dissabte, 2 de març de 2013

DESIGNACIONS... I RESULTATS

L'ESPANYOL EMPATA A ZERO DAVANT EL REAL VALLADOLID

..DESIGNACIONS
ARBITRALS
i
RESULTATS
FUTBOL BASE
DIAHORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
0312:00Espanyol BUD Levante B3-0Aritz Azpilikueta Saldías P.BASC.Esp. Dani Jarque
0317:00F.P.E.  MataróJuvenil A1-4Pere Barceló RocaMpal Carles Padrós
0310:00Juvenil B FC Barcelona B0-1Alfonso Oliva BuenoC.Esp. Dani Jarque
0218:00Cadet ALleida E. Terraferma3-0David Rodríguez CarballasC.Esp. Dani Jarque
0318:00CF Poble Sec At.Cadet B2-1Javier Chalé SabatMpal. La Satàlia
0216:00Infantil AUFB Jàbac Terrassa4-0Cristian Barceló GómezC.Esp. Dani Jarque
0212:30C.F. DammInfantil B5-1Abel Casado CabezasEsc.D. Buen Pastor
.....
0212:15Damm CFAleví A2-4Javier Chalé SabatClot de la Mel
0214:30Aleví B C.F. Badalona1-2Cristian Barceló GómezC.Esp. Dani Jarque
0312:00Igualada CFBenjamí A1-5Jesús Sayago Jiménez Les Comes
0214:30Benjamí BA.E.C. Manlleu2-0Manuel Méndez GarcíaC.Esp. Dani Jarque
0215:30Prebenjamí C.F. Barceloneta4-0Daniel Pulido Sánchez-CarnereroC.Esp. Dani Jarque
.....
0312:00Femení A Athletic Club1-1Rafael Díaz MeleroC.Esp. Dani Jarque
0317:00Lloret CFFemení B1-3Juan Espinosa DíazMpal. Lloret de Mar
0220:00Femení CC.F. Pardinyes4-1Mireia Gil MartínezC.Esp. Dani Jarque
0210:45CF Reus DeportiuJuvenil Femení1-4Roger Díaz RibasEstadi M. Reus Annex
0312:00Cadet FemeníCF Santvicentí10-0Guillem Fabregat SánchezC.Esp. Dani Jarque
0310:15OAR VicInfantil A Fem.0-6Josep Maria Callis ComermaTorras i Bages
0309:30Infantil B Fem.P. Recreat.S Feliu6-3Guillem Fabregat SánchzC.Esp. Dani Jarque
0309:30PBB La RocaAleví-Benjamí F.1-5Matilde Esteves-García B.Mpal. La Roca V.


GOLEJADORS FUTBOL-7

FUTBOL-7

ALEVÍ "A"    ALEVÍ "B" BENJAMÍ "A" 
KILIAN16AYE DIOP17ELISEO25
AMADOU15RUBÉN10GERARD VILÀ22
DANI VILLAHERMOSA15NIL9JONATHAN14
ADRI14JORDI7JUNIOR8
MAXIM14DERECK7TXUS6
JOEL TOLEDO13GERARD YEPES7SERGI CORBERA6
ARNAU PUIGMAL10LUCAS4ISMAEL ESCOBAR6
JULEN ÁLVAREZ9OSCAR3DAVID4
POL SALVADOR6ERIC 2IAN 4
SERGI BENÍTEZ6ARNAU PUIGMAL2MARC3
SOTO6KILIAN1Pròpia porta2
JOAN REFUSTA2JULEN ÁLVAREZ1  
JOEL BAÑULS2MAXIM 1  
Pròpia porta2ISMAEL VALENTÍN1  


BENJAMÍ "B" PREBENJAMÍ  
CADET- INF. FEMENÍ
 
ANTONIO CARAVACA17ADRIÀ MORA8MARIONA SEGALÉS48
ARNAU FUNUYET12BRUNO SERRANO6CRISTINA GARRIGA24
ALEJANDRO GARCÍA5PAU FERNÁNDEZ6CRISTINA CHAVERO22
IVAN GARRIDO5MAHAMADOU6SARA CRUZ19
ARNAU VILLA3JUNIOR5ALBA GARCÍA18
FÉLIX MARTÍ2SERGIO RIVARES3ANDREA LÓPEZ18
XAVIER JIMÉNENEZ2ISMAEL ESCOBAR2BERTA INGLÉS15
ÁNGEL ALARCÓN2CARLOS SÁNCHEZ 1SARAY PÉREZ11
ADRIÁN PEÑA1IVAN GARRIDO1MARINA MOSQUERA7
VÍCTOR GARRIDO1MARIO GONZÁLEZ1JUDITH G.7
pròpia porta2Pròpia porta1PAULA GERBOLÉS6
    IRINA URIBE3
    NATÀLIA GÓMEZ2
    MIREIA LÓPEZ2
    CARLA MARTÍNEZ2
    pròpia porta1

       
INFANTIL "A" FEMENÍ.INFANTIL "B" FEMENÍ.
ALEVÍ-BENJAMÍ FEMENÍ
.
SANDRA SÁNCHEZ25CLAUDIA PINA14ALEJANDRA GRÀCIA34
JULIA CERDÁN20CARLA SÁNCHEZ10NATÀLIA ENCINAS24
ANNA TORRODÀ13PAULA MARTÍNEZ7JUDITH VIÑAS23
SHEILA GONZÁLEZ8MÍRIAM JIMÉNEZ7NEREA CHAVES23
ALBA GARCÍA7NEUS BRAVO6JULIA GUERRA21
CRISTINA PÉREZ6JULIA MANRIQUE5SARA EXTREMERA18
CRISTINA GARRIGA4AIDA ILLAS5JULIA SERRAT16
MARINA CASAS4ANDREA FERRER2SANDRA SÁNCHEZ8
NICOLE RUBIO4ANNA TORRODÀ2ROSES BADÍA8
MÓNICA MAYORGAS3SABINA PALACIOS2CLAUDIA SANCHO6
CARLA HUATAY2PAULA GUARDÍ2ENNIA FUSTER6
MARIONA SEGALÉS2SANDRA SÁNCHEZ1ANNA FUSTÉ5
IRENE FERNÁNDEZ2MARIA MOLINA1ANA RÓDENAS3
SANDRA RAMOS1Pròpia porta1CLAUDIA PINA1
C. MARCOS "BIS" 1  Pròpia porta5
Pròpia porta4    


GOLEJADORS

FUTBOL-11

1er. EQUIP  ESPANYOL "B"  .JUVENIL "A"
JOAN VERDÚ7CUBILLAS6MAMADOU13
STUANI4PINO4MOHA10
SERGIO GARCÍA4ARMERO4KILIAN8
SAMUELE LONGO3ELTON3ALBARRÁN4
SIMAO3MARIO ORTÍZ2VICTOR GARCÍA3
JAVI LÓPEZ1IVAN SALES2JOAN2
COLOTTO1MORANT1NACHO SIERRRA2
WAKASO1HÉCTOR1MIRAVENT2
SERGIO TEJERA1FERRAN1FORTIÀ1
BAENA1MOHA1RUBEN DUARTE1
VÍCTOR SÁNCHEZ1JORGE1AITOR1
HÉCTOR MORENO1pròpia porta1ERIC BERTRAND1
ALBÍN1
ÁLVARO1
Pròpia porta1



JUVENIL "B".CADET "A".CADET "B".
ÈRIC GRÀCIA9CAMPU18JULI JORDÁN6
IVAN ÈCIJA9ADRIÁN RIVAS9ADRIÁN AYALA5
KIKE6CARLOS CANO8GERARD NOLLA4
JONATAN TOLEDO4ALEX  LÓPEZ4MARC CRESPO4
DRAMAN3JOEL RIERA4SERGI DONAIRE3
FORTIÀ3AARON4JOAN DE LA HOZ3
IAGO3POL MIKEL3ROBERTO TORO2
TORITO2ADRIÀ LABIANO3FERNANDO DE JUAN2
VÍCTOR GÓMEZ2EMILIO1KEVIN2
NICO2MARC MIQUEL1ALEX BERMEJO2
PABLO MAFFEO1OSCAR VILLANOVA1MARTÍ2
LLUIS1MARC MANCHÓN 1ERIK SARMIENTO1
GREGO1JUAN EZOMO1FERRAN BARRERA1
ISAAC PADILLA1
DOMI1
MAXI1
MARC NAVARRO1
Pròpia porta1



INFANTIL "A".INFANTIL "B".FEMENÍ "A".
GUILLEM ANGLADA18MARC SAMPER8MARY PAZ7
FODE12DANI RIBELLES7VANESA4
MATEO7MIGUEL5WILLY4
FERRAN JUTGLA 7TONI5BRENDA3
GAKU7ALEX CASTILLO5DÉBORA3
USMAN5MARC RODRÍGUEZ4MONFORTE3
JOEL4JOAN BERGÉ4SARA SERNA2
ALEX CUBEDO4SERGI SERRANO3SONIA2
MONTORO3ARNAU GIRALT2CLAUDIA MONTAGUT1
JOSEP PUIG3XAVI GALÁN2
GUILLEM E.2JOSEP VIÑAS1
BERNILS2NACHO ORTEU1
MARC LLINARES1
POL1
Pròpia porta2



FEMENÍ "B".FEMENÍ "C".JUVENIL-CAD. FEMENÍ.
JASMINA CHAMARRO9LAURA 15IRINA URIBE21
ANDREA GRANADOS8ANDREA GÓMEZ7AINHOA ALONSO12
ARI FORMENT4NEREA GÓMEZ6ANNA RUÍZ7
AINHOA ALONSO4MARINA6MARTA MOLINA4
MÓNICA LÓPEZ4SUBI4ARIADNA FONT3
CLAUDIA MONTAGUT2ARI FORMENT3LAURA ROMERO2
ALBA POMARES2SÓNIA VEGA3ANABEL CHIQUERO2
QUERALT2CARLA BORRÁS2LAIA TORRES2
HALEY2ESTHER SANCHEZ2Pròpia porta1
XÈNIA ROYO1AIDA2
MÓNICA BÁCTER1GEORGINA2
CARLA BORRÁS1TÀNIA1
ELI SIVERA1CHARI1
JASMINA A.1JUDITH 1
Pròpia porta 2MARTA1


divendres, 1 de març de 2013

LES MÉS PETITES REACCIONEN RÀPID...
I ACABEN GOLEJANT A L'ESCOLA BONAIRE (8-3)












RCD Espanyol Aleví-Benjamí Fem: 8 – Escola Futbol Bonaire: 3


Tot i que el conjunt egarenc va donar la sorpresa al avançar-se en el primer minut de joc, les espanyolistes van aconseguir ràpidament donar-li la volta al marcador i abans de la finalització del primer quart ja tenien pràcticament enllestit el partit amb un clar 4-1. Al descans s’arribà amb victòria espanyolista per 6-2.

L’Escola Futbol Bonaire va aprofitar una certa relaxació per escurçar diferències amb dos gols, però reaccionaren ràpidament les espanyolistes aconseguint els dos darrers gols que tancaren la golejada.

Les blanc-i-blaues continuen en primer lloc a la classificació tot esperant el partit decisiu davant el Sant Gabriel de la jornada 20 (17/03/13). Abans però, s’enfrontaran a la Penya Blanc Blava La Roca, el dissabte a les 09:30 del matí, amb arbitratge de Matilde Esteves-García.

  

Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Paula Argelaget, Claudia Sancho, Nerea Chaves, Natàlia Encinas, Julia Serrat, Julia Guerra, i Anna Fusté.
També: Míriam Maldonado (p.s.), Roses Badia, Ennia Fuster, Sandra Sánchez, Judith Viñas, Ana Ródenas i Alejandra Gràcia.

Escola F. Bonaire: Raquel Pizarro, Lara Collado, Ainhoa Plaza, Jana Monferrer, Carmen Ramos, Ana Núñez, i Laura Quero.
També: Mar Esteban.

Àrbitre: Edgar Vacas Navalón.

Gols: 0-1: Ainhoa Plaza, m. 1; 1-1: Natàlia Encinas, m.5; 2-1: Nerea Chaves, m. 8; 3-1: Claudia Sancho, m. 13; 4-1: Julia Serrat, m. 15; 5-1: Alejandra Gràcia, m. 21; 6-1: Alejandra Gràcia, m. 23; 6-2: Ainhoa Plaza, m. 26; 6-3: Ainhoa Plaza, m. 43; 7-3: Judith Viñas, m. 44; 8-3: Roses Badía, m 58.

Incidències: Encontre corresponent a la 17na. jornada del campionat de  lliga del grup primer de la categoria Aleví-Benjamí-Prebenjamí Femenina, disputat el migdia del passat diumenge al Camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.   



CLASSIFICACIÓ ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENÍ, GRUP 1er.    
 

.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1
R.C.D. ESPANYOL
43
15
14
1
0
170
9
2
C.D. SANT GABRIEL4014131013910
3
P. BLANC BLAVA LA ROCA
36
15
12
0
3
133
27
4
U.E. VILASSAR
33
14
11
0
3
113
35
5
U.E. CENTELLES
27
15
9
0
6
59
48
6
C.E. SABADELL F.C.
27
15
9
0
6
101
57
7
C.F. SANT FELIU CODINES
25
15
8
1
6
71
67
8
C.E. SEAGULL
22
15
7
1
7
60
70
9
UNIFIC. C.F. STA. PERPÈTUA
18146086992
10
ESCOLA F. BONAIRE "B"
13
15
4
1
10
22
82
11
OAR VIC
10
14
3
1
10
34
76
12
C.F. TORELLÓ
6
15
1
3
11
26
105
13
C.E. LLERONA
415111331167
14
U.D. SANT QUIRZE BESORA
01500156189
15
JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE "B" RETIRAT
0000000





COP DUR A LES ASPIRACIONS DE L'INFANTIL "A" FEMENÍ












RCD Espanyol Infantil-Aleví “A”: 4 – P.Blanc Blava La Roca: 5


La Penya Blanc Blava de La Roca – que ja havia donat anteriorment la sorpresa guanyant 5 dels 6 punts davant el Sant Gabriel – va derrotar al conjunt entrenat per Juliana García (tot i que al coincidir horaris es trobava de segona de “Titi” al partit del Femení B a l’altre camp). Fou una dura derrota doncs l’Espanyol si hagués sumat els tres punts en joc hagués sigut momentàniament el líder de la categoria.  No obstant, molt complicada era la situació pel conjunt perico doncs té un partit més disputat que el Sant Gabriel que va guanyar 7-1 al Manresa i té que visitar el Nou Congost per enfrontar-se a les del Bages que ja van guanyar també a Sadrià.

L’equip espanyolista ha punxat en els partits claus i tindrà molt complicat no ja el títol, si no fer-se amb una segona plaça que doni dret a disputar el Campionat de Catalunya com a millor segon doncs haurà de vèncer en els quatre partits (Manresa inclòs) i tot i així dependrà del que faci el segon de l’altre grup de Barcelona, (grup1er.)      

En quant al partit, moltes alternatives en el joc i en el marcador. S’avançà el conjunt vallesà, empatant l’Espanyol abans de la finalització del primer període de 18 minuts. En el segon, de nou agafà avantatge el quadre de La Roca, remuntant l’Espanyol i empatant de nou les vallesanes a tres abans d’anar-se’n al descans.

Però en la segon part del partit tot es torçà.  La Penya Blanc Blava de La Roca s’avançà (ja de manera definitiva) amb dos gols en el final del tercer període i principi del darrer. Tot i que encara mancaven minuts per una reacció aquesta va arribar molt tard, molt. Sandra Sánchez escurçà distàncies en el marcador en el darrer minut. Ja no hi havia temps per més.      

El proper rival de les espanyolistes serà el cuer de la categoria, l'equip osonenc de l'OAR Vic, dissabte a les 10:15h. 



Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Luisa Ródenas, Sandra Ramos, Cristina Pérez, Nicole Rubio, Alba García, Sheila González i Julia Cerdán.
També: Mónica Mayorgas, María Molina, Claudia Marcos, Anna Torrodà, Sandra Sánchez, Irene Fernández, Judith González (p.s.) i Carla Huatay.

PBB La Roca: Paula Vivancos, Andrea Bernes, Martina Genzor, Alexia Cortés, Paula Santasusana, Marina Corominas i María Sol.
També: Adaia Del Castillo, Gisela Gonzalo, Andrea Márquez i Ana Masó.

Àrbitre: Edgar Vacas Navalón.

Gols: 0-1: Paula Santasusana, m. 7; 1-1: Alba García, m. 15; 1-2: Marina Corominas, m. 24; 2-2: Anna Torrodà, m. 26; 3-2: Sandra Sánchez, m. 29; 3-3: Marina Corominas, m. 36; 3-4: Alexia Cortés, m. 51; 3-5: Marina Corominas, m. 57; 4-5: Sandra Sánchez, m. 72.

Incidències: Encontre corresponent a la 17na. jornada del campionat de lliga en el grup segon de Primera Divisió Infantil-Aleví Femenina, disputat el matí del passat diumenge al Camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.



CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM. Grup 2n.
 
.
CLASSIFICACIÓ
PTS
PJ
PG
PE
PP
GF
GC
1C.E. MANRESA391513028522
2
C.D. SANT GABRIEL
381512218716
3R.C.D. ESPANYOL3716121310630
4
P. BLANC BLAVA LA ROCA
331510326626
5
C.E. MERCANTIL
27158345336
6
C.E. PUIGREIG
17155284466
7
F.C. MATADEPERA
16155194381
8
C.E. SABADELL F.C. "B"
121633103175
9
U. E. SANTS
91530124388
10
U.D. CIRERA
81522112783
11
OAR VIC
71621133597
 





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M