Nicolás Melamed, Jon Luna, Jordi Avilés i Martí Alba.
També: Marc Vilaseca, Gerar Fernández, Alex Sánchez (p.s.), i Marc Arisó.

RCD Espanyol: Darwin; Lucas, Oscar, Eric; Gerard; Rubén i Nil.
També: Dereck, Ismael, Aye Diop, Jordi i Adri.

Àrbitre: John Bravo Intriago. Cartolines grogues a Nicolás Melamed, m. 39 i a Lucas, m. 47.

Gols: 1-0: Jon Luna, m. 12; 1-1: Jordi, m. 16; 2-1: Nicolás Melamed, m. 19; 3-1: Jon Luna, m. 22; 3-2: Nil, m. 23; 3-3: Rubén, m. 27; 4-3: Nicolás Melamed, m. 40; 5-3: Nicolás Melamed, m. 43.

Incidències: Encontre corresponent a la setena jornada de lliga del grup segon de Primera Divisió Aleví, disputat a primeres hores de la tard del dissabte al Nou Mpal. de Cornellà. En les files de la UD Cornellà, Martí Alba Álvarez, jugador que havia militat al futbol base perico. En l’equip espanyolista, Adrián Bernabé, jugador de l’Aleví “A” espanyolista,  jugà en aquesta ocasió amb l’aleví de primer any.  
  



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ, GRUP  2n.

 CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
U.D. CORNELLÀ
1775203112
2
F.C. BARCELONA "B"
167511369
3
C.F. DAMM "B"
1675113314
4
C.D. SANT GABRIEL
1675112412
5
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
1374122915
6
R.C.D. ESPANYOL "B"
1374122417
7
U.E. SANT ANDREU
1273312512
8
FUND. P. ESCOLA F. CALELLA
1273311812
9
C.E. MERCANTIL
1073131818
10
U.E. MOLLET C.F.
972321413
11
C.E. L'HOSPITALET "B"
872231531
12
E.C. GRANOLLERS
772141028
13
C.F. BADALONA
471151527
14
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
270251132
15
U.E. VILASSAR DE MAR
170161443
16
UNIÓ F. BASE JÀBAC i TERRASSA
07007830


EL PROGRAMA DE LA CANDIDATURA DE JOAN COLLET



http://candidaturajoancollet.cat/ca/programa-candidatura-joan-collet.html


dijous, 8 de novembre de 2012

REMUNTADA DE L'INFANTIL "A" FEMENÍ,
QUE ACABA GOLEJANT AL CE SABADELL (6-1)

SÁNCHEZ LLIBRE ES DEFENSA ATACANT DURAMENT A OLIVERÓ, NEWTON I A L’APMAE. OLIVERÓ LI CONTESTA QUE TÉ DOCUMENTS DEMOSTRANT QUE ELL VA DONAR LA SEVA PLUSVÀLUA A LA FUNDACIÓ DEL RCDE.








 
RCD Espanyol Infantil “A” Femení: 6 – CE Sabadell FC "B": 1


Triomf del Infantil A femení en un partit en el  que les arlequinades del CE Sabadell van donar la sorpresa avançant-se en el marcador en els primers minuts. El líder del grup segon de la categoria va remuntar el marcador advers en el segon període amb dos gols, sentenciant en el tercer amb dos gols més.

L’equip espanyolista tan sols ha cedit un empat i fou davant el Sant Gabriel al Ruíz Casado en la jornada inaugural, i màxim rival de les espanyolistes tal com s’ha vingut demostrant en les darreres temporades on periques i gabrielistes han lluitat per fer-se amb el títol.


    
Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Luisa Ródenas, Mónica Mayorgas, Claudia Marcos, Alba García, Sandra Ramos, Irene Fernández i Julia Cerdán.
També: Cristina Pérez, Marina Casas, Anna Torrodà, Sandra Sánchez, Judith González (p.s.) i Carla Huatay.

CE Sabadell FC: Lorena Camargo, Laia Espinosa, Rocío Méndez, Laura Cruz, Asha Sancho, Marta Lora, i Laura Carrasco.
També: Carla Palos, Desiree Zambrano, Nerea Reyes i Virgina Casado.

Àrbitre: Anna Toneu Domenech. Va mostrar cartolina groga a la visitant Laura Cruz, m. 47.

Gols: 0-1: Rocío Méndez, m. 5; 1-1: Anna Torrodà, m. 22; 2-1: Sandra Sánchez, m. 24; 3-1: Sandra Sánchez, m. 40; 4-1; Alba García, m. 51; 5-1: Julia Cerdán, m. 62; 6-1: Laia Espinosa (pròpia porta), m. 65.

Incidències: Encontre corresponent a la cinquena jornada de lliga del grup segon de Primera Divisió Femenina Infantil-Aleví, disputat en el camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.  


Campiones al Mare Nostrum.

En altre ordre de coses, l’equip de Juliana García, es va proclamar campió del Torneig Mare Nostrum disputat el passat 1 de novembre al Complex Esportiu de Salou. Les blanc-i-blaves van derrotar al CE Sant Gabriel per un contundent 3-0, van guanyar 5-1 al Cambrils i al conjunt finlandès del Tips el van vèncer per 4-2.
 
 
 
 
CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM. Grup 2n.

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1R.C.D. ESPANYOL135410416
2C.E. MANRESA124400246
3
P. BLANC BLAVA LA ROCA
115320246
4
C.D. SANT GABRIEL
84220175
5
C.E. MERCANTIL
742111213
6
U. E. SANTS
652032030
7
C.E. PUIGREIG
441121220
8
C.E. SABADELL F.C. "B"
451131429
9
OAR VIC
351041325
10
F.C. MATADEPERA
351041534
11
U.D. CIRERA
040041129
12
C.E. SANT CELONI (RETIRAT)
0000000





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M