divendres, 15 de febrer de 2013

DESIGNACIONS i RESULTATS

L'ESPANYOL B TALLA LA NEFASTA RATXA GUANYANT 1-4 A BINISSALEM. NOVETATS A LA LLISTA D'AGUIRRE: TEJERA, I CRISTIAN GÓMEZ. BAIXES: FORLÍN, SANCIONAT, I BAENA, LESIONAT. EL JUVENIL SALVA EL PRIMER "MATCH-BALL" I GUANYA 0-1 A MALLORCA I ES SITUA TERCER. WAKASO SANCIONAT ECONÒMICAMENT, I CASTIGAT AMB ENTRENAR A PART DEL COL·LECTIU, FINS QUE AGUIRRE DECIDEIXI CONSIDERAR OPORTU QUE ÉS REINTEGRI AMB EL GRUP, PER "L'AFFAIRE" D'HAVER TORNAT DOS DIES MÉS TARD DEL QUE TENIA PER OBLIGACIÓ.

..DESIGNACIONS
ARBITRALS
i
RESULTATS
FUTBOL BASE
DIAHORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
1712:00CD BinisalemEspanyol B1-4Sergio Usón Rosel (ARAG)E.Mpal. Miquel Pons
1616:00RCD MallorcaJuvenil A0-1Antonio Reus Vidal (BAL)CD. Antonio Asensio
1712:00Juvenil BGimnàstic T. "B"4-0Jordi José BarreraC.Esp. Dani Jarque
1618:00Cadet A EF Gironés-Sàbat3-0Alex Gómez MenesesC.Esp. Dani Jarque
1715:30Josep Maria GenéCadet B3-2Andreu Boada HidalgoMpal. L'Àliga
1616:00Infantil AU.D. Cornellà9-0Sergio Sánchez PinC.Esp. Dani Jarque
1616:00Cal Aguidó ADInfantil B1-1Juan Carlos Gregorio TenaPedro Alia Dorado
.....
1614:30Aleví ACE L'Hospitalet5-0Jonatan López RabeloC.Esp. Dani Jarque
1610:45CF Sabadell NordBenjamí A0-6Antonio Sánchez CorpasMpal. Ca N'Oriac
1614:30Benjamí BCF Damm0-3Xavier Miquel Bosch AmateC.Esp. Dani Jarque
1615:30PrebenjamíCE L'Hospitalet3-1Andrés Marín TorrecillaC.Esp. Dani Jarque
.....
1710:00Femení A UD Collerense0-0Carlos Albelda BarcenaC.Esp. Dani Jarque
1712:00FC Barcelona BFemení B3-3Vcte. Alexandre Muñoz BaqueroC.Esp. Gamper
1620:00Femení CPBB La Roca1-1Sonia Zardaín LópezC.Esp. Dani Jarque
1615:30C.E. EuropaJuvenil Femení2-4Sergio Vázquez JodarMpal. L'Àliga
1712:15Cadet FemeníCE Avinyó12-1Eric Solano SerratC.Esp. Dani Jarque
1710:30CE Sabadell FCInfantil A Fem.0-7Jordi Molina FernándezPoliesp. Olimpya
1710:00Infantil B FemeníU.D. Tancat5-2Eric Solano SerratC.Esp. Dani Jarque
1709:00CE Sabadell FCAleví-Benjamí F0-8Arnau Román SalvadorPoliesp. Olimpya


GOLEJADORS

FUTBOL-11


1er. EQUIP  ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"
JOAN VERDÚ7ARMERO4MAMADOU11
STUANI4ELTON3MOHA10
SIMAO3CUBILLAS2KILIAN7
SAMUELE LONGO3MARIO ORTÍZ2ALBARRÁN4
SERGIO GARCÍA3PINO2VICTOR GARCÍA3
JAVI LÓPEZ1JORGE1JOAN2
COLOTTO1IVAN SALES1NACHO SIERRRA2
WAKASO1MORANT1MIRAVENT2
SERGIO TEJERA1HÉCTOR1FORTIÀ1
BAENA1FERRAN1RUBEN DUARTE1
VÍCTOR SÁNCHEZ1MOHA1AITOR1
HÉCTOR MORENO1pròpia porta1ERIC BERTRAND1
ALBÍN1
ÁLVARO1
Pròpia porta1



JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
IVAN ÈCIJA7CAMPU16JULI JORDÁN6
ÈRIC GRÀCIA7CARLOS CANO8ADRIÁN AYALA5
KIKE6ADRIÁN RIVAS8GERARD NOLLA4
JONATAN TOLEDO4ALEX  LÓPEZ4SERGI DONAIRE3
DRAMAN3AARON4JOAN DE LA HOZ3
VÍCTOR GÓMEZ2JOEL RIERA4MARC CRESPO3
NICO2POL MIKEL3ROBERTO TORO2
IAGO2ADRIÀ LABIANO1FERNANDO DE JUAN2
TORITO2EMILIO1KEVIN2
PABLO MAFFEO1MARC MIQUEL1ALEX BERMEJO2
LLUIS1OSCAR VILLANOVA1MARTÍ1
GREGO1MARC MANCHÓN 1ERIK SARMIENTO1
ISAAC PADILLA1JUAN EZOMO1
Pròpia porta1



INFANTIL "A".INFANTIL "B".FEMENÍ "A".
GUILLEM ANGLADA12MARC SAMPER8MARY PAZ7
FODE10DANI RIBELLES7VANESA4
MATEO7MIGUEL5WILLY3
FERRAN JUTGLA 7TONI5BRENDA3
GAKU6MARC RODRÍGUEZ4DÉBORA3
USMAN4JOAN BERGÉ4MONFORTE3
JOEL4SERGI SERRANO3SARA SERNA2
ALEX CUBEDO4ALEX CASTILLO3SONIA2
BERNILS2ARNAU GIRALT2CLAUDIA MONTAGUT1
MONTORO2XAVI GALÁN2
GUILLEM E.2JOSEP VIÑAS1
JOSEP PUIG2NACHO ORTEU1
MARC LLINARES1
POL1
Pròpia porta2



FEMENÍ "B".FEMENÍ "C".JUVENIL-CAD. FEMENÍ.
ANDREA GRANADOS8LAURA 14IRINA URIBE20
JASMINA CHAMARRO8ANDREA GÓMEZ6AINHOA ALONSO10
ARI FORMENT4NEREA GÓMEZ6ANNA RUÍZ6
AINHOA ALONSO3MARINA6ARIADNA FONT3
MÓNICA LÓPEZ3SUBI3MARTA MOLINA3
CLAUDIA MONTAGUT2ARI FORMENT3LAURA ROMERO2
ALBA POMARES2SÓNIA VEGA3ANABEL CHIQUERO2
QUERALT2CARLA BORRÁS2LAIA TORRES1
ELI SIVERA1ESTHER SANCHEZ2Pròpia porta1
XÈNIA ROYO1AIDA2
MÓNICA BÁCTER1TÀNIA1
CARLA BORRÁS1CHARI1
HALEY1GEORGINA1
JASMINA A.1JUDITH1
Pròpia porta 2


FUTBOL-7

ALEVÍ "A"   ALEVÍ "B"BENJAMÍ "A"
AMADOU15AYE DIOP17ELISEO22
KILIAN14RUBÉN8GERARD VILÀ19
ADRI14JORDI7JONATHAN11
DANI VILLAHERMOSA14NIL5SERGI CORBERA6
JOEL TOLEDO13GERARD YEPES5JUNIOR5
MAXIM12DERECK4ISMAEL ESCOBAR5
ARNAU PUIGMAL10OSCAR3TXUS5
JULEN ÁLVAREZ9LUCAS3DAVID4
POL SALVADOR6ERIC 2IAN 3
SERGI BENÍTEZ6ARNAU PUIGMAL2MARC2
SOTO6KILIAN1Pròpia porta2
JOAN REFUSTA2JULEN ÁLVAREZ1
JOEL BAÑULS2MAXIM 1
Pròpia porta2ISMAEL VALENTÍN1


BENJAMÍ "B"PREBENJAMÍ
CADET- INF. FEMENÍ
ANTONIO CARAVACA14ADRIÀ MORA7MARIONA SEGALÉS44
ARNAU FUNUYET12BRUNO SERRANO6CRISTINA GARRIGA24
ALEJANDRO GARCÍA5PAU FERNÁNDEZ6CRISTINA CHAVERO22
IVAN GARRIDO5JUNIOR5ALBA GARCÍA16
ARNAU VILLA3MAHAMADOU5SARA CRUZ16
FÉLIX MARTÍ2ISMAEL ESCOBAR2ANDREA LÓPEZ16
XAVIER JIMÉNENEZ2SERGIO RIVARES2BERTA INGLÉS14
ADRIÁN PEÑA1CARLOS SÁNCHEZ 1SARAY PÉREZ11
ÁNGEL ALARCÓN1IVAN GARRIDO1MARINA MOSQUERA7
pròpia porta2MARIO GONZÁLEZ1JUDITH G.7
Pròpia porta1PAULA GERBOLÉS6
NATÀLIA GÓMEZ2
MIREIA LÓPEZ1
CARLA MARTÍNEZ1
pròpia porta1

       
INFANTIL "A" FEMENÍ.INFANTIL "B" FEMENÍ.
ALEVÍ-BENJAMÍ FEMENÍ
.
SANDRA SÁNCHEZ22CLAUDIA PINA14ALEJANDRA GRÀCIA31
JULIA CERDÁN18CARLA SÁNCHEZ10NATÀLIA ENCINAS23
ANNA TORRODÀ12PAULA MARTÍNEZ7JUDITH VIÑAS22
SHEILA GONZÁLEZ8MÍRIAM JIMÉNEZ6NEREA CHAVES20
CRISTINA PÉREZ6AIDA ILLAS5JULIA GUERRA20
ALBA GARCÍA6JULIA MANRIQUE5SARA EXTREMERA18
CRISTINA GARRIGA4NEUS BRAVO3JULIA SERRAT13
MÓNICA MAYORGAS3ANDREA FERRER2SANDRA SÁNCHEZ8
MARINA CASAS3ANNA TORRODÀ2ROSES BADÍA7
MARIONA SEGALÉS2SABINA PALACIOS2CLAUDIA SANCHO5
IRENE FERNÁNDEZ2SANDRA SÁNCHEZ1ANNA FUSTÉ5
CARLA HUATAY2PAULA GUARDÍ1ENNIA FUSTER5
NICOLE RUBIO2MARIA MOLINA1ANA RÓDENAS3
SANDRA RAMOS1Pròpia porta1CLAUDIA PINA1
C. MARCOS "BIS" 1Pròpia porta4
Pròpia porta3


dijous, 14 de febrer de 2013

PLANTILLES:
FEMENÍ CADET-INFANTIL 2012/13

 RCD ESPANYOL FEMENÍTEMPORADA 2012/13CADET-  INFANTIL
DNoms i cognomsProcedència: Any i ClubData naixement. Demarcació
1LAURA JANSÀ XARRIE2010. UE VILASSAR MAR11/04/1998.  PORTER
2NATÀLIA GÓMEZ JIMÉNEZ2009.12/01/1998.  DEFENSA
3SARA CRUZ GÓMEZ2011. U.D. LOURDES19/06/1997.  EXTREM
4JUDIT GUARDIOLA PASCASIO2012. AE PENYA ESPLUGUES03/04/1998.   MIG
5MARINA MOSQUERA SIERRA2010. ESCOLA RCDE23/01/1997.   DEFENSA
6CARLA MARTÍNEZ RUÍZ2011. 05/08/1998.  DEFENSA
7PAULA GERBOLÉS PÉREZ2009.27/04/1998.   DEFENSA
8MARIONA SAGALÉS YLLA2012. A.E.C. MANLLEU16/01/2000.  MIG/EXTREM
9MIREIA LÓPEZ ROMEU2009.2707/1998.  DEFENSA
10BERTA RIERA INGLÉS2011. AT. SANT JUST31/01/1998.   MIG
11ANDREA LÓPEZ RESCALBO2009.30/04/1998.  EXTREM
12CRISTINA CHAVERO ROLDÁN2008.20/04/1998.   EXTREM
13JUDITH PÉREZ BAYÓN2008.06/03/1996.  PORTER
14CRISTINA GARRIGA TRABAL2010.14/01/1999.  DAVANTERA
15 ALBA GARCÍA CARRILLO2011.15/12/1998.  EXTREM
16
SARAY PÉREZ HUELANO2011. CE SANT GABRIEL30/10/1997.   DAVANTERA
....
.DEL CADET 2011/12 VAN PUJAR
AL JUVENIL-CADET
 
.PAULA BONAY BERNAD2010. PBB VILADECANS10/12/1997 PORTER
.LAIA TORRES CASTAÑÉ2009 ESCOLA RCDE21/09/1997 DEFENSA
.GEORGINA CAMPÍZ GUTIÉRREZ2009. ESCOLA RCDE12/09/1197 DEFENSA
.MERITXELL GUARDIA FERRER2008. F.E. MATARÓ25/12/1997. DEFENSA
.MARTA MOLINA RUÍZ2007. CF. CALDES14/03/1997 MIG
.DEL CADET 2011/12 VAN PUJAR
AL FEMENÍ "C"
.
.NEREA GÓMEZ MIRANDA2011. C.E. CANYELLES31/01/1997. DAVANTERA
.ROSARIO T. SANZ PÉREZ "Chari"2009. U.D. MOLLETENSE03/01/1997 DEFENSA



COS TÈCNICRCDE CADET. FEM  12/13
NOM I COGNOMSCÀRREC
ARIADNA CIÉRCOLES QUINTANAENTRENADORA
CINTIA GIBERGANS NÚÑEZ2na. ENTRENADORA
MARÍA MIQUEL VALDÉSFISIOTERAPEUTA


DOBLET DELS BENJAMINS AL TORNEIG "BAGESPARK"



Fotos Benjamí "A": T. Alba.
 
 
I TORNEIG "BAGESPARK", CARNASTOLTES '13.
 
Els dos equips benjamins de l’entitat van obtenir el triomf en la seva participació al Torneig Bages Park que va tenir lloc el passat dissabte, al Pont de Vilomara.
 
El Benjamí “A” va derrotar en la final al CE Mercantil per 3-0, mentre que el Benjamí “B” (del que no disposem dels resultats previs, disculpes!) va derrotar en la gran final també al Mercantil (B) per 2-0.
 
  
 
 
RESULTATS BENJAMÍ “A”
 
Fase Prèvia de Grups:

RCD Espanyol Benjamí “A”: 4 - Can Rull:  0 (Marc, Gerard -2-, Jona)
RCD Espanyol Benjamí “A”:  0 – Gimnàstic de Tarragona: 0


Quarts de Final:  

RCD Espanyol Benjamí “A”: 1 - Sant Gabriel: 0 (Marc)


Semifinals:

RCD Espanyol Benjamí “A”:  2 – Gimnàstic de Tarragona: 1 (Gerard, Isma)
CE Mercantil: 1 – UFB Jàbac i Terrassa: 0
 
 
FINAL:

RCD Espanyol Benjamí “A”:  3 -  CE Mercantil: 0 (Isma, Gerard, Txus)
 
 

dimecres, 13 de febrer de 2013

ALTRE EXHIBICIÓ DEL CADET FEMENÍ (18-0)











RCD Espanyol Cadet-Inf. Femení: 18 – AD Monistrolenca: 0


Triomf clar i contundent del Cadet Femení davant la Monistrolenca.  A la mitja part (40’) ja guanyaven les noies d’Ariadna Ciércoles per un contundent 8-0. L’equip espanyolista segueix segon a tres punts del líder, l’AEC Manlleu.  



Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Judith Pérez, Judit Guardiola, Carla Martínez, Paula Gerbolés, Mariona Segalés, Andrea López i Cristina Garriga.
A meitat del primer temps sortiren: Natàlia Gómez, Sara Cruz, Marina Mosquera, Berta Riera i Cristina Chavero.  (Altre suplent: Laura Jansà -p.s.-)

AD Monistrolenca: Xènia Canot, Mercè Cardona, Abril Jo, Mar Catot, Neus Junyent, María Serracarbasa i Tatiana Porras.
També: Queral Cardona, Meritxell Bosch, Aina Baiges, Meritxell Bover, Èrica Bosch i Mireia Catot.

Àrbitre: Marc Riera Muñoz. Va mostrar cartolines grogues a les locals Natàlia Gómez, m. 68 i Sara Cruz, m. 77.

Gols: 1-0: Paula Gerbolés, m. 10; 2-0: Mariona Segalés, m. 12; 3-0: Andrea López, m.13; 4-0: Mariona Segalés, m. 15; 5-0: Sara Cruz, m. 27; 6-0: Cristina Garriga, m. 28; 7-0: Sara Cruz, m. 33; 8-0: Berta Riera, m. 39; 9-0: Andrea López, m. 42; 10-0: Carla Martínez, m. 47; 11-0: Berta Riera, m. 48;  12-0: Mariona Segalés, m. 49; 13-0: Judit Guardiola, m. 59; 14-0: Cristina Chavero (pen.), m. 63; 15-0: Cristina Chavero, m. 66; 16-0: Cristina Chavero, m. 70; 17-0: Cristina Garriga, m. 77; 18-0: Cristina Chavero, m. 78.

Incidències: Encontre corresponent a la 15ena. jornada de lliga del grup segon de la Categoria Cadet-Infantil Femení, disputat dissabte passat al Camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.  L’encontre s’havia de disputar la setmana anterior però per malaltia de nombroses jugadores del Monistrolenca, es va ajornar.










CLASSIFICACIÓ CADET - INFANTIL FEMENÍ, GRUP 2n.  


.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
A.E.C. MANLLEU
421414001875
2R.C.D. ESPANYOL391413011886
3UNIFICACIÓ CF STA. PERPÈTUA3414111210021
4
U.E. CENTELLES
311410138331
5
ESCOLA DE LLAVANERES F.C.
25148155743
6
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
20146264443
7
ESCOLA F. DEL RIPOLLÈS A.E.
19146165664
8
C.F. SANTVICENTÍ
18135353670
9
C.F. At. RIUDEPERES.
18146083691
10
C.E. SANT CELONI
16145183970
11
A.D. MONISTROLENCA
14144283871
12
PRADENC F.C.
14144283170
13
A.E. CORCÓ
613201122154
14
C.E. AVINYÓ
51412111273
15
C.F. FINSOBE
314101319136





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M