divendres, 26 de juny de 2015

L'ALEVÍ "A", AL TORNEIG
"COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015"

.
COTIF-ALCUDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
.
FASE DE GRUPS CATEGORIA ALEVÍ .
25J 10:10 Grup 1 TECNOGOL C.F. "B" F.C. VOLGA 1-6
25J 10:10 Grup 1 REAL DE GANDÍA ALBORAYA U.D. 1-2
25J 18:30 Grup 1 F.C. VOLGA ALBORAYA U.D. 4-2
25J 18:30 Grup 1 R.C.D. ESPANYOL TECNOGOL C.F. "B" 12-0
26J 09:20 Grup 1 R.C.D. ESPANYOL F.C. VOLGA 4-3
26J 09:20 Grup 1 TECNOGOL C.F. "B" REAL DE GANDÍA 2-1
26J 16:00 Grup 1 REAL DE GANDÍA R.C.D. ESPANYOL 0-5
26J 16:00 Grup 1 ALBORAYA U.D. TECNOGOL C.F. "B" 7-0
26J 20:10 Grup 1 F.C. VOLGA REAL DE GANDÍA 3-2
26J 20:10 Grup 1 ALBORAYA U.D. R.C.D. ESPANYOL 1-2
25J 11:00 Grup 2 EMF. CUENCA REAL DE GANDÍA "B" 8-1
25J 11:00 Grup 2 SEL. CAMP DEL TURIA ELCHE C.F. 2-0
25J 16:50 Grup 2 PLUS XÀTIVA C.F. ELCHE C.F. 2-3
25J 16:50 Grup 2 REAL DE GANDÍA "B" SEL.CAMP DEL TURIA 0-8
25J 21:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA "B" PLUS XÀTIVA C.F. 1-4
25J 21:00 Grup 2 EMF CUENCA SEL. CAMP DEL TURIA 1-1
26J 10:10 Grup 2 ELCHE C.F. EMF CUENCA 1-1
26J 10:10 Grup 2 SEL. CAMP DEL TURIA PLUS XÀTIVA C.F. 2-1
26J 17:40 Grup 2 PLUS XÀTIVA C.F. EMF CUENCA 1-2
26J 17:40 Grup 2 ELCHE C.F. REAL DE GANDÍA "B" 11-0
25J 11:50 Grup 3 U.E. GANDÍA FUNDACIÓN BENIDORM CD 2-5
25J 11:50 Grup 3 HURACÁN C.F. ACADEMY GARRINCHA 1-1
25J 17:40 Grup 3 FUNDACIÓN BENIDORM CD HURACÁN C.F. 1-1
25J 17:40 Grup 3 ACADEMY GARRINCHA C.ATLÉTICO MADRID 0-1
26J 09:10 Grup 3 C.ATLETICO MADRID HURACÁN C.F. 5-0
26J 09:10 Grup 3 U.E. GANDÍA ACADEMY GARRINCHA 0-4
26J 12:40 Grup 3 FUNDACIÓN BENIDORM CD C.ATLETICO MADRID 0-5
26J 12:40 Grup 3 HURACÁN C.F. U.E. GANDÍA 5-0
26J 18:30 Grup 3 ACADEMY GARRINCHA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 1-2
26J 18:30 Grup 3 C. ATLÉTICO MADRID U.E. GANDÍA 9-1
25J 09:20 Grup 4 ALBACETE BALOMPIÉ U.D. PORTUARIOS 6-1
25J 09:20 Grup 4 CALPE C.F. EVERTON F.C. 0-2
25J 16:00 Grup 4 U.D. PORTUARIOS ATLÈTIC AMISTAT 5-1
25J 16:00 Grup 4 CALPE C.F. ALBACETE BALOMPIÉ 1-1
25J 20:10 Grup 4 EVERTON F.C. ALTÈTIC AMISTAT 6-2
25J 20:10 Grup 4 U.D. PORTUARIOS CALPE C.F. 1-2
26J 11:00 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT CALPE C.F. 1-2
26J 11:00 Grup 4 ALBACETE BALOMPIÉ EVERTON F.C. 2-2
26J 19:20 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT ALBACETE BALOMPIÉ 0-3
26J 19:20 Grup 4 EVERTON F.C. U.D. PORTUARIOS 11-1
25J 12:40 Grup 5 HURACÁN C.F "B" BENIRREDRA C.F. "B" 1-2
25J 12:40 Grup 5 AFC TUBIZE MÁLAGA C.F. 0-9
25J 19:20 Grup 5 HURACÁN C.F. "B" AFC TUBIZE 1-2
25J 19:20 Grup 5 MÁLAGA C.F. ATLÈTIC AMISTAT "B" 5-0
26J 11:50 Grup 5 ATLÈTIC AMISTAT "B" AFC TUBIZE 2-1
26J 11:50 Grup 5 BENIRREDRÀ C.F. "B" MÁLAGA C.F. 0-12
26J 16:50 Grup 5 MÁLAGA C.F. HURACÁN C.F. "B" 7-1
26J 16:50 Grup 5 BENIRREDRÀ C.F "B" ATLÈTIC AMISTAT "B" 2-3
26J 21:00 Grup 5 ATLÈTIC AMISTAT "B" HURACÁN C.F. "B" 2-0
26J 21:00 Grup 5 AFC TUBIZE BENIRREDRA C.F. "B" 4-2
25J 11:50 Grup 6 TECNOGOL C.F. U.D. BENIOPA 0-0
25J 16:00 Grup 6 C.F. BASE GANDIA "B" VALENCIA SOCCER SHOOL 0-12
25J 18:30 Grup 6 U.D. BENIOPA RAYO VALLECANO 0-9
25J 19:20 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL TECNOGOL C.F 2-0
26J 10:10 Grup 6  C.F. BASE GANDÍA "B" U.D. BENIOPA 0-2
26J 10:10 Grup 6 RAYO VALLECANO TECNOGOL C.F. 4-0
26J 16:00 Grup 6 VALENCIA SOCCER SHCOOL RAYO VALLECANO 1-1
26J 16:50 Grup 6 TECNOGOL C.F. C.F. BASE GANDÍA "B" 4-0
26J 19:20 Grup 6 U.D. BENIOPA VALENCIA SOCCER SHOOL 2-1
26J 20:10 Grup 6 RAYO VALLECANO C.F. BASE GANDÍA "B" 14-0
25J 10:10 Grup 7 BENIRREDRÀ C.F. CD SPORTING CARBAJOSA 2-4
25J 11:00 Grup 7 EMF CUENCA "B" CF BASE GANDÍA 2-0
25J 16:50 Grup 7 CD SPORTING CARBAJOSA LEVANTE U.D. 0-3
25J 16:50 Grup 7 C.F. BASE GANDÍA BENIRREDRÀ C.F. 2-1
25J 20:10 Grup 7 BENIRREDRÀ C.F. EMF CUENCA "B" 1-6
25J 21:00 Grup 7 C.F. BASE GANDÍA LEVANTE U.D. 1-5
26J 11:00 Grup 7  EMF CUENCA "B" CD SPORTING CARBAJOSA 2-0
26J 11:50 Grup 7 LEVANTE U.D. BENIRREDRÀ C.F. 5-0
26J 17:40 Grup 7 CD SPORTING CARBAJOSA C.F. BASE GANDÍA 2-3
26J 18:30 Grup 7 LEVANTE U.D.  EMF CUENCA "B" 10-0





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M