dissabte, 27 de juny de 2015

TORNEIG COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015
EL BENJAMÍ, CAMPIÓ. L'ALEVÍ, PERD LA FINAL AMB EL LLEVANT.

EL REAL BETIS, SERÀ EL RIVAL DE L'ESPANYOL AL TORNEIG "CIUTAT DE BARCELONA"

COTIF
YOUTH CUP GANDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
SEGONA FASE
VUITENS DE FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
27J 08:30 1/8F C.ATLÉTICO MADRID F.C. VOLGA 1-2
27J 08:30 1/8F EVERTON F.C. EMF CUENCA 6-1
27J 08:30 1/8F RAYO VALLECANO ELCHE C.F. 2-1
27J 08:30 1/8F LEVANTE U.D. ATLÈTIC AMISTAT "B" 5-0
27J 10:10 1/8F R.C.D. ESPANYOL FUNDACIÓN BENIDORM CD 3-0
27J 10:10 1/8F SELECCIÓN CAMP TURIA ALBACETE BALOMPIÉ 1-2
27J 11:00 1/8F MÁLAGA C.F. VALENCIA SOCCER SCHOOL 2-1
27J 11:00 1/8F EMF CUENCA "B" U.D. BENIOPA 0-2
SEGONA FASE
QUARTS DE FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
 27J 11:50 1/4F F.C. VOLGA  EVERTON F.C.  3-2 
 27J 11:50 1/4F RAYO VALLECANO LEVANTE UD.  0-3
 27J 12:40 1/4F MÁLAGA C.F. U.D. BENIOPA 7-0
 27J 12:40 1/4F R.C..D. ESPANYOL ALBACETE BALOMPIÉ  6-0 
SEGONA FASE
SEMIFINALS CATEGORIA ALEVÍ .
27J 17:00 SEMIF. R.C.D. ESPANYOL  MÁLAGA C.F.  2-1
27J 17:00 SEMIF. F.C. VOLGA  LEVANTE U.D.  0-9
SEGONA FASE
FINAL CATEGORIA ALEVÍ .
28J 10:30 FINAL R.C.D. ESPANYOL  LEVANTE U.D.  1-2 


COTIF
YOUTH CUP GANDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
SEGONA FASE
VUITENS DE FINAL CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 08:30 1/8F LEVANTE U.D. U.E. GANDÍA 6-0
27J 08:30 1/8F STV VALENCIA BENIRREDRÀ C.F. 3-0
27J 08:30 1/8F ELCHE C.F. ALBORAYA U.D. 3-1
27J 08:30 1/8F GETAFE C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 4-1
27J 08:30 1/8F R.C. CELTA DE VIGO TECNOGOL C.F. 9-0
27J 08:30 1/8F C.F. BASE GANDÍA ATLÈTIC AMISTAT 5-1
27J 09:20 1/8F R.C.D. ESPANYOL U.E. ALMOINES 9-0
27J 09:20 1/8F FUNDACIÓN BENIDORM CD S.D. ORDENES 3-0
SEGONA FASE
QUARTS DE FINAL CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 11:50 1/4F ELCHE C.F. GETAFE C.F. 5-0
27J 11:50 1/4F R.C.D. ESPANYOL FUNDACIÓN BENIDORM CD 3-1
27J 11:50 1/4F R.C. CELTA DE VIGO C.F. BASE GANDÍA 0-4
27J 11:50 1/4F  U.D. LEVANTE. S.T.V. VALENCIA 7-0
SEGONA FASE
SEMIFINALS CATEGORIA BENJAMÍ .
27J 16:00 SEMIF. R.C.D. ESPANYOL LEVANTE U.D. 3-0
27J 16:00 SEMIF. ELCHE C.F. C.F. BASE GANDÍA 4-2
SEGONA FASE
FINAL CATEGORIA BENJAMÍ. .
28J 09:30 FINAL R.C.D. ESPANYOL ELCHE C.F. 4-1


divendres, 26 de juny de 2015

EL BENJAMÍ "A", AL TORNEIG
"COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015"

.
COTIF-ALCUDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
.
FASE DE GRUPS CATEGORIA BENJAMÍ .
25J 10:10 Grup 1 CAE BELLREGUARD EMF CUENCA 0-2
25J 10:10 Grup 1 MEDITERRANEAN SOCCER AC. CAE BELLREGUARD 0-0
25J 18:30 Grup 1 EMF CUENCA LEVANTE U.D. 1-4
25J 18:30 Grup 1 C.F. BASE GANDÍA MEDITERRANEAN SOCCER AC. 4-2
26J 09:20 Grup 1 LEVANTE U.D. CAE BELLREGUARD 10-0
26J 09:20 Grup 1 C.F. BASE GANDÍA EMF CUENCA 5-0
26J 16:00 Grup 1 EMF CUENCA MEDITERANEAN SOCCER AC. 0-2
26J 16:00 Grup 1 LEVANTE U.D. C.F. BASE GANDÍA 3-1
26J 20:10 Grup 1 CAE BELLREGUARD C.F. BASE GANDÍA 3-1
26J 20:10 Grup 1 MEDITERRANEAN SOCCER AC LEVANTE U.D. 0-6
25J 11:00 Grup 2 HURACÁN C.F. ATLÈTIC AMISTAT 1-5
25J 11:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA ATLÉTICO TORREJÓN 8-1
25J 16:50 Grup 2 ATLÈTIC AMISTAT REAL DE GANDÍA 1-0
25J 16:50 Grup 2 ATLÉTICO TORREJÓN R.C.D. ESPANYOL 0-20
25J 21:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA HURACÁN C.F. 1-2
25J 21:00 Grup 2 ATLÈTIC AMISTAT R.C.D. ESPANYOL 0-9
26J 10:10 Grup 2 R.C.D. ESPANYOL REAL DE GANDÍA 10-0
26J 10:10 Grup 2 HURACÁN C.F. ATLÉTICO TORREJÓN 6-0
26J 17:40 Grup 2 R.C.D. ESPANYOL HURACÁN C.F. 13-0
26J 17:40 Grup 2 ATLÉTICO TORREJÓN ATLÈTIC AMISTAT 0-8
25J 11:50 Grup 3 STV VALENCIA ELCHE C.F. 1-3
25J 11:50 Grup 3 CD SPORTING CARBAJOSA CLUB COLEGIO SALGUI 1-1
25J 17:40 Grup 3 ELCHE C.F. CD SPORTING CARBAJOSA 18-0
25J 17:40 Grup 3 CLUB COLEGIO SALGUI U.E. GANDÍA 0-4
26J 09:10 Grup 3 U.E. GANDÍA CD SPORTING CARBAJOSA 7-0
26J 09:10 Grup 3 STV VALENCIA CLUB COLEGIO SALGUI 2-0
26J 12:40 Grup 3 ELCHE C.F. U.E. GANDÍA 0-0
26J 12:40 Grup 3 CD SPORTING CARBAJOSA STV VALENCIA 1-6
26J 18:30 Grup 3 CLUB COLEGIO SALGUI ELCHE C.F. 1-6
26J 18:30 Grup 3 U.E. GANDÍA STV VALENCIA 1-3
25J 09:20 Grup 4 TECNOGOL C.F. U.E. ALMOINES 2-2
25J 09:20 Grup 4 C.F. BASE GANDÍA "B" RC CELTA DE VIGO 0-8
25J 16:00 Grup 4 U.E. ALMOINES ATLÈTIC AMISTAT "B" 2-0
25J 16:00 Grup 4 C.F. BASE GANDÍA "B" TECNOGOL C.F. 3-5
25J 20:10 Grup 4 R.C. CELTA DE VIGO ATLÈTIC AMISTAT "B" 12-0
25J 20:10 Grup 4 U.E. ALMOINES C.F. BASE GANDÍA "B" 5-2
26J 11:00 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT "B" C.F. BASE GANDÍA "B" 1-4
26J 11:00 Grup 4 TECNOGOL C.F. R.C. CELTA DE VIGO 1-6
26J 19:20 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT "B" TECNOGOL C.F. 0-2
26J 19:20 Grup 4 R.C.CELTA DE VIGO U.E. ALMOINES 6-0
25J 12:40 Grup 5 C.F. BASE GANDÍA "C" FUNDACIÓN BENIDORM CD 0-1
25J 12:40 Grup 5 S.D. ORDENES ALBORAYA U.D. 0-6
25J 19:20 Grup 5 FUNDACIÓN BENIDORM CD S.D. ORDENES 4-1
25J 19:20 Grup 5 ALBORAYA U.D. U.E. GANDÍA "B" 6-0
26J 11:50 Grup 5 C.F. BASE GANDÍA "C" ALBORAYA U.D. 0-10
26J 11:50 Grup 5 U.E. GANDIA "B" S.D. ORDENES 1-2
26J 16:50 Grup 5 U.E. GANDÍA "B" C.F. BASE GANDÍA "C" 1-4
26J 16:50 Grup 5 ALBORAYA U.D. FUNDACIÓN BENDIDORM CD 0-1
26J 21:00 Grup 5 S.D. ORDENES C.F. BASE GANDÍA "C" 4-0
26J 21:00 Grup 5 FUNDACIÓN BENIDORM CD U.E. GANDÍA "B" 5-0
25J 11:50 Grup 6 C.F. BASE GANDÍA "D" VALENCIA SOCCER SCHOOL 2-1
25J 16:00 Grup 6 BENIRREDÀ C.F. HURACÁN C.F. "B" 3-0
25J 18:30 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL BENIRREDRÀ C.F. 2-5
25J 19:20 Grup 6 HURACÁN C.F. "B" GETAFE C.F. 3-4
26J 10:10 Grup 6 GETAFE C.F. BENIRREDÀ C.F. 4-0
26J 10:10 Grup 6 C.F. BASE GANDÍA "D" HURACÁN C.F. "B" 4-1
26J 16:00 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL GETAFE C.F. 2-5
26J 16:50 Grup 6 BENIRREDÀ C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 1-0
26J 19:20 Grup 6 HURACÁN C.F. "B" VALENCIA SOCCER SCHOOL 1-0
26J 20:10 Grup 6 GETAFE C.F. C.F. BASE GANDÍA "D" 5-1


L'ALEVÍ "A", AL TORNEIG
"COTIF YOUTH CUP GANDIA 2015"

.
COTIF-ALCUDIA GANDÍA, JUNY 2015 .
.
FASE DE GRUPS CATEGORIA ALEVÍ .
25J 10:10 Grup 1 TECNOGOL C.F. "B" F.C. VOLGA 1-6
25J 10:10 Grup 1 REAL DE GANDÍA ALBORAYA U.D. 1-2
25J 18:30 Grup 1 F.C. VOLGA ALBORAYA U.D. 4-2
25J 18:30 Grup 1 R.C.D. ESPANYOL TECNOGOL C.F. "B" 12-0
26J 09:20 Grup 1 R.C.D. ESPANYOL F.C. VOLGA 4-3
26J 09:20 Grup 1 TECNOGOL C.F. "B" REAL DE GANDÍA 2-1
26J 16:00 Grup 1 REAL DE GANDÍA R.C.D. ESPANYOL 0-5
26J 16:00 Grup 1 ALBORAYA U.D. TECNOGOL C.F. "B" 7-0
26J 20:10 Grup 1 F.C. VOLGA REAL DE GANDÍA 3-2
26J 20:10 Grup 1 ALBORAYA U.D. R.C.D. ESPANYOL 1-2
25J 11:00 Grup 2 EMF. CUENCA REAL DE GANDÍA "B" 8-1
25J 11:00 Grup 2 SEL. CAMP DEL TURIA ELCHE C.F. 2-0
25J 16:50 Grup 2 PLUS XÀTIVA C.F. ELCHE C.F. 2-3
25J 16:50 Grup 2 REAL DE GANDÍA "B" SEL.CAMP DEL TURIA 0-8
25J 21:00 Grup 2 REAL DE GANDÍA "B" PLUS XÀTIVA C.F. 1-4
25J 21:00 Grup 2 EMF CUENCA SEL. CAMP DEL TURIA 1-1
26J 10:10 Grup 2 ELCHE C.F. EMF CUENCA 1-1
26J 10:10 Grup 2 SEL. CAMP DEL TURIA PLUS XÀTIVA C.F. 2-1
26J 17:40 Grup 2 PLUS XÀTIVA C.F. EMF CUENCA 1-2
26J 17:40 Grup 2 ELCHE C.F. REAL DE GANDÍA "B" 11-0
25J 11:50 Grup 3 U.E. GANDÍA FUNDACIÓN BENIDORM CD 2-5
25J 11:50 Grup 3 HURACÁN C.F. ACADEMY GARRINCHA 1-1
25J 17:40 Grup 3 FUNDACIÓN BENIDORM CD HURACÁN C.F. 1-1
25J 17:40 Grup 3 ACADEMY GARRINCHA C.ATLÉTICO MADRID 0-1
26J 09:10 Grup 3 C.ATLETICO MADRID HURACÁN C.F. 5-0
26J 09:10 Grup 3 U.E. GANDÍA ACADEMY GARRINCHA 0-4
26J 12:40 Grup 3 FUNDACIÓN BENIDORM CD C.ATLETICO MADRID 0-5
26J 12:40 Grup 3 HURACÁN C.F. U.E. GANDÍA 5-0
26J 18:30 Grup 3 ACADEMY GARRINCHA FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 1-2
26J 18:30 Grup 3 C. ATLÉTICO MADRID U.E. GANDÍA 9-1
25J 09:20 Grup 4 ALBACETE BALOMPIÉ U.D. PORTUARIOS 6-1
25J 09:20 Grup 4 CALPE C.F. EVERTON F.C. 0-2
25J 16:00 Grup 4 U.D. PORTUARIOS ATLÈTIC AMISTAT 5-1
25J 16:00 Grup 4 CALPE C.F. ALBACETE BALOMPIÉ 1-1
25J 20:10 Grup 4 EVERTON F.C. ALTÈTIC AMISTAT 6-2
25J 20:10 Grup 4 U.D. PORTUARIOS CALPE C.F. 1-2
26J 11:00 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT CALPE C.F. 1-2
26J 11:00 Grup 4 ALBACETE BALOMPIÉ EVERTON F.C. 2-2
26J 19:20 Grup 4 ATLÈTIC AMISTAT ALBACETE BALOMPIÉ 0-3
26J 19:20 Grup 4 EVERTON F.C. U.D. PORTUARIOS 11-1
25J 12:40 Grup 5 HURACÁN C.F "B" BENIRREDRA C.F. "B" 1-2
25J 12:40 Grup 5 AFC TUBIZE MÁLAGA C.F. 0-9
25J 19:20 Grup 5 HURACÁN C.F. "B" AFC TUBIZE 1-2
25J 19:20 Grup 5 MÁLAGA C.F. ATLÈTIC AMISTAT "B" 5-0
26J 11:50 Grup 5 ATLÈTIC AMISTAT "B" AFC TUBIZE 2-1
26J 11:50 Grup 5 BENIRREDRÀ C.F. "B" MÁLAGA C.F. 0-12
26J 16:50 Grup 5 MÁLAGA C.F. HURACÁN C.F. "B" 7-1
26J 16:50 Grup 5 BENIRREDRÀ C.F "B" ATLÈTIC AMISTAT "B" 2-3
26J 21:00 Grup 5 ATLÈTIC AMISTAT "B" HURACÁN C.F. "B" 2-0
26J 21:00 Grup 5 AFC TUBIZE BENIRREDRA C.F. "B" 4-2
25J 11:50 Grup 6 TECNOGOL C.F. U.D. BENIOPA 0-0
25J 16:00 Grup 6 C.F. BASE GANDIA "B" VALENCIA SOCCER SHOOL 0-12
25J 18:30 Grup 6 U.D. BENIOPA RAYO VALLECANO 0-9
25J 19:20 Grup 6 VALENCIA SOCCER SCHOOL TECNOGOL C.F 2-0
26J 10:10 Grup 6  C.F. BASE GANDÍA "B" U.D. BENIOPA 0-2
26J 10:10 Grup 6 RAYO VALLECANO TECNOGOL C.F. 4-0
26J 16:00 Grup 6 VALENCIA SOCCER SHCOOL RAYO VALLECANO 1-1
26J 16:50 Grup 6 TECNOGOL C.F. C.F. BASE GANDÍA "B" 4-0
26J 19:20 Grup 6 U.D. BENIOPA VALENCIA SOCCER SHOOL 2-1
26J 20:10 Grup 6 RAYO VALLECANO C.F. BASE GANDÍA "B" 14-0
25J 10:10 Grup 7 BENIRREDRÀ C.F. CD SPORTING CARBAJOSA 2-4
25J 11:00 Grup 7 EMF CUENCA "B" CF BASE GANDÍA 2-0
25J 16:50 Grup 7 CD SPORTING CARBAJOSA LEVANTE U.D. 0-3
25J 16:50 Grup 7 C.F. BASE GANDÍA BENIRREDRÀ C.F. 2-1
25J 20:10 Grup 7 BENIRREDRÀ C.F. EMF CUENCA "B" 1-6
25J 21:00 Grup 7 C.F. BASE GANDÍA LEVANTE U.D. 1-5
26J 11:00 Grup 7  EMF CUENCA "B" CD SPORTING CARBAJOSA 2-0
26J 11:50 Grup 7 LEVANTE U.D. BENIRREDRÀ C.F. 5-0
26J 17:40 Grup 7 CD SPORTING CARBAJOSA C.F. BASE GANDÍA 2-3
26J 18:30 Grup 7 LEVANTE U.D.  EMF CUENCA "B" 10-0





S E N T I M E N T P E R I C O . C O M