dissabte, 27 de juny de 2015

TORNEIG COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015
EL BENJAMÍ, CAMPIÓ. L'ALEVÍ, PERD LA FINAL AMB EL LLEVANT.

EL REAL BETIS, SERÀ EL RIVAL DE L'ESPANYOL AL TORNEIG "CIUTAT DE BARCELONA"

COTIF
YOUTH CUP GANDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
SEGONA FASE
VUITENS DE FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
27J 08:30 1/8F C.ATLÉTICO MADRID F.C. VOLGA 1-2
27J 08:30 1/8F EVERTON F.C. EMF CUENCA 6-1
27J 08:30 1/8F RAYO VALLECANO ELCHE C.F. 2-1
27J 08:30 1/8F LEVANTE U.D. ATLÈTIC AMISTAT "B" 5-0
27J 10:10 1/8F R.C.D. ESPANYOL FUNDACIÓN BENIDORM CD 3-0
27J 10:10 1/8F SELECCIÓN CAMP TURIA ALBACETE BALOMPIÉ 1-2
27J 11:00 1/8F MÁLAGA C.F. VALENCIA SOCCER SCHOOL 2-1
27J 11:00 1/8F EMF CUENCA "B" U.D. BENIOPA 0-2
SEGONA FASE
QUARTS DE FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
 27J 11:50 1/4F F.C. VOLGA  EVERTON F.C.  3-2 
 27J 11:50 1/4F RAYO VALLECANO LEVANTE UD.  0-3
 27J 12:40 1/4F MÁLAGA C.F. U.D. BENIOPA 7-0
 27J 12:40 1/4F R.C..D. ESPANYOL ALBACETE BALOMPIÉ  6-0 
SEGONA FASE
SEMIFINALS CATEGORIA ALEVÍ .
27J 17:00 SEMIF. R.C.D. ESPANYOL  MÁLAGA C.F.  2-1
27J 17:00 SEMIF. F.C. VOLGA  LEVANTE U.D.  0-9
SEGONA FASE
FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
28J 10:30 FINAL R.C.D. ESPANYOL  LEVANTE U.D.  1-2 


COTIF
YOUTH CUP GANDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
SEGONA FASE
VUITENS DE FINAL CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 08:30 1/8F LEVANTE U.D. U.E. GANDÍA 6-0
27J 08:30 1/8F STV VALENCIA BENIRREDRÀ C.F. 3-0
27J 08:30 1/8F ELCHE C.F. ALBORAYA U.D. 3-1
27J 08:30 1/8F GETAFE C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 4-1
27J 08:30 1/8F R.C. CELTA DE VIGO TECNOGOL C.F. 9-0
27J 08:30 1/8F C.F. BASE GANDÍA ATLÈTIC AMISTAT 5-1
27J 09:20 1/8F R.C.D. ESPANYOL U.E. ALMOINES 9-0
27J 09:20 1/8F FUNDACIÓN BENIDORM CD S.D. ORDENES 3-0
SEGONA FASE
QUARTS DE FINAL CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 11:50 1/4F ELCHE C.F. GETAFE C.F. 5-0
27J 11:50 1/4F R.C.D. ESPANYOL FUNDACIÓN BENIDORM CD 3-1
27J 11:50 1/4F R.C. CELTA DE VIGO C.F. BASE GANDÍA 0-4
27J 11:50 1/4F  U.D. LEVANTE. S.T.V. VALENCIA 7-0
SEGONA FASE
SEMIFINALS CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 16:00 SEMIF. R.C.D. ESPANYOL LEVANTE U.D. 3-0
27J 16:00 SEMIF. ELCHE C.F. C.F. BASE GANDÍA 4-2
SEGONA FASE
FINAL CATEGORIA BENJAMÍ. .
28J 09:30 FINAL R.C.D. ESPANYOL ELCHE C.F. 4-1





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M