dissabte, 16 de novembre de 2013

RESULTATS

. . DESIGNACIONS
ARBITRALS
i
RESULTATS
FUTBOL BASE
DIA HORA
EQUIP
EQUIP
ÀRBITRE
CAMP
17 12:00 CE L'Hospitalet Espanyol B2 2-0 Víctor Areces Franco (AST) Estadi Mpal.
17 16:00 Juvenil A Girona FC 2-1
Carlos Ferrero Mansilla
C.E. Dani Jarque
16 18:15 Juvenil B C.F. Damm 3-2 Rafael de San Nicolás García C.E. Dani Jarque
16 12:45 Bordeta Lleida Cadet A Sus David Jiménez Sánchez Mpal. Bordeta
16 14:30 Cadet B C.F. Badalona 0-3 Kabir Frutos Bonache C.E. Dani Jarque
16 15:00 Damm C.F. Infantil A 0-1 Ángel Fernández Gutiérrez Nou Taxonera
16 16:30 Infantil B C.E. Sabadell FC 0-2 Eduard Anglés Ezquerra C.E. Dani Jarque
. . FUTBOL-7 . .
16 18:00 U.E. Sant Andreu Aleví A 2-2 Juan Manuel Pelegrín Martín Narcís Sala
16 13:00 Aleví B Vic Riuprimer FC 1-1 Josep Requesens Rueda C.E. Dani Jarque
17 9:00 U.D. Cornellà Benjamí A 2-2 José Javier Gómez López Mpal. Cornellà
16 13:00 Benjamí B Esc.CF Perfomance 6-0 Sergi Dols Icardo C.E. Dani Jarque
16 16:15 Prebenjamí P. Barc. Barcino 6-3 Albert Ruíz Berlanga C.E. Dani Jarque
. . FEMENÍ . .
17 12:00 Femení A Real Sociedad F. 2-1 Juan Manuel Martín Varas C.E. Dani Jarque
17 12:00 F.C. Barcelona B Femení B Sus Francisco Javier Pazo Mora C.E. Gamper
17 12:15 C.F. Atlètic Prat Femení C 2-2 Juan C. Blasco Pastor Julio Méndez
17 10:00 Juvenil C.E. Sabadell FC 1-0 Javier Martín Varas C.E. Dani Jarque
16 12:00 U.E. Breda Cadet 0-26 Joan Adonis Xarles Serrano Mpal. Breda
17 10:00 Infantil A CD Sant Gabriel 1-0 Mónica Navarro López C.E. Dani Jarque
16 12:00 FC Barcelona Infantil B 2-1 Javier Fernández Ruíz C.E. Gamper
17 13:00 Aleví-Benjamí CD Sant Gabriel B 16-0 Helena Sánchez Codern C.E. Dani Jarque

* NOTA:  PARTIT DEL JUVENIL "A":  S'HA VARIAT EN LES DARRERES HORES, TANT    L'HORARI COM EL TERRENY DE JOC:  ES JUGARÀ A LES 16:00h. AL CAMP TERCER.

divendres, 15 de novembre de 2013

GOLEJADORS

FUTBOL-11

1er. EQUIP  ESPANYOL "B"  . JUVENIL "A"
VÍCTOR SÁNCHEZ 3 RAILLO 2 JAFAR 7
THIEVY 3 CLERC 1 KIKE 2
SERGIO GARCÍA 3 XAVI PUERTO 1 JUANAN 2
LANZA 1 CANARIO 1 IVÁN ÉCIJA 2
DAVID LÓPEZ 1 CABALLÉ 1 ERIC GRÀCIA 1
STUANI 1 JOAN 1 ALAN ÁVILA 1
Pròpia porta 1 FERRAN MONZÓ 1 JULIO REY 1
BORJA 1 ALFREDO 1
ADAY 1 ALEX LÓPEZ 1
MAMADOU 1 CAMPU 1
POL LIROLA 1
IAGO 1
LLUIS 1
TORITO 1


JUVENIL "B" . CADET "A" . CADET "B" .
CRISTOPHER 5 PABLO ÁVILA 4 PAU SALVANS
9
CAMPU 4 CHILIQUINGA 2 GUILLEM ANGLADA 9
ADRIÁN RIVAS 2 ENRI 2 FERRAN BRUGUÉ 3
RAFINHA 2 MARTÍ 2 GAKU 2
ALEX LÓPEZ 2 ADRIÀ CABALLÉ 2 GUILLEM ESCARRABIL 1
OSCAR MELERO 1 CÉSAR MONT 1 FODE 1
OSCAR VILLANOVA 1 EDGAR POCURULL 1 MATEO 1
JUAN ROSIQUE 1 KEVIN 1 ALEX CUBEDO 1
POL LOZANO 1
Pròpia porta 1


INFANTIL "A" INFANTIL "B" . FEMENÍ "A" .
MARC SAMPER 2
NICOLÁS MELAMED
8 BÁRBARA 3
JOAN BERGÉ 2 POL SALVADOR 3 MAPI LEÓN 3
DANI RIBELLES 1 AITOR 2 NÚRIA MENDOZA 1
RODRIGO 1 KILIAN 2 SARA NAVARRO 1
BRUNO 1 MAXÍM 1 PALOMA 1
MIGUEL 1 PAU SÁNCHEZ 1
SERGI SERRANO 1 OT SERRANO
1
JANDRO 1 ALEJANDRO
1


FEMENÍ "B" . FEMENÍ "C" . JUVENIL-CAD. FEM.
HALEY 4 ANDREA GÓMEZ 5 CRISTINA CHAVERO 5
LAURA 4 AINHOA 5 PAULA BOHÍGAS 2
ARI FORMENT 3 SAFAE 3 MARTA BARRERA 2
ANDREA GRANADOS 3 ALBA DURÁN 3 JULIA MORA 1
ANDREA ALTMANN 3 EULÀLIA ABALLANET 1 ABIGAIL 1
MARLENE 2 ANNA SUBIRANA 1
EVA 1 CARLA MARTÍNEZ 1
YASMINA FERRERO 1
Pròpia porta 1


FUTBOL-7

ALEVÍ "A"   ALEVÍ "B" BENJAMÍ "A"
JORDI 10 ISMAEL 4 ÁNGEL ALARCÓN 16
AGUS 9 TXÚS 2 ALEX ALÍVIA 13
GERARD 4 JUNIOR 2 FÉLIX MARTÍ 8
NICO 4 MARC 2 ARNAU FUNUYET 5
DERECK 2 FACUNDO 1 ARNAU VILLA 5
AITOR 2 IAN 1 JAN OLIVERAS 4
RUBÉN 2 GERARD ANGUITA 1 XAVIER JIMÉNEZ 3
ERIC 1 IVÁN GARRIDO 3
OSCAR 1 VÍCTOR GARRIDO 1
LUCAS 1 Pròpia porta 3
JOEL BONA 1
Pròpia porta 2


BENJAMÍ "B" PREBENJAMÍ
CADET- INF. FEMENÍ
PAU FERNÁNDEZ 9 GERARD CAMP 4 JULIA CERDÁN 18
BRUNO SERRANO 5 BIEL DEL VALLE 4 CRISTINA GARRIGA 16
MAHAMADOU SUSORIO 5 IVAN LAMUELA 4 SARA ISMAEL 14
SERGIO RIVARES 3 AIMAR GARCÍA 2 SHEILA GONZÁLEZ 3
ADRIÀ MORA 2 ERIC ALCAIDE 2 CRISTINA PÉREZ 3
MARIO GONZÁLEZ 1 NATÀLIA GÓMEZ 2
LUIS MARTÍNEZ 1 MÓNICA MAYORGAS 2
JAN FONT 1 MIREIA LÓPEZ 1
DENÍS GUTIÉRREZ 1 NICOLE RUBIO 1
CARLOS SÁNCHEZ 1 ARIADNA MARZO 1
       

INFANTIL B  FEMENÍ INFANTIL  A FEMENÍ
ALEVÍ-BENJAMÍ Fem.
CLAUDIA MARÍA 9 NEREA CHAVES 7 PAULA JIMÉNEZ 29
NAIARA  LÓPEZ 6 JULIA SERRAT 5 JULIA GUERRA 23
AIDA ILLAS 5 ALEJANDRA GRACIA 4 EVA FUSTER 19
CARLA SÁNCHEZ 4 SARA EXTREMERA 4 NATÀLIA ENCINAS 13
SANDRA SÁNCHEZ 3 JUDITH VIÑAS 4 CARLA ARIZA 6
MÍRIAM JIMÉNEZ 3 PAULA MARTÍNEZ 3 LAURA QUERO 5
ANDREA FERRER 3 ENNIA FUSTER 3 ROSES BADÍA 4
MARÍA MOLINA 2 SANDRA SÁNCHEZ 2 PAULA SANABRIA 2
PAULA JIMÉNEZ 2 PAULA BELLIDO 1 MARÍA TOSTADO 2
NEUS BRAVO 1 SABIAN PALACIOS 1 ARIADNA RUBIO 2
BLANCA OSORIO 1 NOELIA MUÑOZ 1
JULIA MANRIQUE 1 Pròpia porta 5
Pròpia porta 1       

VICTÒRIES CLARES DELS INFANTILS FEMENINS ABANS DELS
COMPLICATS DUELS DAVANT FCB I SANT GABRIEL

UD Tancat: 1 – RCD Espanyol Infantil Femení: 8


Fitxa tècnica:
UD Tancat: Laura Bayona, Judith Guardiola, Kiara Pilozo, Paula Morales, Gema Santacana, Laia Morales i Nerea Aguilar.
També: Olivia Minguella, Laia Cala, Valeria Zurera, Laia López, Nerea Aguilar (p.s.) i Elia Bayo.

RCD Espanyol: Lucía Álvarez, Carla Huatay, María Molina, Míriam Jiménez, Julia Manrique, Sandra Sánchez i Naiara  López.
També: Andrea Ferrer, Neus Bravo, Carla Sánchez, Aida Illas, Judith González, i Claudia Maria.

Àrbitre: Francesc Roca Molné, de la delegació de Tarragona. Una única cartolina groga per la local Laia Morales, m. 48.

Gols: 1-0: Laia Morales, m.2; 1-1: María Molina, m. 8; 1-2: María Molina, m. 17; 1-3: Naiara López, m. 22; 1-4: Sandra Sánchez, m. 40; 1-5: Sandra Sánchez, m. 42; 1-6: Míriam Jiménez, m. 48; 1-7: Míriam Jiménez, m. 50; 1-8: Naiara López, m. 52.

Incidències: Encontre corresponent a la sisena jornada del campionat de lliga del grup primer de Primera Divisió Infantil-Aleví Femenina, disputat en el camp Mpal. d’El Tancat, a la ciutat d’El Vendrell. El proper encontre serà demà dissabte (CE Gamper, 12:00h. FC Barcelona - Espanyol, xiulat per Javier Fernández Ruíz)   


 CLASSIFICACIÓ 1a. DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., GRUP 1er.

. CLASSIFICACIÓ PTS PJ PG PE PP GF GC
1 F.C. BARCELONA 18 6 6 0 0 75 5
2 C.D. SANT GABRIEL 18 6 6 0 0 46 11
3 R.C.D. ESPANYOL "B" 16 6 5 1 0 41 14
4 F.C. LEVANTE LAS PLANAS 12 6 4 0 2 39 22
5 FUND. ESP. At. VILAFRANCA 10 6 3 1 2 37 39
6 C.E. SABADELL F.C. 9 6 3 0 3 46 28
7 C.F. IGUALADA 9 6 3 0 3 32 25
8 C.F. CAMBRILS 6 6 2 0 4 39 35
9 U.D. TANCAT 3 6 1 0 5 12 26
10 C.E. EUROPA 3 6 1 0 5 9 38
11 F.C. MATADEPERA 3 6 1 0 5 10 72
12 U.E. SANT ANDREU "B" 0 6 0 0 6 0 71


RCD Espanyol Infantil-Aleví Fem “A”: 10 – CD Fontsanta-Fatjó: 2

Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Paula Argelaget, Claudia Sancho, Paula Bellido, Sandra Sánchez, Judith Viñas, Julia Serrat i Alejandra Gracia.
També: Míriam Maldonado (p.s), Ennia Fuster, Ana Ródenas, Nerea Chaves, Sara Extremera, Anna Fusté, Paula Martínez i Paula Torrella.

CD Fonsanta – Fatjó: Georgina López, Nadia Parlade, Claudia Peláez, Montserrat Alsina, Cristina Sánchez, Melissa Peralta i Alba López.
També: María Aranda i Carla Álvarez.

Àrbitre: Enric Adrover Gonfaus, de la delegació de Barcelona. Cartolina groga per la local Sandra Sánchez, m. 59.

Gols: 1-0: Sandra Sánchez, m. 7; 2-0: Judith Viñas, m. 11; 2-1: Claudia Peláez, m. 16; 3-1: Nerea Chaves, m. 20; 3-2: Claudia Peláez, m. 39; 4-2: Paula Bellido, m. 40; 5-2: Julia Serrat, m. 47; 6-2: Julia Serrat, m. 53; 7-2: Nerea Chaves, m. 56; 8-2: Nerea Chaves, m. 64; 9-2: Sara Extremera, m. 65; 10-2: Sara Extremera, m. 71.

Incidències: Encontre corresponent a la sisena jornada del campionat de lliga del grup segon de Primera Divisió Infantil-Aleví Femenina, disputat el matí del passat diumenge en el camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque.  L'equip perico s'enfrontarà al CD Sant Gabriel en la propera jornada (diumenge 17, 10:00h. xiulat per Mónica Navarro López).


 CLASSIFICACIÓ 1a. DIVISIÓ INFANTIL-ALEVÍ FEM., GRUP 2n.

. CLASSIFICACIÓ PTS PJ PG PE PP GF GC
1 C.E. MERCANTIL 18 6 6 0 0 41 10
2 R.C.D. ESPANYOL 13 6 4 1 1 34 13
3 C.D. SANT GABRIEL "B" 10 6 3 1 2 20 13
4 C.E. MANRESA 10 5 3 1 1 16 12
5 C.E. PUIGREIG 10 6 3 1 2 17 16
6 PENYA BLANC BLAVA LA ROCA 9 5 2 3 0 14 8
7 C.E. SABADELL F.C. "B" 7 6 2 1 3 17 27
8 C.F. SANTPEDOR 6 6 2 0 4 11 20
9 C.D. FONSANTA-FATJÓ 6 6 2 0 4 10 24
10 U.E. CENTELLES 4 6 1 1 4 10 14
11 U.E. SANT ANDREU 3 5 0 3 2 12 22
12 U.D. CIRERA 0 5 0 0 5 4 27


GOLEJADA D'ESCÀNDOL DEL BENJAMÍ FEMENÍ,
ABANS DEL DECISIU PARTIT DAVANT EL SANT GABRIEL

RCD Espanyol Aleví-Benjamí Fem: 30 – UD Viladecans: 0

Victòria de les més petites del futbol base femení espanyolista en un encontre en el que atès al resultat, qualsevol altre esment al mateix, estaria de més.

L’equip espanyolista, líder igualat a punts amb la UE Sant Andreu i el CD Sant Gabriel, rebrà diumenge la visita a la Ciutat Esportiva Dani Jarque, precisament d’aquest darrer.

El quadre gabrielista és el gran rival a batre (amb permís de les quadribarrades), i junt amb l’Espanyol s’han repartit els títols de lliga i de Catalunya en les darreres temporades. El matx donarà començament a les 13:00h. del pròxim diumenge i serà xiulat per Helena Sánchez Codern, de la delegació de Barcelona.
    

Fitxa tècnica:
RCD Espanyol: Laia Atanasio, María Tostado, Noelia Muñoz, Paula Sanabria, Carla Ariza, Roses Badía i Paula.
Suplents: Natàlia Encinas, Eva Fuster, Laura Quero, Julia Guerra i Ariadna Rubio.

UD Viladecans: Julia Lata, Berta Zurera, Natàlia Morcillo, Elena Sampietro, Gisela Torremade, Edurne Gurrutxaga i Carla Llanes.
Suplents: Carla Amescua, Erica Ruíz i Paula Albet.

Àrbitre: Enric Adrover Gonfaus de la delegació de Barcelona.

Gols: 1-0: Paula, m. 1; 2-0: Julia Guerra, m. 4; 3-0: Julia Guerra, m. 5; 4-0: Eva Fuster, m. 5; 5-0: Paula, m. 6; 6-0; Julia Guerra, m. 9; 7-0: Roses Badía, m. 11; 8-0: Eva Fuster, m. 12; 9-0: Paula, m. 13; 10-0: Roses Badía, m. 15; 11-0: Ariadna Rubio, m. 22; 12-0: Julia Guerra, m. 24; 13-0: Eva Fuster, m. 25; 14-0: Paula Sanabria, m. 26; 15-0: Natàlia Encinas, m. 31; 16-0: Julia Guerra, m. 33; 17-0: Paula, m. 35; 18-0: Eva Fuster, m. 38; 19-0: Eva Fuster, m. 39; 20-0: Paula, m. 40; 21-0: Noelia Muñoz, m. 43; 22-0: Paula, m. 44; 23-0: Ariadna Rubio, m. 47; 24-0: Julia Guerra, m. 48; 25-0: Paula, m. 49; 26-0: Julia Guerra, m. 50; 27-0: Julia Guerra, m. 52; 28-0: Paula, m. 54; 29-0: Paula, m. 58; 30-0: Paula, m. 59.

Incidències: Encontre corresponent a la 6èna. jornada del campionat de lliga del grup segon de la categoría Aleví-Benjamí-Prebenjamí Femenina, disputat en el camp de F-7 de la Ciutat Esportiva Dani Jarque el migdia del passat diumenge.     


  CATEGORIA ALEVÍ-BENJAMÍ-PREBENJAMÍ FEMENINA, GRUP 2n.

. CLASSIFICACIÓ PTS PJ PG PE PP GF GC
1 R.C.D. ESPANYOL 15 5 5 0 0 111 0
2 U.E. SANT ANDREU 15 5 5 0 0 45 7
3 C.D. SANT GABRIEL "B" 15 5 5 0 0 30 7
4 C.E. SABADELL F.C. "B" 9 5 3 0 2 31 11
5 F.C. CERDANYOLA VALLÈS 9 5 3 0 2 21 34
6 C.E. SEAGULL 6 5 2 0 3 19 40
7 JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE 6 5 2 0 3 22 47
8 U.D. VILADECANS "B" 6 6 2 0 4 15 44
9 ESC. F. BARBERÀ ANDALUCIA 3 4 1 0 3 15 21
10 C.D. FONTSANTA-FATJÓ "B" 3 5 1 0 4 9 34
11 C.E. LLERONA "B" 3 6 1 0 5 9 44
12 U.E. CASTELLAR 0 4 0 0 4 7 45




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M