dissabte, 21 de setembre de 2013

EL JUVENIL "A" NO ACONSEGUEIX PERFORAR,
LA PORTERIA DEL ZARAGOZA (0-0)












RCD Espanyol Juvenil “A”: 0 – Real Zaragoza: 0

Fluix encontre del conjunt de David Gallego davant un Zaragoza que arribava a la Dani Jarque sense haver sumat cap punt en les dues primeres jornades. Els espanyolistes que han dut el pes del partit, han sigut incapaços de perforar la meta aragonesa en les ocasions que han disposat.  

El primer ensurt se l’ha dut l’Espanyol als tres minuts amb un fort xut des de la frontal, a càrrec del quadre visitant, que ha sortit fora un pèl creuat. L’equip blanc-i-blau ha intentat dominar el mig del camp després dels primers minuts de tempteig, ha intentat construir duent perill pujant pels laterals, però amb sort desigual i la major part de les vegades amb poc encert. Més perill per la banda de Pol Lirola – que ha acabat quedant-se al Juvenil A -,  que per la banda esquerra on Roger Escoruela ha estat molt desafortunat en la major part de les accions. 

La primera ocasió de perill ha sigut una combinació entre Marc Roca i el canari Alfredo amb passada en profunditat per Kike, però aquest xuta fluix, fàcil pel meta aragonès.  Gran oportunitat dels espanyolistes quan Jafar penetrant pel mig i endinsant-se a l’àrea tenia tot sol a Torito a la seva dreta i s’ha encaparrat en prosseguir ell sol la jugada fins que ha perdut l’esfèrica davant la cobertura aragonesa que ha reaccionat ràpid tapant pel mig. Massa individualisme en aquesta acció de Jafar, que pràcticament ni l’ha ensumat l’esfèrica en la resta del temps que ha estat sobre el terreny de joc. 

Ha tingut que esperar-se al minut 41 per veure la segona gran ocasió dels espanyolistes en aquest primer temps. Bona combinació entre Pol Lirola i Julio Rey deixant passar per la pujada del lateral que guanya línia de fons, passada de la mort pel remat de Julio, però el gallec estavella la rematada en un defensor i Toro, envia fort però desviat el seu potent xut.

En el segon temps l’Espanyol ha jugat millor, però no ha trobat el camí del gol.  Als 3 minuts de la represa i amb tot a favor, Kike ha enviat fora la seva rematada.  Una molt bona triangulació al 50’ ha acabat amb un bon xut d’Alfredo que el meta aragonès ha enviat a còrner. L’Espanyol intensificava el perill assetjant l’àrea visitant. Julio enviava un fort remat un pèl creuat, fora, en el 52’.

L’ocasió més clara després d’una jugada de Julio Rey i Alfredo, s’escapa per l’esquerra Kike i ràpid entrant a l’àrea i davant el meta Ortíz, eleva l’esfèrica per sobre enviant la bola al travesser.  Una paret entre Kike i Torito acaba amb el remat del primer i altre cop es topa amb la bona intervenció del porter aragonès que rebutja a còrner (61’). Eren els millors moments dels locals.

En el 64’ avís del Real Zaragoza amb una pilota centrada que Dome  ha enviat fora rematant de cap en una acció de força perill. L’Espanyol mica a mica ha anat perdent gas després de gaudir de les millors ocasions del partit, i el Real Zaragoza ha intentat dur perill en alguns contracops, però davant s’ha mostrat molt innocent davant la cobertura perica i per tant, quedava força clar que tret d’alguna jugada aïllada la cosa acabaria com ha començat, amb l’empat a zero inicial.     

Tan sols en el 68’ s’ha pogut trencar ja l’empat que registrava el marcador. Ha sigut en una pilota penjada molt passada de Kike que en el segon pal Torito ha dubtat si rematar amb el cap o amb el peu, i quan ho ha fet amb el peu llençant-se sobre la gespa a boca de canó, l’esfèrica s’ha perdut fora a l’esquerra de la porteria del Real Zaragoza.  La sortida de jugadors de refresc com Traoré, Gual, o Alan Ávila en posicions de creació  i atac, no han fet variar en absolut els paràmetres en que es desenvolupava el partit i no han millorat en absolut les prestacions dels substituïts. El central Iago ha tingut que substituir Kike –que sense sort ha sigut dels que més ho han intentat -, a manca d’un quart d’hora pel final. En el minut 87 l’Espanyol ha tingut el gol del triomf en una acció de Roger Escoruela, qui tenint-lo tot al seu favor dins l’àrea, decideix no xutar i passar a Alán, però la bola no arriba al seu destinatari refusant un defensor visitant, davant la decepció del públic present.

Per tant, segon empat consecutiu del Juvenil A espanyolista que en aquesta ocasió no ha pogut marcar ni als cinc minuts finals com en partits precedents, ni en tot l’encontre. Tindrà que seguir millorant bastant l’equip cara a propers partits , si realment vol superar els registres de la passada temporada ja de per si, bastants dolents on ni tan sols l’equip va aconseguir classificar-se per disputar la Copa del Rei.     



Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Moha, Pol Lirola, Roger, Lluis, Aarón, Marc Roca, Torito, Alfredo, Jafar, Julio Rey i Kike.
Substitucions: Traoré i Gual per Torito i Marc Roca, m. 70; Alan Ávila per Jafar, m. 74; Iago per Kike, m. 82. Altre suplent: Dani Cárdenas (p.s.)

Real Zaragoza: Ortiz, Julián, Motero, Guti, Jesús, Gil, Negredo, Belio, Chema, Guti R., i Alcaine. 
Substitucions: Luengo per Belio, m. 57; Dome per Alcaine, m. 61; Erick per Negredo, m. 64;  Gálvez per Chema, m. 88.

Àrbitre: Vicente Aleixandre Muñoz Baquero, de la delegació de Terrassa, assistit en bandes per Nizar Charif i Alex Martín.

Incidències: Encontre corresponent a la tercera jornada del campionat de lliga del grup tercer de la Divisió d’Honor Juvenil, disputat al camp primer de la Ciutat Esportiva Dani Jarque. Temps assolellat i càlida temperatura estiuenca. En la tribuna (veure darrera foto) els nens d’una de les escoles de futbol de Corea que es troben aquests dies a Barcelona realitzant un campus.   


divendres, 20 de setembre de 2013

CALENDARIS: ALEVÍ "B" 2013/14, PREFERENT, GRUP 1er.



PREFERENT ALEVÍ, GRUP 1er.
TEMPORADA 2013-14

Primera Volta Segona Volta

Jornada 1 (22-09-2013) ....     ......Jornada 16 (26-01-2014)

C.F. IGUALADA - U.D. CORNELLÀ  
C. GIMNÀSTIC MANRESA - C.F. DAMM "B"  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA -  F.C. SANTBOIÀ  
F.C. BARCELONA -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
U.E. SANT ANDREU "B"-  VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
C.F. JUNIOR- C.E. MANRESA  
C.E. L'HOSPITALET -  F.C. SANT CUGAT ESPORT  
C. ESCOLA F. GAVÀ -  C.D. SANT GABRIEL "B"  

Jornada 2 (29-09-2013)  ....     ......Jornada 17 (02-02-2014)

U.D. CORNELLÀ-  C. ESCOLA F. GAVÀ  
C.F. DAMM "B" -  C.F. IGUALADA  
F.C. SANTBOIÀ - C. GIMNÀSTIC MANRESA  
R.C.D. ESPANYOL "B" -  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" -  F.C. BARCELONA  
C.E. MANRESA - U.E. SANT ANDREU "B"  
F.C. SANT CUGAT ESPORT - C.F. JUNIOR  
C.D. SANT GABRIEL "B" - C.E. L'HOSPITALET  

Jornada 3 (06-10-2013)  ....     ......Jornada 18 (09-02-2014)

U.D. CORNELLÀ - C.F. DAMM "B"  
C.F. IGUALADA - F.C. SANTBOIÀ  
C. GIMNÀSTIC MANRESA -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA - VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
F.C. BARCELONA -  C.E. MANRESA  
U.E. SANT ANDREU "B" - F.C. SANT CUGAT ESPORT  
C.F. JUNIOR -  C.D. SANT GABRIEL "B"  
C. ESCOLA F. GAVÀ - C.E. L'HOSPITALET  

Jornada 4 (13-10-2013)  ....     ......Jornada 19 (16-02-2014)

C.F. DAMM "B" -  C. ESCOLA F. GAVÀ  
F.C. SANTBOIÀ - U.D. CORNELLÀ  
R.C.D. ESPANYOL "B" -  C.F. IGUALADA  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" -  C. GIMNÀSTIC MANRESA  
C.E. MANRESA - U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
F.C. SANT CUGAT ESPORT -  F.C. BARCELONA  
C.D. SANT GABRIEL "B" -  U.E. SANT ANDREU "B"  
C.E. L'HOSPITALET -  C.F. JUNIOR  

Jornada 5 (20-10-2013) ....     ......Jornada 20 (23-02-2014)

C.F. DAMM "B" -  F.C. SANTBOIÀ  
U.D. CORNELLÀ -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
C.F. IGUALADA -  VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
C. GIMNÀSTIC MANRESA -  C.E. MANRESA  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA -  F.C. SANT CUGAT ESPORT  
F.C. BARCELONA-  C.D. SANT GABRIEL "B"  
U.E. SANT ANDREU "B" - C.E. L'HOSPITALET  
C. ESCOLA F. GAVÀ -  C.F. JUNIOR  

Jornada 6 (27-10-2013) ....     ......Jornada 21 (09-03-2014)

F.C. SANTBOIÀ- C. ESCOLA F. GAVÀ  
R.C.D. ESPANYOL "B" -  C.F. DAMM "B"  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" - U.D. CORNELLÀ  
C.E. MANRESA - C.F. IGUALADA  
F.C. SANT CUGAT ESPORT - C. GIMNÀSTIC MANRESA  
C.D. SANT GABRIEL "B" -  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
C.E. L'HOSPITALET -  F.C. BARCELONA  
C.F. JUNIOR -  U.E. SANT ANDREU "B"  

Jornada 7 (03-11-2013) ....     ......Jornada 22 (16-03-2014)

F.C. SANTBOIÀ -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
C.F. DAMM "B" -  VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
U.D. CORNELLÀ - C.E. MANRESA  
C.F. IGUALADA -  F.C. SANT CUGAT ESPORT  
C. GIMNÀSTIC MANRESA -  C.D. SANT GABRIEL "B"  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA -  C.E. L'HOSPITALET  
F.C. BARCELONA - C.F. JUNIOR  
C. ESCOLA F. GAVÀ - U.E. SANT ANDREU "B"  

Jornada 8 (10-11-2013) ....     ......Jornada 23 (23-03-2014)

R.C.D. ESPANYOL "B"-  C. ESCOLA F. GAVÀ  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" -  F.C. SANTBOIÀ  
C.E. MANRESA -  C.F. DAMM "B"  
F.C. SANT CUGAT ESPORT -  U.D. CORNELLÀ  
C.D. SANT GABRIEL "B" -  C.F. IGUALADA  
C.E. L'HOSPITALET - C. GIMNÀSTIC MANRESA  
C.F. JUNIOR -  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
U.E. SANT ANDREU "B" -  F.C. BARCELONA  

Jornada 9 (17-11-2013) ....     ......Jornada 24 (30-03-2014)

R.C.D. ESPANYOL "B"- VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
F.C. SANTBOIÀ -  C.E. MANRESA  
C.F. DAMM "B" -  F.C. SANT CUGAT ESPORT  
U.D. CORNELLÀ -  C.D. SANT GABRIEL "B"  
C.F. IGUALADA -  C.E. L'HOSPITALET  
C. GIMNÀSTIC MANRESA - C.F. JUNIOR  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA -  U.E. SANT ANDREU "B"  
C. ESCOLA F. GAVÀ -  F.C. BARCELONA  

Jornada 10 (24-11-2013) ....     ......Jornada 25 (06-04-2014)

VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" - C. ESCOLA F. GAVÀ  
C.E. MANRESA -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
F.C. SANT CUGAT ESPORT - F.C. SANTBOIÀ  
C.D. SANT GABRIEL "B" - C.F. DAMM "B"  
C.E. L'HOSPITALET - U.D. CORNELLÀ  
C.F. JUNIOR - C.F. IGUALADA  
U.E. SANT ANDREU "B" - C. GIMNÀSTIC MANRESA  
F.C. BARCELONA-  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  

Jornada 11 (01-12-2013) ....     ......Jornada 26 (13-04-2014)

VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" -  C.E. MANRESA  
R.C.D. ESPANYOL "B"- F.C. SANT CUGAT ESPORT  
F.C. SANTBOIÀ - C.D. SANT GABRIEL "B"  
C.F. DAMM "B" -  C.E. L'HOSPITALET  
U.D. CORNELLÀ -  C.F. JUNIOR  
C.F. IGUALADA -  U.E. SANT ANDREU "B"  
C. GIMNÀSTIC MANRESA -  F.C. BARCELONA  
C. ESCOLA F. GAVÀ - U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  

Jornada 12 (15-12-2013) ....     ......Jornada 27 (27-04-2014)

C.E. MANRESA - C. ESCOLA F. GAVÀ  
F.C. SANT CUGAT ESPORT- VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
C.D. SANT GABRIEL "B" -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
C.E. L'HOSPITALET -  F.C. SANTBOIÀ  
C.F. JUNIOR -  C.F. DAMM "B"  
U.E. SANT ANDREU "B" -  U.D. CORNELLÀ  
F.C. BARCELONA -  C.F. IGUALADA  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA - C. GIMNÀSTIC MANRESA  

Jornada 13 (22-12-2013) ....     ......Jornada 28 (04-05-2014)

C.E. MANRESA - F.C. SANT CUGAT ESPORT  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" - C.D. SANT GABRIEL "B"  
R.C.D. ESPANYOL "B" -  C.E. L'HOSPITALET  
F.C. SANTBOIÀ -  C.F. JUNIOR  
C.F. DAMM "B" -  U.E. SANT ANDREU "B"  
U.D. CORNELLÀ -  F.C. BARCELONA  
C.F. IGUALADA -  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
C. ESCOLA F. GAVÀ - C. GIMNÀSTIC MANRESA  

Jornada 14 (12-01-2014) ....     ......Jornada 29 (11-05-2014)

C. ESCOLA F. GAVÀ -  F.C. SANT CUGAT ESPORT  
C.D. SANT GABRIEL "B" -  C.E. MANRESA  
C.E. L'HOSPITALET -  VIC RIUPRIMER REFO FC. "B"  
C.F. JUNIOR -  R.C.D. ESPANYOL "B"  
U.E. SANT ANDREU "B" -  F.C. SANTBOIÀ  
F.C. BARCELONA - C.F. DAMM "B"  
U.F.B. JÀBAC i TERRASSA -  U.D. CORNELLÀ  
C. GIMNÀSTIC MANRESA -  C.F. IGUALADA  

Jornada 15 (19-01-2014) ....     ......Jornada 30 (18-05-2014)

F.C. SANT CUGAT ESPORT - C.D. SANT GABRIEL "B"  
C.E. MANRESA -  C.E. L'HOSPITALET  
VIC RIUPRIMER REFO FC. "B" - C.F. JUNIOR  
R.C.D. ESPANYOL "B" -  U.E. SANT ANDREU "B"  
F.C. SANTBOIÀ -  F.C. BARCELONA  
C.F. DAMM "B" -  U.F.B. JÀBAC i TERRASSA  
U.D. CORNELLÀ - C. GIMNÀSTIC MANRESA  
C.F. IGUALADA - C. ESCOLA F. GAVÀ

dijous, 19 de setembre de 2013

ON SON?:
MÉS D'UN CENTENAR D'EXJUGADORS DE L' ESPANYOL,
QUE EN 2013 HAN CANVIAT D'EQUIP.

JUGADOR
2012/13 . 2013/14. FITXA PER....
RAUL TAMUDO
PACHUCA (MÈXIC)  / RAYO VALLECANO C.E. SABADELL
LUIS GARCÍA TIGRES UANL (MÈX) REAL ZARAGOZA
DANI OSVALDO A.S. ROMA SOUTHAMPTON F.C.
JORDI AMAT RAYO VALLECANO (Cedit) SWANSEA CITY
JOSÉ CALLEJÓN REAL MADRID SSC NÀPOLS
VLADIMIR WEIS PESCARA (ITA) OLYMPIAKOS P. 
DÍDAC VILA AC MILAN REAL BETIS
JUAN ALBÍN NACIONAL (Cedit Espanyol) FC PETROLUL PLOESTI (ROM)
ADRIÁN LUNA NACIONAL (Cedit Espanyol) DEFENSOR SPORTING (URU)
TONI SOLDEVILLA BATAVIA PERSITARA  / ALCOYANO CD JOVE ESPAÑOL
CRISTIAN ROMARIC REAL ZARAGOZA SC BASTIA (FRA)
NICOLÁS PAREJA SPARTAK MOSCOU SEVILLA F.C.
ALDO DUSCHER OBREROS SAN ISIDRO (ARG) RETIRAT
JESÚS ALBERTO DÁTOLO INTERNACIONAL PORTO ALEGRE (BRA) ATLETICO MINEIRO (BRA)
CLEMENTE RODRÍGUEZ BOCA JUNIORS  SÂO PAOLO (BRA)
JAVI MÁRQUEZ R.C.D. MALLORCA ELCHE C.F. (cedit)
ÁLVARO VÁZQUEZ GETAFE C.F. SWANSEA CITY (Cedit)
PHILIPPE COUTINHO INTER DE MILÀ LIVERPOOL F.C.
QUIQUE DE LUCAS R.C. CELTA DE VIGO HÉRCULES C.F.
"LOLA" SMILJANIC PARTIZAN BELGRAD GENÇLERBIRLIGI (TUR)
IVAN AMAYA APOLLON LIMASOL,  /SAN SEBASTIAN DE LOS REYES  C.D. PUERTABONITA
ERNESTO GALÁN XEREZ DEPORTIVO U.D. LAS PALMAS
MIQUEL PALANCA ELCHE C.F. C.D. NUMANCIA
M.J. VÁZQUEZ FLORIDO "CHULI" RECREATIVO HUELVA REAL BETIS
OSCAR SERRANO LEVANTE U.D. C.D. ALAVÉS
LUCAS PORCAR XEREZ CEDIT PER ZARAGOZA REAL ZARAGOZA
ALBERT YAGÜE DIN. TBILISI / At. BALEARES / BADALONA Sense equip?
TAUFIC GUARCH TIGRES  UANL ESTUDIANTES TECOS
JOSÉ ANT. MÉNDEZ "CANARIO" C.F. BADALONA C.E. L'HOSPITALET
ALBERT SERRÁN AEK LARNACA (XIP) A.D. ALCORCÓN
MIQUEL MARTÍNEZ “MIKI”
C.D. ALAVÉS U.E. OLOT
ALEXANDRU MAXIM "MAX" PANDURI TARGU JIU (R)  / STUTGART VBF STUTTGART
IVAN DIAZ
FC. SANTBOIÀ / C.F. PALAMÓS C.F. PALAMÓS
J.A. RUÍZ LÓPEZ "PIRULO" AT. MALAGUEÑO C.E. L'HOSPITALET
GUILLEM SAVALL VILLARREAL C.F. "B" U.E. OLOT
PAU SENENT  VILLARREAL "B" C.E. L'HOSPITALET
MIKEL MARTINS C.D. MIRANDÉS CÁDIZ C.F.
ARNAL LLIBERT VALLETA U.E. OLOT
MARC PEDRAZA C.E. L'HOSPITALET C.D. NUMANCIA
PERE SEGARRA U.E. LLAGOSTERA TERRASSA F.C.
LUISMI GRACIA
C.D. ALAVÉS HURACAN VALENCIA
DANI NIETO S.D. ALCORCÓN F.C. BARCELONA "B"
VÍCTOR IBÁÑEZ CARTAGENA F.C. ALMERÍA "B"
MARC MAS
U.E. FIGUERES /  U.E. SANT ANDREU REAL BETIS "B"
ENRIC GALLEGO U.D. CORNELLÀ C.F. BADALONA
MARC FRANCOLÍ U.E. OLOT A.E.C. MANLLEU
JUAN CARLOS CEBALLOS
C.F. CARTAGENA CÁDIZ C.F.
JULIO RICO C.E. L'HOSPITALET S.CULTURAL LEONESA
JAVI CANTERO REAL OVIEDO E.N.P. (XIPRE)
ROGER MATAMALA A.E. PRAT U.D. CORNELLÀ
ALBERT MIQUEL CAZORLA A.E. PRAT U.D. CORNELLÀ
ÁLVARO VEGA SAN ROQUE DE LEPE (Cedit) / RECRE "B" RECREATIVO HUELVA
CARLES MUR
U.E. SANTS  / C.E. MOLLET C.E. MOLLET
DANI PALACIOS C.D. ZAMORA HARO DEPORTIVO
MARC DE VAL FERNÁNDEZ C.D. OLIMPIC XÀTIVA DONCASTER ROVERS (ANGL)
JULI SERRANO
POBLA DE MAFUMET C.F. SKJ. SEINÄJOEN (FIN)  
DANI FRAGOSO MELILLA /  AT. BALEARES C.E. L'HOSPITALET
JESÚS BERROCAL
RECREATIVO HUELVA (GENER) BURIRAN UTED. (TAILANDIA)
“TATO” BURGADA
U.D. At. GRAMENET / CF MONTANYESA CF MONTANYESA
ABRAHAM POZO EXTREMADURA UD. C.D. DITER ZAFRA
JOSE LUÍS GÓMEZ "JOSELU"  ALMERÍA "B" CÓRDOBA C.F.
CARLOS CARULLA UE VILASSAR (Cedit per MARTINENC F.C.) MARTINENC F.C.
AITOR FERNÁNDEZ GUADALAJARA DEPORTIVO HÉRCULES C.F.
GAIZKA SAIZAR RACING SANTANDER REAL UNIÓN DE IRÚN
JORDI XUMETRA ELCHE C.F. LEVANTE U.D.
ALBERTO DOMÍNGUEZ "GAITA" GETAFE "B" ALBACETE BALOMPIE
DAVID BATANERO
C.F. PALAMÓS / CE. SALLENT
TERRASSA F.C.
GUILLEM CREUS
OLIMPIC XÀTIVA  / A.E. PRAT U.E. VILASSAR DE MAR
RAUL POCIELLO C.D. MONTCADA RETIRAT
DAVID POCIELLO ATLÉTICO MONZÓN U.E.  CASTELLDEFELS
JORGE GOTOR
ATLETICO BALEARES C.D. SARIÑENA
RUBEN MARTÍNEZ “PEQUE”
AD GUIXOLS C.F. LLORET
ALBERTO CATALÁN
U.D. LEVANTE "B" HELLÍN DEPORTIVO
CRISTIAN DEL MORAL F.C. SANTBOIÀ C.E. EUROPA
MARC HORTAL CD CERVERA C.D.J.  TAMARITE
CHARLY RUÍZ A.E. PRAT C.E. EUROPA
FEDERICO BESSONE
SWINDON TOWN (League One) /OLDHAM  AT (Des d'Abril 13) SPORTING KANSAS CITY
ROMAN GOLOBART
TRANMERE ROVERS FC (cedit) F.C. KÖLN  (ALEM)
JAN LLADÓ
TAMWORTH  F.C. (ANG) / U.E. RUBÍ C.E. SABADELL "B"
ADRIÀ BLANCHART LLAGOSTERA /  UE RUBÍ C.F. GAVÀ
ERIC PLA U.E. TÀRREGA / CE ARTESA DE SEGRE C.F. MONZÓN
DAVID DE PABLOS PEÑA DEPORT. STA. EULÀLIA SAN RAFAEL CF
ALEX ARIAS DE HARO MARINOS DE LUANCO REAL AVILÉS
ADRIÀ FRADERA C.E. FARNERS C.D. MASNOU
ADRIÀ TUNEU
U.D. At. GRAMENET U.E. VIC
JOAN TOMÁS
RC CELTA DE VIGO / AEK LARNACA AEK LARNACA (XIP)
TONI CUNILL U.E. LLAGOSTERA C.F. PALAMÓS (Cedit)
AUGUST CONESA U.E. SANT ANDREU JUV. U.E. CASTELLDEFELS
GUILLEM ROQUET "ROKY" DAMM C.F.    (U.E CASTELLDEFELS  març) U.E.  CASTELLDEFELS
DANI DEL RÍO C.P. SAN CRISTOBAL U.E. RUBÍ
BRIAN ARQUEROS CLUB LEMOS C.D. BARCO
DANI LÓPEZ ROBLES BADAJOZ/ ALDERSHOT TOWN/ STEVENAGE / BARNET F C STEVENAGE FC (ANGL)
ALBERT MOZO POBLA DE MAFUMET C.F. CE CONSTANCIA
JOSÉ HERNÁNDEZ CERVERA U.D. MARACENA ECIJA DEPORTIVA
KIKE AMADOR C.D. MONTCADA U.D. At. GRAMENET
FRAN GRIMA TERRASSA F.C. C.F. BADALONA
FRAN ERENCIA F.C. SANTBOIÀ UE SANT ANDREU  Baixa Setembre
ÁNGEL MARTÍNEZ ORTEGA DEPORTIVO "B" GUIJUELO
DINU MOLDOVAN ASTRA GIURGIU   /  UNIVERSIDAD CLUJ SD PONFERRADINA
FERRAN TACÓN
CD ALCOYANO C.F. BADALONA
JOSÉ ANT. MÉNDEZ "CANARIO" C.F. BADALONA  / RACING "B" C.E. L'HOSPITALET
JOSÉ MANUEL ROMERO CERDANYOLA VALLÈS F.C. C.E. MOLLET
ISAÍAS SÁNCHEZ SD PONFERRADINA ADELAIDE UTD (AUSTRÀLIA)
AZRACK MAHAMAT PFK  ETAR 1924  (BULG) LOKOMOTIV SOFIA
WALTER FERNÁNDEZ VIDEOTON (HUNG) / LOKEREN (BEL) KSC LOKEREN
OSCAR REYES CD MASNOU (fins DES-12)  / Sense equip. FK EKRANAS (LITUANIA)
YAGO FERNÁNDEZ AEK ATENAS BK HÄCKEN (SUE)
TAI LINHARES  GRÖDIG  (AUST)  / IRAKLIS (GRE) febrer IRAKLIS (GRE)
IRAY BARRETO
BURGOS CF  /  C.D. MENSAJERO C.D. MENSAJERO
BUBAKAR "BAKARI" C.E. L'HOSPITALET CHERNO MORE VARNA (BUL)




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M