divendres, 4 d’abril de 2014

GOLEJADORS F-11

FUTBOL-11

1er. EQUIP  Ll+C ESPANYOL "B"  . JUVENIL "A"
SERGIO GARCÍA 11+1 JAIRO 6 JAFAR 15
STUANI 4+1 MAMADOU 5 MARC GUAL 13
VÍCTOR SÁNCHEZ 4 JOAN 3 IVÁN ÉCIJA 7
THIEVY 3 RAILLO 3 JULIO REY 7
JOHN CÓRDOBA 3 ADAY 2 IAGO 5
DAVID LÓPEZ 2+1 IVÁN SALES 2 TORITO 5
PIZZI 2+1 BORJA 2 JUANAN ENTRENA 4
COLOTTO 2 CLERC 2 LLUIS 3
HÉCTOR MORENO 1 CABALLÉ 1 KIKE 2
LANZA 1 FERRAN MONZÓ 1 TRAORÉ 2
SIMAO 0+2 CANARIO 1 CAMPU 1
VÍCTOR ÁLVAREZ 0+1 XAVI PUERTO 1 POL LIROLA 1
SIDNEI 0+1 RUBEN DUARTE 1 ALFREDO 1
Pròpia porta 1 ALEX LÓPEZ 1
ERIC GRÀCIA 1
AARÓN 1
ALAN ÁVILA 1
pròpia porta 1

JUVENIL "B" . CADET "A" . CADET "B" .
CAMPU 7 ENRI 16 PAU SALVANS
17
CRISTOPHER 7 PABLO ÁVILA 14 GUILLEM ANGLADA 17
ADRIÁN RIVAS 7 CHILIQUINGA 7 FERRAN BRUGUÉ 13
RAFINHA 4 MARTÍ 5 GAKU 7
ALEX LÓPEZ 3 JOEL SIERRA 4 FERRAN JUTGLA 3
JUAN ROSIQUE 2 JORDAN 3 MATEO 3
LATORRE 2 ADRIÀ CABALLÉ 2 FODE 3
OSCAR VILLANOVA 1 FERNANDO 2 ALEX CUBEDO 2
LABIANO 1 KEVIN 2 POL LOZANO 1
OSCAR MELERO 1 JULI 2 GUILLEM ESCARRABIL 1
JOEL RIERA 1 CÉSAR 1 CHILIQUINGA 1
Pròpia porta 1 EDGAR POCURULL 1 Pròpia porta 3
FERRAN BARRERA 1
ALEX BERMEJO 1

INFANTIL "A" INFANTIL "B" . FEMENÍ "A" .
JOAN BERGÉ 10
NICOLÁS M.
14 BÁRBARA 11
MIGUEL 7 KILIAN 6 PALOMA 4
DANI RIBELLES 5 REDA ZAROUAL 5 MAPI LEÓN 3
SERGI SERRANO 3 MAXÍM 5 NÚRIA MENDOZA 3
MARC SAMPER 2 AITOR 3 DÉBORA 3
JANDRO 2 POL SALVADOR 3 SARA NAVARRO 1
GENAR 2 PAU SÁNCHEZ 3 SÓNIA MATÍAS 1
BRUNO 2 ARNAU 3 ALBA POMARES 1
RODRIGO 2 DANI V. 2 CLAUDIA NETO 1
ALEJANDRO JOSÉ 1 ALEJANDRO PÉREZ
1
OT SERRANO
1
JULEN 1
JORDI CASTA 1
pròpia porta 2

FEMENÍ "B" . FEMENÍ "C" . JUVENIL-CAD. FEM.
YASMINA FERRERO 8 ANDREA GÓMEZ 15 CRISTINA CHAVERO 9
ARI FORMENT 7 AINHOA 11 PAULA BOHÍGAS 6
ANDREA ALTMANN 7 CARLOTA 10 MARTA BARRERA 4
LAURA 7 EULÀLIA ABALLANET 5 JULIA MORA 4
ANDREA GRANADOS 6 CARLA MARTÍNEZ 4 MARINA 3
MARLENE 5 SAFAE 4 LAIA TORRES 3
HALEY 5 ALBA DURÁN 3 ARI FONT 2
AINHOA 4 ANNA SUBIRANA 2 ABIGAIL 2
PAULA BOLTA 2 NEREA GÓMEZ 2 PAULA GERBOLÉS 2
CHAMA 1 MARTA GIMENO 1 BERTA 1
EVA 1 CLAUDIA TENA 1 CANDELA 1
YAIZA 1 ABIGAIL 1 ANNA RUÍZ 1
Pròpia porta 2 CRISTINA CHAVERO 1 CHARI 1
MARTA ZARAGOZA 1 Pròpia porta 1
Pròpia porta 1


GOLEJADORS F-7

FUTBOL-7

ALEVÍ "A"     ALEVÍ "B"   BENJAMÍ "A"  
JORDI 26 ISMAEL 7 ALEX ALÍVIA 30
AGUS 15 MARC 6 ÁNGEL ALARCÓN 30
NICO MEDINA 13 JUNIOR 5 ALEX PLAZA 15
RUBÉN 7 GERARD VILÀ 4 FÉLIX MARTÍ 14
ERIC 6 TXÚS 4 JAN OLIVERAS 11
GERARD 5 IGAMI 4 IVÁN GARRIDO 10
AITOR 4 ELI 3 ARNAU FUNUYET 8
DERECK 4 AGUS 3 ARNAU VILLA 7
JOEL BONA 3 GERARD ANGUITA 3 XAVIER JIMÉNEZ 7
LUCAS 3 IAN 2 VÍCTOR GARRIDO 5
OSCAR 2 FACUNDO 2 Pròpia porta 4
Pròpia porta 2 LUCAS 1    
    Pròpia porta 2    

BENJAMÍ "B"   PREBENJAMÍ  
CADET- INF. FEMENÍ
 
PAU FERNÁNDEZ 25 BIEL DEL VALLE 18 JULIA CERDÁN 64
BRUNO SERRANO 20 IVAN LAMUELA 18 CRISTINA GARRIGA 60
ADRIÀ MORA 18 GERARD CAMP 16 SARA ISMAEL 32
MARIO GONZÁLEZ 11 AIMAR GARCÍA 7 SHEILA GONZÁLEZ 31
SERGIO RIVARES 9 GERARD GONZÁLEZ 5 ANDREA LÓPEZ 30
MAHAMADOU SUSORIO 8 JAN VIRGILI 4 CRISTINA PÉREZ 24
CARLOS SÁNCHEZ 6 ERIC ALCAIDE 3 NATÀLIA GÓMEZ 10
TOMÁS CARBONELL 5 HÉCTOR GARRIDO 3 MÓNICA MAYORGAS 9
JAN FONT 3 ADRIÀ MORA 1 ARIADNA MARZO 7
DENÍS GUTIÉRREZ 2 Pròpia porta 1 NICOLE RUBIO 6
LUIS MARTÍNEZ 1     IRENE FERNANDEZ 6
        MIREIA LÓPEZ 5
        CLAUDIA MARCOS 4
        LUISA RÓDENAS 1
        pròpia porta 7
       
INFANTIL B  FEMENÍ   INFANTIL  A FEMENÍ  
ALEVÍ-BENJAMÍ Fem.
 
SANDRA SÁNCHEZ 31 JULIA SERRAT 19 PAULA JIMÉNEZ 79
CLAUDIA MARÍA 30 SARA EXTREMERA 19 EVA FUSTER 70
AIDA ILLAS 24 ALEJANDRA GRACIA 19 JULIA GUERRA 69
CARLA SÁNCHEZ 21 JUDITH VIÑAS 17 NATÀLIA ENCINAS 44
NAIRA  LÓPEZ 14 NEREA CHAVES 9 ROSES BADÍA 23
MÍRIAM JIMÉNEZ 12 PAULA MARTÍNEZ 7 LAURA QUERO 16
JULIA MANRIQUE 11 ENNIA FUSTER 6 ARIADNA RUBIO 13
ANDREA FERRER 10 SANDRA SÁNCHEZ 3 CARLA ARIZA 12
MARÍA MOLINA 6 PAULA BELLIDO 1 MARÍA TOSTADO 10
BLANCA OSORIO 6 SABINA PALACIOS 1 NOELIA MUÑOZ 9
PAULA JIMÉNEZ 4 Pròpia porta 2 PAULA SANABRIA 6
NEUS BRAVO 3     LUCÍA HERNÁNDEZ 2
JULIA GUERRA 1     LAIA ATANASIO 1
Pròpia porta 4     Pròpia porta 9


DESPRÉS DEL TORNEIG A JAPÓ,
L'ALEVÍ "A", S'HA DE CENTRAR A LA LLIGA

Fotos: http://alevinarcde2013-2014.blogspot.com.es/


Després de l’ensopegada davant la Damm, l’equip Aleví “A” espanyolista no té marge d’error a la lliga. Un cop ha tornat de disputar a terres japoneses el Torneig “Pumas Toreros” a Tokio, i d’haver disputat un encontre amistós a la Dani Jarque, l’equip perico s’ha de centrar a la lliga (a Arrahona-Merinals, Sabadell, davant el Mercantil, diumenge 15:30h.) per intentar capgirar la desavantatge que el quadre cerveser li porta als blanc-i-blaus  en aquests moments, que és de 8 punts, tot i que la Damm té un partit més disputat.

La importància d’obtenir el subcampionat al marge del tema honorífic, radica en que només els dos primers classificats dels grups de la província de Barcelona de Preferent Aleví, disputen el Campionat de Catalunya en categoria aleví en eliminatòria prèvia de Quarts de Final.  La no classificació de l’Aleví A espanyolista per aquesta fita, seria un  cop molt dur de magnituds històriques dins el futbol base espanyolista, sempre present ja no en les prèvies sinó en semifinals i en les finals de manera tradicional.    


TORNEIG COPA PUMA TOREROS, TOKYO

L’equip de Xavi Corominas, van disputar el torneig “Copa Pumas Toreros” finalitzant la primera fase segon amb 8 punts, en vèncer al Sendai (4-0), al Yokohama (1-0) i empatar a zero davant FC Tucano, i a un gol davant Omiya Ardija, obtenint la classificació per la segona fase.

En la segona fase, l’equip espanyolista empatà a zero davant Regista,  Tokyo V., i Osaka, perdent l’encontre decisiu davant el Herta de Berlín (0-1). D’aquesta manera sumà 3 punts, finalitzant en quarta posició del grup i no podent obtenir el bitllet per les semifinals, s’hagué de conformar amb lluitar pel setè lloc.       

La classificació final del torneig fou:

1er. Kashiwa Reysol, 2n: Regista FC, 3r. Omiya Ardija; 4rt: Herta BSC Berlín; 5è: Yokohama Marinos,  6è: Cerezo Osaka; 7è: RCD Espanyol; 8è: Kashima Antlers; 9è: Kawasaki Frontale; 10è: Tokyo Verdy, 11è: FC Tucano, 12è: Aspire Academy “A”; 13è: Vegarta Sendai; 14è: Ogisho SC; 15è: Aspire Academy “B”; 16è: FC Toreros, 17è: Ventforet Kofu, 18è: Urwa Reds, 19è: SKFC; 20è: Tokyo 4th. Block Training Centre.    


.
COPA PUMA TOREROS SOTS-12 TOKYO
.
CATEGORIA  ALEVÍ. .
.
PRIMERA FASE . .
GRUP A R.C.D. ESPANYOL OMIYA ARDIJA 1-1
GRUP A R.C.D. ESPANYOL YOKOHAMA MARINOS 1-0
GRUP A R.C.D. ESPANYOL TUCANO F.C. 0-0
GRUP A R.C.D. ESPANYOL VEGARTA SENDAI 4-0
GRUP A OMIYA ARDIJA YOKOHAMA MARINOS 0-2
GRUP A OMIYA ARDIJA TUCANO F.C. 3-0
GRUP A OMIYA ARDIJA VEGARTA SENDAY 2-0
GRUP A YOKOHAMA MARINOS TUCANO F.C. 2-0
GRUP A YOKOHAMA MARINOS VEGARTA SENDAY 4-0
GRUP A TUCANO F.C. VEGARTA SENDAY 0-0
GRUP B HERTHA BSC BERLÍN KASHIMA ANTLERS 1-2
GRUP B HERTHA BSC BERLÍN TOKYO VERDY 0-1
GRUP B HERTHA BSC BERLÍN URAWA REDS 5-0
GRUP B HERTHA BSC BERLÍN TOKYO 4th 3-0
GRUP B KASHIMA ANTLERS TOKYO VERDY 0-1
GRUP B KASHIMA ANTLERS URAWA RED DIAMONDS 3-0
GRUP B KASHIMA ANTLERS TOKYO 4th 2-0
GRUP B TOKYO VERDY URAWA REDS DIAMONDS 0-1
GRUP B TOKYO VERDY TOKYO 4th 1-0
GRUP B URAWA REDS DIAMONDS TOKYO 4th 2-0
GRUP C ASPIRE "A" KASHIWA REYSOL 0-3
GRUP C ASPIRE "A" VENOFORET KOFU 0-0
GRUP C ASPIREA "A" REGISTA FC 0-4
GRUP C ASPIRE "A" OGISHO SH 2-2
GRUP C KASHIWA REYSOL VENOFORET KOFU 1-1
GRUP C KASHIWA REYSOL REGISTA FC 1-1
GRUP C KASHIWA REYSOL OGISHO SH 6-0
GRUP C VENOFORET KOFU REGISTA FC 0-0
GRUP C VENOFORET KOFU OGISHO SH 1-1
GRUP C REGISTA FC OGISHO SH 6-0
GRUP D ASPIRE "B" CEREZO OSAKA 0-3
GRUP D ASPIRE "B" KAWASAKI FRONTALE 0-1
GRUP D ASPIRE "B" SKFC 0-3
GRUP D ASPIRE "B" FC TOREROS 1-2
GRUP D CEREZO OSAKA KAWASAKI FRONTALE 2-0
GRUP D CEREZO OSAKA SKFC 3-1
GRUP D CEREZO OSAKA FC TOREROS 2-0
GRUP D KAWASAKI FRONTALE SKFC 1-0
GRUP D KAWASAKI FRONTALE FC TOREROS 4-0
GRUP D SFKC FC TOREROS 3-3
SEGONA FASE (2 grups de 5 equips)
GRUP E YOKOHAMA MARINOS KASHIMA ANTLERS 0-1
GRUP E YOKOHAMA MARINOS KASHIWA REYSOL 0-1
GRUP E YOKOHAMA MARINOS KAWASAKI FRONTALE 1-0
GRUP E YOKOHAMA MARINOS OMIYA ARDIJA 1-1
GRUP E KASHIMA ANTLERS KASHIWA REYSOL 0-3
GRUP E KASHIMA ANTLERS KAWASAKI FRONTALE 1-1
GRUP E KASHIMA ANTLERS OMIYA ARDIJA 0-1
GRUP E KASHIWA REYSOL KAWASAKI FRONTALE 1-0
GRUP E KASHIWA REYSOL OMIYA ARDIJA 1-2
GRUP E KAWASAKI FRONTALE OMIYA ARDIJA 0-3
GRUP F REGISTA FC CEREZO OSAKA 1-0
GRUP F REGISTA FC R.C.D. ESPANYOL 0-0
GRUP F REGISTA FC TOKYO VERDY 1-0
GRUP F REGISTA FC HERTHA BSC BERLÍN 0-1
GRUP F CEREZO OSAKA R.C.D. ESPANYOL 0-0
GRUP F CEREZO OSAKA TOKYO VERDY 3-0
GRUP F CEREZO OSAKA HERTHA BSC BERLÍN 1-1
GRUP F R.C.D. ESPANYOL TOKYO VERDY 0-0
GRUP F R.C.D. ESPANYOL HERTHA BSC BERLÍN 0-1
GRUP F TOKYO VERDY HERTHA BSC BERLÍN 0-0
SEMIFINALS
1/2 F. OMIYA ARDIJA REGISTA F.C. 0-0*4-5
1/2 F. KASHIWA REYSOL HERTA BSC BERLÍN 1-1*
FINALS DE
CONSOLACIÓ
7è-8è Lloc R.C.D. ESPANYOL KASHIMA ANTLERS
5è-6è Lloc YOKOHAMA MARINOS CEREZO OSAKA 2-0
3r.-4rt lloc OMIYA ARDIJA HERTA BSC BERLÍN 2-1
FINAL .
FINAL REGISTA F.C. KASHIWA REYSOL 0-1

Amistós a la Ciutat Esportiva.

Un cop l’equip espanyolista ja al nostre país després de l’experiència a terres japoneses,  el passat dimecres al vespre a la Ciutat Esportiva Dani Jarque va disputar un encontre amistós davant el conjunt japonès també del “Goal Asist”, amb resultat favorable als espanyolistes per un contundent 15-1.  


CLASSIFICACIÓ PREFERENT ALEVÍ, GRUP 2n.

. CLASSIFICACIÓ PTS PJ PG PE PP GF GC
1
F.C. BARCELONA "B"
59 24230112123
2
DAMM C.F.
60 2419328636
3
R.C.D. ESPANYOL
52 2317159027
4
U.E. SANT ANDREU
49 23154466 44
5
E.C. GRANOLLERS
39 2412397053
6
F.C. CERDANYOLA VALLÈS F.C.
32 24102126762
7
U.E. MOLLET C.F.
32 24102125573
8
C.D. SANT GABRIEL
31 2410113 47 59
9
U.D. CORNELLÀ "B"
30 3493126074
10
CENTRO EUROPEO TECNOFUTBOL
30 249 3126875
11
C.E. ESCOLA FUTBOL MATARÓ
27 2483 13 41 53
12
C.E. L'HOSPITALET "B"
24 247 3145795
13
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA
24 247 3144479
14
VIC RIUPRIMER REFO F.C.
21 24 70 17 43 94
15
C.F. BADALONA
19 2461174980
16
C.E. MERCANTIL
17 245 2173673




S E N T I M E N T P E R I C O . C O M