divendres, 1 de febrer de 2013

GOLEJADORS

FUTBOL-11

1er. EQUIP   ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"  
JOAN VERDÚ6ARMERO4MAMADOU11
SAMUELE LONGO3ELTON3MOHA8
SIMAO3CUBILLAS2KILIAN6
STUANI2MARIO ORTÍZ2VICTOR GARCÍA3
SERGIO GARCÍA2PINO1ALBARRÁN3
JAVI LÓPEZ1JORGE1JOAN2
COLOTTO1IVAN SALES1NACHO SIERRRA2
WAKASO1MORANT1MIRAVENT2
SERGIO TEJERA1HÉCTOR1FORTIÀ1
BAENA1FERRAN1RUBEN DUARTE1
ALBÍN1MOHA1AITOR1
ÁLVARO1pròpia porta1ERIC BERTRAND1



JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
ÈRIC GRÀCIA7CAMPU15JULI JORDÁN6
IVAN ÈCIJA7CARLOS CANO8ADRIÁN AYALA5
KIKE6ADRIÁN RIVAS7GERARD NOLLA4
JONATAN TOLEDO3ALEX  LÓPEZ4SERGI DONAIRE3
DRAMAN3POL MIKEL3JOAN DE LA HOZ3
VÍCTOR GÓMEZ2AARON3MARC CRESPO3
NICO2JOEL RIERA2ROBERTO TORO2
IAGO2ADRIÀ LABIANO1FERNANDO DE JUAN2
TORITO1EMILIO1KEVIN2
PABLO MAFFEO1MARC MIQUEL1ERIK SARMIENTO1
LLUIS1OSCAR VILLANOVA1MARTÍ1
GREGO1MARC MANCHÓN 1ALEX BERMEJO1
ISAAC PADILLA1    
Pròpia porta1    



INFANTIL "A".INFANTIL "B".FEMENÍ "A".
FODE10MARC SAMPER7MARY PAZ7
GUILLEM ANGLADA10DANI RIBELLES6WILLY3
MATEO7MIGUEL5VANESA3
FERRAN JUTGLA 6TONI5BRENDA3
USMAN4MARC RODRÍGUEZ4DÉBORA3
GAKU4JOAN BERGÉ4SONIA2
JOEL4SERGI SERRANO3SARA SERNA2
ALEX CUBEDO4ALEX CASTILLO3MONFORTE2
BERNILS2ARNAU GIRALT2CLAUDIA MONTAGUT1
MONTORO2XAVI GALÁN2  
MARC LLINARES1JOSEP VIÑAS1  
GUILLEM E.1NACHO ORTEU1  
JOSEP1JORDI1  
Pròpia porta2    



FEMENÍ "B".FEMENÍ "C".JUVENIL-CAD. FEMENÍ.
ANDREA GRANADOS8LAURA 14IRINA URIBE20
JASMINA CHAMARRO7ANDREA GÓMEZ6AINHOA ALONSO9
ARI FORMENT4NEREA GÓMEZ6ANNA RUÍZ6
AINHOA ALONSO3MARINA6ARIADNA FONT3
MÓNICA LÓPEZ3SUBI3MARTA MOLINA3
CLAUDIA MONTAGUT2ARI FORMENT3LAURA ROMERO2
ALBA POMARES2SÓNIA VEGA3LAIA TORRES1
QUERALT2CARLA BORRÁS2ANABEL CHIQUERO1
ELI SIVERA1ESTHER SANCHEZ2Pròpia porta1
XÈNIA ROYO1CHARI1  
MÓNICA BÁCTER1TÀNIA1  
CARLA BORRÁS1AIDA1  
HALEY1JUDITH 1  
JASMINA A.1    
Pròpia porta 2    


FUTBOL-7

ALEVÍ "A"    ALEVÍ "B" BENJAMÍ "A" 
AMADOU14AYE DIOP15ELISEO22
KILIAN14RUBÉN8GERARD VILÀ19
ADRI13JORDI7JONATHAN11
DANI VILLAHERMOSA13NIL5SERGI CORBERA6
JOEL TOLEDO12GERARD YEPES4JUNIOR5
ARNAU10LUCAS3ISMAEL ESCOBAR5
MAXIM9OSCAR3TXUS4
JULEN ÁLVAREZ9ERIC 2DAVID4
POL SALVADOR6DERECK2IAN 3
SERGI BENÍTEZ6ISMAEL VALENTÍN1MARC2
SOTO6KILIAN1Pròpia porta2
JOAN REFUSTA2JULEN ÁLVAREZ1  
JOEL BAÑULS2MAXIM 1  
Pròpia porta2    



BENJAMÍ "B" PREBENJAMÍ  
CADET- INF. FEMENÍ
 
ANTONIO CARAVACA14ADRIÀ MORA7MARIONA SEGALÉS41
ARNAU FUNUYET10BRUNO SERRANO6CRISTINA GARRIGA22
ALEJANDRO GARCÍA5MAHAMADOU5CRISTINA CHAVERO19
IVAN GARRIDO4JUNIOR5ALBA GARCÍA16
ARNAU VILLA3PAU FERNÁNDEZ5SARA CRUZ14
FÉLIX MARTÍ2ISMAEL ESCOBAR2ANDREA LÓPEZ14
XAVIER JIMÉNENEZ2SERGIO RIVARES2BERTA INGLÉS12
ADRIÁN PEÑA1CARLOS SÁNCHEZ 1SARAY PÉREZ11
ÁNGEL ALARCÓN1IVAN GARRIDO1MARINA MOSQUERA7
pròpia porta2MARIO GONZÁLEZ1PAULA GERBOLÉS5
  Pròpia porta1JUDITH G.5
    NATÀLIA GÓMEZ2
    MIREIA LÓPEZ1
    pròpia porta1

       

INFANTIL "A" FEMENÍ.INFANTIL "B" FEMENÍ.
ALEVÍ-BENJAMÍ FEMENÍ
.
SANDRA SÁNCHEZ21CLAUDIA PINA13ALEJANDRA GRÀCIA29
JULIA CERDÁN17CARLA SÁNCHEZ10NATÀLIA ENCINAS22
ANNA TORRODÀ12PAULA MARTÍNEZ7JUDITH VIÑAS17
SHEILA GONZÁLEZ8MÍRIAM JIMÉNEZ6SARA EXTREMERA17
CRISTINA PÉREZ5AIDA ILLAS5JULIA GUERRA15
ALBA GARCÍA5JULIA MANRIQUE5NEREA CHAVES15
CRISTINA GARRIGA4NEUS BRAVO3JULIA SERRAT10
IRENE FERNÁNDEZ2ANDREA FERRER2SANDRA SÁNCHEZ8
MARINA CASAS3ANNA TORRODÀ2ROSES BADÍA6
MARIONA SEGALÉS2SABINA PALACIOS2CLAUDIA SANCHO5
MÓNICA MAYORGAS2SANDRA SÁNCHEZ1ANNA FUSTÉ5
CARLA HUATAY2PAULA GUARDÍ1ENNIA FUSTER5
C. MARCOS "BIS" 1MARIA MOLINA1ANA RÓDENAS3
SANDRA RAMOS1Pròpia porta1CLAUDIA PINA1
NICOLE RUBIO1  Pròpia porta4
Pròpia porta3    


NOVA GOLEJADA D'ESCÀNDOL
DE LES MÉS PETITES (19-0)

LLISTA DE CONVOCATS DE JAVIER AGUIRRE PER ENFRONTAR-SE AL LLEVANT DEMÀ (20:00h.): TORNA CRISTIAN ÁLVAREZ. SON BAIXA JAVI LÓPEZ I VÍCTOR SÁNCHEZ PER SANCIÓ, i CRISTIAN GÓMEZ PER LESIÓ.


 
 
RCD Espanyol Aleví-Benjamí Femení: 19 – Unificació CF Sta. Perpètua: 0


Partit sense cap tipus d’història, domini total i abassegador de les blanc-i-blaves que aconseguiren altre golejada d’escàndol després de guanyar a Sant Quirze de Besora la jornada anterior 0-18.

La classificació queda actualitzada un cop s’ha procedit a restar els punts corresponents després de la retirada del club Juventud 25 de Septiembre "B" de Rubí.    


Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Paula Argelaget, Ennia Fuster, Sandra Sánchez, Judith Viñas, Nerea Chaves, Anna Fusté i Alejandra Gracia.
També: Míriam Maldonado (p.s.), Roses Badía, Claudia Sancho, Natàlia Encinas, Julia Serrat, Julia Guerra, Sara Extremera, i Ana Ródenas.

Unificació CF Sta. Perpètua: Ainhoa Morales, Iria Barón, Kiara Duch, Ariadna Mínguez, Laura Cosajussa, Paula Jiménez i Nerea Sánchez.
També: Alexandra Jiménez i María Navarro.

Àrbitre: Carlos Ariño González.

Gols: 1-0: Judith Viñas m. 7; 2-0: Sara Extremera, m. 7; 3-0: Nerea Chaves, m.8; 4-0: Julia Guerra, m. 9; 5-0: Alejandra Gracia, m. 11; 6-0: Nerera Chaves, m. 14; 7-0: Juidth Viñas, m. 19; 8-0: Roees Badía, m. 25; 9-0: Sara Extremera, m. 25; 10-0: Judith Viñas, m. 29; 11-0: Alejandra Gracia, m. 35; 12-0: Sara Extremera, m. 37; 13-0: Julia Guerra, m. 39; 14-0: Alejandra Gracia, m. 41; 15-0: Julia Guerra, m. 44; 16-0: Julia Serrat, m. 47; 17-0: Nerea Chaves, m. 49; 18-0: Nerea chaves, m. 55; 19-0: Nerea Chaves, m. 59.

Incidències: Encontre corresponent a la 14ena. jornada del campionat de lliga del grup primer de la categoria Aleví-Benjamí-Prebenjamí Femenina, disputat la tarda de dissabte passat al camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.  


CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENÍ, GRUP 1er.    

 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
C.D. SANT GABRIEL371312101359
2
R.C.D. ESPANYOL
34
12
11
1
0
131
6
3
P. BLANC BLAVA LA ROCA
30
12
10
0
2
117
23
4
U.E. VILASSAR
27
12
9
0
3
87
32
5
C.E. SABADELL F.C.
21
12
7
0
5
80
43
6
U.E. CENTELLES
21
12
7
0
5
39
42
7
C.E. SEAGULL
19
12
6
1
5
47
55
8
C.F. SANT FELIU CODINES
19
13
6
1
6
54
66
9
UNIFIC. C.F. STA. PERPÈTUA
12124086188
10
OAR VIC
10
12
3
1
8
30
63
11
ESCOLA F. BONAIRE "B"
10
12
3
1
8
16
65
12
C.F. TORELLÓ
6
12
1
3
8
22
82
13
C.E. LLERONA
412111027130
14
U.D. SANT QUIRZE BESORA
01200126148
15
JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE "B" RETIRAT
0000000


L'INFANTIL "A" FEMENÍ GOLEJA 11-0,
I ENCARA POT ACONSEGUIR EL MIRACLE









RCD Espanyol Infantil-Aleví Femení: 11 – U.E. Sants: 0


La Penya Blanc-Blava de la Roca, ajuda indirectament a les espanyolistes.

Triomf clar i contundent de l’equip infantil A Femení espanyolista davant una UE Sants que va iniciar el campionat sent líder tot just quan l’Espanyol visità la Bàscula, i que ara, havent perdut tots els seus encontres de manera consecutiva, tanca la classificació d’aquest grup segon.

El Sant Gabriel, que fins ara només havia cedit dos empats, va caure al Mpal. de la Roca del Vallès (3-2) davant la Penya Blanc-i-Blava d’aquesta localitat vallesana, fet que redueix sensiblement l’avantatge de les gabrielistes respecte a les periques, i situa als tres equips que aspiren al títol (i a una hipotètica classificació pel Campionat de Catalunya si el segon classificat fa més punts que el del grup primer), en un autèntic mocador.

Ara mateix, el CE Manresa és qui ho té millor doncs al marge de l’avantatge disposa d’un partit menys jugat que els seus dos rivals. Però encara hi ha d’haver-hi un Manresa-Espanyol i un Sant Gabriel-Manresa, al marge de que tant Espanyol com Manresa encara s’han d’enfrontar a la PBB La Roca; aquests partits decidiran la sort del campionat i poden fer variar l’actual situació.     


Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Judith González, Cristina Pérez, Mónica Mayorgas, Claudia Marcos, Sandra Sánchez, i Irene Ferández.
També: Luisa Ródenas (p.s.), Sandra Ramos, Marina Casas, Nicole Rubio, Alba García, Sheila González, Anna Torrodà i Carla Huatay.

UE Sants: Claudia bonet, Marta Amigó, Ariadna Marzo, Mireia Martínez, Lara Jiménez, Andrea Mateu, Veska Zapatero.
També: Marta Gusi, Natàlia Prieto, Chiara Zanzi, Iria Soriano.

Àrbitre: Juan Francisco Bueno Morillo.

Gols: 1-0: Sandra Sánchez, m. 5; 2-0: Julia Cerdán, m. 14; 3-0: Sandra Sánchez, m. 17; 4-0: Sheila González, m.22; 5-0: Sandra Sánchez, m. 44; 6-0: Sheila González, m. 47; 7-0: Sandra Sánchez, m. 54; 8-0: Marina Casas, m 65; 9-0: Julia Cerdán (pen.), m. 67; 10-0: Julia Cerdán, m 69; 11-0:  Mónica Mayorgas, m. 71.

Incidències: Encontre corresponent a la 14ena. jornada del campionat de lliga del grup segon de Primera Divisió Infantil-Aleví femenina, disputat la tarda del passat dissabte al camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.




CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM. Grup 2n.
 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1C.E. MANRESA331211017414
2
C.D. SANT GABRIEL
321310207215
3R.C.D. ESPANYOL311310128925
4
P. BLANC BLAVA LA ROCA
27138325519
5
C.E. MERCANTIL
23127234829
6
C.E. PUIGREIG
16135174056
7
F.C. MATADEPERA
13134183673
8
C.E. SABADELL F.C. "B"
8132292364
9
OAR VIC
71321103179
10
U.D. CIRERA
7122192473
11
U. E. SANTS
61320113580


L'ALEVÍ "B" GUANYA A DOMICILI AL SANT ANDREU,
I CONTINUA LLUITANT PER LA TERCERA PLAÇA


UE Sant Andreu “A”: 0 – RCD Espanyol Aleví “B”: 1


L’Aleví B Espanyolista va sumar els tres punts davant un Sant Andreu que en la jornada inaugural va esgarrapar un empat en la seva visita a Sadrià i que rebia als espanyolistes instal·lat en una meritòria cinquena posició. Un gol d’Oscar Carrasco en les acaballes van donar el triomf al conjunt de Xavi Manzano que torna a la senda de la victòria després de la darrera derrota al Ruíz Casado davant el Sant Gabriel.

Els espanyolistes, que tenen pendent un partit al Clot de la Mel davant el cinquè classificat, la Damm CF, corresponent a la 13ena. jornada i que es disputarà el proper 9 de febrer (cap de setmana habilitat per jugar partits endarrerits), ocupa ara mateix la quarta posició amb els mateixos punts que el Sant Gabriel, tercer. Cal fer notar, que tant els gabrielistes com els dos primers classificats, son conjunts alevins de segon any.

      


Fitxa tècnica:
UE Sant Andreu: Nil Torreguitart, Marcos Serrano, Omar Rehman, Xavier Gómez, Carlos Portero, Carlos Tortosa, i Paolo Ghisio.
També: Víctor Nofuentes i Martí Torrodà.  

RCD Espanyol: Darwin; Lucas, Ismael, Dereck; Gerard, Rubén; i Aye Diop.
També: Oscar, Jordi, Eric, Nil, Iker (p.s.) i Dani Villahermosa (Aleví A).

Àrbitre: Jonatan López Rabelo. Va amonestar amb cartolina groga al jugador Xavier Gómez, m. 57 i al tècnic del quadre local, Francesc Parcerisas, m. 51 i al visitant Gerard, m. 40.

Gol: 0-1: Oscar, m. 56.

Incidències: Encontre corresponent a la 16ena. jornada (primera de la segona volta), disputat el matí de dissabte a l’AISS Mpal. En les files del conjunt quatribarrat un exjugador que va militar al futbol base espanyolista: El meta Víctor Nofuentes.  




CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ, GRUP  2n.

CLASSIFICACIÓ PTS PJPG PE PP GFGC
1
F.C. BARCELONA "B"
431614118815
2
U.D. CORNELLÀ
391612318432
3
C.D. SANT GABRIEL
321610244422
4
R.C.D. ESPANYOL "B"
321510235423
5
C.F. DAMM
29159245734
6
U.E. SANT ANDREU
27167635531
7
FUND. P. ESCOLA F. CALELLA
27167633940
8
C.E. MERCANTIL
24167364039
9
C.F. BADALONA
20166283856
10
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
20166284835
11
U.E. MOLLET C.F.
16164483436
12
E.C. GRANOLLERS
131641112761
13
UF. BASE JÀBAC i TERRASSA "B"
121640123462
14
C.E. L'HOSPITALET "B"
121633102665
15
F.C. SANT CUGAT ESPORT "B"
111632112861
16
U.E. VILASSAR DE MAR
416111429113





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M