divendres, 26 de juny de 2015

EL BENJAMÍ "A", AL TORNEIG
"COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015"

.
COTIF-ALCUDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
.
FASE DE GRUPS CATEGORIA BENJAMÍ .
25J 10:10 Grup 1 CAE BELLREGUARD EMF CUENCA 0-2
25J 10:10 Grup 1 MEDITERRANEAN SOCCER AC. CAE BELLREGUARD 0-0
25J 18:30 Grup 1 EMF CUENCA LEVANTE U.D. 1-4
25J 18:30 Grup 1 C.F. BASE GANDÍA MEDITERRANEAN SOCCER AC. 4-2
26J 09:20 Grup 1 LEVANTE U.D. CAE BELLREGUARD 10-0
26J 09:20 Grup 1 C.F. BASE GANDÍA EMF CUENCA 5-0
26J 16:00 Grup 1 EMF CUENCA MEDITERANEAN SOCCER AC. 0-2
26J 16:00 Grup 1 LEVANTE U.D. C.F. BASE GANDÍA 3-1
26J 20:10 Grup 1 CAE BELLREGUARD C.F. BASE GANDÍA 3-1
26J 20:10 Grup 1 MEDITERRANEAN SOCCER AC LEVANTE U.D. 0-6
25J 11:00 Grup 2 HURACÁN C.F. ATLÈTIC AMISTAT 1-5
25J 11:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA ATLÉTICO TORREJÓN 8-1
25J 16:50 Grup 2 ATLÈTIC AMISTAT REAL DE GANDÍA 1-0
25J 16:50 Grup 2 ATLÉTICO TORREJÓN R.C.D. ESPANYOL 0-20
25J 21:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA HURACÁN C.F. 1-2
25J 21:00 Grup 2 ATLÈTIC AMISTAT R.C.D. ESPANYOL 0-9
26J 10:10 Grup 2 R.C.D. ESPANYOL REAL DE GANDÍA 10-0
26J 10:10 Grup 2 HURACÁN C.F. ATLÉTICO TORREJÓN 6-0
26J 17:40 Grup 2 R.C.D. ESPANYOL HURACÁN C.F. 13-0
26J 17:40 Grup 2 ATLÉTICO TORREJÓN ATLÈTIC AMISTAT 0-8
25J 11:50 Grup 3 STV VALENCIA ELCHE C.F. 1-3
25J 11:50 Grup 3 CD SPORTING CARBAJOSA CLUB COLEGIO SALGUI 1-1
25J 17:40 Grup 3 ELCHE C.F. CD SPORTING CARBAJOSA 18-0
25J 17:40 Grup 3 CLUB COLEGIO SALGUI U.E. GANDÍA 0-4
26J 09:10 Grup 3 U.E. GANDÍA CD SPORTING CARBAJOSA 7-0
26J 09:10 Grup 3 STV VALENCIA CLUB COLEGIO SALGUI 2-0
26J 12:40 Grup 3 ELCHE C.F. U.E. GANDÍA 0-0
26J 12:40 Grup 3 CD SPORTING CARBAJOSA STV VALENCIA 1-6
26J 18:30 Grup 3 CLUB COLEGIO SALGUI ELCHE C.F. 1-6
26J 18:30 Grup 3 U.E. GANDÍA STV VALENCIA 1-3
25J 09:20 Grup 4 TECNOGOL C.F. U.E. ALMOINES 2-2
25J 09:20 Grup 4 C.F. BASE GANDÍA "B" RC CELTA DE VIGO 0-8
25J 16:00 Grup 4 U.E. ALMOINES ATLÈTIC AMISTAT "B" 2-0
25J 16:00 Grup 4 C.F. BASE GANDÍA "B" TECNOGOL C.F. 3-5
25J 20:10 Grup 4 R.C. CELTA DE VIGO ATLÈTIC AMISTAT "B" 12-0
25J 20:10 Grup 4 U.E. ALMOINES C.F. BASE GANDÍA "B" 5-2
26J 11:00 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT "B" C.F. BASE GANDÍA "B" 1-4
26J 11:00 Grup 4 TECNOGOL C.F. R.C. CELTA DE VIGO 1-6
26J 19:20 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT "B" TECNOGOL C.F. 0-2
26J 19:20 Grup 4 R.C.CELTA DE VIGO U.E. ALMOINES 6-0
25J 12:40 Grup 5 C.F. BASE GANDÍA "C" FUNDACIÓN BENIDORM CD 0-1
25J 12:40 Grup 5 S.D. ORDENES ALBORAYA U.D. 0-6
25J 19:20 Grup 5 FUNDACIÓN BENIDORM CD S.D. ORDENES 4-1
25J 19:20 Grup 5 ALBORAYA U.D. U.E. GANDÍA "B" 6-0
26J 11:50 Grup 5 C.F. BASE GANDÍA "C" ALBORAYA U.D. 0-10
26J 11:50 Grup 5 U.E. GANDIA "B" S.D. ORDENES 1-2
26J 16:50 Grup 5 U.E. GANDÍA "B" C.F. BASE GANDÍA "C" 1-4
26J 16:50 Grup 5 ALBORAYA U.D. FUNDACIÓN BENDIDORM CD 0-1
26J 21:00 Grup 5 S.D. ORDENES C.F. BASE GANDÍA "C" 4-0
26J 21:00 Grup 5 FUNDACIÓN BENIDORM CD U.E. GANDÍA "B" 5-0
25J 11:50 Grup 6 C.F. BASE GANDÍA "D" VALENCIA SOCCER SCHOOL 2-1
25J 16:00 Grup 6 BENIRREDÀ C.F. HURACÁN C.F. "B" 3-0
25J 18:30 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL BENIRREDRÀ C.F. 2-5
25J 19:20 Grup 6 HURACÁN C.F. "B" GETAFE C.F. 3-4
26J 10:10 Grup 6 GETAFE C.F. BENIRREDÀ C.F. 4-0
26J 10:10 Grup 6 C.F. BASE GANDÍA "D" HURACÁN C.F. "B" 4-1
26J 16:00 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL GETAFE C.F. 2-5
26J 16:50 Grup 6 BENIRREDÀ C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 1-0
26J 19:20 Grup 6 HURACÁN C.F. "B" VALENCIA SOCCER SCHOOL 1-0
26J 20:10 Grup 6 GETAFE C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 5-1





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M