dissabte, 1 de juny de 2013

DERROTA A VIGO DE L'ESPANYOL. 1 / 18 EN UN FINAL DE LLIGA LAMENTABLE, QUE CONFIRMA EL QUE SEMPRE HEM DIT: L'EQUIP AGAFÀ LES VANCANCES DESPRÉS DEL PARTIT A GETAFE. EL CELTA, CONTINUARÀ A PRIMERA. PERDEN LA CATEGORIA, MALLORCA, DEPORTIVO I ZARAGOZA. DEMÀ, APLEC DE PENYES A PUIGCERDÀ. ALTRES RESULTATS FUTBOL BASE: EL CADET "A" PERD 0-2 DAVANT EL R.MADRID AL MEMORIAL POMARES. EL JUVENIL FEMENÍ PERD 1-3 DAVANT L'ESTARTIT, I FINALITZA TERCER A LA LLIGA. EL CADET FEMENI GUANYA 0-12 A LA MONISTROLENCA EN LA DARRERA JORNADA DE LLIGA, I OBLLIGA AL MANLLEU A TENIR AVUI QUE GUANYAR PER UNA DIFERÈNCIA DE 44 GOLS A CENTELLES AMB EL TÍTOL EN JOC.

EL BENJAMÍ "A" AL TORNEIG MIC FOOTBALL-7, A ANDORRA

 GRUPS
MIC 2013
BENJAMÍ
(2003)
GRUP AGRUP BGRUP C GRUP D
FC BARCELONAC.F. IGUALADAVALENCIA C.F.C.D. CASTELLÓ
ESCALDES-ENGORDANYC.E. SANTES CREUSC.E. PREMIÀ DE DALTATLETIC VILAFRANCA
BURRIANA FUTBOL BASEESCOLA F. MATARÓ CEIGUALADA ESPORTIUU.E. SANTA CLARA
C.F. PALAMÓSE.C. GRANOLLERSATLÉTICO PERINESF.E. PALAMÓS


GRUPS
MIC 2013
BENJAMÍ
(2003)
GRUP EGRUP FGRUP G GRUP H
R.C.D. ESPANYOLNÀSTIC TARRAGONAVILLARREAL C.F.VIC-RIUPRIMER
UE. SANTA COLOMAJUNIOR C.F.C.GIMNÀSTIC MANRESAC.F. REUS ESPORTIU
C.F. LES FRANQUESESC.F. BADALONAC.F. MARTORELLESCOLA F. GAVÀ
C.F. SANT JUSTF.C. ORDINOC.E. PLA D'URGELLCEE TÀRREGA



01/06FASE CLASSIFICACIÓ-BENJAMINS  (2003)MIC FOOTBALL F-7 2013
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00F.C. BARCELONA11-0ESCALDES - ENGORDANYCAMP 1 AIXOVALL
09:00BURRIANA FUTBOL BASE2-0PALAMÓS C.F.CAMP 2 AIXOVALL
09:30C.F. IGUALADA4-0C.E. SANTES CREUSCAMP 1 AIXOVALL
09:30ESCOLA F. MATARÓ CE1-2E.C. GRANOLLERSCAMP 2 AIXOVALL
10:00VALENCIA C.F.4-0C.E. PREMIÀ DE DALTCAMP 1 AIXOVALL
10:00IGUALADA ESPORTIU1-2ATLÉTICO PERINESCAMP 2 AIXOVALL
10:30C.D. CASTELLÓN0-0ATLÉTIC VILAFRANCACAMP 1 AIXOVALL
10:30U.E. SANTA CLARA 2-1F.E. PALAMÓSCAMP 2 AIXOVALL
11:00R.C.D.  ESPANYOL6-0U.E. SANTA COLOMACAMP 1 AIXOVALL
11:00C.F. LES FRANQUESES3-0C.F. SANT JUSTCAMP 2 AIXOVALL
11:30NÀSTIC TARRAGONA 4-1JUNIOR CF.CAMP 1 AIXOVALL
11:30C.F. BADALONA4-0F.C. ORDINOCAMP 2 AIXOVALL
12:00VILLARREAL C.F.1-0C. GIMNÀSTIC MANRESACAMP 1 AIXOVALL
12:00C.F. MARTORELL5-0C.E. PLA D' URGELL CAMP 2 AIXOVALL
12:30 VIC- RIUPRIMER 0-1C.F. REUS DEPORTIUCAMP 1 AIXOVALL
12:30ESCOLA F. GAVÀ1-3CEE TÀRREGA CAMP 2 AIXOVALL
15:00BURRIANA FUTBOL BASE0-3F.C. BARCELONACAMP 1 AIXOVALL
15:00PALAMOS C.F.2-2ESCALDES - ENGORDANYCAMP 2 AIXOVALL
15:00ESCOLA F. MATARÓ CE0-3C.F. IGUALADACAMP SANT ERMENGOL
15:30IGUALADA ESPORTIU0-1VALENCIA C.FCAMP 1 AIXOVALL
15:30ATLÉTICO PERINES 1-5C.E. PREMIÀ DE DALTCAMP 2 AIXOVALL
15:30E.C. GRANOLLERS2-0C.E. SANTES CREUS CAMP SANT ERMENGOL
16:00C.F. LES FRANQUESES1-4R.C.D. ESPANYOLCAMP 1 AIXOVALL
16:00C.F. SANT JUST1-2U.E. SANTA COLOMACAMP 2 AIXOVALL
16:00U.E. SANTA CLARA 1-1C.D. CASTELLÓNCAMP SANT ERMENGOL
16:30C.F. BADALONA1-4NÀSTIC TARRAGONA CAMP 1 AIXOVALL
16:30F-C. ORDINO0-8JUNIOR CF.CAMP 2 AIXOVALL
16:30F.E. PALAMÓS1-3ATLETIC VILAFRANCACAMP SANT ERMENGOL
17:00C.F. MARTORELL1-8VILLARREAL C.F.CAMP 1 AIXOVALL
17:00C.E. PLA D'URGELL0-13C. GIMNÀSTIC MANRESACAMP 2 AIXOVALL
17:00ESCOLA F. GAVÀ 1-3VIC-RIUPRIMERCAMP SANT ERMENGOL
17:30F.C. BARCELONA9-0PALAMÓS C.F.CAMP 1 AIXOVALL
17:30ESCALDES - ENGORDANY1-4BURRIANA FUTBOL BASECAMP 2 AIXOVALL
17:30C.F REUS DEPORTIU5-1CEE TÀRREGACAMP SANT ERMENGOL
18:00VALENCIA C.F. 1-2ATLÉTICO PERINESCAMP 1 AIXOVALL
18:00C.E. PREMIÀ DE DALT3-0IGUALADA ESPORTIUCAMP 2 AIXOVALL
18:00C.F. IGUALADA0-1E.C. GRANOLLERSCAMP SANT ERMENGOL
18:30R.C.D. ESPANYOL11-0C.F. SANT JUSTCAMP 1 AIXOVALL
18:30U.E. SANTA COLOMA0-3C.F. LES FRANQUESESCAMP 2 AIXOVALL
18:30C.E. SANTES CREUS 5-5ESCOLA F. MATARÓ CE CAMP SANT ERMENGOL
19:00NÀSTIC TARRAGONA16-1F.C. ORDINOCAMP 1 AIXOVALL
19:00JUNIOR C.F.0-1BADALONA C.F.CAMP 2 AIXOVALL
19:00C.D. CASTELLÓN2-0F.E. PALAMÓSCAMP SANT ERMENGOL
19;30VILLARREAL C.F.13-0C.E. PLA D'URGELL CAMP 1 AIXOVALL
19:30C. GIMNÀSTIC MANRESA2-2C.F. MARTORELLCAMP 2 AIXOVALL
19:30ATLETIC VILAFRANCA2-2U.E. SANTA CLARACAMP SANT ERMENGOL
20:00VIC- RIUPRIMER4-2CEE. TÀRREGA CAMP 1 AIXOVALL
20:00C.F REUS DEPORTIU2-3ESCOLA F. GAVÀ CAMP 2 AIXOVALL


EL BENJAMÍ "B" AL TORNEIG MIC FOOTBALL-7 D'ANDORRA

FASE DE GRUPS
MIC F-7 2013
BENJAMÍ  1er any
GRUP AGRUP BGRUP C
R.C.D. ESPANYOLF.E. FIGUERESVALENCIA C.F.
FUND. MARCETC.F. TORELLÓC.F. BADALONA
BURRIANA F.B.C.E. MANRESAF.E. PALAMÓS
F.C. ENCAMPF.S. LA MASSANAAT. VILAFRANCA


FASE DE GRUPS
MIC F-7 2013
BENJAMÍ  1er any
GRUP DGRUP EGRUP F
F.C. BARCELONAC.E. MERCANTILC. GIMNÀSTIC MANRESA
F.C. ORDINOIGUALADA C.F.FCB ESCOLA VARSÒVIA
VIC- RIUPRIMERUE  SANTA CLARAF.C. SANTA COLOMA
EMF PLATJA D'AROESCALDES- ENGORDANYATLÈTIC SEGRE


01/06FASE CLASSIFICACIÓ-BENJAMINS 1er. Any (2004)MIC FOOTBALL F-7 2013
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00BURRIANA FUTBOL BASE1-1F.C. ENCAMPCAMP 2 ORDINO
09:00R.C.D. ESPANYOL4-0FUNDACIÓ MARCETCAMP 1 ORDINO
09:30C.E. MANRESA11-0FUTBOL SALA LA MASSANACAMP 2 ORDINO
09:30F.E. FIGUERES2-3C.F. TORELLÓCAMP 1 ORDINO
10:00F.E. PALAMÓS2-2ATLETIC VILAFRANCACAMP 2 ORDINO
10:00VALENCIA C.F.3-1C.F. BADALONACAMP 1 ORDINO
10:30VIC - RIUPRIMER1-0EMF PLATJA D'AROCAMP 2 ORDINO
10:30F.C. BARCELONA19-0F.C. ORDINOCAMP 1 ORDINO
11:00U.E. SANTA CLARA7-0ESCALDES - ENGORDANYCAMP 2 ORDINO
11:00C.E. MERCANTIL2-1C.F. IGUALDACAMP 1 ORDINO
11:30F.C. SANTA COLOMA1-3ATLÈTIC SEGRECAMP 2 ORDINO
11:30C. GIMNÀSTIC MANRESA0-0FCB ESCOLA VARSÒVIACAMP 1 ORDINO
12:00F.C. ENCAMP0-1FUNDACIÓ MARCETCAMP 2 ORDINO
12:00BURRIANA FUTBOL BASE0-1R.C.D. ESPANYOLCAMP 1 ORDINO
12:30FUTBOL SALA LA MASSANA0-8C.F. TORELLÓCAMP 2 ORDINO
12:30C.E. MANRESA3-0F.E. FIGUERESCAMP 1 ORDINO
15:00ATLETIC VILAFRANCA2-3C.F. BADALONACAMP 2 ORDINO
15:00F.E. PALAMÓS1-3VALENCIA C.F.CAMP 1 ORDINO
15:30EMF PLATJA D'ARO5-0F.C. ORDINOCAMP 2 ORDINO
15:30VIC - RIUPRIMER1-5F.C. BARCELONACAMP 1 ORDINO
16:00ESCALDES - ENGORDANY0-3C.F. IGUALADACAMP 2 ORDINO
16:00U.E. SANTA CLARA 0-2C.E. MERCANTILCAMP 1 ORDINO
16:30FCB ESCOLA VARSÒVIA0-0ATLÈTIC SEGRECAMP 2 ORDINO
16:30F.C. SANTA COLOMA0-5C. GIMNÀSTIC MANRESACAMP 1 ORDINO
17:00R.C.D. ESPANYOL2-0F.C. ENCAMPCAMP 2 ORDINO
17:00FUNDACIÓ MARCET 2-0BURRIANA FUTBOL BASE CAMP 1 ORDINO
17:30F.E. FIGUERES5-1FUTBOL SALA LA MASSANACAMP 2 ORDINO
17:30C.F. TORELLÓ1-3C.E. MANRESACAMP 1 ORDINO
18:00VALENCIA C.F.2-1ATLETIC VILAFRANCACAMP 2 ORDINO
18:00C.F. BADALONA3-2F.E. PALAMÓSCAMP 1 ORDINO
18:30F.C. BARCELONA10-0EMF PLATJA D'AROCAMP 2 ORDINO
18:30F.C. ORDINO0-10VIC- RIUPRIMERCAMP 1 ORDINO
19:00C.E. MERCANTIL7-0ESCALDES-ENGORDANYCAMP 2 ORDINO
19:00C.F. IGUALADA1-1U.E. SANTA CLARACAMP 1 ORDINO
19:30C.GIMNÀSTIC MANRESA0-2ATLÈTIC SEGRECAMP 2 ORDINO
19:30FCB ESCOLA VARSÒVIA8-1F.C. SANTA COLOMACAMP 1 ORDINO

EL PREBENJAMÍ AL TORNEIG "MIC FOOTBALL-7" D'ANDORRA

FASE DE GRUPS
MIC 2013
PREBENJAMÍ (2005)
GRUP AGRUP BGRUP C
VILLARREAL C.F.ATLÈTIC VILAFRANCABURRIANA FUTBOL BASE
FCB ESCOLA VARSÒVIAP.B. ANGUERAC.F. SANT JUST
C.F. TORELLÓC. GIMNÀSTIC MANRESAFUNDACIÓ MARCET
PENYA. BARC. ANGUERASANT CUGAT ESPORTS FCC.E. MANRESA


FASE DE GRUPS
MIC 2013
PREBENJAMÍ (2005)
GRUP DGRUP EGRUP F
MISLATA U.F.F.C. BARCELONAR.C.D. ESPANYOL
VIC - RIUPRIMER C.E. SANTES CREUSU.B. SANTA CLARA
F. SALA LA MASSANAEMF PLATJA D'AROF.C. ENCAMP
FUND. PCE BEGURF.E. FIGUERESC.F. POBLA DE MAFUMET


01/06FASE CLASSIFICACIÓ-PREBENJAMINS  (2005)MIC FOOTBALL F-7 2013
HORA
EQUIP
RES
EQUIPLLOC
09:00VILLARREAL C.F.2-2F.C.B. ESCOLA VARSÒVIAPART DEL ROURE-ESCALDES
09:00ATLETIC VILAFRANCA4-2PB ANGUERACAMP 3 - ORDINO
09:30C.F. TORELLÓ3-0PENYA BARC. ANGUERAPART DEL ROURE - ESCALDES
09:30C. GIMNÀSTIC MANRESA2-0SANT CUGAT ESPORT FCCAMP 3- ORDINO
10:00BURRIANA FUTBOL BASE 6-3C.F. SANT JUSTPART DEL ROURE- ESCALDES
10:00MISLATA U.F.0-1VIC RIUPRIMERCAMP  3 - ORDINO
10:30 F. SALA LA MASSANA0-8FUND. PCE BEGURPART DEL ROURE- ESCALDES
10:30FUNDACIÓ MARCET1-0C.E. MANRESACAMP  3 - ORDINO
11:00F.C. BARCELONA4-2C.E. SANTES CREUSPART DEL ROURE- ESCALDES
11:00F.C. ENCAMP2-0CF POBLA DE MAFUMETCAMP 3 - ORDINO
11:30R.C.D. ESPANYOL5-1UE. SANTA CLARAPART DEL ROURE- ESCALDES
11:30EMF PLATJA D'ARO4-2ATLÈTIC VILAFRANCACAMP 3 - ORDINO
12:00C.F. TORELLÓ1-4VILLARREAL C.F.PART DEL ROURE- ESCALDES
12:00C. GIMNÀSTIC MANRESA4-2ATLÈTIC VILAFRANCA CAMP 3 -ORDINO
12:30F.C SANT CUGAT ESPORT2-0P.B. ANGUERAPART DEL ROURE- ESCALDES
12:30PENYA BARC. ANGUERA0-5FCB ESCOLA VARSÒVIACAMP 3 -ORDINO
15:00FUNDACIÓ MARCET3-2BURRIANA FUTBOL BASE PART DEL ROURE- ESCALDES
15:00F. SALA LA MASSANA0-7MISLATA U.F.CAMP 3 -ORDINO
15:30C.E. MANRESA11-0C.F SANT JUSTPART DEL ROURE- ESCALDES
15:30FUNDACIÓ PCE BEGUR2-2VIC - RIUPRIMERCAMP 3 - ORDINO
16:00EMF PLATJA D'ARO0-11F.C. BARCELONAPART DEL ROURE- ESCALDES
16:00C.F. POBLA DE MAFUMET0-2U.E. SANTA CLARACAMP 3 -ORDINO
16:30F.C. ENCAMP0-7R.C.D. ESPANYOLPART DEL ROURE- ESCALDES
16:30F.E. FIGUERES0-5C.E. SANTES CREUSCAMP 3 -ORDINO
17:00ATLETIC VILAFRANCA1-4SANT CUGAT ESPORT FCPART DEL ROURE- ESCALDES
17:00PB ANGUERA1-6C. GIMNÀSTIC MANRESACAMP 3 - ORDINO
17:30 VILLARREAL C.F.1-0PENYA BARC. ANGUERAPART DEL ROURE- ESCALDES
17:30FCB ESCOLA VARSÒVIA4-0C.F. TORELLÓCAMP 3 - ORDINO
18:00BURRIANA FUTBOL BASE5-3C.E. MANRESAPART DEL ROURE- ESCALDES
18:00MISLATA UF.2-3FUNACIÓ PCE BEGURCAMP 3 - ORDINO
18:30C.F SANT JUST0-6FUNDACIÓ MARCETPART DEL ROURE- ESCALDES
18:30VIC - RIUPRIMER9-0F.SALA LA MASSANACAMP 3 - ORDINO
19:00F.C. BARCELONA 11-1F.E. FIGUERESPART DEL ROURE- ESCALDES
19:00U.E. SANTA CLARA 1-3F.C. ENCAMPCAMP 3 - ORDINO
19:30R.C.D. ESPANYOL4-1CF POBLA DE MAFUMETPART DEL ROURE- ESCALDES
19:30C.E. SANTES CREUS5-0EMF PLATJA D'AROCAMP 3 - ORDINO


EL CADET "A" ASSOLEIX DE MANERA CLARA
LES SEMIFINALS DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA (6-1)









 
RCD Espanyol Cadet "A": 6 - E.F. Gironés-Sàbat: 1



El RCD Espanyol Cadet s’ha classificat per les semifinals del Campionat de Catalunya en desfer-se amb total claredat del Gironés – Sàbat en partit que s’ha jugat aquest matí a la Ciutat Esportiva Dani Jarque des de les 9:00h. El quadre espanyolista s’ha avançat amb dos matiners gols en els primers cinc minuts de joc, i tot i que ha reduït diferències el quadre gironí abans del quart d’hora de joc, l’Espanyol ha encarrilat l’eliminatòria abans del descans davant un Gironés-Sàbat que s’ha emprat al límit, amb certa duresa en algunes jugades, davant la permissibilitat arbitral.

En la gespa natural del camp primer de Sadrià, l’equip de Dani Fernández ha sortit per feina, a solucionar ben ràpid l’eliminatòria, tenint en compta que l’equip espanyolista al migdia havia de marxar cap a Lloret de Mar a disputar el Memorial Pomares. El fet que no es pogués jugar el partit en dimecres al no acceptar-ho el quadre gironí, no deixava altre horari que l’actual, totalment inhabitual. A més, al ser dia d’Escola RCDE, s’ha disputat al camp primer.

Els blanc-i-blaus s’han posat per davant en una llarga jugada iniciada per Erik Sarmiento per banda esquerra, quan la seva centrada s’ha passejat sense rematador, la jugada ha continuat per la dreta i la pilota finalment després d’un refús li cau a Adrián Rivas qui amb forat, no s’ho pensa dues vegades i de primera envia la seva rematada ajustada al pal esquerre de la porteria gironina.

Només tres minuts després, l’Espanyol ha fet el segon. Una bola centrada ha sigut rematada dins l’àrea de cap per Campu, al fons de la porteria. Semblava tot fet, però només sis minuts després el Gironés ha reduït distàncies en el marcador. Primer ha avisat amb un centre xut d’Iglesias que ha sortit per ben poc per sobre el travesser. Més clara,  una centrada des de la dreta d’Alsina ha sigut rematada de cap per Leo, i Pol Agustí ha tret una mà impressionant enviant a còrner. Aquest s’ha executat i després de varis refusos en curt i cert desencert en els defensors espanyolistes, el propi Leo ha marcat el 2-1.

Als vint-i-un minuts de joc l’Espanyol feia el 3-1. Una centrada de Campu, no pot rematar Adrián Rivas, i la pilota li cau a plaer a Alex López que de primera xuta a l’esquerra de Vilamitjana. Poc abans havia estat a punt d’arribar Adrián Rivas a una gran passada a l’espai de Melendo, però el porter visitant més ràpid es llença als peus del davanter local.

En aquesta fase de partit, els visitants han fet servir més d’un cop la destral davant la mandra del col·legiat en servir-se de les cartolines per aturar el joc dur,  inaugurant aquest capítol finalment en el 32’ en mostrar-li al local Alex, i al visitants Albert així com a al tècnic visitant.

En el darrer minut abans de marxar ambdós conjunts als vestidors, l’Espanyol ha deixat sentenciat el partit. Campu, recuperat de l’entrada soferta uns minuts abans (ja no sortiria després del descans), ha rematat al fons de la porteria una centrada des de la dreta de Pol Mikel.

En el segon temps, progressivament ha donat entrada Dani Fernández als jugadors de la banqueta.  El capità Oscar Melendo ha tingut el cinquè en les seves botes quan en u contra u davant el meta visitant, ha estavellat al primer minut el seu remat al cos del porter.  Abans del quart d’hora d’aquest segon temps, una molt bona acció en atac del lateral esquerre Erik Sarmiento, guanyant línia de fons, li ha posat un perfecte centre que ha rematat de primera Cano, enviant la bola al travesser amb el meta ja batut.

Gonzalo Pereira ha augmentat la diferència aconseguint el cinquè en altre centrada des de la dreta de Pol Mikel.  Estava tot decidit, i l’equip espanyolista a fi d’evitar lesions innecessàries i tenint en compta que avui toca torneig a Lloret, ha anat aixecant el peu de l’accelerador, baixant el nivell del joc en els següents minuts.

No obstant, l’equip perico ha tingut encara ocasions per augmentar la renda com una ocasió d’Erik al que molt bé el meta gironí ràpid tapa la rematada sortint amb encert, o un gol anul·lat a Gonzalo per situació antireglamentària en una centrada de Lluis.

Finalment a nou minuts de la fi del partit, Rafael Baldrés “Rafinha”, la darrera incorporació fa uns mesos procedent del aragonès Amistad, ha elevat a definitiu la diferència establint el  6-1 quan Juan dins l‘àrea ha xutat fort, no poden aturar el porter i fent-se amb el refús, ha afusellat al meta del Gironés.  Una bona acció de Juan regatejant a un defensor, no ha finalitzat bé la jugada  en xutar alt quan tenia a la seva esquerra a Cano. En el darrer minut, ara si que Juan ho fa bé amb una passada en profunditat per Rafinha qui en el mà a mà davant el porter, no el pot superar rebutjant el seu remat amb el peu.
        
Aquesta tarda al Mpal. de Lloret de Mar, l’equip espanyolista s’ha imposat per idèntics guarismes al conjunt de la Costa Brava, en el primer encontre de la fase de grups del Memorial Pomares. Al vespre, s’haurà d’enfrontar el quadre perico, al Real Madrid.  

  

Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Pol Augstí, Pol Mikel, Lluis, Erik Sarmiento, Aarón, Manchón, Labiano, Alex, Campu, Melendo, i Adrián Rivas.
Substitucions: Gonzalo i Carlos Cano per per Alex i Campu, m. 41; Rafinha i Oscar Villanova per Adrián Rivas i Melendo, m. 54; Juan per Aarón, m. 62; Marc Miquel per Labiano, m 66. Altre suplent: Manuel (p.s.)

EF Gironés – Sàbat: Vilamitjana, Sola, Teti, Viel Gasca, Samu, Leo, Devia, Iglésias, Alsina, Curu, i Saihou.
Suplents: Pujol, Albert, Pau i Taofik.

Àrbitre: Pol Doménech Roca, assistit en bandes per Francisco Burgos Doya i Víctor Bafalluy Fijo. Cartolina groga al local Alex, m.32 i als visitants Albert, m.32, Saihou, m. 38 i Sola, m. 61, per part visitant. També ha vist la cartolina, el tècnic visitant Gabriel Gasca Martín, m. 32.

Gols: 1-0: Adrián Rivas, m. 2 ; 2-0: Campu, m.5; 2-1: Leo, m.11; 3-1: Alex, m. 21; 4-1: Campu, m. 40; 5-1: Gonzalo, m. 58; 6-1: Rafinha, m. 71.

Incidències: Encontre corresponent a l’eliminatòria de quarts de final del Campionat de Catalunya Cadet, (partit únic), en el camp 1er. de la Ciutat Esportiva Dani Jarque. Molt poc públic, menys d’uns seixanta espectadors en un partit que ha donat inici a les 9:00 del matí. Cel parcialment ennuvolat, obrint-se clarianes i temperatura clarament en augment a mida que ha avançat el partit.  

  





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M